زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۲۳۸۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  [quote='فانوووس' pid='403355' dateline='1462906090']
شما مشترک عالی زدید. منم با پایگاها موافقم من ۷۶ هردو ناپذیرا زدم ۷۷ هم تا سطح ۳nf فقط ۷۷ شک کردم که نکنه کلید کاندید و نباید کلید در نظر می گرفتیم

کلا join و group by نمیشه آپدیت کرد
سوال ۷۷ هم میشه گزینه ۱، به این میگن وابستگی معکوس، شاسکول طراح سوال بهش گفته وابستگی جزیی، یعنی من نمیدونم این طراح ها رو قلاب میندازن میگیرن یا با تور میگیرن
بخدا وقت گذاشتن برای ۶ تا سوال نباید خیلی هزینه داشته باشه، که آدم بخواد خودشو مدیون دنیا و آخرت یه سری جوون کنه که الان ۷ ۸ ماهه همه فکرش شده کنکور

حرفتون درسته! احتمالا شما هم از پارسه خوندین که میگین join و group by نمیشه. منم با اطمینان همین گزینه رو زدم و الان شوکه بودم! سرچ که بکنید توی داکیومنتای اوراکل و اس کیو ال گفته که یه نوعی از join قابل انجامه ولی گفته قطعا outer join قابل انجام نیست. صورت سوال مشخص نکرده که چه نوع جوینی هست! پس میتونیم اعتراض کنیم . سوال نرمال سازیم واقعا خیلی مسخرست کلیدشون :|
با این رنج درصداتون رتبه چند میشه مطلعید؟

من پارسه نخوندم، کتاب پایگاه داده نارنجی دکترخلیلی فر رو خوندم. اونم همین رو گفته
در مورد رتبه هم نمیدونم، اصلا مطلع نیستم
میشه شما هم درصداتون رو بگید

من اصن رشته اصلیم آیتی نبوده! من نرم بودم ولی به طرز جالبی فکر کنم رتبه ایتیم بهتر بشه نمیدونم! من نه شبکه خوندم نه هوش نه مهندسی نرم!(ولی یه سوال شبکه و یه سوال نرم زدم) خیلی دقیق حساب نکردم درصداو.شما درصداتونو با احتساب درست بودن این ۲ تا پایگاه حساب کردید؟

هر جور نگاه میکنم سوال ۷۷ پایگاه ۱ میشه.درس زدمConfusedConfusedConfused
۴ اشتباهه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۳۸۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ)ememem نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ememem نوشته شده توسط:  کلا join و group by نمیشه آپدیت کرد
سوال ۷۷ هم میشه گزینه ۱، به این میگن وابستگی معکوس، شاسکول طراح سوال بهش گفته وابستگی جزیی، یعنی من نمیدونم این طراح ها رو قلاب میندازن میگیرن یا با تور میگیرن
بخدا وقت گذاشتن برای ۶ تا سوال نباید خیلی هزینه داشته باشه، که آدم بخواد خودشو مدیون دنیا و آخرت یه سری جوون کنه که الان ۷ ۸ ماهه همه فکرش شده کنکور

حرفتون درسته! احتمالا شما هم از پارسه خوندین که میگین join و group by نمیشه. منم با اطمینان همین گزینه رو زدم و الان شوکه بودم! سرچ که بکنید توی داکیومنتای اوراکل و اس کیو ال گفته که یه نوعی از join قابل انجامه ولی گفته قطعا outer join قابل انجام نیست. صورت سوال مشخص نکرده که چه نوع جوینی هست! پس میتونیم اعتراض کنیم . سوال نرمال سازیم واقعا خیلی مسخرست کلیدشون :|
با این رنج درصداتون رتبه چند میشه مطلعید؟

من پارسه نخوندم، کتاب پایگاه داده نارنجی دکترخلیلی فر رو خوندم. اونم همین رو گفته
در مورد رتبه هم نمیدونم، اصلا مطلع نیستم
میشه شما هم درصداتون رو بگید

من اصن رشته اصلیم آیتی نبوده! من نرم بودم ولی به طرز جالبی فکر کنم رتبه ایتیم بهتر بشه نمیدونم! من نه شبکه خوندم نه هوش نه مهندسی نرم!(ولی یه سوال شبکه و یه سوال نرم زدم) خیلی دقیق حساب نکردم درصداو.شما درصداتونو با احتساب درست بودن این ۲ تا پایگاه حساب کردید؟

نه دیگه، این دو تا رو غلط حساب کردم، اگه سنجش اصلاح کنه، میرسه به ۶۰درصد

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  منم سال دوممه که ایتی می خونم
اصن باورم نمیشه انقدر غلط زده باشمSad(
زبان ۳۰
مشترک ۱۸
تخصصی ۳۸
معماری ۶۶
بچه ها تو سوالای پایگاه مشکل نداشتین ؟ مثلا اون تقسیم؟
سوال ۸۵ هوش مط هرجور حساب میکنم گزینه ی ۴ میشه چون وقتی => اعمال کنیم دیگه به ازای همه از بین میره و نیازی به اسکولم نیست Sad
میشه یه نگاه بهش کنید. مثلا اومدم شک دارهامو نزنم اونایی که نزدم بیشترش درست بوده اینم از اونایی که مثلا مطمعن بودم Smile

بچه ها رو این سوال هوش نظری ندارید؟؟؟؟؟
واقعا این سوال خیلی سخت نبود که، میشد ۱ چون تو گزینه ۱، R(y) بدست میاد درصورتیکه باید نقیض R(y) باشه
خیلی راحت

سیستم اعتراضات ک باز شد شما حتما واسه اون دو تا سوال با مدرک اقدام کن. چرا اصلاح نکنن حداقل اون سطح نرمال سازی دیگه بدیهیه!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۲۳۸۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ
"این پاسخنامه قابل استناد نیس تا شنبه صبر کنین" به نقل از دکتر یوسفی
۱
۰
ارسال: #۲۳۸۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ب.ظ
این چه کاریه رفتین سوال هارو تک تک بررسی کردین.
تمام هیجان و شور امتحان به ندونستن نتیجه هست و تحمل صبر تا رسیدن به روز وعده داده شده اصلا کی گفته این کلید درسته کی گفته سنجش همینجور درصد میگیره شاید اصلا بین گزینه های شکدار فکر میکنید زدین یا نه(البته اونایی که صد در صد اطمینان دارن بحثش جداس)که همین زدین بزارید تا۳هفته دیگه
۰
۰
ارسال: #۲۳۹۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  "این پاسخنامه قابل استناد نیس تا شنبه صبر کنین" به نقل از دکتر یوسفی

دوسته عزیز میتونی کاناله تلگرامه دکتر یوسفیو بگی؟ , کاره واجب دارم باهاش
۱
۰
ارسال: #۲۳۹۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ب.ظ)samsung نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  "این پاسخنامه قابل استناد نیس تا شنبه صبر کنین" به نقل از دکتر یوسفی

دوسته عزیز میتونی کاناله تلگرامه دکتر یوسفیو بگی؟ , کاره واجب دارم باهاش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samsung
ارسال: #۲۳۹۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ب.ظ
دوستان من ای تی
زبان ۲۵
مشترک ۲۰
تخصصی ۴۵
مدیریت ۴۵
به نظرتون با این درصدا جایی قبول میشم؟
۱
۰
ارسال: #۲۳۹۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط mamadoo.)
سلام دوستان گرایش هوش
سوال ۱۰۱ هوش مصنوعی رو بنظرم کلید سنجش اشتباها گزینه ۲ زده در حالی که سوال خیلی ساده است و گزینه ۳ درسته. با یه A* ساده گزینه ۳ بدست می آید یعنی ۱و۴و۷ . درست میگم؟

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)digicom نوشته شده توسط:  دوستانی که هوش مصنوعی داشتند (مهندسی کامپیوتر)، لطفا نظرشونو راجع به سوال ۱۰۱ و این پاسخ بگن.

ممنون

بله نظر منم همین گزینه ۳ هست که ۱و ۴و ۷ هست. کلید سنجش اشتباه زده گزینه ۲
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AliRezaMM
ارسال: #۲۳۹۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ)mamadoo نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرایش هوش
سوال ۱۰۱ هوش مصنوعی رو بنظرم کلید سنجش اشتباها گزینه ۲ زده در حالی که سوال خیلی ساده است و گزینه ۳ درسته. با یه A* ساده گزینه ۳ بدست می آید یعنی ۱و۴و۷ . درست میگم؟

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)digicom نوشته شده توسط:  دوستانی که هوش مصنوعی داشتند (مهندسی کامپیوتر)، لطفا نظرشونو راجع به سوال ۱۰۱ و این پاسخ بگن.

ممنون

سلام، از نظر من هم قطعا گزینه سه باید بشه! یعنی نتونستم متوجه شم چرا اینا گفتن گزینه دو!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AliRezaMM
ارسال: #۲۳۹۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ ب.ظ

ممنون

به نظر من که جواب درست توی گزینه ها نیست. ۱و۴و۷ نمیشه چون گفته هیوریستیک و نباید شرایط خونه ۸ رو ددر نظر گرفت .گزینه درست ۱و۲و۴ هست که توی گزینه ها نیست
۱
۰
ارسال: #۲۳۹۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)digicom نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ)mamadoo نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرایش هوش

ممنون

سلام، از نظر من هم قطعا گزینه سه باید بشه! یعنی نتونستم متوجه شم چرا اینا گفتن گزینه دو!

احتمالا توی تعریف فاصله منتهن اشتباه کردن و خونه شماره ۸ که مسدود هست رو خونه عادی در نظر گرفتن. فاصله منهتن یعنی تعداد جابجایی هایی که باید انجام بشه تا به هدف برسن طبق کتابای مرجع. باید اعتراض کنیم به کلید اشتباهشون.
۱
۰
ارسال: #۲۳۹۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط sara1992.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ب.ظ)snskn

dateline='1462956452' نوشته شده توسط:  
من هم با این مشکل دارم جواب ۱۰۰% گزینه ۱,۴,۷ هست... چجوری میشه اعتراض داد

ممنون

به نظر من که جواب درست توی گزینه ها نیست. ۱و۴و۷ نمیشه چون گفته هیوریستیک و نباید شرایط خونه ۸ رو ددر نظر گرفت .گزینه درست ۱و۲و۴ هست که توی گزینه ها نیست

تست شماره ۶۴ توی معماری به نظرتون درسته؟
۱
۰
ارسال: #۲۳۹۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۱ ب.ظ
توی صفحه اول سایت سنجش ، بالا سمت چپ نوشته ورود به سیستم پاسخگویی و عضو سایت میشی و درخواستتو میفرستی
۱
۰
ارسال: #۲۳۹۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط axarsu.)
با توجه به تجزیه تحلیل هایی که خودم انجام دادم و صحبتهایی که با اساتید داشتم در نهایت به این نتیجه رسیدیم که سوالات زیر قطعاً غلط هستند. هرچند در مورد چند سوال دیگه هم مشکوک هستم. ولی در این موارد هیچ شکی در غلط بودن یا ابهام داشتن سوالات نداریم. (البته در مورد سوالات تخصصی هوش و معماری نظری ندارم و فقط نرم افزار رو بررسی کردیم)
۴۷ - گزینه صحیح وجود نداره (درستش میشه Big Omega و Little o که در گزینه ها نیست)
۶۹ - در صورت سوال زمان برحسب میلی ثانیه داده شده ولی پاسخ برحسب نانوثانیه خواسته شده که قطعاً چنین چیزی ممکن نیست
۷۳- گزینه صحیح وجود نداره، ضمن اینکه سوال هم ابهام داره (با تاکید صریح دکتر حقیقت)
۱۱۷- در صورت سوال ذکر نشده که زیر دنباله باید متوالی باشه یا میتونه متوالی نباشه. اگر فرض بشه که زیردنباله باید متوالی باشه گزینه ۴ درسته و در غیر این صورت گزینه ۲ درسته (سنجش گزینه ۲ رو اعلام کرده، ولی خیلی ها مثل من با فرض متوالی بودن جواب دادن یا به خاطر شکی که در ابهام این سوال داشتند اصلاً جواب ندادند.). پس به دلیل ندادن فرض مسئله سوال باید حذف بشه
با توجه به صحبتهایی که با اساتید داشتم این سوالات قطعاً غلط هستند و باید در این رابطه اعتراض کنیم
البته چند مورد دیگه هم هست که خیلی با اتفاق نظر در موردشون نظر داده نشد. (مثل سوال ۶۳ و ۶۴ و ۷۰ و ۷۲)
ولی در مورد سوال ۱۰۶ باید بگم که متاسفانه پاسخ سنجش کاملاً درست بوده ولی بیشتر دوستان مثل من در این سوال فریب خوردند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۲۴۰۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  با توجه به تجزیه تحلیل هایی که خودم انجام دادم و صحبتهایی که با اساتید داشتم در نهایت به این نتیجه رسیدیم که سوالات زیر قطعاً غلط هستند. هرچند در مورد چند سوال دیگه هم مشکوک هستم. ولی در این موارد هیچ شکی در غلط بودن یا ابهام داشتن سوالات نداریم. (البته در مورد سوالات تخصصی هوش و معماری نظری ندارم و فقط نرم افزار رو بررسی کردیم)
۴۷ - گزینه صحیح وجود نداره (درستش میشه Big Omega و Little o که در گزینه ها نیست)
۶۹ - در صورت سوال زمان برحسب میلی ثانیه داده شده ولی پاسخ برحسب نانوثانیه خواسته شده که قطعاً چنین چیزی ممکن نیست
۷۳- گزینه صحیح وجود نداره، ضمن اینکه سوال هم ابهام داره (با تاکید صریح دکتر حقیقت)
۱۱۷- در صورت سوال ذکر نشده که زیر دنباله باید متوالی باشه یا میتونه متوالی نباشه. اگر فرض بشه که زیردنباله باید متوالی باشه گزینه ۴ درسته و در غیر این صورت گزینه ۲ درسته (سنجش گزینه ۲ رو اعلام کرده، ولی خیلی ها مثل من با فرض متوالی بودن جواب دادن یا به خاطر شکی که در ابهام این سوال داشتند اصلاً جواب ندادند.). پس به دلیل ندادن فرض مسئله سوال باید حذف بشه
با توجه به صحبتهایی که با اساتید داشتم این سوالات قطعاً غلط هستند و باید در این رابطه اعتراض کنیم
البته چند مورد دیگه هم هست که خیلی با اتفاق نظر در موردشون نظر داده نشد. (مثل سوال ۶۳ و ۶۴ و ۷۰ و ۷۲)
ولی در مورد سوال ۱۰۶ باید بگم که متاسفانه پاسخ سنجش کاملاً درست بوده ولی بیشتر دوستان مثل من در این سوال فریب خوردند

با سلام
اینو بالای کلید های اعلامی نوشته

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ می رساند، کلید اولیه سوالات بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است. این کلید اولیه غیر قابل استناد است پس از دریافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد. در صورت تمایل می توانید حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ با مراجعه به سایت سازمان سنجش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از طریق سیستم ارسال و درخواست نسبت به تکمیل فرمی که برای دریافت این نظرات آماده گردیده است اقدام نمایید. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق اینترنت دریافت خواهد شد و به موارد ارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد شد.

بهتره تمام مستنداتون رو بفرستین
امیدوارم حذف چند سوال بتونه به همه کمک کنه...چون از قرار مشخص نمیخوان حذف کنن...میخوان با کلید نهایی امتیاز که کار درستی نخواهد بود.خیلیها چون سوالو نفهمیدن یا گزینه درست رو پیدا نکردن جواب ندادن. اما سنجش میخواد فقط اونایی که اون سوال رو پررنگ کردن مورد عنایت قرار بده....که این کار دقیقا یعنی اینکه به کسانی که ی چیزو غلط و با اطمینان غلط زدن و حل کردن امتیاز بدن...خیلی جالبه!!!!!

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۹۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۸۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۱۲۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۴۶۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close