زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۷۲۶
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ب.ظ
دیگه حوصله هیچ سایت و فروم و تلگرامی و هیچی را ندارم Confused
اصلا حوصله اینکه یکی بیاد باها م حرف بزنه، امید بده برنامه ریزی کنه ،برام راهنمایی بده
حوصله اینکه بشینم اشتباهاتم را بشمارم و بگم ای کاش چی خونده بودم را ندارم
فقط می دونم باید فقط جمع کنم .بخونم...... اینکه خودم را توبیخ کنم چرا امرزو ۱ربع ساعت دیر شروع کردی چرا کم خوندم چرا چرا......
.امیدوارم آخر این مسیر به جای خوبی ختم بشه Heart

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , d_felfelak
ارسال: #۱۷۲۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸ ق.ظ)husen نوشته شده توسط:  
(01 فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)karosaha نوشته شده توسط:  دوستان سال تازتون مبارک :دی
یه سوالی داشتم. کسی حدود درصدهایی که میتونه علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر رو بیاره میدونه؟ یکم راهنمایی کنید که بتونم برنامه ریزی کنم این یک ماه و نیم رو. ممنون

پارسال ۶۰ روزانه آورده بود.
۱۵/۶۵ زبان
۲۱/۷۱ دروس پایه
۲۹/۹۶ دروس تخصصی
باورم نمیشه ینس اینقد کم؟سال به سالداره بدتره میشه
البته ما الان میگیما سر جلسه خودمون همین درصدارم نمیتونیم بزنیم
کسی میدونه علوم کامپیوتر امسال تقریبا چند نفر داوطلب داره؟
راسی اگه کسی سوالای ازمونای جامع مدرسان علوم رو داره بذاره رو سایت ماهم استفاده کنیم
خیر ببینید :x

Sent from my C6802 using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۱۷۲۸
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۱۶ ب.ظ
جا دار یه ه سلام جانانه بکنیم به استقلالی هایی که شادی امروزم مدیون شون هستم خدا. شما هارو برای. ما نگه داره ولی ای کاش اول صبحی این همه انرژی مثبت بهم می دادین.
یه مطلب دیگه تا یادم نرفته کسایی ک کنکور ازمایشی شرکت کردین میشه لطفا درصد ها و تراز تون بزارید مهم نیس چی باشه مهم تعداد شرکت کننده هاس که باید دقیق بدونیم وگرنه نتیجه از قبل معلومه کی خونده و کی هم مثل من هس.
۰
۰
ارسال: #۱۷۲۹
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ)husen نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی جزوه پایگاه داده پارسه رو نداره؟

سلام. پایگاه داده پارسه جزوه نداره. ایشون از رو کتابشون تدریس میکنن

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۱
۰
ارسال: #۱۷۳۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۶ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  جا دار یه ه سلام جانانه بکنیم به استقلالی هایی که شادی امروزم مدیون شون هستم خدا. شما هارو برای. ما نگه داره ولی ای کاش اول صبحی این همه انرژی مثبت بهم می دادین.
یه مطلب دیگه تا یادم نرفته کسایی ک کنکور ازمایشی شرکت کردین میشه لطفا درصد ها و تراز تون بزارید مهم نیس چی باشه مهم تعداد شرکت کننده هاس که باید دقیق بدونیم وگرنه نتیجه از قبل معلومه کی خونده و کی هم مثل من هس.
هرچقد شما انرژی مثبت گرفتی خدایی من ضد حال خوردم
اون از بارسا اینم از استقلال
ولی عیب نداره فوتباله دیگه
اره موافقم
ولی هیشکی ج نمیده مخصوصا علوم کامپیوتریا
نمیدونم چرا اینجورین بچه های امسال علوم نه ج میدن نه هستن نه کمک میکنن خیلی عجیبه Sad

Sent from my C6802 using Tapatalk
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good arman
ارسال: #۱۷۳۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ)husen نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی جزوه پایگاه داده پارسه رو نداره؟

داره خوبم داره اما دیگه الان فرصت جزوه نیست وگرنه من کلکسیون جزوات وصداهای ایشونو دارم من الان بعد ۱۲ روز ان شدم
کلا دیگه زندگی عتدی ندارم روزی۱۵ساعت من هنوز دارم سیستم جدید میخونم تا شه شنبه ایشاله ۱۵روز اخرهم مرور
وای نکته وتستهامو هیچکدومو گوش ندادم یه عالمه کلاس رفتم داده الگوریتم سیسم شبکه هوش...
دقیقا حال الان من مثل ادمهای ایالواری هست شب میان خسته خونه ۱۵بچه داره نمیدونه بچهه اش هرکدوم مجا هستن خونه هستن خوابن بیدارن
یکی به من گفت فصلهای مهم نرم افزار رو بگم الان یادم اومد
از کتاب پارسه میگم
فصلهای ۲ ۵ ۸ ۱۰ ۱۴ ۱۱ بینهایت مهمن شک نکنین خیلی با سوالات ۳سال اخر ور رفتم تا به این نتیجه رسیدم
ارزوی موفقت میکنم برای تمام بچه های که زحمت کشیدند
ضمنا کتاب دیتا بیس دکتر کیوانپور عالیه توضیحاتشم روان هست حتما تسهای تالیفیشونم بزنید از تستهای کنکور هم مهمتره والبته خیلی سخت تر
موفق باشید انشاله همتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۷۳۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ق.ظ، توسط husen.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ق.ظ)good arman نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ)husen نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی جزوه پایگاه داده پارسه رو نداره؟

داره خوبم داره اما دیگه الان فرصت جزوه نیست وگرنه من کلکسیون جزوات وصداهای ایشونو دارم من الان بعد ۱۲ روز ان شدم
کلا دیگه زندگی عتدی ندارم روزی۱۵ساعت من هنوز دارم سیستم جدید میخونم تا شه شنبه ایشاله ۱۵روز اخرهم مرور
وای نکته وتستهامو هیچکدومو گوش ندادم یه عالمه کلاس رفتم داده الگوریتم سیسم شبکه هوش...
دقیقا حال الان من مثل ادمهای ایالواری هست شب میان خسته خونه ۱۵بچه داره نمیدونه بچهه اش هرکدوم مجا هستن خونه هستن خوابن بیدارن
از کتاب پارسه میگم
فصلهای ۲ ۵ ۸ ۱۰ ۱۴ ۱۱ بینهایت مهمن شک نکنین خیلی با سوالات ۳سال اخر ور رفتم تا به این نتیجه رسیدم
ضمنا کتاب دیتا بیس دکتر کیوانپور عالیه توضیحاتشم روان هست حتما تسهای تالیفیشونم بزنید از تستهای کنکور هم مهمتره والبته خیلی سخت تر
موفق باشید انشاله همتون

خوب اگه شما لطف کنین جزوه ای رو بفرستین ممنون میشم ویا پایگاه داده ۹۰ درصد پارسه رو داشته باشین و بفرستین.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰
ارسال: #۱۷۳۳
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ
سلام بچه ها
حال و هوای اینجا منو یاد سال پیش قبل کنکور انداخت
امیدوارم همتون با انرژی تا اخرش ادامه بدین و نتیجه زحمت هاتون رو بگیرید

اگر در مسیر رسیدن به هدف مصمم باشید کائنات هم به یاریتان خواهند آمد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , MisTeR
ارسال: #۱۷۳۴
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ
سلام به همه دوستان
الان رفتم پاسخ تشریحی پارسه رو گرفتم.
یه مشکل جالب و جدید برام پیش اومده ... تا چند وقت پیش سر هر کنکور آزمایشی دور سوالایی که نمیتونستم جواب بدم ولی میدونستم واسه چه مبحثی هست و اگه بخونم اون مبحث رو میتونم جواب بدم خط میکشیدم.
کنکور روز جمعه ۸ تا سوال مشترک رو به جواب هم رسیدم ولی به راه حلم شک میکردم و فقط دور گزینه خط می کشیدم که اگه مطمئن شدم بیام جواب بدم ... همین داستان رو واسه تخصصی ها هم داشتم یعنی ۳ تا سوال رو به جواب رسیدم ولی شک کردم و فقط علامت گذاشتم که چک کنم...
الان چک کردم دیدم همشون رو درست حل کرده بودم !!! یعنی ۲۴ درصد دروس مشترک رو میتونستم بالاتر بزنم. و ۱۸ در صد هم دروس تخصصی !!!! البته در کل که جای امیدواریه !!! ولی خب اینم واسه خودش داستانی شد ... اینو چیکارش کنم ؟؟!!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
ارسال: #۱۷۳۵
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ق.ظ)good arman نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  

از کتاب پارسه میگم
موفق باشید انشاله همتون

والا من کلاسشون نرفتم فقط کتابشون رو خوندم از بچه ها شنیدم ایشون جزوه ندارن.
شما اگه لطف کنین جزوه شون رو اینجا بزارید ممنونتون میشیم.
همچنین شما هم موفق باشید. ایشالا نتیجه زحماتتون رو ببینید.

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۰
۰
ارسال: #۱۷۳۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
سلام
چه کتابی برای بانک تست پیشنهاد میکنید ؟
فقط آزمون های ۳-۴ سال اخیر کافیه ، مولفه ی قیمت رو هم در نظر بگیرید
پارسه چطوره ؟(قیمتش تخفیف خرده)
و در آخر اگه همون ۳-۴ کنکور اخیر رو با پاسخنامه های موجود دانلود کنم و با قیمت کم پرینت بگیرم به صرفه تر نیست ؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۳۷
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ
دوستان خدا حجم حافظه هامونو ضرب در ۱ترا بایت و زمان دسترسی از مرتبه زمانی خطی بده و به صورت دسترسی مستقیم باشه با کمترین تعداد بیت خطا صلوات.
دوستانی که تجربه این روز هارو خیلی سخت داشتن و از نظر خودشون بعدش بهترین نتیجه گرفتن بیان راهنمایی کنن که چطور الان همه چیز مدیریت کنیم که هم درصد پاسخ درست ها بره بالا و هم بیشترین ارامش داشته باشیم و کمترین اشتباه رایج.
۰
۰
ارسال: #۱۷۳۸
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
یه مشکل جالب و جدید برام پیش اومده ... تا چند وقت پیش سر هر کنکور آزمایشی دور سوالایی که نمیتونستم جواب بدم ولی میدونستم واسه چه مبحثی هست و اگه بخونم اون مبحث رو میتونم جواب بدم خط میکشیدم.
کنکور روز جمعه ۸ تا سوال مشترک رو به جواب هم رسیدم ولی به راه حلم شک میکردم و فقط دور گزینه خط می کشیدم که اگه مطمئن شدم بیام جواب بدم ... همین داستان رو واسه تخصصی ها هم داشتم یعنی ۳ تا سوال رو به جواب رسیدم ولی شک کردم و فقط علامت گذاشتم که چک کنم...
الان چک کردم دیدم همشون رو درست حل کرده بودم !!! یعنی ۲۴ درصد دروس مشترک رو میتونستم بالاتر بزنم. و ۱۸ در صد هم دروس تخصصی !!!! البته در کل که جای امیدواریه !!! ولی خب اینم واسه خودش داستانی شد ... اینو چیکارش کنم ؟؟!!

خوب حالا خودمونیم چند درصد زدی مشترک تخصصی؟
اصلا باید چند درصد بزنیم تا روزانه یا شبانه قبول بشیم
۰
۰
ارسال: #۱۷۳۹
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ب.ظ
جزوات ۹۰% چارسه رو کسی داره؟؟؟؟
ممنون میشم اگه بذارید
۰
۰
ارسال: #۱۷۴۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
از مشاورای برنامه صعود میگفت, تو این آزمونای جامعی که میدین ببینین, گزینه های شک دار رو علامت بزنین بیبینین اگه از ۱۰ تا شک دارا مثلن ۷ تاشو درست بزنین, تو کنکور بزنین ولی اگه ۴, ۵تاشو درست زدین, تو کنکورم نزنین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۶۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۱۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close