زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب CLRS

ارسال: #۳۱
۱۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۹ ب.ظ
CLRS
البته میشه گفت از اون حل التمرین ۵۰ صفحه ای هم چیزایی رو آورده باشه و تمرینات خیلی ساده رو هم حل کرده باشه
در کل خوبه و میتونه کمک کننده باشه اما عنایت بفرمایید همه چیز سی ال آر نیست و نمیخواد تمرینات رومو به مو حل کنید اکثر تمرینات به این صورته که صورت سوال بصورت یه مبحث داده شده و جواب رو هم داده و خواسته اثبات کنید اگه دیدید سخت اثبات کرده به راحتی ازش رد بشید و فقط صورت و جوابی که در صورت تمرین هست رو نکته بردارید برای اثبات همین حرفم از فصل درخت پوشا دو تا تمرین درخت فراگیر کمینه گلوگاه و درخت پوشای کوتاه ترین مسیر(سوال بعد از قبلی)
رو بدون جواب بخونید فقط صورت تمرین حالا سوالات نرم ۸۹ رو بررسی کنید دو تا سوال پشت سر هم اومده که یگی د.ف.ک.گ و بعدی درخت پوشای کوتاهترین مسیر و قول میدم تو ۶۰ ثانیه دوتا تست رو درست بزنید خود من سال قبل شب کنکور دقیقا این دو تا تمرین رو بادوستم خوندیم این روز دیگه سر جلسه تو ۶۰ ثانیه دوتاش حل شد البته نکات فوق برای کسانیه که وقتشون کمه البته تو کنکور ای تی ۸۹ یه سوال بود که ضرب B*BT ماتریس گراف B ضرب در ترانهاده چی میشه که عینا تمرین سی ال ار بود(فکر کنم فصل پیمایش گراف) باید حل میشد تا سر جلسه زودتر به جواب برسی خود من سال قبل دو ماه به کنکور این سوال رو دیدم و حلش نکردم سر جلسه هم نشد حلش کنم میبینید که هر جور چیزی امکان پذیره دوستان

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , faraaz_mb , Raman
ارسال: #۳۲
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط ف.ش.)
RE: کتاب CLRS
(۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۰۴ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  دوستان گرامی به شما پیشنهاد می دم با توجه به وقت باقی مانده کتاب داده و همچنین کتاب طراحی الگوریتم یوسفی پوران سال ۸۹ را مطالعه کنید چاپهای قبلیش خوب نیست ولی کتب امسالش عالیه و همه تستها را پوشش می ده موفق باشید

ببخشیدا چرا شما همش میگین پوران آخه همه کتابهای پوران هم خوب نیست من که فقط پایگاه دادشو خوندم اصلا هم خوشم نیومد ولی طبق نظر دوستان گویا کتابهای مهندس یوسفی خوبه.
ارسال: #۳۳
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۱۵ ق.ظ
CLRS
سلام بچه‌ها کدوم کتابش مد نظرتونه مقدمه ای بر الگوریتم‌ها یا طراحی الگوریتمش؟؟من نمیدونم ببخشید

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۳۴
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۱۰ ق.ظ
CLRS
اونکه دو جلده یا یه جلده مقدمه ای بر الگوریتم ممنون میشم راهنمایی منید

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۳۵
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۹ ب.ظ
RE: CLRS
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۳۸ ب.ظ)faraaz_mb نوشته شده توسط:  اگه می خواهی ترجمه بخونی، یک ترجمه جدید از CLRS ،داره وارد بازار میشه، البته ترجمه ویرایش۳ هستش. فکر کنم امیر اصغری (دانشجوی دکترای دانشگاه میرکبیر، مترجم کتب تازه منتشر شده‌ی شبکه/گارسیا و سیستم عامل/سیلبرشاتز/ویرایش۸) ترجمه کرده. شاید تا چند روز دیگه آماده بشه.
من کمی از اون دو کتاب چاپ شده‌ی امیر اصغری رو خوندم، ترجمه اش روونه.Smile
برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱-۶۶۴۰۵۳۷۲ (تهران-کتابفروشی انتشارات نص) تماس بگیر. این کتابفروشی زبان اصلی CLRS/ ویرایش۳ رو هم داشت.

در ضمن، ترجمه حل المسائل CLRS/ ویرایش۲ هم امسال به بازار اومده. "تشریح کامل تمرین های طراحی الگوریتم CLRS"/ تالیف و ترجمه هاشم داور پناه/ انتشارات معارف دینی و انتشارات علم معمار (همکارند). در ابتدای هر فصل این کتاب، خلاصه ای از کتاب مرجع هم وجودداره. من کمی از اونو خوندم، ترجمه ش روون بود.
اگه باز هم اطلاعات خواستی به همون شماره تلفنه زنگ بزن.

امیر تا چند روز پیش که هنوز استارت ترجمه رو نزده بود .این کتاب برای امسال آماده نمیشه.
ارسال: #۳۶
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۰۶ ب.ظ
CLRS
مقدمه ای بر الگوریتم ها
جعفر نژاد دو جلدیه اما نشر درخشش فکر کنم ۱ جلدی هستش و چند فصل آخر رو حذف کرده

ارسال: #۳۷
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۹ ب.ظ)hamidreza7 نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۳۸ ب.ظ)faraaz_mb نوشته شده توسط:  اگه می خواهی ترجمه بخونی، یک ترجمه جدید از CLRS ،داره وارد بازار میشه، البته ترجمه ویرایش۳ هستش. فکر کنم امیر اصغری (دانشجوی دکترای دانشگاه میرکبیر، مترجم کتب تازه منتشر شده‌ی شبکه/گارسیا و سیستم عامل/سیلبرشاتز/ویرایش۸) ترجمه کرده. شاید تا چند روز دیگه آماده بشه.
من کمی از اون دو کتاب چاپ شده‌ی امیر اصغری رو خوندم، ترجمه اش روونه.Smile
برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱-۶۶۴۰۵۳۷۲ (تهران-کتابفروشی انتشارات نص) تماس بگیر. این کتابفروشی زبان اصلی CLRS/ ویرایش۳ رو هم داشت.
امیر تا چند روز پیش که هنوز استارت ترجمه رو نزده بود .این کتاب برای امسال آماده نمیشه.

من در سایت کتابخانه ملی جستجو کردم و با دفتر انتشارات نص (ش.تماس: ۰۲۱-۶۶۴۶۵۶۷۴) تماس گرفتم و گفته‌ی خودم رو دقیق‌تر می کنم.
*مترجم کتاب (ترجمه‌ی CLRS / ویرایش۳ / انتشارات نص) که قراره به زودی به بازار بیاد، آقای علی دهقان و تحصیل کرده‌ی د.شریف هستند. دفتر انتشارات نص گفت کتاب تا هفته‌ی آینده آماده می شود. تجربه نشون داده که کتابای ترجمه‌ی انتشارات نص، اکثرا" خوب بوده.
*نتیجه‌ی جستجو در سایت کتابخانه ملی:
عنوان و نام پدیدآور‌: مقدمه‌ای بر الگوریتم/ توماس کورمن ... [و دیگران]؛ مترجم علی دهقان. ‏
مشخصات نشر‌: تهران: نص‏‫‏، ۱۳۸۹‏‬- ‏
مشخصات ظاهری‌: ‏‫‏۲ج.‬: مصور، جدول، نمودار. ‏شابک‌: ‏‫‏۱۲۰۰۰۰ ریال‏‫‏‌: ج.۱‬‏‫‏‌: ۹۷۸-۹۶۴-۴۱۰-۲۵۸-۵‬ ؛ ‏‫‏دوره‬‏‫‏‌: ۹۷۸-۹۶۴-۴۱۰-۲۶۰-۸‬
‏وضعیت فهرست نویسی‌: فیپا ‏
یادداشت‌: ‏‫عنوان اصلی: Introduction to algorithms , 3rd ed, c2009‮.‬

Smile
مرا عهدیست با جانان، که تا جان در بدن دارم___هواداران کویش را، چو جان خویشتن دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , arshad91 , Soheil , Maryam-X
ارسال: #۳۸
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
CLRS
من نمیرسم CLRS رو بخونم.
میگن دکتر قدسی جزو طراحهای سوال هستن با این وصف آیا لازمه کتاب ایشون ساختار داده‌ها و الگوریتم‌ها رو بخونیم؟؟(منظورم اینه که ممکنه از مباحث کتاب خودشون سوال بیاد؟؟)
یا کتاب پارسه و مقسمی کفایت میکنه؟؟

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۳۹
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۰۸ ب.ظ
CLRS
انصافا مطالب کتب پارسه و مقسمی خیلی خوب سر فصل‌ها رو پوشش داده اما خوب طراحان سوال هم نمیدونم چطوری سوال میدن که نمیشه با توجه به اینا حل کرد
چند تا مثال برات بزنم‌: همون سری جوزف که سال قبل اومده وبود برای مهندسی ۸۹ وسال ۸۸ برای ای تی تو کتاب مقسمی نیست کسی که اونو خونده باشه نمیتونه جواب بده در صورتی که همین جوزف تو جزوه دکتر قدسی خیلی خوب توضیح داده شده یا برای ۸۸ ساختمان داده یه مرتب سازی خارجی(ادغام فایل ها) اومده بود خوب کجا میتونی اینو پیدا کنی دقیقا جزوه دکتر قدسی نه کتب درس و تست یا
اینکه مثلا همه کتب درس و کنکور درخت پوشای کمینه یا جستجوی عمقی و سطحی رو توضیح دادن اما ایا درخت پوشای کمینه گلوگاه رو هم توضیح دادند و این دقیقا سوال طراحی الگوریتم مهندسی نرمافزار ۸۹ بود این سوال از سرفصل ارشد بود اما یه کمی بادرخت فراگیر معمولی تفاوت داره که دقیقا تو کتاب سی ال ار اس اومده
یا درختهای شاخص دار B که تو ۸۸ مهندسی اومده بود اصلا این درخت توی هیچکدوم از کتب درس و کنکور پیدا نمیشه
تا این طراحای کتب ارشد بیان مباحثی اینچنین جدید رو تو کتاباشون بزارن باز سال بعد تو سوال‌ها با یه مطلب جدید مواجه میشیم!!!!!!!
ولی خود من با همین تجربه ای که دارم باز هم خودم رو زیاد درگیر اینجور مسائل نمیکنم و خوب سعی میکنم معماری مدار سیستم عامل رو مثلا بیشتر تقویت کنم و برای ساختمان داده به کتاب مقسمی و سی ال ار و تست های سال های قبل بسنده کردم نمیتونم همه وقتم رو بزارم برای ساختمان که چی همه کتاب هارو دقیق بخونم

سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , faraaz_mb , SarahArshad
ارسال: #۴۰
۲۸ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۳۳ ب.ظ)faraaz_mb نوشته شده توسط:  من در سایت کتابخانه ملی جستجو کردم و با دفتر انتشارات نص (ش.تماس: ۰۲۱-۶۶۴۶۵۶۷۴) تماس گرفتم و گفته‌ی خودم رو دقیق‌تر می کنم.
*مترجم کتاب (ترجمه‌ی CLRS / ویرایش۳ / انتشارات نص) که قراره به زودی به بازار بیاد، آقای علی دهقان و تحصیل کرده‌ی د.شریف هستند. دفتر انتشارات نص گفت کتاب تا هفته‌ی آینده آماده می شود. تجربه نشون داده که کتابای ترجمه‌ی انتشارات نص، اکثرا" خوب بوده.
*نتیجه‌ی جستجو در سایت کتابخانه ملی:
عنوان و نام پدیدآور‌: مقدمه‌ای بر الگوریتم/ توماس کورمن ... [و دیگران]؛ مترجم علی دهقان. ‏
مشخصات نشر‌: تهران: نص‏‫‏، ۱۳۸۹‏‬- ‏
مشخصات ظاهری‌: ‏‫‏۲ج.‬: مصور، جدول، نمودار. ‏شابک‌: ‏‫‏۱۲۰۰۰۰ ریال‏‫‏‌: ج.۱‬‏‫‏‌: ۹۷۸-۹۶۴-۴۱۰-۲۵۸-۵‬ ؛ ‏‫‏دوره‬‏‫‏‌: ۹۷۸-۹۶۴-۴۱۰-۲۶۰-۸‬
‏وضعیت فهرست نویسی‌: فیپا ‏
یادداشت‌: ‏‫عنوان اصلی: Introduction to algorithms , 3rd ed, c2009‮.‬
سلام
از دوستان کسی این ترجمه clrs رو خریده ؟؟؟ ترجمه ای که انتشارات نص بیرون داده؟؟ خوب هست ترجمش؟؟ کامله؟؟

من به نتیجه نرسیدم که کدوم ترجمه رو بخرم. به نظرتون کدوم ترجمه کاملتره و بهتر ترجمه شده؟؟؟
پست قفل شده است
 سپاس‌گزاری شده توسط: ssjj
ارسال: #۴۱
۰۱ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۲۸ ب.ظ
CLRS
سلام
من قبلا یه ترجمه گروهی از ویرایش۲ این کتاب رو دیدم زیاد جالب نبود چند فصل رو هم ترجمه نکردن
ولی انتشارات نص دقیق و جالبه کارشون هم شبکه تنن بام رو ازشون دیدم هم سیستم عاملش خوب ودقیق ترجمه شده بود

به نظر میاد خوب باشه

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
ارسال: #۴۲
۰۲ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط sal_dovomi.)
CLRS
من جلد۱ این کتابو از انتشارات نص خریدم.خیلی کامل و خوبه.کسی نمیدونه جلد۲ ش منتشر شده یانه؟میخام بخرمش.
ارسال: #۴۳
۰۲ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  من جلد۱ این کتابو از انتشارات نص خریدم.خیلی کامل و خوبه.کسی نمیدونه جلد۲ ش منتشر شده یانه؟میخام بخرمش.
سلام
جلد ۲ اش هنوز منتشر نشده.
میشه فهرست جلد ۱ این کتاب رو اینجا قرار بدید؟؟؟؟
نسبت به کتاب زبون اصلیش چیزی هم حذف شده/؟ ترجمش چطوره؟؟خوبه/؟؟
ارسال: #۴۴
۰۲ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۲۶ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  من جلد۱ این کتابو از انتشارات نص خریدم.خیلی کامل و خوبه.کسی نمیدونه جلد۲ ش منتشر شده یانه؟میخام بخرمش.
سلام
جلد ۲ اش هنوز منتشر نشده.
میشه فهرست جلد ۱ این کتاب رو اینجا قرار بدید؟؟؟؟
نسبت به کتاب زبون اصلیش چیزی هم حذف شده/؟ ترجمش چطوره؟؟خوبه/؟؟
نقش الگوریتم هادر محاسبات،آغاز،رشد توابع،رشد توابع،تقسیم و حل،تحلیل احتمالاتی و الگوریتم های تصادفی،مرتب سازی هرمی،مرتب سازی سریع،مرتب سازی در زمان خطی،میانه‌ها و شاخص های ترتیبی،ساختمان داده‌ی مقدماتی،جداول درهم،درخت های جستجوی دودویی،درختان قرمزوسیاه،ساختمان داده‌ی تکمیلی،برنامه ریزی پویا،الگوریتم های حریصانه،تحلیل سرشکن
من ازش راضیم.خیلی روان توضیح داده.بازبان اصلی مقایسش نکردم.نمیدونم حذفی داره یانه.شما جلد۲چی داری؟میشه سرفصلاش و قیمتشو بزاری؟من فردا عازم خریدمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: samanium
ارسال: #۴۵
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۳۲ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  نقش الگوریتم هادر محاسبات،آغاز،رشد توابع،رشد توابع،تقسیم و حل،تحلیل احتمالاتی و الگوریتم های تصادفی،مرتب سازی هرمی،مرتب سازی سریع،مرتب سازی در زمان خطی،میانه‌ها و شاخص های ترتیبی،ساختمان داده‌ی مقدماتی،جداول درهم،درخت های جستجوی دودویی،درختان قرمزوسیاه،ساختمان داده‌ی تکمیلی،برنامه ریزی پویا،الگوریتم های حریصانه،تحلیل سرشکن
من ازش راضیم.خیلی روان توضیح داده.بازبان اصلی مقایسش نکردم.نمیدونم حذفی داره یانه.شما جلد۲چی داری؟میشه سرفصلاش و قیمتشو بزاری؟من فردا عازم خریدمSmile

فکر میکنم برای clrs فقط ترجمه جعفر نژاد قمی هست که جلد ۱ و ۲ داره.
بقیه ترجمه‌ها یه جلده فکر میکنم.
کتاب انتشارات نص هم که مثل اینکه جلد دومش چاپ نشده هنوز

فکر میکنم اقای Javadjj ترجمه اقای جعفر نژآد قمی رو دارن. میتونین از ایشون سر فصلاش رو بگیرین.
لینک پروفایل ایشون:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۵۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۰۸۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۸۵۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۹,۰۹۹ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  CLRS خوانی :) Mehrdadkl7 ۲۰ ۱۱,۲۱۷ ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۷ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
Question نمونه حل تمرین های کتاب CLRS javad94 ۶ ۸,۹۶۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranombaran_00
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۴۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۶۹ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  فروش کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها(CLRS) ویراست ۳ جلد ۱و۲ reza777gh ۰ ۲,۴۸۲ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: reza777gh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close