زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۸۴۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ
یاد دارم وقتی پشت کنکور کارشناسی بودم یه هو ی هفته ب ازمون خیلی ناامید پشیمون شدم از همه چی ...حتی میگفتم امسال شرکت نکنم.
و این ترس از قبول نشدن داشتم خلاصه با دوستان حرف میزدم و از مشاورها کمک میگرفتم و هرکسی چیزی میگفت و من همچنان استرس داشتم وخلاصه کنکور برگزارشدو نتایج اومد ومن و دوستم که از زمان ابتدایی باهم بودیم در همه چیز مشترک بودیم بغیراز این که اون همیشه راحت طلب بود و به کم قانع .اون چن درس باخیال راحت حذف کرده بود ولی من همه خونده بودم و خوب هم خونده بودم ولی اختلاف رتبمون چیزی دیگه نشون میداد اون رتبش۹۸۹۲منطقه شد ورفت یه دانشگاه خوب و ارشدش هم این ترم تموم میشه .و من همچنان استرس دارم.

منظورم از این داستان این بود که ای کاش من کمتر میخوندم یا کمی با دقت تر و مطمئن تر میخوندم حالا هم شما دوستان به اون چیزی که خوندین راضی باشید و با اطمینان به خودتون بی استرس باشید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۸۴۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  ن
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ)araz22 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  الان آی تی ۹۴ رو زدم سوالاش خیلی راحته
فکر نمیکردم اینقدر راحت باشه(البته من فقط چهار درسشو زدم چون چهارتاش با علوم مشترکه گسسته ساختمان طراحی و قسمتی از هوش)
هرسال اینقدر راحته یا فقط پارسال اینجوری بوده؟
نه پارسال خیلی راحت بوده تقریبا همه درساش اگر کسی فقط با مطلب آشنا میبود نصفش رو راحت میزد امیدوارم امسال هم اینجوری باشه
کلا غیر قابل پیش بینی هست
الان مهندسی کامپیوتر ۹۳ رو میزدم آمار و احتمال از ۴ تا سوال ۳ تاش از مبحث متغیر تصادفی بود
مگه میشه مگه داریم Tongue

البته اگه سوالها خیلی راحت باشه بر ضرر کسایی میشه که معدلشون پایینه
چون درصد هرفرد تقسیم بر بالاترین فرد میشه اینجوری ترازهای خیلی نزدیک به هم میشه و دوسه نمره معدل میتونه رتبه ۲۰۰ رو به ۱۰۰ برسونه
اگه اسون بودن سوالا ملاک این نیس که کنکور اسونه یعنی تو درسو خوندی بلدی پس نمیشه گفت اسونه.
تست زدن الان رو با موقع کنکور یکی نبین الان حتی حدسم بزنی انتخاب میکنی.ولی موقع کنکور نه.
معدل تاثیر داره نه اینکه بگی رتبه ۱۰۰ رو ببره روی ۲۰۰/یکی از دوستام با معدل زیر ۱۳ تهران قبول شد.رتبه اش هم کاملا منطقی بود.
امکان داره چندتا بالا پایین کنه.
تاثیر معدل که ثابته
هر یک نمره ۱۰۰ تا به تراز اضافه میکنه
اون سه نمره که گفتم شاید فرافکنی بود ولی یه مثال میزنم
فرض کن نفر اول میانگین ۸۰ زده نفر صد میانگین ۵۰ و نفر دویست میانگین ۴۵ زده
نفر صد تراز قسمت آزمونش میشه ۵۰ تقسیم بر ۸۰ ضربدر ۸۰۰۰ که میشه ۵۰۰۰ و نفر دویست میشه ۴۵۰۰ حالا باید معدل اضافه بشه نفر صد معدل ۱۲ داره ۱۲۰۰ تا اضافه میشه و ۶۲۰۰ میشه
نفر دویست معدل ۱۷ داره و ۱۷۰۰ تا اضافه میشه اونم ۶۲۰۰ میشه و با هم در یک رتبه قرار میگیرن
پس راحت بودن به این معنی که همه درصد بالا بزنن خوب نیست
حالا من همین شرایط بالا رو با رتبه صد که میانگین ۴۰ زده و رتبه دویست میانگین ۳۰ زده تراز قسمت آزمونشون به ترتیب ۴۰۰۰ و ۳۰۰۰ هست و اگه معدل هم اضافه شه مثل دفعه قبل نمیشه که مساوی بشن حتی اگه معدل پنج نمره اختلاف هم داشته باشه
فقط ۵۰۰ تاشو جبران میکنه
و منظور من این قسمت ماجرا بود که ظاهرا معدل ۲۰ درصد تاثیر داره ولی با توجه به فاصله درصد های خام تاثیر متفاوتی داره
نمونش همین آی تی ۹۴ که خیلی ها بالای پنجاه و شصت زده بودن
و من گفتم رتبه ۲۰۰ رو میاره ۱۰۰ و شاید رتبه ۱۰۰ رو بیاره ۱۰۱ ولی شما اشاره کردید من گفتم رتبه ۱۰۰ رو میاره ۲۰۰ که من اینو نگفتم و این حالت غیر ممکنه اتفاق بیافته

خلاصه اش اینکه رتبه ۱۰۰ و ۲۰۰ اخلاف درصد های خامشون ۵% یا ۱۰% یا ۱۵% باشه حالت های خاصی رخ میده که ما توش نقشی نداریم و این سنجش و وضعیت استاندارد بودن سوالات نقش داره

نمیدونم .. حرف هایی که میزنی به نظر درست میاد ولی این چیزی نیست که تو واقعیت میبینیم .. من خودم معدلم ۱۳/۳ بود و رتبه ۱۰ شدم .. کسایی که رتبه شون از من بهتر بود درصد هاشون از من بهتر بود و کسایی که رتبشون از من بدتر بود درصد هاشون بدتر بود .. کسیو ندیدم که درصدش از من بدتر باشه ولی به خاطر معدل بالا رتبه بهتری بگیره .. هرچند این افراد وجود داشتند که درصدشون یکم از من بدتر بود ولی معدلشون خیلی بهتر بود

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri , MisTeR
ارسال: #۱۸۴۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ)araz22 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  نه پارسال خیلی راحت بوده تقریبا همه درساش اگر کسی فقط با مطلب آشنا میبود نصفش رو راحت میزد امیدوارم امسال هم اینجوری باشه
کلا غیر قابل پیش بینی هست
الان مهندسی کامپیوتر ۹۳ رو میزدم آمار و احتمال از ۴ تا سوال ۳ تاش از مبحث متغیر تصادفی بود
مگه میشه مگه داریم Tongue

البته اگه سوالها خیلی راحت باشه بر ضرر کسایی میشه که معدلشون پایینه
چون درصد هرفرد تقسیم بر بالاترین فرد میشه اینجوری ترازهای خیلی نزدیک به هم میشه و دوسه نمره معدل میتونه رتبه ۲۰۰ رو به ۱۰۰ برسونه
اگه اسون بودن سوالا ملاک این نیس که کنکور اسونه یعنی تو درسو خوندی بلدی پس نمیشه گفت اسونه.
تست زدن الان رو با موقع کنکور یکی نبین الان حتی حدسم بزنی انتخاب میکنی.ولی موقع کنکور نه.
معدل تاثیر داره نه اینکه بگی رتبه ۱۰۰ رو ببره روی ۲۰۰/یکی از دوستام با معدل زیر ۱۳ تهران قبول شد.رتبه اش هم کاملا منطقی بود.
امکان داره چندتا بالا پایین کنه.
تاثیر معدل که ثابته
هر یک نمره ۱۰۰ تا به تراز اضافه میکنه
اون سه نمره که گفتم شاید فرافکنی بود ولی یه مثال میزنم
فرض کن نفر اول میانگین ۸۰ زده نفر صد میانگین ۵۰ و نفر دویست میانگین ۴۵ زده
نفر صد تراز قسمت آزمونش میشه ۵۰ تقسیم بر ۸۰ ضربدر ۸۰۰۰ که میشه ۵۰۰۰ و نفر دویست میشه ۴۵۰۰ حالا باید معدل اضافه بشه نفر صد معدل ۱۲ داره ۱۲۰۰ تا اضافه میشه و ۶۲۰۰ میشه
نفر دویست معدل ۱۷ داره و ۱۷۰۰ تا اضافه میشه اونم ۶۲۰۰ میشه و با هم در یک رتبه قرار میگیرن
پس راحت بودن به این معنی که همه درصد بالا بزنن خوب نیست
حالا من همین شرایط بالا رو با رتبه صد که میانگین ۴۰ زده و رتبه دویست میانگین ۳۰ زده تراز قسمت آزمونشون به ترتیب ۴۰۰۰ و ۳۰۰۰ هست و اگه معدل هم اضافه شه مثل دفعه قبل نمیشه که مساوی بشن حتی اگه معدل پنج نمره اختلاف هم داشته باشه
فقط ۵۰۰ تاشو جبران میکنه
و منظور من این قسمت ماجرا بود که ظاهرا معدل ۲۰ درصد تاثیر داره ولی با توجه به فاصله درصد های خام تاثیر متفاوتی داره
نمونش همین آی تی ۹۴ که خیلی ها بالای پنجاه و شصت زده بودن
و من گفتم رتبه ۲۰۰ رو میاره ۱۰۰ و شاید رتبه ۱۰۰ رو بیاره ۱۰۱ ولی شما اشاره کردید من گفتم رتبه ۱۰۰ رو میاره ۲۰۰ که من اینو نگفتم و این حالت غیر ممکنه اتفاق بیافته

خلاصه اش اینکه رتبه ۱۰۰ و ۲۰۰ اخلاف درصد های خامشون ۵% یا ۱۰% یا ۱۵% باشه حالت های خاصی رخ میده که ما توش نقشی نداریم و این سنجش و وضعیت استاندارد بودن سوالات نقش داره

نمیدونم .. حرف هایی که میزنی به نظر درست میاد ولی این چیزی نیست که تو واقعیت میبینیم .. من خودم معدلم ۱۳/۳ بود و رتبه ۱۰ شدم .. کسایی که رتبه شون از من بهتر بود درصد هاشون از من بهتر بود و کسایی که رتبشون از من بدتر بود درصد هاشون بدتر بود .. کسیو ندیدم که درصدش از من بدتر باشه ولی به خاطر معدل بالا رتبه بهتری بگیره .. هرچند این افراد وجود داشتند که درصدشون یکم از من بدتر بود ولی معدلشون خیلی بهتر بود
چون رتبه شما خوب هست
توی رتبه های بالا اختلاف تراز بالاست
اختلاف تراز رتبه های ۱ و ۱۰ خیلی بیشتر از اختلاف تراز رتبه های ۱۰۰ و ۲۰۰ هست

بیخیال تراز بریم سراغ درس

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۸۴۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ
بچه ها به نظرتون با این درصدا رتبه اش چند میشه؟؟؟
زبان ۴۰
دروس مشترک ۳۵-۴۰
دروس تخصصی ۵۰
دروس ریاضی سفید

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۱۸۵۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط reza.bsh.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  خسارتی که معماری کامپیوتر به من زد تقریبا با خسارت حمله ی اتمی آمریکا به هیروشیما، در یک سطحه Big Grin

خدانکنه باباااا
آخه چرااااا؟
چی شده مگه؟؟؟
نبینم اینجوری باشی سامان.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۱۸۵۱
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون با این درصدا رتبه اش چند میشه؟؟؟
زبان ۴۰
دروس مشترک ۳۵-۴۰
دروس تخصصی ۵۰
دروس ریاضی سفید
۱۰۰و زیر۱۰۰
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm1374
ارسال: #۱۸۵۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون با این درصدا رتبه اش چند میشه؟؟؟
زبان ۴۰
دروس مشترک ۳۵-۴۰
دروس تخصصی ۵۰
دروس ریاضی سفید

چه گرایشی؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۵۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط husen.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ)Nesyan نوشته شده توسط:  دوستان آیتی لطفا یه کمکی به من بکنین،
اینکه زمان سر جلسه کنکورو چجوری بین دروس تقسیم کنم، بهتره؟ هم وقت کم نیارم و هم اینکه وسطش خسته نشم!

هر کسی میتونه واسه خودش ترتیب و زمان بندی داشته باشه.ولی به نظر من (اگه گرایش ۱ رو بخواهید) اول مشترک بعد تخصصی بعد مدیریت تست هایی که مطمئن هستین بزنین بعد برید سمت زبان و دوباره برگردین به سوالات علامت دار(که علامت زدین تا روش فکر کنین) مشترک تخصصی و مدیریت.البته این فقط یه پیشنهادهCool

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰
ارسال: #۱۸۵۴
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ ب.ظ)snskn نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون با این درصدا رتبه اش چند میشه؟؟؟
زبان ۴۰
دروس مشترک ۳۵-۴۰
دروس تخصصی ۵۰
دروس ریاضی سفید

چه گرایشی؟
مهندسی نرم افزار

۰
۰
ارسال: #۱۸۵۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ
به نطرتون رتبه ام تو هوش چند میشه Angel
زبان ۲۵Huh
ریاضی ۳۰Huh
مشترک ۵۰Huh
تخصصی هوش ۴۰Huh

ممون میشم جواب بدید AngelAngelConfused

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
۰
۰
ارسال: #۱۸۵۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ق.ظ
نمیشه قطعی گفت با چه درصدی چه رتبه ای میشه آورد.بستگی به درصدهای داوطلب ها داره.مثلا برای آیتی سال ۹۲ از ۹۴ سخت تر بوده و درصدها پایین تر.

۰
۰
ارسال: #۱۸۵۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط bazardeh.)

کنکور دادین مگه فکر میکردم ۱۶ ام برگزار میشه عجب

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۱
۰
ارسال: #۱۸۵۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ
سلام دوستان خدا قوتSmile
کسی سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکورهای سراسری و ازاد چندسال اخیر مهندسی کامپیوتر و آیتی رو داره؟؟؟ لازم دارم!
یا حداقل لینک تایپیک مربوطه تو سایت هم بذارین ممنون میشمBig Grin
امیدوارم همه کنکوری های مانشت موفق و سربلند بشند!Smile
۰
۰
ارسال: #۱۸۵۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  

کنکور دادین مگه فکر میکردم ۱۶ ام برگزار میشه عجب

من بر حسب تست های اون دو سال که زدم و نظرات و مصاحبه ها اینو نوشتم.

۰
۰
ارسال: #۱۸۶۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط mmm1374.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)silvana* نوشته شده توسط:  سلام دوستان خدا قوتSmile
کسی سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکورهای سراسری و ازاد چندسال اخیر مهندسی کامپیوتر و آیتی رو داره؟؟؟ لازم دارم!
یا حداقل لینک تایپیک مربوطه تو سایت هم بذارین ممنون میشمBig Grin
امیدوارم همه کنکوری های مانشت موفق و سربلند بشند!Smile
سلام
توی سایت پارسه برید گیرتون میاد
-----------
بچه ها دقت کرده باشین تو سوالات کنکور در مورد درس های طراحی الگوریتم و ساختمان داده ، یه سال در میون بیشتر تستا از کتاب قدسی اومده
مثلا کنکور سال ۹۳ ، حدود۱ ۳ الی ۴ تاشون دقیقا کپی پیست کتاب قدسی هستن در حالی کنکور ۹۴ اینطور نیس
حتی اگه خرافاتی هم باشیم امسال سال قدسی هس و احتمال بسیار زیاد و فراوان طراح ایشون باشن
پس روزای آخر یه مرور کلی هم ۶۰۰ تست بزنید بد نیس
موفق باشید و سربلند

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: silvana* , haveking

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۱۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۰۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۰۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۰۰۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۷۷۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close