زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۲۵۸۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹ ق.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط:  سلام
آیتی:
زبان ۲۲
مشترک ۲۶
مدیریت ۶۸
تخصصی ۴۲
معدل ۱۵/۵۸
رتبم چند میشه؟؟؟

خواهشا یکی واسه منم تخمین بزنه ... مردم از استرس
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۵۸۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ ق.ظ، توسط Fot30.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  برای بار سوم........ سوال ۷۳ سیستم عامل مهندسی کامپیوتر، گراف تقدم تاخر، کلید درست زده؟ بچه ها لطفا جواب بدید .

جوابش ۴،۷ میشه،کلیدسنجش غلط استتتت.

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  سلام دوستان
متاسفانه سایت سنجش برای اعتراض کاری کرده که کمتر کسی جرات اعتراض زدن داشته باشه، چون راه حل یا رفرنس دقیق میخواد
من فعلاً برای سوال ۱۱۷ یک راه حل با یک مثال آماده کردم که در قالب jpg و همینطور در قالب word براتون آپلود کردم که اگه خواستید تغییرش هم بدید
فقط کافیه همین فایل jpg یا تغییر یافته‌ی اون رو به صلاحدید خودتون برای سنجش ارسال کنید
لطفاً هر کسی که سوال ۱۱۷ رو نزده یا غلط زده این فایل رو به عنوان اعتراض ارسال کنه
برای سوالات دیگه هم به زودی آماده میکنم
ممنون

بنظرم شما تو محاسبه زیر دنباله مشترک دچار مشکل شدید
چرا اون قسمت قرمز رنگ رو حساب نکردید برا حالت اول؟!
اونم میتونه جزو زیر دنباله مشترک برا هردو باسه
نقص کارتون اینجاس
۱
۰
ارسال: #۲۵۸۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  برای بار سوم........ سوال ۷۳ سیستم عامل مهندسی کامپیوتر، گراف تقدم تاخر، کلید درست زده؟ بچه ها لطفا جواب بدید .

برای سوال ۷۳ پاسخه سنجش قطعا غلطه و گزینه ۲ میشه جواب...دکتر حقیقت هم گفت جای نگرانی نداره و کلید قطعا عوض میشه...
شما هم اگه خواستید برید سایته سنجش اعتراض بزنید, برای راه حل هم جوابه دکتر حقیقت رو بزارید...
۱
۰
ارسال: #۲۵۸۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ق.ظ
سلام

خداروشکر
اما دیگه فرصتی برای کنکور دولتی ندارم
درگیر یه سری مسائل بودم چن سال که هم رو کارشناسیم تاثیر داشت و هم رو کنکور ارشدم
و هنوز معتقدم کنکور امسال با اینکه خوب نشد بخونم(اصلا نشد) تقریبا فقط ۴۰ روز وقت داشتم ولی کنکور امسال نسبت به سال پیش ساده تر بود

اینا درصدای منه بنظرتون احتمال اینکه مجاز بشم وجود داره؟

زبان ۳۵
ریاضیات ۱۶
مشترک ۱۲
تخصصی هوش ۵۰
۲
۱
ارسال: #۲۵۸۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط dokhtare payiz.)
سوال ۱۲۱ پایگاه کامپیوتر حتمن گزینه ۳ هس؟

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ق.ظ)AliRezaMM نوشته شده توسط:  سلام

خداروشکر
اما دیگه فرصتی برای کنکور دولتی ندارم
درگیر یه سری مسائل بودم چن سال که هم رو کارشناسیم تاثیر داشت و هم رو کنکور ارشدم
و هنوز معتقدم کنکور امسال با اینکه خوب نشد بخونم(اصلا نشد) تقریبا فقط ۴۰ روز وقت داشتم ولی کنکور امسال نسبت به سال پیش ساده تر بود

اینا درصدای منه بنظرتون احتمال اینکه مجاز بشم وجود داره؟

زبان ۳۵
ریاضیات ۱۶
مشترک ۱۲
تخصصی هوش ۵۰
با ۴۰ روز وقت خیلی خوب زدی, مجاز که سهله رتبه خوبم میاری
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AliRezaMM
ارسال: #۲۵۸۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ق.ظ
به نظرتون جواب این کدومه ؟ سنجش زده ۲Angry
مگه ۴ نیست ؟

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: satrap92
ارسال: #۲۵۸۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۲ ق.ظ
من که برای ۷۶ اعتراض می کنم سنگی ست در تاریکی

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۱
۰
ارسال: #۲۵۸۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)maryamshakiba نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ)maryamshakiba نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ)maryamshakiba نوشته شده توسط:  سلام دوستان، نظرتون درباره سوال ۵۷ چیه؟! مگه حالت غیرمجاز اونی نیس که فعالساز ها همزمان فعال یا غیر فعال باشن؟!
چرا این قاعده طبق حل دکتر یوسفی فقط برای ورودی ۱۱۱ در نظر گرفته نشده؟!!!
به فرض هم که حالت غیر مجاز رو حالتی د نظر بگیریم که دو تا خروجی متفاوت داشته باشیم، باز حالتی مثل ۰۰۰ غیرمجاز نمیشه، چون پاسخ هر دو گیت یکسانه!
جواب ۰ به نظرم خیلی منطقی تره! در غیر این صورت پاسخ a xor c هم میتونه درست باشه! وکلا جواب برمیگرده به سلیقه حل کننده که x رو چی در نظر بگیره!!!
نظر شما چیه؟
با جدول کارنو حلش کنید.هربار ورودی بهش بدید،و هربار خروجی رو تو کارنو بنویسید.اونوقت یکبار ۱ و یکبار don't care و دو بار z میشه.و بقیه هم صفر.
که جدول کارنوش به شکل زیر میشه:
[تصویر:  403675_manteghi951.jpg]

حالا چون سوال گفته که ورودی غیر مجاز به مدار اعمال نمیشه،یعنی هیچوقت اون z ها اتفاق نمیفته.
پس جواب میشه دسته ای شامل ۱ و don't care . که میشه گزینه ۲ .ac

ممنون، بله این حل رو دیدم، سوالم اینه که فرق حالت ۱۱۱ و ۱۰۱ در غیرمجاز بودن چیه؟!
وقتی گفته حالت غیر مجاز اصلا اعمال نمیشه خب ۱۱۱ از اول x میشه!
اینو متوجه نمیشم ...

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ)maryamshakiba نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  با جدول کارنو حلش کنید.هربار ورودی بهش بدید،و هربار خروجی رو تو کارنو بنویسید.اونوقت یکبار ۱ و یکبار don't care و دو بار z میشه.و بقیه هم صفر.
که جدول کارنوش به شکل زیر میشه:
[تصویر:  403675_manteghi951.jpg]

حالا چون سوال گفته که ورودی غیر مجاز به مدار اعمال نمیشه،یعنی هیچوقت اون z ها اتفاق نمیفته.
پس جواب میشه دسته ای شامل ۱ و don't care . که میشه گزینه ۲ .ac

ممنون، بله این حل رو دیدم، سوالم اینه که فرق حالت ۱۱۱ و ۱۰۱ در غیرمجاز بودن چیه؟!
وقتی گفته حالت غیر مجاز اصلا اعمال نمیشه خب ۱۱۱ از اول x میشه!
اینو متوجه نمیشم ...
عذر میخوام طبق چیزی که میگین، حالت غیر مجاز حالتیه که مدار های امپدانس بشه درسته؟!
بله.چون اونوقت مدار قطع میشه و خروجی تولید نمیشه!حالا صورت سوال گفته که هیچوقت این حالات غیر مجاز اتفاق نمیفته،پس حالا دیگه غیر از اون حالات غیرمجاز(z) ،ساده شده ی این جدول کارنو a.c میشه.

ببینید اصلا حالت ۱۱۱ و ۱۰۱ غیر مجاز نیستند که.
در حالت ۱۱۱ در هر صورت خروجی ۱ میشه.
و در حالت ۱۰۱ خروجی میتونه ۱ یا ۰ باشه،یعنی don't care.
پس این دو حالت اصلا غیر مجاز (z ، های امپدانس) نیستند. جواب هم دسته ای شامل حالات ۱۱۱ و ۱۰۱ هستش.یعنی ac

توضیح شما قانع کننده تر از حل دکتر یوسفی بود؛ بله درست متوجه شدم، های امپدانس رو غیرمجاز میدونین، من و خیلیا به اشتباه حالتی رو غیرمجاز میدونستیم که هر دو فعالساز همزمان فعال یا غیرفعال باشن. تشکر ...

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  سلام دوستان
متاسفانه سایت سنجش برای اعتراض کاری کرده که کمتر کسی جرات اعتراض زدن داشته باشه، چون راه حل یا رفرنس دقیق میخواد
من فعلاً برای سوال ۱۱۷ یک راه حل با یک مثال آماده کردم که در قالب jpg و همینطور در قالب word براتون آپلود کردم که اگه خواستید تغییرش هم بدید
فقط کافیه همین فایل jpg یا تغییر یافته‌ی اون رو به صلاحدید خودتون برای سنجش ارسال کنید
لطفاً هر کسی که سوال ۱۱۷ رو نزده یا غلط زده این فایل رو به عنوان اعتراض ارسال کنه
برای سوالات دیگه هم به زودی آماده میکنم
ممنون

آفرین، منم به سوال ۱۱۷ با ذکر مثال نقض اعتراض کردم
ولی اون مثال نقض رو برای دکتر یوسفی ارسال کردم که متاسفانه پاسخی ندادن و تو کانالشون نوشتن الگوریتم نرم افزار مشکلی نداره!
آره اون سوال حذف میشد خوب میشد منم سر جلسه به گزینه۱ رسیده بودم.
۱
۰
ارسال: #۲۵۸۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط samsung.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ق.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ق.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط:  زبان بین ۶۰ تا ۶۶
ریاضی ۱۲
مشترک ۳۴/۵
تخصصی نرم ۲۹/۲
معدل ۱۶/۱۸

من نتونستم جلو خودمو بگیرم و رفتم ۱۰ تومن دادم و تخمین رتبه مدرسان رو استفاده کردم (اینا هم خوب بلدن از همه چی مخصوصا از استرس ما پول به جیب بزنن!!) با این درصدها و معدل رتبه نرم افزار رو زد ۵۷ ولی بنظرم خیلی پایین در نظر گرفت. خودم بهترین حالت فکر کنم بین ۱۰۰-۱۵۰ و در بدترین حالت ۱۵۰-۲۰۰ بشم.
خواستم بگم کساییکه استفاده نکردن از همین درصدا تخمین رتبه مدرسان رو خودشون حساب کنن دیگه ۱۰ تومن ندن
سلام.مدرسان که خیلی پایین گفتهBig Grin من و شما بر اساس کنکور سال پیش ترازمون مثل هم هستش.
تراز شما ۶۴۳۵ میشه(در صورتی که زبان رو ۶۶ حساب کنیم). که این تراز در سال پیش مربوط به رتبه های بین ۸۰ تا ۹۰ بوده.
ولی باز هیچی مشخص نیست و ممکنه اصلا امسال به دلیل اینکه زمان کنکور سه ماه عقب افتاده بود،داوطلب ها قوی تر از سال پیش بوده باشند،اونوقت رتبه ما خیلی بالاتر میشه.

دوست من درصدات رو نگاه کردم, با توجه به کارنامه های سال پیش رتبت بین ۷۵-۸۰ میشه, خیالت راحت از ۸۰ بالاتر نمیای...
۱
۰
ارسال: #۲۵۹۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ب.ظ
دوستان یه سوال
الان من میخوام یه اعتراض بزنم (برا سوال ۷۶ پایگاه داده آیتی)
الان میخوام بگم که گزینه ۳ درست نیست و گزینه ۲ درست است
دقیقا کدام آیتم از موارد موجود در عکس زیر رو باید انتخاب کنم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
ارسال: #۲۵۹۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ
سلام.
-راست میگن سیستم عامل پارسه کافی نبوده واسه تستای امسال؟ (چون من درست حسابی نخونده بودم و فقط یکی زدم اونم توی آی تی.)
-دوستانی که توی پی ال موفق بودن چی خونده بودن؟
-اگه آدم بخواد واسه سال بعد شروع کنه، پایه ش هم بد نباشه خیلی. بهتره واسه درسی مث معماری و سیستم عامل و پی ال مرجع بخونه؟ یا نه همون کتابای کنکوری کافیه؟

با تشکر

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۳
۰
ارسال: #۲۵۹۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط rz.gh.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ق.ظ)sara1992 نوشته شده توسط:  من یه سوال دارم از شما... چطوری شده با ۲۶۳ از شهید بهشتی قبول شدین؟ تاثیر معدله؟ یا شبانه هستین؟ شانسی واسه ما هم هست اگه این رتبه رو بیاریم از اونجا قبول شیم؟؟

نه ایشون بدون هیچ سهمیه ای روزانه قبول شدن ، فقط پارسال بهشتی یه زیر گرایش برا هوش مصنوعی اعلام کرد به عنوان قرآن کاوی رایانشی ، که گفته بود با همین نام مدرک رو صادر میکنه !!! نمیدونم تصمیمشون حالا چیه ؟؟ ولی در کل پارسال خیلی ها حاضر نشدن برن و رتبه های بالاتر قبول شدن ... از نظر من ایشون هوشیاری به خرج دادن و این کد رشته رو زدن Shy یادش بخیر پارسال رو همین موضوع کلی فحش خوردیم SmileSmileSmileSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۵۹۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
-راست میگن سیستم عامل پارسه کافی نبوده واسه تستای امسال؟ (چون من درست حسابی نخونده بودم و فقط یکی زدم اونم توی آی تی.)
-دوستانی که توی پی ال موفق بودن چی خونده بودن؟
-اگه آدم بخواد واسه سال بعد شروع کنه، پایه ش هم بد نباشه خیلی. بهتره واسه درسی مث معماری و سیستم عامل و پی ال مرجع بخونه؟ یا نه همون کتابای کنکوری کافیه؟

با تشکر
تنها کتابی که میتونید با اون اکثر سوالات برنامه سازی رو جواب بدید،کتاب جان میشل(مرجع اصلی درس برنامه سازی) هستش.البته ترجمه نشده.
من خودم امسال طراحی الگوریتم هیچی نخوندم و خیلی نا امید بودم که بتونم درصد خوبی تو تخصصی نرم بزنم.ولی برنامه سازی خیلی کمکم کرد.و هر ۴ تا سوال برنامه سازی رو بلد بودم.امسال سوالا کاملا از جان میشل طرح شده بود.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۵۹۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ق.ظ)sara1992 نوشته شده توسط:  من یه سوال دارم از شما... چطوری شده با ۲۶۳ از شهید بهشتی قبول شدین؟ تاثیر معدله؟ یا شبانه هستین؟ شانسی واسه ما هم هست اگه این رتبه رو بیاریم از اونجا قبول شیم؟؟

نه ایشون بدون هیچ سهمیه ای روزانه قبول شدن ، فقط پارسال بهشتی یه زیر گرایش برا هوش مصنوعی اعلام کرد به عنوان قرآن پژوهی رایانشی ، که گفته بود با همین نام مدرک رو صادر میکنه !!! نمیدونم تصمیمشون حالا چیه ؟؟ ولی در کل پارسال خیلی ها حاضر نشدن برن و رتبه های بالاتر قبول شدن ... از نظر من ایشون هوشیاری به خرج دادن و این کد رشته رو زدن Shy یادش بخیر پارسال رو همین موضوع کلی فحش خوردیم SmileSmileSmileSmile

ممنون از توضیحتون؛ البته عنوان گرایش قرآن کاوی رایانشی ست.
عنوان مدرکمون هم همون هوش مصنوعی میزنن.
و خبر خوشحال کننده اینکه داشگاه قراره هرسال این گرایش رو بگیره. هر سال ۶ نفر.
البته فک نمیکنم دیگه با رتبه های بالا بشه قبول شد. پارسال چون سال اولش بود خیلیا ترسیدن بزنن. امسال سال دومشه و شرایط فرق کرده.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
ارسال: #۲۵۹۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ق.ظ)sara1992 نوشته شده توسط:  من یه سوال دارم از شما... چطوری شده با ۲۶۳ از شهید بهشتی قبول شدین؟ تاثیر معدله؟ یا شبانه هستین؟ شانسی واسه ما هم هست اگه این رتبه رو بیاریم از اونجا قبول شیم؟؟

نه ایشون بدون هیچ سهمیه ای روزانه قبول شدن ، فقط پارسال بهشتی یه زیر گرایش برا هوش مصنوعی اعلام کرد به عنوان قرآن پژوهی رایانشی ، که گفته بود با همین نام مدرک رو صادر میکنه !!! نمیدونم تصمیمشون حالا چیه ؟؟ ولی در کل پارسال خیلی ها حاضر نشدن برن و رتبه های بالاتر قبول شدن ... از نظر من ایشون هوشیاری به خرج دادن و این کد رشته رو زدن Shy یادش بخیر پارسال رو همین موضوع کلی فحش خوردیم SmileSmileSmileSmile

ممنون از توضیحتون؛ البته عنوان گرایش قرآن کاوی رایانشی ست.
عنوان مدرکمون هم همون هوش مصنوعی میزنن.
و خبر خوشحال کننده اینکه داشگاه قراره هرسال این گرایش رو بگیره. هر سال ۶ نفر.
البته فک نمیکنم دیگه با رتبه های بالا بشه قبول شد. پارسال چون سال اولش بود خیلیا ترسیدن بزنن. امسال سال دومشه و شرایط فرق کرده.

یعنی تو مدرک نمیزنن قرآن کاوی رایانشی؟ آخه من شنیدم تو دفترچه هرچی باشه مدرکم همونطوری مجبورن بزنن.
یعنی الان همه قبولی های بهشتی پارسال چه این گرایش چه اون یکی درساتون یکیه؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۵۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۸۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۸۱۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۵۲۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close