زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دروغگو نباشیم (قبولی در تهران)

ارسال: #۴۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  مضحک ترین استدلالی که در عمرم شنیدم این بوده !!!!
امیدوارم هر کسی که اینو خونده باشه مثه من از تهههه تهههه دل خندیده باشه
ایشون که ظاهراً به سلامتی رفتن، ولی این حرفای شما منصفانه به نظر نمیاد؛ یعنی انگار متأثر از رفتارهای بعدی ایشونه.

من که از پست اول ایشون اصلاً خنده‌ام نگرفت.
همین‌طور که اون دروغگو دونستن، به نظر دو آتیشه به قاضی رفتن میومد، این مضحک دونستن هم . . .

یه نفر اومده شبهه‌ای رو مطرح کرده که به نظر خیلی‌ها درگیرشن (و جواب‌های خوبی هم براش مطرح شد)، اگه برخوردها اینجوری باشه که جرئت افراد در مطرح کردن دغدغه‌هاشون پایین میاد.
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۴۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ
وقت، انرژی و اعصابتون رو با جدل کردن تلف نکنید.
توانایی های آدم رو دست کم نگیرید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۴۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ق.ظ
RE: دروغگو نباشیم (قبولی در تهران)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ)naiad نوشته شده توسط:  منم خیلی دوست داشتم که امسال دریکی از دانشگاه های تهران قبول شم.ولی با این وضع وشرایط سختی که دارم نمیدونم چیکارکنم.احساس میکنم خیلی کم اوردم.خیلی سخت تومحیطی باشی که همش غم وغصه وناراحتی باشه وتوهرچقدرم سعی کنی نتونی از ش خودت نجات بدی.الان موندم چیکار کنم تواین فرصت کم چیکار کنم. ایا هنوزم میشه معجزه کرد ایا مغز ادم بااین همه غم وغصه میتونه خوب کارکنه واقعا سخت روهرصفحه یه ساعت وقت بذاری وخودتم ندونی چی خوندی.خواهش میکنم برام دعا کنید بتونم.قلبم داره از غصه میترکه.من به این قبولی واقعا نیاز دارم
دوست عزیز سعی کن به غم و غصه و مشکلات خیلی فکر نکنی و بحث و فکر و خیال نکنی ، مشکلات تو همه زندگی ها هست فقط بعضی وقت ها بعدش بیشتر میشه که باید آرامش خودتا حفظ کنی و تمام تلاشتا بکنی و به نتیجه اصلا فکر نکن و توکلت به خدا باشه نقاط قوت و ضعف خودتا پیدا کن و بیشتر روی نقاط قوتت کار کن بهتر از یه نفر که رتبه خوبی اورده تو اون رشته ای که شرکت کردی کمک بگیری تا تو این زمان باقی مانده درست ترین کار را انجام بدی انشالله که بهترین ها برات مهیا شه

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۴۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط matt2007.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ)naiad نوشته شده توسط:  منم خیلی دوست داشتم که امسال دریکی از دانشگاه های تهران قبول شم.ولی با این وضع وشرایط سختی که دارم نمیدونم چیکارکنم.احساس میکنم خیلی کم اوردم.خیلی سخت تومحیطی باشی که همش غم وغصه وناراحتی باشه وتوهرچقدرم سعی کنی نتونی از ش خودت نجات بدی.الان موندم چیکار کنم تواین فرصت کم چیکار کنم. ایا هنوزم میشه معجزه کرد ایا مغز ادم بااین همه غم وغصه میتونه خوب کارکنه واقعا سخت روهرصفحه یه ساعت وقت بذاری وخودتم ندونی چی خوندی.خواهش میکنم برام دعا کنید بتونم.قلبم داره از غصه میترکه.من به این قبولی واقعا نیاز دارم

یه توصیه دوستانه بهتون میکنم
اگر میخواید موفق بشید از دو کار دوری کنید: ۱/ دنبال توجیه برای عدم قبولی گشتن ۲/منتظر معجزه بودن
شاید حرفام به نظرتون تلخ بیاد اما من هم برای کنکور لیسانسم تو شرایط سختی بودم که کاملا میتونستم قبول نشدن خودم رو باهاشون به صورت خیلی منطقی توجیه کنم. اما تصمیم گرفتم چشمم رو روی همه چیز ببندم و فقط و فقط تلاش کنم.
اگر محیط اذیتتون میکنه از کتابخونه یا اتاق مطالعه دانشگاه ها استفاده کنید تا توی جو درس خوندن قرار بگیرید. آزمون های آزمایشی سال های قبل به وفور در مانشت هست اونها رو به صورت هفتگی مرتب کنید و برای خودتون هدف بذارید طبق برنامشون درس بخونید و آخر هفته اون آزمون رو بزنید و رفع اشکال کنید. اگر فکر میکنید زمان کمی دارید حتما آزمون محور عمل کنید نزدیک کنکور هم تست های چند سال اخیر رو کار کنید. با تلاش حتما موفق میشید (اگر جمله آخرم حمل بر دروغگویی نشه :دی )
شما تلاش کنید و نتیجه رو بسپرید به خدا مطمئن باشید معجزه هم خودش رخ میده

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۷۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۴۹ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۷۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۰۸۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۶۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۴۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۵۲ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close