زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موضوع مقاله درس های شبکه های کامپیوتری پیشرفته و پایگاه داده پیشرفته و روش تحقیق؟

ارسال:

post98 پرسیده:

موضوع مقاله درس های شبکه های کامپیوتری پیشرفته و پایگاه داده پیشرفته و روش تحقیق؟

سلام

دوستان من ترم اول ارشد دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار هستم.

این ترم درس های شبکه های کامپیوتری پیشرفته و پایگاه داده پیشرفته و روش تحقیق رو به ما دادن .

مشکل من اینه که نمیدونم در مورد چه موضوعی برای این درس ها مقاله ارائه بدم؟

نکته : من در شبکه و پایگاه داده اطلاعات خیلی کمی دارم.

لطفآ راهنمایی کنید

با تشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

fo-eng پاسخ داده:

سلام.
این سایت بانک مقالات ایرانی هست که برای شروع فکر می کنم مناسب باشه! وقتی تونستید به یک جامعیت درباره موضوع برسید می تونید در سایت هایی مثل ieee و ... دنبال مقالات معتبر باشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در قسمت سرچ پیشرفته فرضا بزنید: پایگاه داده که کل مقالات پایگاه داده بیاد و بتونید بطور کلی با موضوعات آشنا بشید.

موفق باشید.

۰
ارسال:

greenday پاسخ داده:

RE: موضوع مقاله درس های شبکه های کامپیوتری پیشرفته و پایگاه داده پیشرفته و روش تحقیق؟

(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ)post98 نوشته شده توسط:  سلام

دوستان من ترم اول ارشد دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار هستم.

این ترم درس های شبکه های کامپیوتری پیشرفته و پایگاه داده پیشرفته و روش تحقیق رو به ما دادن .

مشکل من اینه که نمیدونم در مورد چه موضوعی برای این درس ها مقاله ارائه بدم؟

نکته : من در شبکه و پایگاه داده اطلاعات خیلی کمی دارم.

لطفآ راهنمایی کنید

با تشکر
استادتون تعیین نکرده که موضوع مقاله چه چیزایی می تونه باشه؟
استاد ما خودش برای پایگاه داده این موضوع ها رو معرفی کرد:
data mining
web mining
distributed data base
social networks
big data
باید خودتون در مورد این موضوع ها سرچ کنین تا یه چیز کلی دستتون بیاد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۵۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۸۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۶۹ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۸۷ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۱۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۶۶۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۹۸ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۵۰,۶۹۹ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۹۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۹۸۹ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close