زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴

ارسال: #۱۳۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ
RE: قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان بی زحمت یه سری به این تاپیک بزنین

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴

خب آخه چطور این کار رو می کنن؟
مثلاً ۱ ترم یا ۲ ترم درس خوندیم و بعدش خواستیم انصراف بدیم چیکار می کنن دقیقاً ینی؟
چی دارن دستشون مگه؟
مگه از مدارک ما چیزی دستشون میمونه؟
یه مقدار بیشتر توضیح میدین در اینباره؟ چون من احتمال زیادی داره که ۱ یا ۲ ترم بخونم و بعدش انصراف بدم...
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۳۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ق.ظ)bghad1 نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  

مثلاً ۱ ترم یا ۲ ترم درس خوندیم و بعدش خواستیم انصراف بدیم چیکار می کنن دقیقاً ینی؟
چی دارن دستشون مگه؟
یه مقدار بیشتر توضیح میدین در اینباره؟ چون من احتمال زیادی داره که ۱ یا ۲ ترم بخونم و بعدش انصراف بدم...
ممنون
قدیم این طور بود که تا ۲ ترم اگر درس می خوندید(یکسال کامل) و انصراف میدادی. فقط باید تصفیه حساب میکردید
اما بیشتر از ۲ ترم، یک فرمول داشت و پول میگرفتند.
الان شما ۱ ترم هم دانشگاه ازاد درس بخونید. موقع انصراف باید ۱/۵ برابر شهریه ثابت رو تقدیم دانشگاه کنید. تا بزارن انصراف بدید.
اگر شهریه ثابت مثلا ۱/۵۰۰ هست. ۲/۲۵۰ باید برای انصراف فقط داد!!! خیلی ها از این قانون خبر ندارن.
مگر بخواهی مجدد با کنکور(با کنکور فقط) بر ی دانشگاه ازاد دیگر ، تا پول ازت نگیرن
تا ترم پیش همین قانون بود. باید دید ایا عوض شده یا خیر؟
این قانون زمان دانشجو تصویب شد. کار میرزاده و جاسبی نیست
مدارکت پیش شون هست. مدارک ندی. سفته میگیرن روز اول ازت.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bghad1
ارسال: #۱۳۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ق.ظ)bghad1 نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  

چی دارن دستشون مگه؟
ممنون
قدیم این طور بود که تا ۲ ترم اگر درس می خوندید(یکسال کامل) و انصراف میدادی. فقط باید تصفیه حساب میکردید
اما بیشتر از ۲ ترم، یک فرمول داشت و پول میگرفتند.
الان شما ۱ ترم هم دانشگاه ازاد درس بخونید. موقع انصراف باید ۱/۵ برابر شهریه ثابت رو تقدیم دانشگاه کنید. تا بزارن انصراف بدید.
اگر شهریه ثابت مثلا ۱/۵۰۰ هست. ۲/۲۵۰ باید برای انصراف فقط داد!!! خیلی ها از این قانون خبر ندارن.
مگر بخواهی مجدد با کنکور(با کنکور فقط) بر ی دانشگاه ازاد دیگر ، تا پول ازت نگیرن
تا ترم پیش همین قانون بود. باید دید ایا عوض شده یا خیر؟
این قانون زمان دانشجو تصویب شد. کار میرزاده و جاسبی نیست
مدارکت پیش شون هست. مدارک ندی. سفته میگیرن روز اول ازت.

یعنی مدرک لیسانسم پیششون میمونه؟!؟! اگه نخوام بدم مدرک رو چی؟ آخه من رفتم دانشگاه از یکی پرسیدم که برای چی می خوان اصل مدرک رو گفتش برای اینکه اعتبارش رو بررسی کنن و مطمئن بشن.
خب من اگه بخوام اپلای کنم برای خارج کشور که نمیتونم اصل مدرکم رو بدم دستشون باشه که(هر چند ترجمشم رو هم دارم) اطلاعی در این زمینه دارین؟

ممنون از شما خیلی خیلی
۰
۰
ارسال: #۱۴۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
سفته یا چک ازت میگیرن به جای مدرک
بعد هم تعهد میدی که باید مدرک رو تحویل بدی.
ما که مدرک مون اماده نشده بود، همین سفته و چک رو دادیم.
در مورد اینکه چرا هزینه انصراف میگیرن و این طوری میکنن، چون زور شون می رسه و هر کاری دوست دارن میکنن
۱
۰
ارسال: #۱۴۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط helena.)
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
بچه ها من از بعد از ظهر نمیتونم تو سیستم پول واحدهارو واریز کنم...وارد صفحه بانک نمیشه!!!
چی کار میشه کرد؟!! واحدا نپره یه وقت!! چون ثبت نهایی نشده

الان پول رو هم پرداخت کردم!! پایین صفحه واحدها نوشته ثبت نهایی . روش کلیک میکنم میگه در صورت ثبت نهایی تا زمان حذف و اضافه اجازه تغییر ندارید! ok میزنم هیچ اتفاقی نمیفته!!

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال: #۱۴۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ)helena نوشته شده توسط:  بچه ها من از بعد از ظهر نمیتونم تو سیستم پول واحدهارو واریز کنم...وارد صفحه بانک نمیشه!!!

به هیچ عنوان ثبت نهایی لازم نیست.
در ضمن ثبت نهایی نکنید. فردا میخواهید تو حذف و اضافه ترمیم کنید. اون وقت ، ثبت نهایی شده و مکافات دارید.
من کارشناسی هم ازاد بودم. ۱ بار هم ثبت نهایی نزدم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena
ارسال: #۱۴۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ)helena نوشته شده توسط:  بچه ها من از بعد از ظهر نمیتونم تو سیستم پول واحدهارو واریز کنم...وارد صفحه بانک نمیشه!!!

به هیچ عنوان ثبت نهایی لازم نیست.
در ضمن ثبت نهایی نکنید. فردا میخواهید تو حذف و اضافه ترمیم کنید. اون وقت ، ثبت نهایی شده و مکافات دارید.
من کارشناسی هم ازاد بودم. ۱ بار هم ثبت نهایی نزدم.

واقعا؟؟
خیلی ممنون... خوبه عمل نمیکنه BlushBlush

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال: #۱۴۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴

من مدرک لیسانسم رو دارم...ترجمه اش رو هم دارم...همینطور ریزنمراتم رو هم
ینی باید مدرک رو بدیم به دانشگاه؟؟
خب اگه ندیم فقط باید سفته ی ۱۵۰۰ ای بدیم بهشون؟

ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۴۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
یا باید مدرک ارائه دهید، یا سفته یا چک
بلاخره یک چیزی باید ارائه بدهید که گیر باشید بهشون و هر وقت خواستید ول نکنید!
۱
۰
ارسال: #۱۴۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴

حالا حتی اگه مدرک هم داشته باشیم میتونیم به جای دادن مدرک چک یا سفته بدیم؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دوستان علوم تحقیقاتی و غیر علوم تحقیقاتی یه سؤالی دارم:

من درس سیستم های عامل پیشرفته رو با مشخصۀ ۹۳۸۳ با استاد امیرمسعود رحمانی برداشته بودم! اونوقت همین درس با همین استاد تو همون روز و ساعت با یک مشخصۀ دیگه ( مشخصۀ ۹۱۱۴) هم ارائه شده! اونوقت من دیروز که همینطوری داشتم تو پرتال گشت و گذار می کردم رفتم از منوی امور آموزشی لیست دروس ارائه شده رو نگاه کردم! دیدم اون مشخصه ای که من برداشته بودم (۹۳۸۳) برای مقطع دکترا هست و اون یکی مشخصه که ظرفیت هم نداشت، برای کارشناسی ارشد!
این دو تا کلاس در اصل یک کلاس هستن با دو تا مشخصۀ متفاوت برای ارشد و دکترا!
من نمیدونم اینکه من که دانشجوی ارشد هستم رفتم اون کلاس رو با مشخصۀ دکترا برداشتم برام مشکل ایجاد می کرد و باعث حذف درسم می شد یا نه! اما ترجیح دادم ریسک نکنم! برای همین اون مشخصه رو حذف کردم و سیستم های عامل پیشرفته رو با استاد امیر صحافی برداشتم! البته چون در هر صورت سه شنبه به خاطر شبکه های کامپیوتری پیشرفته مجبور بودم برم دانشگاه چندان این تغییر برام تفاوتی نداشت!
اما خب برام سؤاله که اگه همون مشخصه ای که اول برداشته بودم و برای مقطع دکترا بود رو نگه می داشتم برام مشکلی ایجاد می شد یا نه؟!
شاید تو ترم های آینده هم همچین مشکلی پیش بیاد! لااقل تکلیفم رو بدونم!

پیشاپیش از دوستانی که همفکری میکنن سپاسگذاری می کنم!

سلام به همگی
من هم ورودی جدید نرم افزار علوم تحقیقاتمBlush من یه مورد عجیب ترم دیدمHuh استاد صحافی هم درس سیستم عامل ارائه دادن سه شنبه ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۲۰ ، هم درس رایانش ابری سه شنبه ۱۵:۴۵ تا ۱۸:۳۰، خوب ساعت این دو کلاس تداخل داره و سیستم نمیذاره برداریم ولی مگه میشه یه استاد همزمان دو کلاس باشه!!!!؟؟؟؟؟
راستی ببخشید من فکر کردم شما ترم بالایی هستین تو pv ازتون راهنمایی خواستم ولی بازم اگه اطلاعی دارین ممنون میشم کمکم کنید
۰
۰
ارسال: #۱۴۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۱ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ)hamkelasi نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دوستان علوم تحقیقاتی و غیر علوم تحقیقاتی یه سؤالی دارم:

من درس سیستم های عامل پیشرفته رو با مشخصۀ ۹۳۸۳ با استاد امیرمسعود رحمانی برداشته بودم! اونوقت همین درس با همین استاد تو همون روز و ساعت با یک مشخصۀ دیگه ( مشخصۀ ۹۱۱۴) هم ارائه شده! اونوقت من دیروز که همینطوری داشتم تو پرتال گشت و گذار می کردم رفتم از منوی امور آموزشی لیست دروس ارائه شده رو نگاه کردم! دیدم اون مشخصه ای که من برداشته بودم (۹۳۸۳) برای مقطع دکترا هست و اون یکی مشخصه که ظرفیت هم نداشت، برای کارشناسی ارشد!
این دو تا کلاس در اصل یک کلاس هستن با دو تا مشخصۀ متفاوت برای ارشد و دکترا!
من نمیدونم اینکه من که دانشجوی ارشد هستم رفتم اون کلاس رو با مشخصۀ دکترا برداشتم برام مشکل ایجاد می کرد و باعث حذف درسم می شد یا نه! اما ترجیح دادم ریسک نکنم! برای همین اون مشخصه رو حذف کردم و سیستم های عامل پیشرفته رو با استاد امیر صحافی برداشتم! البته چون در هر صورت سه شنبه به خاطر شبکه های کامپیوتری پیشرفته مجبور بودم برم دانشگاه چندان این تغییر برام تفاوتی نداشت!
اما خب برام سؤاله که اگه همون مشخصه ای که اول برداشته بودم و برای مقطع دکترا بود رو نگه می داشتم برام مشکلی ایجاد می شد یا نه؟!
شاید تو ترم های آینده هم همچین مشکلی پیش بیاد! لااقل تکلیفم رو بدونم!

پیشاپیش از دوستانی که همفکری میکنن سپاسگذاری می کنم!

سلام به همگی
من هم ورودی جدید نرم افزار علوم تحقیقاتمBlush من یه مورد عجیب ترم دیدمHuh استاد صحافی هم درس سیستم عامل ارائه دادن سه شنبه ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۲۰ ، هم درس رایانش ابری سه شنبه ۱۵:۴۵ تا ۱۸:۳۰، خوب ساعت این دو کلاس تداخل داره و سیستم نمیذاره برداریم ولی مگه میشه یه استاد همزمان دو کلاس باشه!!!!؟؟؟؟؟
راستی ببخشید من فکر کردم شما ترم بالایی هستین تو pv ازتون راهنمایی خواستم ولی بازم اگه اطلاعی دارین ممنون میشم کمکم کنید

سلام "شاید همکلاسی عزیز" Smile
آره! ظاهرا از اینجور موارد زیاد تو دروس ارائه شده علوم تحقیقات دیده میشه! مثلا دوشنبه ها ۷:۳۰ تا ۱۰:۱۵ "مدل های یارانش همروند" با استاد سیدجوادی ارائه شده، از اونطرف همین روز و همین ساعت "الگوریتم های موازی" هم با همین استاد ارائه شده!
البته تو اینطور موارد اونطور که من دقت کردم فقط برای یکی از کلاس ها ظرفیت گذاشتن! مثلا تو این موردی که الآن گفتم درس "الگوریتم های موازی" اصلا ظرفیت نداشت!

پیام خصوصی رو هم تازه الآن دیدم! جواب دادم!
بله ولی رایانش ابری و سیستم عامل هر دو ظرفیت دارن! ممنون لطف کردینSmile
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  آره! اونموقع به اون مورد دقت نکرده بودم! بعدش که دیدم کامنت قبلیم رو تصحیح کردم! والا این دیگه از عجایب علوم تحقیقاته! ظاهرا اساتیدش به اون سطح از پیشرفت رسیدن که میتونن تو کلاس های مختلف همزمان حضور داشته باشن و تدریس کنن! خدا آخر عاقبتمون رو با علوم تحقیقات و کلاساش و اساتیدش ختم به خیر کنه! Big Grin
جالب اینجاست که سیستم هم نمیذاره هر دو رو با هم برداریم! بله واقعا خدا به خیر کنه! Smile
۰
۰
ارسال: #۱۵۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
کل کیفیت یک رشته بستگی به مدیریت گروه دارد.
همه کاره یک گروه ، مدیر گروه ان است.
جذب استاد. ظرفیت کلاس و ...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۲۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۳۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۶ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۸۶۷ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close