زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طراحی نرم افزار ترجمه متون انگلیسی به فارسی

ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۹ ب.ظ
طراحی نرم افزار ترجمه متون انگلیسی به فارسی
با سلام خدمت دوستان عزیز مانشتی..
موضوع پروژه کارشناسی نرم افزار ترجمه متون انگلیسی به فارسی هست که در ارتباط با متن کاوی است که من ازش هیچی سر در نمیارم.میخوام نرم افزار یک ریشه یاب فارسی به همراه فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی خوب برای پروژه گیر بیارم که نمیشه.از طرفی این ترم هم ۲۲ واحد دارم به علاوه اینکه دارم برای ارشد میخونم و خیلی وقت ندارم.دوستانی که در این زمینه کار کردند لطفا به من کمک کنند...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
RE: طراحی نرم افزار ترجمه متون انگلیسی به فارسی
سلام
من هم پروژه ی کارشناسیم در همین حوضه ی داده کاوی از متن و ایناست. و البته من هم هیچی در این مورد نمیدونم اما فعلا دارم
روی قسمت یادگیری ماشین با شبکه های عصبی و ایناش کار میکنم.
فکر کنم پروژه رو اگه این ترم برداریم تا آخر تابستون وقت داشته باشه.
من شاید برای بعد کنکور، به بعد Big Grin بتونم کمک کنم.
اما برای الان در همین حد میدونم که بیشتر از فرهنگ لغت به یادگیری ماشین نیاز هست و البته یک منبع که به شکل کتابخانه (احتمالا باید اینطور باشه) حاوی نمونه های ترجمه ی آموزشی برای راه انداختن اولیه ی برنامه.
البته شاید راه دیگه ای هم باشه ولی برای اون چیزی گه نوشتی نظر من این هست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  قواعد فارسی Sajede_d ۰ ۷۹۲ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sajede_d
  ترجمه نماز ترجمه نماز ۰ ۹۳۱ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ترجمه نماز
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۱۹۵ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۴۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close