زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۲۴۶۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ)good arman نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ)erfan.el نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۴۷ ب.ظ)good arman نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ)erfan.el نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  از این همه داوطلب فقط ۵ نفر درصدهاشون رو گفتن!!!!!!!!!
آقا خواهشاً همه درصدهاشون رو بگن تا مطمئن بشیم که همه خراب کردن، نه فقط خودمون

فقط به خاطر شما درصدامو میگما وگرنه این درصدا گفتن نداره !

زبان : ۴۴
مشترک :۵
مدیریت : ۶۸
تخصصی: ۲۰

واقعا نابود شدم !
من دوساله دارم برای کنکور درس میخونم
وقتی حرف منو میفهمی که بالای ۷۰ % کل مباحث رو خونده باشی وقتی کمر برای تهران بسته باشی ولی حتی درصدات در حد مجازم نباشه !
وقتی یه ازمون این مدلی باشه که حتی یه تست از درخت و گراف و طراحی نرم افزار و ازمایش نرم افزار ، مفاهیم ای پی و ... نیاد وقتی از ۶ تا سوال هوش ۴ تاش از دو فصل اخره وقتی از ۶ تا سوال پایگاه دوتاش غلطه دیگه میخوای چه طور بشه ؟
تو کشور من به این میگن سنجش (سنجش به سبک ایرانی)
گناه منو امسال من اینه که تهران نیستیم و بچه مایه دارم نیستیم و نمیتونیم کلاس دکتر فلانی و بهمانی که رفیق فابریک طراح ها هستن و مشابه سوالات کنکور رو تو کلاساشون حل میکنن بریم !
گناه ما اینه من طبق رول ۶ الی ۷ سال گذشته فصول مهم رو خوندیم ولی طراح امسال مرض داشته کلا تمام روال های گذشته رو تغییر داده !

فقط از خدا میخوام حق این مدل طراح های نامردو خودش بده که زحمت دوساله ما رو به هدر میده !

=============================
دوست عزیز شما مو به مو حرف دل منو زدین اما هوش یه فصل ۴تا سوال
نرم تفزار ۲فصل۱۱ ۱۳ ۵سوال
داد الگوریتم ۹تاش مرتب سازی و پویا
مهندسی نرم افزار بینهایت سخت بود حای سوال۵۰هم غلطه کلید
مرتب سازی چرا ادغامی نشده بدترین حالت و متوسط هر سه گزینه دیگه که میشهn^2
پایگاه دو سوال اولش تابلو هیچکدوم اپدیت پذیر نیستن بخاطر ستون مشتق یعنی معدل وترکیب دو جدول
هوش خدا لعنت کنه طارحش رو ۴سوال از منطق؟
اونم مرتبه اول فقط؟
شبکه هم دوتا سوالاش جواب درستی نداره ......
خواهش میکنم از همه بچه ها اعتراض کنید چرا تنوع موضوعی نداره وقتی برای هر کتاب سنگین۵۰۰ما باید بخونیم اونم انقدر طراحان تنبل هستن امسال که سه سوال از یه فصل میدن این میشه شانس مسلم
سال قبل هم نرم افزار همه سوالاتشو از طراحی داد هبود این طراح نامحترم به خودش زحمت نمیده کتابها ر وبرگ بزنه
من یکی حالال نمیکنم

خواهش میکنم اعتراض بزنین بلکه سال بعد زندگی بقیه مردم نابود نشه تنوع موضوعی باشه

چطور میخوای اعتراض بکنی ؟
شما روش رو بگو ما هم حمایت میکنیم ما همه نابود این سیستم به اصلاح سنجش شدیم
من ۳ ازمون اخر مدرسان رتبم و درصدام همه قابل قبول بود مشاورم میگفت قبول شدنتو تضمین میکنم ولی وضعیتم شده این !

اخه این چه سنجشیه که کلید رو میده بعد تازه میگه این کلید قابل استناد نیست بایین اعتراض بزنین من درستش کنم ؟
این چه مدل طراحی سوال و سنجشه ؟
طراحی که خودشم نمیتونه جواب قطعی به سوالش بده چرا باید طراح باشه !؟
کدام استاندار میگه از ۸ فصل شما ۶ تا سوال در بیار اونوقت ۴ تاش از دو فصل باشه !؟
واقعا ما باید دردمونو به کی بگیم ؟

=================
برخلاف طراحان ما که وجدان اگر داریم باید اعتراض کنیم این طراح تنبل نا محترم مهندسی نرم افزار سال قبل هم هر چی سوال بود از طراحی و ساخت یافته داده بود به خودش زحمت برگ زدن نمیده
حتی زحمت نداده کلید درست پیدا کنه سوال ۵۰ کلیدش غلطه جوابش میشد همون متمرکز دمکراتیک برید چک کنید
ساختمان الگوریتم هم سال قبل همینجوری بدون تنوع سوال اما اسون بود... انگار این دو درس ازمون فصل پویا ومرتب سازی فقط بود
خواهشا حرف دلتونو بزنید ما هر کتابی بین۳۰۰تا۵۰۰ صفحه باید بخونم اونوقت ۶ سوال اونم اقایون تنبل مفت خور بیان همه سوالات رو از دو فصل مطرح کنن؟
وظیفه ماست اعتراض کنیم و صدامون برسونیم بهشون من که فردا از خجالتشون در میام به هر نحو ممکن
من طراحان درسهای داده الگوریتم شبکه نرم و هوش رو بخدا واگذار میکنم انشاله خیر نبینن شما رو نمیدونم

بچه ها صحت داره ازمون افتاد دوباره بهمن؟
واقعا اطلاع رسانی تو نظر سنجی بزنید افتضاح

این طراحان خییر ندیده واسه هر سوال حداقل ۵۰۰هزار تومن پول میگیرن اونوقت این سواله؟

دوست عزیز دو سال پیش کنکور دادم
متاسفانه برای خیلی از سوال ها اعتراض کردیم
اما سنجش اصلا نمیخونتش، اینو اون دنیا گردن میگیرم که اعتراض های ما رو اصلا نمیخونن
فقط اگه اساتید شریف در مورد سوال مستقیما به سنجش نامه بدند اون موقع شاید عوض کنه

در مورد سوال ۵۰ هم توی مدرسان خیلی واضح این توضیح رو داده، هم تو متن درسنامه و هم توی تستهای تالیفی عینا همین تست رو آورده، حتی بدون تغییر، توی کانال آیتی۹۵ این سوال بحث شد، اگه شما مدرک دیگه ای دارید رو کنید چون هیچکس بی مدرک هیچ چیزی رو قبول نمیکنه

در ضمن اینکه میگید از یه جا زیاد تست دادن و از یه جا اصلا، یا شاید از فرضا ۲۰ تا فصل یه درس ، فقط از یه فصلش تست دادن، فکر نمیکنم برای اونا اصلا قانع کننده باشه، اصلا به این اعتراض جواب نمیدن، حتی اگه حضوری باشه، که فکر نکنم کسی دیگه حوصله ای برای اعتراض حضوری داشته باشه

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good arman
ارسال: #۲۴۶۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ب.ظ
کاش هیچ وقت کلید رو نگاه نمیکردم.
بعد این همه درس خوندن به اون جیزی که میخوای نمیرسی.الانم همش باید افسوس بخوری چرا اینجور شد..
اینجا هم خودمون رو الکی خوش کردیم کی چند شده.واقعا اشتباه بزرگیه بیش تر از این که اذیت میشیم هیچ چیزی توش نیست.
واقعا حیف شد.
خدانگهدار.موفق باشید
۲
۰
ارسال: #۲۴۶۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ
زبان ۲۰
ریاضی ۱۵
مشترک ۴۵
تخصصی نرم افزار ۴۰

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۶۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط mmirzay.)
زبان ۵۰
مشترک ۳۲
مدیریت ۵۱
تخصصی ۵۳

خیلی ناراحتم که اون سوال ۴۳ رو که بازه های مثبت رو می خواست ج ندادم، واقعن حیف بود، حتی کد همینگ هم جواب ندادمSadSadSadSad

Full of nothing but me!
۱
۰
ارسال: #۲۴۶۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ)sara1992 نوشته شده توسط:  دوستان یکی میشه به من بگه من قبولم امسال یا نه؟

زبان ۶۳
ریاضی ۰
مشترک ۳۰
تخصصی هوش ۱۸

باورم نمیشه اینقدر بد زدم... اگه میشه یکی نظر بده

منظورتون از قبولی کجاست؟
راستش اگه بگید سطح سختیه سوالای زبان امسال چطوری بوده، راحت تر میشه تخمین زد.
ولی با این فرض که سطح زبان متوسط بوده، رتبه تون بین ۲۰۰ تا ۳۵۰ میشه. چون از درجه سختیه سوالا اطلاع ندارم، نمیشه بازه رو کوچیکتر بگم. ولی قطعا رتبه تون بین ۲۰۰ تا ۳۵۰ ست. اگه زبان خیلی خیلی سخت بوده باشه ممکنه رتبه تون ۱۷۰،۱۸۰ هم بشه.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
ارسال: #۲۴۶۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ)mmirzay نوشته شده توسط:  زبان ۵۰
مشترک ۳۲
مدیریت ۵۱
تخصصی ۵۳

خیلی ناراحتم که اون سوال ۴۳ رو که بازه های مثبت رو می خواست ج ندادم، واقعن حیف بود، حتی کد همینگ هم جواب ندادمSadSadSadSad

انشالله زیر ۷۰ و بهتر میاری

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmirzay
ارسال: #۲۴۶۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ)soheila2520 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ)soheila2520 نوشته شده توسط:  دوستان من ای تی
زبان ۲۵
مشترک ۲۰
تخصصی ۴۵
مدیریت ۴۵
به نظرتون با این درصدا جایی قبول میشم؟

بگید لطفا من خیلی استرس دارم
حتما زیره صد بیست یا صد پنجاه میشین

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۲۴۶۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ق.ظ
خیلی ببخشید من هم نگرانم. می‌شه یکی حدود رتبه‌ام رو بگه. احتمالا درصدام ایناس. کلید رو که عوض می‌کنند؟ آخه به نظر من دو تا جوابش واضح غلطه.

زبان ۰
ریاضی ۶۰
مشترک ۵۰
تخصصی هوش ۸۰
۱
۰
ارسال: #۲۴۶۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ)سعید آقامیری نوشته شده توسط:  خیلی ببخشید من هم نگرانم. می‌شه یکی حدود رتبه‌ام رو بگه. احتمالا درصدام ایناس. کلید رو که عوض می‌کنند؟ آخه به نظر من دو تا جوابش واضح غلطه.

زبان ۰
ریاضی ۶۰
مشترک ۵۰
تخصصی هوش ۸۰

پوکوندی هااا... تک رقمی میشه قطعا. من میگم ۳ میشی
کدوم سوال ها رو میگی اشتباهه؟ ۱۰۱ نمیشه گزینه ۳؟
۱
۰
ارسال: #۲۴۷۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط rahbararman.)
سلام و احترام
من درصدام اینهاست.
زبان: ۳۷
مشترک: ۲۸
تخصصی: ۵۴
معماری: ۴۱
اگر دوستان مطلع و متبحر تخمینی از رتبه بنده بفرمایند خیلی ممنون می‌شم.
خدا نگهدار
۱
۰
ارسال: #۲۴۷۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط سعید آقامیری.)
۱۰۳ هم سوال مبهمی‌ه. یا ۳ یا ۱ می‌شه که به نظرم یک احتمالش بیشتره.
ولی ۹۹ مطمن غلطه. الگوریتم‌های پیدا کردن MST فقط به ترتیب وزن ها کار دارند. وزن‌ها هم که نامنفیه. پس ترتیب وزن‌ها عوض نمی‌شه. اصلی هر کی یه مثال ارایه بده که با مجذر کردن MST عوض شه جایزه داره.
سوال ۶۳ هم اصلا نمی‌فهمم دو بیت اضافه چرا باید داشته باشیم. اگه کل حالت‌ها می شه ۱۲۰ * ۶۰ * ۲۰ دیگه. فوقش بگیم هر کدام یک حالت غیر فعال هم دارند. پس کل حالت ها می شه ۱۲۱ * ۶۱ *‌۲۱ که تفاوت چندانی نمی‌کنه.

کسی آدرس گروه تلگرام هوش رو داره؟
۱
۰
ارسال: #۲۴۷۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط ehsansjs.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)rahbararman نوشته شده توسط:  سلام و احترام
من درصدام اینهاست.
زبان: ۳۷
مشترک: ۲۸
تخصصی: ۵۴
معماری: ۴۱
اگر دوستان مطلع و متبحر تخمینی از رتبه بنده بفرمایند خیلی ممنون می‌شم.
خدا نگهدار

به نظرم همه چیو بسپرید به خدا
خوب بگیم، ممکنه بیخودی امیدوار شید و اگه زیاد بگیم دلسرد میشین
از بچه های دیگه هم خواهش میکنم راجع به تخمین رتبه سوال نکنن و جوابم ندن،ایشالا حق به حق دار میرسه
من خودم پارسال هی از همه میپرسیدم رتبم ۴۰۰-۵۰۰ میشه یا نه بعضیا میگفتن آره بعضیا میگفتن نه و همش استرس داشتم، ولی خدارو شکرAngel
۱
۰
ارسال: #۲۴۷۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۱ ق.ظ
آی تی
زبان ۵۵
مشترک ۱۵.۵
مدیریت ۰
تخصصی ۵۲

تهران امیدی نیست نه ؟ Sad
۱
۰
ارسال: #۲۴۷۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ)سعید آقامیری نوشته شده توسط:  خیلی ببخشید من هم نگرانم. می‌شه یکی حدود رتبه‌ام رو بگه. احتمالا درصدام ایناس. کلید رو که عوض می‌کنند؟ آخه به نظر من دو تا جوابش واضح غلطه.

زبان ۰
ریاضی ۶۰
مشترک ۵۰
تخصصی هوش ۸۰

اگه درصداتون دقیقا همینا باشه، یا ۱ میشید یا ۲/ شک نکنید؛ تاکید میکنم با همین درصدا.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
ارسال: #۲۴۷۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ)sara1992 نوشته شده توسط:  دوستان یکی میشه به من بگه من قبولم امسال یا نه؟

زبان ۶۳
ریاضی ۰
مشترک ۳۰
تخصصی هوش ۱۸

باورم نمیشه اینقدر بد زدم... اگه میشه یکی نظر بده

منظورتون از قبولی کجاست؟
راستش اگه بگید سطح سختیه سوالای زبان امسال چطوری بوده، راحت تر میشه تخمین زد.
ولی با این فرض که سطح زبان متوسط بوده، رتبه تون بین ۲۰۰ تا ۳۵۰ میشه. چون از درجه سختیه سوالا اطلاع ندارم، نمیشه بازه رو کوچیکتر بگم. ولی قطعا رتبه تون بین ۲۰۰ تا ۳۵۰ ست. اگه زبان خیلی خیلی سخت بوده باشه ممکنه رتبه تون ۱۷۰،۱۸۰ هم بشه.

مرسی که یکی جواب داد...
حتی شبانه های اصفهان و شیراز ومشهد و تبریزم میزنم تا قبول شم... امیدوارم قبول شم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۳۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۰۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۵۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۴۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close