زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه ارزیابی روی فایل tr نرم افزار ns2 انجام دهیم؟

ارسال:
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۱۸ ب.ظ
Question چگونه ارزیابی روی فایل tr نرم افزار ns2 انجام دهیم؟
سلام
بعد از اینکه کار شبیه سازی رو با نرم افزار ns2 درست کردیم یه فایل tr به ما میده که میشه پارامترهای مختلف مثل جیتر و... رو از آنجا اندازه گیری کرد برای سناریوهای سیمی میشه از Trace Graph استفاده کرد اما برای بی سیم نمی دونم با چی باید انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ
چگونه ارزیابی روی فایل tr نرم افزار ns2 انجام دهیم؟
برای اندازه گیری سه معیاریک گره در شبکه خودرویی شامل درجه گره(تعداد گره های همسایه یک گره)،تعداد انتقال مورد انتظار،طول عمر لینک چه کار باید انجام شود?
I need to Extract node degree(neighbor number of a node ) and expected transmition cont and link life time?
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hajilari
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط hajilari.)
RE: چگونه ارزیابی روی فایل tr نرم افزار ns2 انجام دهیم؟
(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)hajilari نوشته شده توسط:  سلام
بعد از اینکه کار شبیه سازی رو با نرم افزار ns2 درست کردیم یه فایل tr به ما میده که میشه پارامترهای مختلف مثل جیتر و... رو از آنجا اندازه گیری کرد برای سناریوهای سیمی میشه از Trace Graph استفاده کرد اما برای بی سیم نمی دونم با چی باید انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام، برو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و
و
.

ممنون از راهنمایی تون اما این لینک ها بیشتر آموزش شبیه سازی وایرلس بود.
اما من دنبال نرم افزاری هستم که بتونم فایل out.tr که از خروجی یک سناریوی بی سیم بدست میاد توی اون باز کنم و ببینم اطلاعاتش رو

(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ب.ظ)rasoul1990 نوشته شده توسط:  برای اندازه گیری سه معیاریک گره در شبکه خودرویی شامل درجه گره(تعداد گره های همسایه یک گره)،تعداد انتقال مورد انتظار،طول عمر لینک چه کار باید انجام شود?
I need to Extract node degree(neighbor number of a node ) and expected transmition cont and link life time?

ببخشید کلا متوجه نشدم چی گفتین Huh

من دنبال نرم افزاری هستم که بتونم فایل out.tr که از خروجی یک سناریوی بی سیم بدست میاد توی اون باز کنم و ببینم اطلاعاتش رو
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه پاسخ سوالات و شبهات دینی خود را پیدا کنیم ؟ good-wishes ۶ ۵,۹۲۰ دیروز ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: صادق جوادی
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۸۱۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۱۴۴ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۶۲ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۲۸۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۰۸۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۶۵۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۸۶۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۰۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۲,۹۴۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close