زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی پروژه پایانی

ارسال:
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ب.ظ
Sad راهنمایی پروژه پایانی
سلام و تبریک سال نو ....WinkAngel

من یه دانشجوی ترم آخرم که پروژه پایانی دارم این ترمConfusedConfused.. میخوام یه موضوعی کار کنم که یه جورایی تلفیقی از مباحث هوش مصنوعی و برنامه نویسی باشه ... هرچی تو نت میگردم چیزی دستگیرم نشد HuhHuhSad

عاقا یکی یه راهنمایی کنه ثواب داره ....مارو از سردرگمی خلاصی ببخشه راه دوری نمیره Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۲۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۰۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۵۰ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۹۶ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۲۶۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
  پروژه clips hadis_67 ۲ ۳,۱۴۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nima_pw
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۲,۶۹۲ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  مشکل در ایجاد پروژه در اندروید استودیو safoora s ۱ ۲,۵۰۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۱۳ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  راهنمایی برای انجام پروژه درسی r-j69 ۲ ۲,۳۷۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: r-j69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close