زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۱شبکه...علم و صنعت

ارسال: #۳۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ
۳۱شبکه...علم و صنعت
هر چند با این رتبه باید جاهای بهتری میبودی.
ولی امیدوارم که ارشدت مثل شکلات تلخ باشه واست...!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۳۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط A L I.)
۳۱شبکه...علم و صنعت
راجع به سهمیه ها بخصوص سهمیه رزمندگان نمیشه چیزی گفت. مه مون قبول داریم که جانشون را دست شون گرفتند و امنیت و آرامش امروز و فردا را برای ما خریدند ولی کاش قانونگذاران ما در مسائل دیگه ای بهشون امتیاز میدادند.خانه ماشین کار

حالا از اینکه بگذریم. برای بعضیا گاهی خوش شانسی چاشنی موضوع میشه. برای بعضی نمیشه.
نمیخوام دوباره موضوع را تازه کنم .
دیروز بود نگاه میکردم یکی از کاربران با رتبه ۳۲ شبکه سال ۹۲ ، شریف قبول شده. من مصاحبه شون را خوندم و بعد پیگیر مطالب شدم دیدم ایشون ۹ آی تی بودن و با همین رتبه ۹ آی تی رفتن شریف و اونجا گرایش شون را عوض کردن و رفتن شبکه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عوض کردن گرایش تو ارشد ممنوعه ولی خوش شانسی زیاد وقتی نصیب کسی بشه استثنائات غیرممکن ، ممکن میشه .Big Grin
اینم بگم که من اعتراضی باینکه این دوستمون رفته شریف نداشته و ندارم ولی واقعا" نباید تحصیل کردن اینقدر شانسی باشه.

ایشالا تو بقیه مراحل خوش شانسی نصیب شما هم بشه.
قبلن گفته ام بازم میگم علم و صنعت دانشگاه بدی نیست و سطحش هم پایین نیست ولی شما را می فهمم.

بقول آقا فرداد دیگه بهش فک نکنید .واقعا" باید سربرگردونید و جلو را ببینید.هر چیزی آدم را تو گذشته نگهداره ٰ انگار آینده را از آدم میگیره.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۳۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
RE: 31شبکه...علم و صنعت
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  هر چند با این رتبه باید جاهای بهتری میبودی.
ولی امیدوارم که ارشدت مثل شکلات تلخ باشه واست...!

ممنونم ازتون...شکلات تلخ جز لاینفک زندگی منه :‌ )

(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  ایشالا تو بقیه مراحل خوش شانسی نصیب شما هم بشه.
قبلن گفته ام بازم میگم علم و صنعت دانشگاه بدی نیست و سطحش هم پایین نیست ولی شما را می فهمم.

بقول آقا فرداد دیگه بهش فک نکنید .واقعا" باید سربرگردونید و جلو را ببینید.هر چیزی آدم را تو گذشته نگهداره ٰ انگار آینده را از آدم میگیره.

خیلی خیلی ممنونم ازتون
دیروز موقع ثبت نام رتبه های ۳۳ و ۳۴ رو هم دیدم...
امیدوارم خودم بتونم جبرانش کنم
بازم ممنونم مرسی

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۲۶ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۵۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۱۶۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۰۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۴۸۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close