زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت ارشد ۹۴ خیلی مهمه

ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ
با سلام من ارشد ۹۴ غیرانتفاعی اصفهان قبول شدم ثبت نامم کردم اما نرفتم تصمیم دارم تکمیل ظرفیت شرکت کنم شیراز برم سوالم اینه من رتبم ۸۶۱ شده تو نرم تکمیل ظرفیت میاد ؟ من امید داشته باشم ؟ ایا غیر انتفاعی های شیراز معمولا تکمیل ظرفیت میگیرن ؟ و سوال اخرم شروع کلاسا از ترم بهمن میوفته یا همون مهر ؟ خیلی ممنون میشم کسی راهنماییم کنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ
اول اینکه شماالان بری توسایت سازمان سنجش اسامی دانشگاههایی که برای تکمیل ظرفیت اعلام آمادگی کردن رومیبینی اینطوری نیست که شمابگی من میخوام برم تواین دانشگاه براتکمیل ظرفیت ثبت نام کنم بایدببینی اون دانشگاه موردنظرظرفیتی داره برای تکمیل شدن!
درضمن برای شروع ترم دانشگاه موردنظراعلام آمادگی میکنه که شروع ترم مهرباشه یابهمن البته چیزی که من دیدم زده بوکه دانشگاهها برای همون مهرترم روآغازمیکنن!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۳۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
Lightbulb فروش کتابهای ارشد انفورماتیک پزشکی خیلی ارزان homiii ۲ ۵,۰۱۸ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  کلاس خیلی خوب برا جاوا ممنون میشم معرفی کنید sogiii ۴ ۵,۰۱۳ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۲۰۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۶,۰۲۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۲۳۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۱۰۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۳۲۳ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۴۲ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close