زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تا حالا فردی با شرایط من دیدین؟

ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۸ ق.ظ
سلام به همه...

۱-حقیر قبل از کارشناسی یک سال پشت کنکوری بودم
۲-بهمن ۸۹ وارد دانشگاه شدم
۳-دوره کارشناسی رو در ۹ ترم + معرفی به استاد تموم کردم(۴/۵ سال) ( تاریخ فارغ التحصیلی ۹۴/۶/۳۱ )
۴-واسه ارشد هم میخوام یکسال پشت کنکور بمونم چون میخوام تغییر رشته بدم

(سقف سنوات مجاز برای ورودیهای ما ۶ سال یعنی ۱۲ ترم هست)

آیا از نظر نظام وظیفه مشکلی هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ق.ظ، توسط sixsixsix.)
RE: تا حالا فردی با شرایط من دیدین؟
(۱۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ق.ظ)farhad_h1369 نوشته شده توسط:  سلام به همه...

۱-حقیر قبل از کارشناسی یک سال پشت کنکوری بودم
۲-بهمن ۸۹ وارد دانشگاه شدم
۳-دوره کارشناسی رو در ۹ ترم + معرفی به استاد تموم کردم(۴/۵ سال) ( تاریخ فارغ التحصیلی ۹۴/۶/۳۱ )
۴-واسه ارشد هم میخوام یکسال پشت کنکور بمونم چون میخوام تغییر رشته بدم

(سقف سنوات مجاز برای ورودیهای ما ۶ سال یعنی ۱۲ ترم هست)

آیا از نظر نظام وظیفه مشکلی هست؟

اگه تاریخ فارغ التحصیلیتون ۹۴/۰۶/۳۱ هست پس تا ۹۵/۰۶/۳۱ وقت دارید واسه ارسال دفترچه سربازیتون. مهم تاریخ فارغ التحصیلیتون هست.
البته اگه شما بذارید و مثلا ۹۵/۰۶/۳۰ دفترچتون رو پست کنید ممکنه ۲ تا ۴ تا ۶ ماه بعد اعزام بشید. چون الان تاریخ های اعزام دوستانی که دفترچه ارسال میکنن خورده ۹۵/۰۴/۰۱ . یعنی تاریخ اعزامشون عقب افتاده بخاطر تعداد زیاد اعزامیان در انتظار خدمت

ولی در کل برید پلیس+۱۰ اون خیلی خوب راهنماییتون میکنه

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط mehran.amanat.)
شما از تاریخ فارغ التحصیلیتون به مدت یک سال تمام برای ارسال دفترچه اعزام به خدمت فرصت دارین، پس با خبال راحت درستونو بخونید.

... I can manage it
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط SamanEB.)
RE: تا حالا فردی با شرایط من دیدین؟
[الان که میخونم از ایشون گذشته ولی برای بقیه :

دقت داشته باشین همزمان با تاریخ فارغ التحصیلیتون معافیت تحصیلی کارشناسی شما تموم میشه که دانشگاه یه نامه خطاب به پلیس + ۱۰ به شما میده (حتما تا گرفتن برگه سبز و ثبت نام تو دانشگاه ارشد نگه دارین هرچند بقیه بهتون گفتن مهم نیست بازم نگهش دارین تا بفهمین چقدر مهمه) از تاریخ فارغ التحصیلی به مدت یکسال (البته فعلا یکساله واسه خودتون از پلیس + ۱۰ یا وظیفه بپرسید چون شاید برای شما شش ماه شد) « مهلت معرفی به سازمان وظیفه (یا همون پست دفترچه ) » دارین. چیزی که خیلی مهمه
۶۰ روز مونده به اینکه مهلت پست دفترچه تموم بشه حتما به پلیس + ۱۰ مراجعه و پیگیر کارای واکسن و معاینتون باشین چون اگه تو روزای آخر اقدام کنید ممکنه به علت تموم شدن واکسن توی درمانگاهی که مراجعه میکنید یا مرخصی دکتر با خطر جدی غیبت مواجه بشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: dastan00

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۶۰ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۰۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۰,۹۶۴ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۱۱۷ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۶۵۳ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  درخواست معرفی فردی که با نرم افزار nessi2 کار کرده باشه, please , please saeede295 ۱ ۴,۱۳۱ ۰۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  شرایط بورسیه دکترا دانشگاه آزاد naser.71 ۲ ۵,۰۷۴ ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: naser.71
  کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ mehdi.nine ۵۷ ۴۸,۶۸۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mba1396
  پروژه در شرایط اضطراری IT95 Hopegod ۶ ۲,۴۴۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: *tarannom*

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close