زمان کنونی: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۲۵۳۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  سلام.من خودم سال پیش خیلی خوندم و نتیجه کنکورم کاملا برعکس شد.ومجبور شدم دوباره واسه سال بعد بخونم.
درسته خستگی هست ولی اینکه خوندین و نتیجه دلخواهتونو نگرفتید،مطمئن باشید این یه انگیزه میشه واستون که دوباره و با قدرت خیلی بیشتر از سال پیش بخونید و تمام کاستی های سال پیش رو جبران کنید!
فقط اینکه اگه تصمیم گرفتید دوباره بخونید،سعی کنید یه ۷، ۸ ماهی قبل از امتحان کنکورتون شروع کنید.مثلا اگه امتحان بهمن بود،از تابستون شروع کنید و اگه بازم اردیبهشت بود،از اول مهر.
سلام. از درصدهای امسالتون راضی بودین؟
من خودم خودمو میشناسم ۷٬۸ ماه نمیتونم پیوسته بخونم چون واسه کنکور امسال از تابستون شروع کردم آخر زمستون خسته شدم :|
نسبت به خوندنم به هیچ وجه راضی نیستم.ولی خب چه میشه کرد.اگه منم مثل خیلیا تو شهرای تهران،اصفهان و مشهد اینا بودم و میتونستم کلاس برم،و سوالای پیش بینی کنکور واسمون حل میکردن،خیلی بهتر از این میشد! Huh

والا من خودم دست کمی از شما ندارم و معمولا بعد دو ماه خوندن ،یه ماهشو از کار میفتمBig Grin ،ولی خب باید سعی کنین که اگه دوباره خوندین این وقفه ها و خستگی ها کمتر باشه.وگرنه وقفه و خستگی مطمئنا واسه همه هست
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۵۳۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  دوستان تاریخ اعتراض عوض شده
قبلا ۱۲ خرداد بود الان ۲۷ اردیبهشته
توی همون لینک کلید هست
البته بهتر شد چون کارنامه اولیه زودتر میاد (نسبت به تارخ قبلی اعتراض)

"در صورت تمایل می توانید حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ با مراجعه به سیستم پاسخگویی اینترنتی به نشانی request.sanjesh.org و تکمیل فرم اعتراض به کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ اقدام نمایید."

یعنی فقط سه چهار روز برای اعتراض وقت داریم تا دوشنبه هفته بعد

خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی. سنجش اطلاعیه جدید حداقل می داد بهتر بود !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال: #۲۵۳۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  والا من خودم دست کمی از شما ندارم و معمولا بعد دو ماه خوندن ،یه ماهشو از کار میفتمBig Grin ،ولی خب باید سعی کنین که اگه دوباره خوندین این وقفه ها و خستگی ها کمتر باشه.وگرنه وقفه و خستگی مطمئنا واسه همه هست

دقیقا مث من.
تشکر.
۱
۰
ارسال: #۲۵۳۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط mmirzay.)
تاریخ برگزاری کنکور عوض می شود
ای کسانی که از همین الان می خوان ساله بعد شرکت کنن کنکور، احتمال وافری مبنی بر عوض شدنه تاریخه کنکور وجود داره ینی قراره دوباره بهمن برگذار یا برگزار بشه، یکی تو سازمان سنجش اینو گفت، و اینکه قرار بود آزمون دانشگاه آزاد یکی بشه که نشد و مخالفت کردن پس این دو تا دلیل فعلن هست، خلاصه اینو گفتم که یهو نگید نگفتم، راستی تاریخ عوض بشه حداکثر تا مرداد ماه اعلام می کنن!!

Full of nothing but me!
۱
۰
ارسال: #۲۵۴۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  دوستان تاریخ اعتراض عوض شده
قبلا ۱۲ خرداد بود الان ۲۷ اردیبهشته
توی همون لینک کلید هست
البته بهتر شد چون کارنامه اولیه زودتر میاد (نسبت به تارخ قبلی اعتراض)

"در صورت تمایل می توانید حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ با مراجعه به سیستم پاسخگویی اینترنتی به نشانی request.sanjesh.org و تکمیل فرم اعتراض به کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ اقدام نمایید."

یعنی فقط سه چهار روز برای اعتراض وقت داریم تا دوشنبه هفته بعد
خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی. سنجش اطلاعیه جدید حداقل می داد بهتر بود !
توی اطلاعیه زمان انتشار دفترچه و کلید همین ۲۷ اردیبهشت نوشته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی زمان چک کردن کلید اون بالا ۱۲ خرداد نوشته بود
و منم فعلا بیخیال بودم گفتم فعلا وقت داریم که الان متوجه تغییر اون قسمت بالای کلید شدم

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ)samsung نوشته شده توسط:  دوستان من برای اعتراض رفتم سایته سنجش, اون لینکه بالا سمته چپ رو هم رفتم, ثبت نام هم کردم, بعدش ۲ تا گزینه میده یکیش میگه دریافته شماره پرونده و شماره داوطلبی, یکیش هم میگه عمومی...کدومو باید بزنم؟, آخه اون گزینه ی عمومی رو زدم مربوط به اعتراض به سوالا یا کلید نمیشد...

برا من سه تا گزینه میاره، که یکیش اعتراض به کلید سوالاته!!! ولی دردسرش زیاده چون گفته دلیله اعتراضتون رو بگید، عکس دارید بذارید، کتاب دارید معرفی کنید، کلن منظورش اینه که غلط می کنید اعتراض داریدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نیاز نیست هرسه قسمت رو حتما پر کنید
عکس هم خوبیش اینه که هرچیزی رو نمیشه با متن توضیح داد باید روی شکل توضیح بدیم

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۲۵۴۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط elnaz91.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ب.ظ)hassanzeraatkaran نوشته شده توسط:  سلام
از دوستان مهندسی کامپیوتر، آیا کسی هست که سر جلسه با دفترچه B پاسخ داده باشه و گزینه صحیح سوال ۴۳ (گسسته مربوط به اسباب بازی و موبایل) و سوال ۵۰ (بیشینه تعداد گره های با ارتفاع h در یک هرم) رو بدونه؟
چون روی دفترچه A نمیتونم تشخیص بدم.
اگر کسی اسکن دفترچه B رو داره لطفا به دستمون برسونه.محض رضای خدا.

سلام من دفترچه B یا C بودم، یادم نیست! پاسخ ۴۳ رو ۴ زدم، که همون برخی موبایل ها مضر هستند و پاسخ ۵۰ را ۱ زدم که همون حد بالای h+1/2
۱
۰
ارسال: #۲۵۴۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ
سلام دوستان، نظرتون درباره سوال ۵۷ چیه؟! مگه حالت غیرمجاز اونی نیس که فعالساز ها همزمان فعال یا غیر فعال باشن؟!
چرا این قاعده طبق حل دکتر یوسفی فقط برای ورودی ۱۱۱ در نظر گرفته نشده؟!!!
به فرض هم که حالت غیر مجاز رو حالتی د نظر بگیریم که دو تا خروجی متفاوت داشته باشیم، باز حالتی مثل ۰۰۰ غیرمجاز نمیشه، چون پاسخ هر دو گیت یکسانه!
جواب ۰ به نظرم خیلی منطقی تره! در غیر این صورت پاسخ a xor c هم میتونه درست باشه! وکلا جواب برمیگرده به سلیقه حل کننده که x رو چی در نظر بگیره!!!
نظر شما چیه؟
۱
۰
ارسال: #۲۵۴۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ)maryamshakiba نوشته شده توسط:  سلام دوستان، نظرتون درباره سوال ۵۷ چیه؟! مگه حالت غیرمجاز اونی نیس که فعالساز ها همزمان فعال یا غیر فعال باشن؟!
چرا این قاعده طبق حل دکتر یوسفی فقط برای ورودی ۱۱۱ در نظر گرفته نشده؟!!!
به فرض هم که حالت غیر مجاز رو حالتی د نظر بگیریم که دو تا خروجی متفاوت داشته باشیم، باز حالتی مثل ۰۰۰ غیرمجاز نمیشه، چون پاسخ هر دو گیت یکسانه!
جواب ۰ به نظرم خیلی منطقی تره! در غیر این صورت پاسخ a xor c هم میتونه درست باشه! وکلا جواب برمیگرده به سلیقه حل کننده که x رو چی در نظر بگیره!!!
نظر شما چیه؟
با جدول کارنو حلش کنید.هربار ورودی بهش بدید،و هربار خروجی رو تو کارنو بنویسید.اونوقت یکبار ۱ و یکبار don't care و دو بار z میشه.و بقیه هم صفر.
که جدول کارنوش به شکل زیر میشه:
[تصویر:  403675_manteghi951.jpg]

حالا چون سوال گفته که ورودی غیر مجاز به مدار اعمال نمیشه،یعنی هیچوقت اون z ها اتفاق نمیفته.
پس جواب میشه دسته ای شامل ۱ و don't care . که میشه گزینه ۲ .ac
۱
۰
ارسال: #۲۵۴۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۵ ب.ظ
دوستان آخرین رتبه ی قبولی نرم افزار ۹۴ هر دانشگاهی رو چطوری میشه پیدا کرد؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azamcheraghi
ارسال: #۲۵۴۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ)arashint نوشته شده توسط:  دوستان آخرین رتبه ی قبولی نرم افزار ۹۴ هر دانشگاهی رو چطوری میشه پیدا کرد؟

تنها راهش اینه که به تک تک دانشگاه ها برید و از خود بچه های قبولی اونجا بپرسید. که قطعا کار عبث و پر هزینه ایه.
زیاد خودتونو اذیت نکنید، چشمتونو بذارید رو هم جوابا اومده. تازه ما از بهمن تا شهریور منتظر میموندیم(یعنی ۷ ماه)
شما باید خداروشکر کنید که فقط ۳ ماه تا مشخص شدن تکلیفتون دارید.
صبح میشه این شب، باز میشه این در؛ صبر داشته باشSmile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
ارسال: #۲۵۴۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط hassanzeraatkaran.)
سلام
کسی دفترچه B مهندسی کامپیوتر رو گیر نیاورد؟
۱
۰
ارسال: #۲۵۴۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ)arashint نوشته شده توسط:  دوستان آخرین رتبه ی قبولی نرم افزار ۹۴ هر دانشگاهی رو چطوری میشه پیدا کرد؟

تنها راهش اینه که به تک تک دانشگاه ها برید و از خود بچه های قبولی اونجا بپرسید. که قطعا کار عبث و پر هزینه ایه.
زیاد خودتونو اذیت نکنید، چشمتونو بذارید رو هم جوابا اومده. تازه ما از بهمن تا شهریور منتظر میموندیم(یعنی ۷ ماه)
حتما نباید پاشی بری دانشگاه
از بچه های دانشجوی ارشد مانشت هم میشه پرسید
یا به قبولی های سال گذشته که جدیدا آنلاین شدن پیام بدیم که توی همکلاسی هاشون آخرین رتبه چند بوده

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۲۵۴۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ)arashint نوشته شده توسط:  دوستان آخرین رتبه ی قبولی نرم افزار ۹۴ هر دانشگاهی رو چطوری میشه پیدا کرد؟

داداش شب و روز نزاشتن برا ما با این سوالاشون
به قول آقوی همساده: یعنی له له هسما داغون داغونم Big GrinBig GrinSadSad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azamcheraghi , pezhman.m-AI
ارسال: #۲۵۴۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۵۴ ب.ظ
سلام بچه ها این تراز برای هر دانشگاه رو از کجا باید پیدا کرد؟
یه سوال . دانشگاه الزهرا بهتره یا رجایی برای نرم افزار؟
۱
۰
ارسال: #۲۵۵۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  

حتما نباید پاشی بری دانشگاه
از بچه های دانشجوی ارشد مانشت هم میشه پرسید
یا به قبولی های سال گذشته که جدیدا آنلاین شدن پیام بدیم که توی همکلاسی هاشون آخرین رتبه چند بوده

آخه قضییه به این سادگیا نیست؛ چون هیچکس نمیدونه آخرین رتبه قبولی تو کلاسشون چنده. در واقع کسی صداشو در نمیاره که آخرین قبولیهBig Grin مثلا خود من الان نمیدونم تو کلاسمون چه کسی آخرین قبولیه.
حتی رتبه ۱ هوش همکلاسمه و تا همین چند روز پیش درصداش رو نمیدونستم. جو خیلی سنگینه بین بچه ها، راجب مسائل شخصی از هم سوال نمیپرسیمSmile

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ)arashint نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  

داداش شب و روز نزاشتن برا ما با این سوالاشون
به قول آقوی همساده: یعنی له له هسما داغون داغونم Big GrinBig GrinSadSad

SmileSmile
کدوم گرایش شرکت کردید؟ درصداتون چطور بود؟

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۰۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۶۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۸۱۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۴۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۸۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۵۷۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۸۹۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close