زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد

نظرسنجی: سطح آزمون دکتری آزاد ۹۵ را چگونه ارزیابی می کنید؟
دشوار
متوسط
آسان
غیراستاندارد
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ ب.ظ
مصاحبه تقریبا چیز خاصی نپرسیدن
من ٨ سال در یک شرکت نفتی بزرگ کار کردم
بیشتر براشون جالب بود تغییر فیلد من و اینکه حقوقم اونجا چقدر بود
و دکتر رحمانی به شوخی می گفت نکنه شما هم از اون فیش های حقوقی خاص داشتید
در کل چیز خاصی نبود
و دو مقاله داخلی اخیرا داشتم که خیلی رزومه ام ضایع نباشه
دو تا هم از موقع دفاع پایان نامه ام که ٧ سال پیش بود
اینکه نویسنده اول با دوم باشی خیلی دقت نمی کردن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۱۶۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ
زبان تخصصی انگلیسی ۶۱/۶۷
سیستم عامل ۴۳/۳۴
شبکه های کامپیوتری ۳۰/۰۰
پایگاه داده پیشرفته ۲۳/۳۴
سیستم عامل پیشرفته ۷۰/۰۰
مهندسی نرم افزار پیشرفته ۱۳/۳۴
نمره کتبی ۳۹/۳۴
نمره مصاحبه ۵۳/۰۰
نمره کل ۴۲/۷۶

محل دانشگاهی / رشته : گرایش مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / واحد علوم و تحقیقات
رتبه ۶
نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده ۴۲/۱۷
رتبه کل آخرین نفر پذیرفته شده ۹

برای موفقیت ، باید ادامه داد .....
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۱۶۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ
افرین
بهتون تبریک می گم
 سپاس‌گزاری شده توسط: karnameh90
ارسال: #۱۶۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ
RE: آزمون دکتری مهندسی کامپیوتر- ۹۵ آزاد
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)nazaninf82 نوشته شده توسط:  افرین
بهتون تبریک می گم

خیلی ممنونم، من هم به شما تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت می کنم

ارسال: #۱۷۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۱۵ ب.ظ
دوستان شما داستان این نوشته نشدن رتبه و نمره آخرین فرد قبول شده رو می دونید؟ چرا تو ۷تا از رشته محل هایی که انتخاب کردم، اینا خالی هستن؟
ارسال: #۱۷۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ ب.ظ، توسط karnameh90.)
من انتخاب اولم قبول شدم و برای من بقیه رو نزده.
آیا همه یک گرایش بودند؟ مجوز داشتند؟

امتیاز خاصی دارید مثل بسیج ، هیات علمی ، خانواده معظم شهدا یا ..‌ ؟ چون در کارنامه خانم نازنین رتبه و نمره آخرین نفر با کارنامه شما تفاوت داره.
بد نیست با مرکز تماس بگیرید

سپاس‌گزاری شده توسط: damash
ارسال: #۱۷۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ
در سایت phdtest نوشته این مسئله رو. خالی بودن به این معنی هست که هیچ فرد سهمیه داری در اون واحد نمره قبولی کسب نکرده. برای همین خالی گذاشتن اون فیلد ها رو.

سپاس‌گزاری شده توسط: damash
ارسال: #۱۷۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۴ ب.ظ
با سلام
دوستانی که قبول شدین تبریک میگم . یه سوال داشتم اینجا امسال کسی کنکور دکترای آزاد مهندسی فناوری اطلاعات امتحان داده ؟
اگه داده قبول شده ؟ شنیدم فقط یه واحد این رشته رو داره وضعیتش چه جوریه ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/align]
ارسال: #۱۷۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۳۳ ب.ظ
من در این خصوص اطلاعی ندارم
چقدر خوب میشه سایر دوستان هم درصد های کارنامه هاشون رو به اشتراک بگذارند

ارسال: #۱۷۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط damash.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  من انتخاب اولم قبول شدم و برای من بقیه رو نزده.

امتیاز خاصی دارید مثل بسیج ، هیات علمی ، خانواده معظم شهدا یا ..‌ ؟ چون در کارنامه خانم نازنین رتبه و نمره آخرین نفر با کارنامه شما تفاوت داره.

بله. امتیاز بسیج داشتم Big Grin اینکه مجوز داشتن رو نمی دونم. تو لیست وزارت علوم که ۱۷ شهریور اعلام شده، این واحدها وجود ندارند. لیست واحدها رو پیوست کردم
Islamic Azad University-1395-06-17.pdf
اندازه فایل: ۱/۱۶ MB
می تونید ببینید. تو خبر گفته شده : " بدین وسیله به اطلاع می رساند از مجموع ۴۹۰۰ «رشته-مقطع-محل» مورد درخواست دانشگاه آزاد اسلامی که از تاریخ ۹۵/۶/۶ در دو نوبت جهت بررسی تحویل دفتر گسترش آموزش عالی شده است تاکنون ۷۸۰ مورد به شرح ‍پیوست (به ترتیب حروف الفبای نام محل استقرار واحد دانشگاه) مورد تایید قرار گرفته و موارد باقی مانده به محض تکمیل مراحل بررسی و جمع بندی به اطلاع خواهد رسید." تو این ۷۸۰ مورد، رشت و قزوین و ساری و ... نیستن. حالا شاید اینها قبلا مجوز گرفتن و اصلا تو درخواست جدید دانشگاه آزاد نبودن که بخوان الان تو لیست جدید بیان. بهرحال نتیجه هرچی که بود و هست. بنده قصد ثبت نام نداشتم، حتی اگه تو تکمیل ظرفیت هم به این محل ها مجوز بدن. ایشالا امسال قوی تر شرکت می کنم. علی الخصوص دروس پیشرفته رو که تو ارشد نخوندمشون رو باید بخونم.

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  در سایت phdtest نوشته این مسئله رو. خالی بودن به این معنی هست که هیچ فرد سهمیه داری در اون واحد نمره قبولی کسب نکرده. برای همین خالی گذاشتن اون فیلد ها رو.

خیلی ممنون از پاسخ تون.
دوستان لطف کنن کارنامه هاشون رو بذارن، بقیه هم بتونن ببینن که نمرات و رتبه های آخرین فرد قبول شده در هر مرکز چنده.

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ)ghaed نوشته شده توسط:  با سلام
دوستانی که قبول شدین تبریک میگم . یه سوال داشتم اینجا امسال کسی کنکور دکترای آزاد مهندسی فناوری اطلاعات امتحان داده ؟

اگه اشتباه نکنم تو سایت PHDTEST یکی میگفت قبول شده. فک کنم درصدهاش رو هم گفته بود.
فقط سبزوار داره.
ارسال: #۱۷۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  من انتخاب اولم قبول شدم و برای من بقیه رو نزده.

بله. امتیاز بسیج داشتم Big Grin اینکه مجوز داشتن رو نمی دونم. بیشترشون تو لیست اخیر وزارت علوم نیست. ولی خب رتبه و نمره واحد علوم تحقیقات تهران رو هم خالی گذاشته بود! شاید به خاطر همین امتیاز بسیج بوده. ایشالا امسال قوی تر شرکت می کنم. علی الخصوص دروس پیشرفته رو که تو ارشد نخوندمشون رو باید بخونم.

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  در سایت phdtest نوشته این مسئله رو. خالی بودن به این معنی هست که هیچ فرد سهمیه داری در اون واحد نمره قبولی کسب نکرده. برای همین خالی گذاشتن اون فیلد ها رو.

خیلی ممنون از پاسخ تون.
دوستان لطف کنن کارنامه هاشون رو بذارن، بقیه هم بتونن ببینن که نمرات و رتبه های آخرین فرد قبول شده در هر مرکز چنده.

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ)ghaed نوشته شده توسط:  با سلام

اگه اشتباه نکنم تو سایت PHDTEST یکی میگفت قبول شده. فک کنم درصدهاش رو هم گفته بود.
فقط سبزوار داره.

اگر درصدهاشون رو دارید و اینجا بگذارید خیلی خوب میشه. دوستان سال آینده می تونن استفاده کنن

ارسال: #۱۷۷
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ
والا دققیقا یادم نیست تو کدوم خبر، نتایج اون فرد رو دیدم. فقط تا جایی که یادمه، درصدهاش متوسط بودن. یعنی اونقدرها زیاد نبودن و با یک اختلاف مردود شده بود و منتظر تکمیل ظرفیت بود.
سبزوار با توجه به دوری راه، برای فقط استان های همجوار میتونه گزینه مناسبی باشه. وگرنه برای یکی مثل من، مهاجرت به اون شهر یا رفت و آمد هفتگی به سبزوار منطقی نیست. پس اگه شما قصد ادامه تحصیل تو اون رشته و شهر رو دارید، ایشالا با یک نتیجه متوسط میتونی قبول شی.
ارسال: #۱۷۸
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۷ ق.ظ
با سلام
من پارسال که امتحان ندادم نه آزاد و نه دولتی اما به نظر من رشته ای مثل آی تی که با فناوری روز دنیا پیش میره باید یه دانشگاه خوب
که ارزش وقت گذاشتن رو داشته باشه رفت دانشگاه آزاد همش بد نیست اما مخصوصا برا دکترا باید یه دانشگاهی باشه که اول جامع باشه
بعد از لحاظ علمی و اساتیدش در سطح خوبی باشه وگرنه ارزش ۴ سال وقت گذاشتن رو نداره . بنظر من سبزوار دانشگاههای دولتیش که خوبن اما آزاد که اساتیدش رو نگاه کردم زیاد مطرح نبودن و امسال هم سال اوله که دانشجو گرفتن نمیشه قضاوت صد در صد کرد .
البته مسافت هم مهمه و باید توجه بشه .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/align]
ارسال: #۱۷۹
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط damash.)
می بینم که تو تکمیل ظرفیت، بیشتر اون دانشگاه هایی که تو کارنامه من مبهم بودن، دوباره دارن دانشجو میگیرن. مثلا قزوین، تهران شمال، قم و ...
همینا تو کارنامه من، رتبه و نمره آخرین فرد قبولی رو نزده بودن، الان تو تکمیل ظرفیت مهرماه دارن دانشجو میگیرن. نمیدونم اون موقع مجوز نداشتن یا اینکه داشتن و ظرفیتهاشون خالیه!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۰,۶۸۰ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۳۸۸ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۵۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close