زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تمرین صفحه ۲۰۰ کتاب پایگاه داده پارسه

ارسال:

aria پرسیده:

تمرین صفحه ۲۰۰ کتاب پایگاه داده پارسه

undefined

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

A V A پاسخ داده:

RE: تمرین صفحه ۲۰۰ کتاب پایگاه داده پارسه

(۰۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  undefined

سلام. لطفا سوالتون رو دقیق بپرسید و اگر تصویری ضمیمه کرده بودید دوباره اپلود کنید

۰
ارسال:

mohammad_1m22 پاسخ داده:

هم گزینه ۲ و هم گزینه ۴ غلط هستند. گزینه ۴ رو با مثال بررسی کنید مشخص میشه: مثلا E2 دارای ۵ نمونه هست که همگی اونها با تنها نمونه ی E1 رابطه دارند. توی این حالت گزینه ی ۴ هم غلط میشه.
(۰۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  undefined

۰
ارسال:

aria پاسخ داده:

سلام نمیدونم چرا هر چی می نوشتم نمایش نمی داد ممنون از پاسخ شما. سوال من همین گزینه ۴ که فکر می کنم غلطه نمی دونم چرا اینجوری استدلال کرده از دکتر. بعید این جور پاسخ ها

ارسال:

Azi_N پاسخ داده:

سلام دوست عزیز به نظر من همون گزینه دو غلط.گزینه ۴ رو من اینطوری استدلال کردم که هر نمونه موجودیتE2 حتما با یه نمونه موجودیت E1 رابطه داره یعنی اگه E2 پنج تا نمونه داشته باشه هر کدومشون به تنهایی با یه نمونه E1 در ارتباطن یعنی E1 حداقل ۵ تا نمونه داره.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۳۰۵ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۱۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۴۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۵۶ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close