زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش مرتبط با هک

ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ
گرایش مرتبط با هک
با سلام
چه گرایش یا گرایش هایی از رشته های مرتبط با کامپیوتر(مهندسی ها یا آی تی یا ...) با هک مرتبط هست؟
پیشاپیش ممنون
۰
۰
پست قفل شده است نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ
گرایش مرتبط با هک
البته هدف من هکری خوب یا به اصطلاح کلاه سفید است.
اگر کسی از شما جواب سوالم را میدونه لطفا دریغ نکنه.
ممنون
۰
۰
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ
گرایش مرتبط با هک
تو ایران فک کنم گرایشت رو انتخاب می کنی(حالا شاید زیاد مهم نیست که تو مدرک ارشدت بنویسن گرایش it یا ...) ولی با استادت هماهنگ می کنی که امنیت کار کنی و ...

قبل انتخاب باید از دانشگاه و استاد مورد نظرت مطمئن بشی که حالیش میشه و بعد از قبولی تو اون دانشگاه موضوع امنیتیت رو انتخاب کنی و ...

واسه خارج که گرایش مختصش رو دارن و موردی نی....

موفق باشی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ
RE: گرایش مرتبط با هک
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  تو ایران فک کنم گرایشت رو انتخاب می کنی(حالا شاید زیاد مهم نیست که تو مدرک ارشدت بنویسن گرایش it یا ...) ولی با استادت هماهنگ می کنی که امنیت کار کنی و ...

معذرت می خوام من خوب متوجه نشدم.مگه رشته مون را نباید خودمون تعیین کنیم؟

قبل انتخاب باید از دانشگاه و استاد مورد نظرت مطمئن بشی که حالیش میشه و بعد از قبولی تو اون دانشگاه موضوع امنیتیت رو انتخاب کنی و ...

یعنی من باید گرایش امنیت از رشته ی آیتی را بخونم؟

یعنی شما می فرمایید که در خارج یک گرایش با نام "هک" وجود داره؟

موفق باشی

ممنون از پاسختان،شما هم موفق باشید.
۰
۰
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  تو ایران فک کنم گرایشت رو انتخاب می کنی(حالا شاید زیاد مهم نیست که تو مدرک ارشدت بنویسن گرایش it یا ...) ولی با استادت هماهنگ می کنی که امنیت کار کنی و ...

معذرت می خوام من خوب متوجه نشدم.مگه رشته مون را نباید خودمون تعیین کنیم؟

یعنی من باید گرایش امنیت از رشته ی آیتی را بخونم؟

یعنی شما می فرمایید که در خارج یک گرایش با نام "هک" وجود داره؟

موفق باشی

ممنون از پاسختان،شما هم موفق باشید.

دفترچه انتخاب رشته رو دانلود کن ببین هر دانشگاه چه گرایشی ارائه میده.

یک دانشگاه ارشد ممکنه گرایش فناوری اطلاعات یا گرایش امنیت یا گرایش تجارت الکترونیک یا گرایش شبکه و ...

مثلا دانشگاه تهران واسه ارشد فناوری اطلاعات و فناوری اطلاعات پزشکی برمیداره. اگه استاد امنیت کار خوب تو دانشگاه تهران هست مجبوری ارشد گرایش فناوری اطلاعات انتخاب کنی.

یا مثلا امیرکبیر ارشد امنیت اطلاعات داره و همینو انتخاب می کنی.(البته دانشگاه های نظامی اطلاعاتی مثل امام حسین و مالک اشتر هم ممکنه گرایش امنیت تو ارشد داشته باشند تو دفترچه همشون هست.)

مثلا شریف ممکنه امسال گرایش ارشدش فقط شبکه(یا تجارت) باشه. چون گرایش امنیت که نداره مجبوری شبکه انتخاب کنی بعد با استادت امنیت کار کنی.

یعنی به اسم گرایش فناوری اطاعات یا شبکه می خونی تو تهران یا شریف ولی در واقع امنیت کار می کنی.

جدول لینک زیر رو نگاه کنی حل میشه ایشاللا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

------

آره ارشد تو خارج دقیقا اسمش هک ممکنه نباشه ولی penetration testing و cybersecurity و computer security و ... کم نیست.(سرفصل دروس رو نگاه کنی تو سایت شان دستت میاد که مناسب هست یا نه)
۰
۰
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ق.ظ
گرایش مرتبط با هک
متوجه شدم ممنون.
دانشگاه های نظامی مخصوص آقایون هست.
چطور ممکنه یک دانشگاهی که گرایش امنیت اطلاعات را نداره، استاد امنیت کار داشته باشه؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  متوجه شدم ممنون.
دانشگاه های نظامی مخصوص آقایون هست.
چطور ممکنه یک دانشگاهی که گرایش امنیت اطلاعات را نداره، استاد امنیت کار داشته باشه؟

مطمئن نیستم ولی فک کنم ارائه گرایش از طرف دانشگاه بیشتر مسئله مدیریتی دانشگاهی باشه تا علمی.

ممکنه استاد گرافیک/نرم افزار کار کرده باشه ولی به خاطر هزار دلیل دروس معماری کامپیوتر و پایگاه داده رو میدن همین گرافیک کار تدریس کنه اوضاع سیستم آموزشی ایران درست حسابی نیست که بگی چرا گرایش با موضوع کاریت هماهنگ نیست و ....

البته اینطوری هم فک نکن که خدای امنیت گیرت میاد.

باید از دانشجو های دانشکده پرس و جو کرد یا روزمه استاد رو چک کرد دید کدوما امنیت کاری کرده اند.

استادایی هستن دانشجوش امنیت باهاش برداشته ولی استاد مثلا زمینه کاریش سخت افزار هست و دانشجو پدرش درمیاد.(استاد پولشو میگیره و به طور general کمک می کنه)

پیشنهاد من اینه که اول ببین هدفت از "هک" خوندن چیه می خوای چیکاره بشی و واسه چی می خونی و چقدر از امنیت سردرمیاری و ایا می تونی خودت گلیم خودت رو بدون استاد امنیت کار از آب بکشی یا آیا قصد رفتن به خارج داری می خوای کار کنی بیرون یا مدرس شی و ....

ولی همین که می دونی به چی علاقه داری خیلی خیلی خوبه
۰
۰
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
گرایش مرتبط با هک
ممنون از پاسختون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ق.ظ، توسط khayyam.)
گرایش مرتبط با هک
دوست عزیز شما می خوای etichal hacher یا به اصلاح خودت هکر کلاه سفید بشی چرا می خوای خودتو درگیر کنی با دانشگاه و ارشد و اینا اصلا راه etichal hacher شدن دانشگاه و ارشد نیست راه درست رو انتخاب کن ! سری به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بزن راه برات گذاشته عمر خودتو با رفتن به دانشگاه و گول زدن خودت برای هکر کلاه سفید شدن نزن !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۱۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ
گرایش مرتبط با هک
سایت باز نشد حتی با نصب فیلتر شکن
به هر حال ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  سایت باز نشد حتی با نصب فیلتر شکن
به هر حال ممنون

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۹۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۹۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۸۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۳۸ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۲۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۲۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۳۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۷۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close