زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها

ارسال: #۳۱۶
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط hojjat3.)
زنگ زدم شیراز الان، فکر کنم همکلاسی شما شدم اقا مسعود، خدا رو شکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۷
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ
جالبه؛ من زنگ میزنم دانشکده کامپیوتر و ای تی صنعتی شیراز، میگن که معاونت آموزشی اطلاع میده. زنگ میزنم معاونت، میگن دانشکده اعلام میکنه. اصن یه وضعی Big Grin
ارسال: #۳۱۸
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ
RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  جالبه؛ من زنگ میزنم دانشکده کامپیوتر و ای تی صنعتی شیراز، میگن که معاونت آموزشی اطلاع میده. زنگ میزنم معاونت، میگن دانشکده اعلام میکنه. اصن یه وضعی Big Grin

به من هم همین رو گفتن
ارسال: #۳۱۹
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ)hojjat3 نوشته شده توسط:  زنگ زدم شیراز الان، فکر کنم همکلاسی شما شدم اقا مسعود، خدا رو شکر

تبریک میگم. پس نمره شما بود که ۶۳ و خورده ای شد. شاید علم و صنعت هم آوردی، البته اگه بخوان زنگ بزنن فکر کنم نهایتا امروز زنگ میزنن بهتون.

بهتر بگیم ما همکلاس بقیه شدیم. فقط ۲ تا دکتری هست که باید پیش ۱۵-۱۶ تا از بچه های ارشد بشینیم سر کلاس. کلاس رفتن با جوونا باعث افزایش انرژی میشه Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۲۰
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سلام.
شیراز و علم و صنعت رفتم مصاحبه و هر دوش قبول شدم.
شیراز میرم. امروز زنگ زدم و علم و صنعت رو منتفی کردم.
شیراز ۲ نفر میخواست. متاسفانه نشد بفهمم نفر دوم کی هست. فقط میدونم نمره اش حدود ۶۳ شده Big Grin

تبریک میگم خدمتتتون کاکو Big Grin
موفق باشید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۳۲۱
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط crevice.)
گویا صنعتی شیرازم امروز با قبولی های ایتی تماس گرفته. البته شاید هنوز با همه قبولی ها تماس نگرفتن

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
ارسال: #۳۲۲
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  گویا صنعتی شیرازم امروز با قبولی های ایتی تماس گرفته. البته شاید هنوز با همه قبولی ها تماس نگرفتن

تبریک آقا Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۲۳
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط crevice.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  تبریک آقا Smile
مرسی. ممنونم مسعود جان. Smile

منم دوباره بهت تبریک میگم؛ امیدوارم بهترین ها در این مقطع واست رقم بخوره Smile
ارسال: #۳۲۴
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  تبریک آقا Smile

سلام
تبریک می گم بهتون

مقاله تون پذیرفته شد آخرش؟
ارسال: #۳۲۵
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ
پس صنعتی شیرازم اعلام کرده و من تو اسامی نبودم
هی،آخرین شانس هم پریدBig Grin
ارسال: #۳۲۶
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ
آقا مسعود و hojjat3 بهتون تبریک میگم بابت قبولیتون
ایشالا تو همه مراحل زندگیتون موفق باشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۳۲۷
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ ق.ظ
سلام دوستان

ظاهرا من امسال قبول نشدم

قصد دارم سال بعد دوباره امتحان بدم

اما می خوام آزمون استخدامی هم شرکت کنم که اگر احیانا قبول نشدم کار داشته باشم

بعد اگر من کارمند باشم برم مصاحبه بد نمیشه؟ البته دکترا قبول نهایی بشم کار رو رها می کنم

یعنی روز مصاحبه کار رسم داشتن چیز بدیه؟

ممنون
ارسال: #۳۲۸
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ق.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  سلام دوستان

ظاهرا من امسال قبول نشدم

قصد دارم سال بعد دوباره امتحان بدم

اما می خوام آزمون استخدامی هم شرکت کنم که اگر احیانا قبول نشدم کار داشته باشم

بعد اگر من کارمند باشم برم مصاحبه بد نمیشه؟ البته دکترا قبول نهایی بشم کار رو رها می کنم

یعنی روز مصاحبه کار رسم داشتن چیز بدیه؟

ممنون

خوب لزومی نداره که بگید کار می‌کنید یا اگه کار می‌کنید بگید که میخواین کار رو ول کنید. من خودم کار می‌کردم و بهشون هم گفتم. البته ازم وقتی می‌پرسیدن که می‌تونی فول تایم بیای گفتم که کار رو ول می‌کنم. چند جا هم قبول شده‌ام. جایی که در واقع میخوام برم گرایشم خیلی با ارشد و کارهای تحقیقاتی قبلیم تو دانشگاه فرق داره و در واقع چون شغلم با گرایشی که اونجا قراره کار تحقیقاتی انجام بدم نزدیک بود، حتی گفتنش کمک هم کرد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghamar
ارسال: #۳۲۹
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ق.ظ، توسط crevice.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  تبریک آقا Smile

سلام
تبریک می گم بهتون

مقاله تون پذیرفته شد آخرش؟
ممنونم.
حقیقتش زمان مصاحبه مقالم major revision خورده بود اما کامنتها خیلی خوش خیم بودن و من هم حرکتی که زدم این بود ک متن مقاله هام( ۴ تا بودن که ۲ تا اندر ریوو یکی ریوایز یکی هم چاپ شده غیر ای اس ای) بعلاوه کامنتهای ریوایز رو پرینت کردم و تحویل استاد دادم و چندین بارم همونجا ذکر کردم که کامنتا خوش خیم هستن.
چند روزه ک جواب ریوایز اومده که minor revision شده و الان اندر ریوو هست. ولی تاثیری توی نتیجه نداشت، چونکه استاد دکتری م حدود ۴۰ روز پیش ک جواب داوری ریوایز نیومده بود بمن زنگ زدن و گفتن که تورو انتخاب کردم.
اینا رو توصیح دادم برای بچه های سال های بعد که وضعیت شبیه من (بدون مقاله اکسپت شده اما دارای مقاله ریوایز خورده هستن) دارن. شاید این حرکت ب اونا هم مثل من کمکشون بکنه... مخصوصا اگر پیپر در راستای کار استاد مورد هدف دکتری باشه و ژورنال معتبر باشه و پیپر هم کیفیت مطلوبی هم داشته باشه.
حتی صحبت کردن با مقاله قبل از جلسه رسمی مصاحبه دکتری خیلی خیلی کمک کننده هست. حداقل در دودانشگاهی که من تجربه دارم و دیدم (شیراز و صنعتی شیراز) اساتید خوب، معمولا استقبال میکنند به شرطی ک زمانی برید سراغشون که کار خاصی نداشته باشند. به عنوان مثال من سر جلسه مصاحبه خیلی مورد توجه همون استاد مورد نظر بودم چون یک هفته قبل از مصاحبه با پیپرهام که پرینت کرده بودم همینجوری سرمو انداختم پایین و رفتم توی اتاقشون و گفتم که جناب دکتر وقت دارید من مزاحمتون بشم؟! و رفتم اونجا و القصه که خیلی خوششون اومد. این شد که سر جلسه مصاحبه ایشون به ۳ استاد دیگه گفتن فلانی قبلا با من یه مصاحبه داشته و ..
نکته اخری که بنظرم خیلی مهمه لینکها و افرادی هستن که ریکام میگیرین یا باهاشون مقاله دارین. خیلی مهم تر از اون چیزیه ک بچشم میاد توی بعضی موارد. مثلا استاد راهنمای من استاد یکی دوتا از اساتیدی که سر جلسه مصاحبه بودن هم بود. به علاوه دانشجوی دکتری یی ک من باهاش کار کردم و الان هییت علمی دانشگاه دولتی مرکز یک استان دیگه هستن هم لینک داشتن با یکی از اساتیدی ک سر جلسه ی مصاحبه نبودن و دقیقا سر جلسه ی مصاحبه یکی از اساتید پرسیدن ک فلان پیپر که اسم فلانی هم توش هست چیکار کرده اون؟ من توضیح دادم. فردای مصاحبه متوجه شدم که استاد مورد نظر که حتی سر جلسه ی مصاحبه هم نبودن ولی لینک مشترک داشتیم زنگ زده بودن به ایشون و در مورد من تحقیق کرده بودن و سوال کرده بودن! در حالی که نه ریکامی از ایشون گرفته بودم و نه حتی شماره یی داده بودم از ایشون! Big Grin Big Grin

خب فک کنم توضیحی در مورد تجربه ی ناچیزم ک دو ماه پیش گفتم بعدا میدم رو دادم ب صورت شکسته. امیدوارم بکار بچه ها بیاد واسه سال آینده.

سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , ghamar , damash
ارسال: #۳۳۰
۲۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۰ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  آقا مسعود و hojjat3 بهتون تبریک میگم بابت قبولیتون
ایشالا تو همه مراحل زندگیتون موفق باشین

سلام
ممنون از شما دوست عزیز،
شما هم انشاله همیشه سالم و موفق باشید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۷۶۷ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۵۴ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close