زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۳۰۱۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۴ ب.ظ
سمت چپ سایت سنجش ی لینک داره به عنوان "سیستم اعلام نتایج آزمون ها"
اونجا برا ارشد نوشته نیمه دوم خرداد کارنامه نهایی!!! درصورتی که فکر کنم منظورش همون کارنامه اولیه بوده
تاریخ رو زده نیمه دوم خرداد.... نیمه دومم از ۱۶ خرداده تا ۳۱ خرداد.... دعا کنید زودتر بیاد نتیجه ها

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۱۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط reza.bsh.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
اگه امشبم خواب دیدم فردا در جریان میزارمتون.نگران نباشید
۰
۰
ارسال: #۳۰۱۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  احتمالا چهارشنبه پنجشنبه هفته بعد نتایج بیان

وای خدا نکنه چرا انقدر دیر؟
من که کلا کارم شده باز کردن مرورگر و چک کردن دوتا سایت....اول سنجش....بعد مانشت
خُل شدم فکر کنم

من هم دقیقا مثل شما Big Grin
منتهی برعکس، اول مانشت .... بعدا سنجش
یعنی میگید خل شدم؟؟!!

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)reza.bsh نوشته شده توسط:  اگه امشبم خواب دیدم فردا در جریان میزارمتون.نگران نباشید

خیلی ممنون Smile

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  به نظرتون بعد از نتایج
صبر کنیم چندتا از کارنامه های امسالو ببینیم بعد بریم کارنامه خودمون رو ببینیم
یا همون اول بریم کارنامه خودمون رو ببینیم?
من اولی رو انجام میدم تا منطقی تر با نتیجه کنار بیام
بابا تو دیگه کی هستی
من در حال خدمتم، فقط فکرم اینه که چه روزی نتیجه رو میزنن که غیبت کنم یا در صورت نیاز فــــرار کنم، بیام خونه یا یه کافی نت پیدا کنم نتیجه رو ببینم اونوقت تو میگی کارنامه بقیه رو ببینیم بعد کارنامه خودمون
(هر چی مرخصی داشتم برای این کنکور لعنتی گرفتم، دیگه یه روز هم ندارم Tongue)

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , RezaTaheri
ارسال: #۳۰۱۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان یک سوال برام پیش اومده اگه جواب بدید ممنونم.
تو کنکور آی تی با وجود اینکه ضریب زبان و معماری هر دو ۱ است زدن ۱۰ درصد زبان با ۱۰ درصد معماری با هم یکی هست یا نه ؟مثلا درصدهای زیر با هم مساویست یا نه؟ وتو رتبه فرق میکنن ؟
( ۱۰ درصد زبان و ۵۰ درصد معماری) ( زبان سفید و ۶۰ درصد معماری).
انچه گه مهمه ،تراز در هر درسه، این میانگین ها بیشتر یه چیز حدودیه ،اصل تراز شما تو اون درسه ،داشتیم با میانگین پایین تر رتبه بهتر اورده

یعنی شما میفرمایید تراز هر درس با توجه به سختی و اسونی با درسی دیگر با همان ضریب فرق میکنه؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۲۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط karbar.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان یک سوال برام پیش اومده اگه جواب بدید ممنونم.
تو کنکور آی تی با وجود اینکه ضریب زبان و معماری هر دو ۱ است زدن ۱۰ درصد زبان با ۱۰ درصد معماری با هم یکی هست یا نه ؟مثلا درصدهای زیر با هم مساویست یا نه؟ وتو رتبه فرق میکنن ؟
انچه گه مهمه ،تراز در هر درسه، این میانگین ها بیشتر یه چیز حدودیه ،اصل تراز شما تو اون درسه ،داشتیم با میانگین پایین تر رتبه بهتر اورده
طبق چیزی که من دیدم این "داشتیم با میانگین پایین تر رتبه بهتر اورده" نتیجه معدل بهتره مخصوصا تو رتبه های١٠٠ به بالا خیلی ملموسه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال: #۳۰۲۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط reza.bsh.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان یک سوال برام پیش اومده اگه جواب بدید ممنونم.

نمیدونم.
۰
۰
ارسال: #۳۰۲۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  

یعنی شما میفرمایید تراز هر درس با توجه به سختی و اسونی با درسی دیگر با همان ضریب فرق میکنه؟
قطعا همین طوره سنجش تراز رو درس به درس محاسبه می کنه ،اینجور عقلانیه ، مگه میشه تراز درس زبان با معماری یکی باشه بله ضریب یکیه ولی اون ضریب برای محاسبه تراز کل است نه تراز درس

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۱
۰
ارسال: #۳۰۲۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط مهران ۱۲۱.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  

قطعا همین طوره سنجش تراز رو درس به درس محاسبه می کنه ،اینجور عقلانیه ، مگه میشه تراز درس زبان با معماری یکی باشه بله ضریب یکیه ولی اون ضریب برای محاسبه تراز کل است نه تراز درس
ممنونم از جواب همگی
۰
۰
ارسال: #۳۰۲۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ق.ظ
دوستان به قول یکی از استاد های مکتبخونه بیاید مهندسی فکر کنیم
نتایج اعلام میشه بعضی ها مورد قبول هست که هیچی ولی بعضی مثل من مورد قبول نیست که بعد راضی نیستیم ونامه نگاری و این حرفها و...خلاصه تا زمان تکمیل ظرفیت سر در گم هستیم مثل الان
بعضی از دوستان که خداروشکر به فکر تشکیل خانواده میرن که هیچی .ولی بعضی هم شوهر میکنن که برن فیس وافاده بیان که اینا هم هیچی میمونه سربازان اسلام مسلمین که میشن۲دسته:۱خوش شانس ها هستن که یا امریه میگیرن یا میفتن شهر خودشون که خوش به سعادتشوناما دسته۲که منم جز همین دسته هستم که باید خودمونو بسپاریم به دست سر نوشت ببینم چی میشه.......اما بیایید اینجور نباشیم بیایید از برنامه هامون حرف بزنیم چه خوش بین چه واقع گرایانه و چه بد تا سرنوشت خودمون و اینده رشته و دانشجو هایی که سال دیگه جای ما هستن تغییر بدیم....
۱
۰
ارسال: #۳۰۲۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ق.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  

منم موافقم
ارشد پزشکی به این صورت انجام میشه
منم چندماهه دارم این بحث رو باز کردم
ولی نکته اینجاست که این میانگین وزنی تا حدود بیش از ۹۰% درسته
اگر هر نوع تراز حساب کنیم انحراف معیار بگیریم یا نگیریم یا تک تک دروس حساب کنیم یا کلی در هر صورت تفاوت عمده ای ندارن و همشون بیش از ۹۰% اشتراک داره که برای بعضی درصد های خاص تفاوتش بیشتره (یکی صفر و یکی بالا)

ولی صحیح ترین راه تراز تک تک دروس هست و با توجه به ضرایب میانگین کل تراز رو بدست بیاریم
و صحیح تر از اون هم روش کنکور کارشناسی با استفاده از انحراف معیاره
و مطمعنا تراز با استفاده از میانگین وزنی منطقی نیست و سنجش هم نمیاد از این روشی که مشخصه اشکال داره استفاده کنه
و چون ما از تراز خبر ندارم تنها ابزارمون میانگین وزنی هست

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  به نظرتون بعد از نتایج
صبر کنیم چندتا از کارنامه های امسالو ببینیم بعد بریم کارنامه خودمون رو ببینیم
یا همون اول بریم کارنامه خودمون رو ببینیم?
من اولی رو انجام میدم تا منطقی تر با نتیجه کنار بیام
بابا تو دیگه کی هستی
من در حال خدمتم، فقط فکرم اینه که چه روزی نتیجه رو میزنن که غیبت کنم یا در صورت نیاز فــــرار کنم، بیام خونه یا یه کافی نت پیدا کنم نتیجه رو ببینم اونوقت تو میگی کارنامه بقیه رو ببینیم بعد کارنامه خودمون
(هر چی مرخصی داشتم برای این کنکور لعنتی گرفتم، دیگه یه روز هم ندارم Tongue)
من منظورم اینه که مثلا چند ساعت دیرتر جوابو نگاه کنم
مثلا اگه ساعت ۲۰ نتیجه بیاد من ساعت ۲۳ نتیجه رو نگاه کنم تا اون موقع چند نفر کارنامه میزارن
کارنامه ی اونا رو ببینم (کنکور علوم کامپیوتر سخت بود) بعد نتیجه خودمو ببینم و منطقی برخورد کنم
چون همین الان اکثرا از حدود رتبه خودشون خبر دارن مگر اینکه سخت بودن کنکور نتیجه رو بهتر کنه
و هدفم از این کار اینه که قبل از دیدن نتیجه خودم بفهمم سخت بودن کنکور چقدر روی رتبه تاثیر داشته
البته الان تصمیمم اینه شاید اون موقع طاقت نیارم

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927
ارسال: #۳۰۲۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
کلا پذیرش دکتری پیچیده هست

شخص A رو در نظر بگیرید: این شخص ۳ دانشگاه شریف، تهران و امیرکبیر قبول شده
بعد مثلا خودش شریف رو انتخاب میکنه و ۲جای دیگه رو انصراف میده
و تهران و امیرکبیر باید از اولویت های بعدی یک نفرو بیاره و قبول کنه

شخص B رو در نظر بگیرید: که لب مرز دانشگاه تهران قبول نشده و امیرکبیر و چند جای دیگه قبول شده بعد میره امیرکبیر تعهد میده که دانشگاه دیگه نره

بعد اون شخص A که دانشگاه تهرانو انصراف داده الان جا برای شخص B باز شده ولی طرف رفته امیرکبیر تعهد داده Confused

این قضیه توی همه ی دانشگاه ها هست و خیلی پیچیده هست
و سنجش هم گفته دیگه قبول شده هارو اعلام نمیکنه و از سایت دانشگاه ها باید چک کنن

شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NarimanN2
ارسال: #۳۰۲۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷ ق.ظ
لطفا سری به این تاپیک بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر
۰
۰
ارسال: #۳۰۲۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط RezaTaheri.)
دیروز مدرسان شریف زنگ زد و ش داوطلبی و ش پرونده رو گرفت
آیا به همه زنگ میزنن یا اونایی که توی آزمون های خودشون نتیجه بهتری گرفتن؟
چون اگه بخوان از همه اطلاعات بگیرن چند ده هزار نفر هستن و فکر نکنم بتونن بگیرن

یه نکته هم هست که تا سال ۹۳ با استفاده از نام، سال تولد، ش شناسنامه میشد نتیجه رو دید (که این اطلاعات موقع ثبت نام داخل موسسه ها موجود هست)
و اونا راحت بودن
از سال ۹۴ سنجش این روش رو حذف کرد که باز موسسه هارو اذیت کننTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این توی نظرات امروز یک سایت بود (از طریق سیستم پاسخ گویی مطرح شده)

عنوان درخواست :عمومی | کارشناسی ارشد – زمان دقیق اعلام نتایج
متن درخواست :با سلام و عرض خسته نباشید
میخواستم بدونم دقیقا چه روزی نتایج اعلام میشوند؟
تاریخ ارسال پاسخ :١٣٩۵/٠٣/٢٠-٠٩:٣٠
پاسخ : با سلام
روزش دقیق مشخص نیست ولی تا ۲۵ خرداد اعلام می گردد
با سپاس
----------------
عنوان درخواست :عمومی | کارشناسی ارشد – اعلام نتایج
متن درخواست :سلام ایا ممکن است امروز نتایج اعلام شود؟ چه ساعتی چک کنیم ؟
تاریخ ارسال پاسخ :١٣٩۵/٠٣/٢٠-١٠:٣٢
پاسخ :با سلام
تاریخ دقیق هفته اینده مشخص و اعلام خواهد شد
با سپاس

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۳۰۲۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  دیروز مدرسان شریف زنگ زد و ش داوطلبی و ش پرونده رو گرفت
آیا به همه زنگ میزنن یا اونایی که توی آزمون های خودشون نتیجه بهتری گرفتن؟
چون اگه بخوان از همه اطلاعات بگیرن چند ده هزار نفر هستن و فکر نکنم بتونن بگیرن

من توی مدرسان تمام رتبه هام تک رقمی بود، ولی زنگ نزدن
هر چند که زنگ هم بزنم نمیدم بهشون، مگه مال مفته
چه تضمینی هست اطلاعات من نیفته دست یه نفر دیگه و انتخاب رشته م رو تغییر ندن

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
ارسال: #۳۰۳۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ
راستی نماز. و روزتون مقبول
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۲۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۹۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۲۱۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۸۲۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close