زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴

ارسال: #۱۵۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ
RE: قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  تازه تایم کلاس ها هم روال معینی نداره! مثلا همین دروس سه واحدی خودمون! یه کدومشون دو ساعت و چهل و پنج دقیقه است، یه کدومشون دو ساعت و نیم و ...!
من تو دورۀ کارشناسیم تو واحد شهرقدس بودم یه بار هم از اینطور بی نظمی ها ندیدم! تازه فکر می کردم علوم تحقیقات چون بهترین واحد دانشگاه آزاد هست حتما بسیار منظم تر و منسجم تر هست! اما ظاهرا خیلی خوش خیال بودم! :|

بله متاسفانه منم تا به حال همچین چیزی ندیده بودمUndecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
مدیر گروه باید دلسوز و به قول معروف اهل کار باشه.
نه رفع تکلیفی یک درس ارائه بده.
مثلا مدیر گروه هست، میره ۲ تا استاد حق التدریس میاره یا از همان هیئت عملی ها، میبینی هر ترم یک درس بهش میده!!
یک ترم طرف مهندسی نرم افزار درس میده، ترم دیگه الگوریتم موازی ترم بعدش درس دیگه!!
بعد که نگاه میکنی میبینی مثلا طرف دکتری هوش داشته و اصلا همش داره نرم افزار درس میده و اصلا تخصص نداره!!
ظرفیت کلاس ها رو بالا میبنده و براش مهم نیست
این طور مواقع، معلوم میشه مدیر گروه، اینکاره نیست و استاد هم اگر برای خودش ارزش قائل باشه،حاضر نیست هر روز یک درسی رو برداره!!

یک وقت هم مدیر گروه هست با توجه به نوع تخصص استاد، بهش درس میده و هر ترم هم همون درس رو بهش میده
میبینی طرف بعد از ۲ سال تازه میفهمه باید چطور درس بده

الان در مقطع ارشد مدیر گروه داریم که ریاضی پیشرفته رو هر ترم میده به یکی!!! هر کی هم یک چیزی درس میده!
از اون طرف مدیر گروه هست که سرفصل و استاد رو مشخص کرده و هر ترم به همان ها میده. هم به نفع دانشجو هست و هم استاد..

البته دانشجو ها باید گیر باشن و ساده نگذرن از این مسائل
من همه اینها رو در اوردم و گرنه سرتون کلاه میره
۰
۰
ارسال: #۱۵۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
بچه ها یه سوال خنده دار دیگه دارم!! من چشمم جایی پیدا نمیکنه که زده باشه شروع کلاس‌های علوم تحقیقات از چه تاریخیه!!

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
الان کسی نمیره کلا
حداقلش این هست که هفته اول خبری نیست و اصولا برخی دانشگاه ها هفته حذف و اضافه میرن دانشگاه
۰
۰
ارسال: #۱۵۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ق.ظ)helena نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال خنده دار دیگه دارم!! من چشمم جایی پیدا نمیکنه که زده باشه شروع کلاس‌های علوم تحقیقات از چه تاریخیه!!

طبق تقویم آموزشی از بیست و هشتم شهریور شروع کلاس ها هست

یعنی از امروز؟!!!! هنوز ثبت نام تموم نشده که!! Smile)
کسی رفته ببینه تشکیل میشه یا نه؟

۰
۰
ارسال: #۱۵۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اینی که گفتم از تقویم آموزشی دانشگاه گفتم! اینکه بچه ها برن یا نه دیگه معلوم نیست!
من نوشته های بچه های پارسال رو که می خوندم ظاهرا وقتی که هنوز ثبت نام هم تموم نشده بوده کلاس ها تشکیل شده بوده و یکی از دوستان نوشته بود امروز کلاس با ۲۲ نفر تشکیل شد!!!
تازه هنوز ثبت نام هم تموم نشده بود!
من سه شنبه چهارشنبه کلاس دارم میرم!
من تقویم آموزشی چند واحد آزاد دیگرم دیدم زده از ۲۸ ام ولی بعید میدونم بچه ها بیان! کاش ترم بالایی های علوم تحقیقاتی می اومدن یه کم ما رو راهنمایی میکردنSad نه اساتید رو میشناسیم نه میدونیم کدوم درسا بهتره ترم اول برداریم نه میدونیم از کی باید بریم...Huh
راستی ببخشید شما نمیدونید چجوری میشه روش تحقیق رو چهارشنبه ساعت ۱۳ تا ۱۴:۵۰ برداشت؟ آخه تو لیست مهمان ها این ساعتو نشون میده ، ظرفیتم داره ولی تو پروفایل من این ساعت تو کلاسای ارائه شده نیست!!
۰
۰
ارسال: #۱۵۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم!
احتمالا نشه!
ما تو دوره کارشناسی مون هم اگر درسی بین دروس موجود تو صفحۀ انتخاب واحدمون نبود نمی تونستیم انتخابش کنبم! ارور می داد!
شاید اگر با اُستاد صحبت کنید بهتون اجازه بدن ساعت قبل برید سر کلاس بشینید!
چقدر هم ساعتای کلاس ها بده! از صبح تا ساعت یک ربع به یک بعدشم دوباره از ساعت یک به بعد کلاس! همین کارا رو میکنن که اُستادا از سر و ته کلاسا میزنن!

ممنونم آخه گفتم شاید فقط برای من نشون نمیده ، فقط برام سواله پس اون کلاس برای چه کساییه! بله حداقل باید ۵ دقیقه فاصله بین کلاسا باشه
۰
۰
ارسال: #۱۵۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  خدا میدونه!
من از دیروز تا حالا دیگه هر پدیده ای تو لیست دروس علوم تحقیقات ببینم اصلا تعجب نمی کنم! Big Grin :|

بله متاسفانه مثل اینکه باید عادت کنیم به این جور برنامه هاشون SadUndecided
۰
۰
ارسال: #۱۵۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۴ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ب.ظ)hamkelasi نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اینی که گفتم از تقویم آموزشی دانشگاه گفتم! اینکه بچه ها برن یا نه دیگه معلوم نیست!
من نوشته های بچه های پارسال رو که می خوندم ظاهرا وقتی که هنوز ثبت نام هم تموم نشده بوده کلاس ها تشکیل شده بوده و یکی از دوستان نوشته بود امروز کلاس با ۲۲ نفر تشکیل شد!!!
من تقویم آموزشی چند واحد آزاد دیگرم دیدم زده از ۲۸ ام ولی بعید میدونم بچه ها بیان! کاش ترم بالایی های علوم تحقیقاتی می اومدن یه کم ما رو راهنمایی میکردنSad نه اساتید رو میشناسیم نه میدونیم کدوم درسا بهتره ترم اول برداریم نه میدونیم از کی باید بریم...Huh
راستی ببخشید شما نمیدونید چجوری میشه روش تحقیق رو چهارشنبه ساعت ۱۳ تا ۱۴:۵۰ برداشت؟ آخه تو لیست مهمان ها این ساعتو نشون میده ، ظرفیتم داره ولی تو پروفایل من این ساعت تو کلاسای ارائه شده نیست!!

خواهش میکنم!
احتمالا نشه!
ما تو دوره کارشناسی مون هم اگر درسی بین دروس موجود تو صفحۀ انتخاب واحدمون نبود نمی تونستیم انتخابش کنبم! ارور می داد!
شاید اگر با اُستاد صحبت کنید بهتون اجازه بدن ساعت قبل برید سر کلاس بشینید!
چقدر هم ساعتای کلاس ها بده! از صبح تا ساعت یک ربع به یک بعدشم دوباره از ساعت یک به بعد کلاس! همین کارا رو میکنن که اُستادا از سر و ته کلاسا میزنن!

راستش این تنها بخشی بود که من تعجب نکردم Big Grin ما کارشناسی دولتی هم بودیم ساعت کلاس ها همین طور بود. فقط یه زمان ناهار و نماز اون وسط بود همیشه که ظاهرا اینجا چنین چیزی وجود نداره. منم شاغلم ترجیح می دادم یه روز باشه کلاسام. ۳ تا درس برداشتم از صبح تا عصر جهارشنبه!! تازه دو تاشون امتحاناشو تو یه روزه!!! ولی چاره ای نیست... تازه شبکه‌های عصبی رو زیاد هم دوست ندارم!!

۰
۰
ارسال: #۱۶۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۵ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ب.ظ)hamkelasi نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اینی که گفتم از تقویم آموزشی دانشگاه گفتم! اینکه بچه ها برن یا نه دیگه معلوم نیست!
کلاسای علوم تحقیقات برای ورودی جدید و ورودی های قبلی مشترک هست برا همین یه تقویم آموزشی وجود داره ولی چون ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان ورودی جدید تموم نشده در یکی دو جلسه اول خیلی درس زیادی داده نمیشه و بعضی اساتید وقتی دانشجویان ورودی جدید وارد کلاس میشن یه خلاصه ای از مباحث دو جلسه قبل میگن. برای جزوه هم نگران نباشید اکثر اساتید به جزوه نیاز ندارن بلکه اسلایدها رو در اختیار نماینده کلاس میذارن و ویسشون برا امتحان کافیه.
در مورد روش تحقیق هم اگه مدیر گروه تو فرم دستی انتخاب واحد براتون تایید کنه می تونید دستورش رو از مدیر آموزش بگیرید و امور ماشینی (آقای قربانی) درس رو براتون بر می داره.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamkelasi , سعید زارع
ارسال: #۱۶۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۰۴ ب.ظ
سلام دوستان

ان شاالله که در دانشگاه علوم و تحقیقات موفق باشید
من دانشجوی ارشد نرم افزار این دانشگاه هستم... خوندم که دوست داشتید سوال هاتون رو از کسی که در اینجا درس خونده بپرسید به همین خاطر اینجا پست گذاشتم

در مورد شروع کلاس ها پست بالا که دوستمون گذاشتن از نظر من هم همین طوره

البته هیچ کدوم از دوستان ورودی من امروز که ۲۸ ام بود سر کلاس نرفتند و کلاسی تشکیل نشده

در گروهمون توی تلگرام هم این طور نوشتند که:
قابل توجه دوستان، دبستان و تمامی مهد کودک ها از شنبه هفته دیگه شروع میشه حالا فراموش کنیم که ما دانشجو هم هستیم!!!! Smile این برای مزاح بود
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamkelasi , helena
ارسال: #۱۶۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط hamkelasi.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ ب.ظ)jrkh نوشته شده توسط:  کلاسای علوم تحقیقات برای ورودی جدید و ورودی های قبلی مشترک هست برا همین یه تقویم آموزشی وجود داره ولی چون ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان ورودی جدید تموم نشده در یکی دو جلسه اول خیلی درس زیادی داده نمیشه و بعضی اساتید وقتی دانشجویان ورودی جدید وارد کلاس میشن یه خلاصه ای از مباحث دو جلسه قبل میگن. برای جزوه هم نگران نباشید اکثر اساتید به جزوه نیاز ندارن بلکه اسلایدها رو در اختیار نماینده کلاس میذارن و ویسشون برا امتحان کافیه.
در مورد روش تحقیق هم اگه مدیر گروه تو فرم دستی انتخاب واحد براتون تایید کنه می تونید دستورش رو از مدیر آموزش بگیرید و امور ماشینی (آقای قربانی) درس رو براتون بر می داره.

یعنی برای امتحان فقط ویس گوش میدین؟جزوه ای ندارین؟ این طوری که خیلی طول میکشه Sad ببخشید شاید سوالام ابتدایی باشه ولی مهمه برام مرسی از راهنماییتون

(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat_ نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من دانشجوی ارشد نرم افزار این دانشگاه هستم... خوندم که دوست داشتید سوال هاتون رو از کسی که در اینجا درس خونده بپرسید به همین خاطر اینجا پست گذاشتم

البته هیچ کدوم از دوستان ورودی من امروز که ۲۸ ام بود سر کلاس نرفتند و کلاسی تشکیل نشده

قابل توجه دوستان، دبستان و تمامی مهد کودک ها از شنبه هفته دیگه شروع میشه حالا فراموش کنیم که ما دانشجو هم هستیم!!!! Smile این برای مزاح بود

سلام Smile ممنون از توجهتونBlush با اجازه تو pv ازتون سوال پرسیدم لطفا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat_ نوشته شده توسط:  سلام دوستان

ممنون از راهنماییتون...حالا ما تا چهارشنبه ببینیم کلاسا تشکیل میشه یا نه.
فقط یه سوالی استاد روش تحقیق قبول میکنه سر کلاسش نریم؟ میشه باهاش صحبت کرد؟ یا بهتره بذارم ترم دیگه؟

۰
۰
ارسال: #۱۶۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون...حالا ما تا چهارشنبه ببینیم کلاسا تشکیل میشه یا نه.
فقط یه سوالی استاد روش تحقیق قبول میکنه سر کلاسش نریم؟ میشه باهاش صحبت کرد؟ یا بهتره بذارم ترم دیگه؟

اونطوری که من پرسیدم فکر کنم نمیشه، بعد ایشون کلاسشون خیلی مفیده و بهتره حضور داشته باشین، هر جلسه هم حضور غیاب می کنن ولی تا ۳ ،۴ جلسه میشه غیبت کرد و اشکالی نداره، حالا بازم از بقیه بپرسین شاید راهی داشته باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena
ارسال: #۱۶۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ق.ظ، توسط ani123.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ)masoomeh_s نوشته شده توسط:  سلام

انتخاب اول هوش علوم تحقیات قبول شدم:

نمره کل ۷۵۵۸
رتبه ۴۶

بچه کسی نمیدونه که پردیس علم و صنعت بهتره یا آزاد علوم تحقیقات یا غیرانتفاعی؟ میشه برام بپرسید، ممنون
نظر شخصی من: اول آزاد بعد پردیس.
غیر انتفاعی هم اصلا Big Grin

دوست عزیز منم آزاد ،پیامم نور و غیر انتفاعی همه رو قبول شدم ولی با چند تا از اساتید دانشگاهها که صحبت کردم و بعد از کلی مشورت به این نتیجعه رسیدم که غیر انتفاعی بهتره ،البته بستگی به دانشگاهی که قبول شدید و اساتیدش داره ،البته اگه برای پردیس هزینه تون میرسه که بهترین گزینه هستش
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۹۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۱۳ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۳۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۵ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۸۶۵ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close