زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی برای ارشد۹۶ و اینده

ارسال: #۱۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ
RE: درخواست راهنمایی برای ارشد۹۶ و اینده
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ...
سوال) فضولی نباشه ها ولی شما چرا ازدواج نمیکنید؟
...
پیشنهاد) رو اون گزینه ازدواج و تحولات هم فکر کنید Cool
جناب تنها۷ لطفا جواب سوال رو بصورت صریح بدید. نظرتون در مورد پیشنهادشون چیه؟ ممنونم

جدا منم می خوام بدونم چرا دیگه کسی ازدواج نمی کنه و تمایلی به ازدواج ندارن آیا فقط مشکلات مالی و نداشتن شغل پایدار باعث شده کسی به سمت ازدواج روی نیاره ؟؟ جناب تنها۷ دلیلشو شما هم بگی بد نیست همین جوری که من می بینم دیگه تا چند سال دیگه سن ازدواح به ۳۵ -۴۰ هم برسه و این اصلا خوشایند نیست برای یه کشور !
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tanha7
ارسال: #۱۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط tanha7.)
سوال چالش برانگیزیه
چشم صادقانه میگم
اولا من اینجا اصلا دختری نداریم ونمیبینم که بخوام باهاش ازدواج کنم همشون مرد هستن راننده افغانی... .... و اینکه من تا قلبم به تپش نیوفته ازدواج نمیکنم و کسی رو به قلبم راه نمیدم واگر این تپش قلب رخ بده حتی اگر التماسشم لازم بود میکنم تا بدستش بیارم ولی خوب من الان عاشق کی بشم گزینه ندارم که......
کی برام زن پیدا کنه؟ کیو دارم که پیدا کنه؟ از چه طریقی
در ثانی من تا عاشق نشم ازدواج نمیکنم عشق یکی از مقدسترین واژه هاست ایشاله تهران قبول بشم یکی پیدا میکنم
اونجام البته میگن همش ازدواج سفیده خدا بخیر کنه.....
و ضمنا من هیچوقت نه جراتشو داشتم ونه دارم رابطه ایی غیر از عشق سالم رو تجربه کنم شاید تنهایی بد باشه اما ارامش خوبی داره
به اینم اعتقاد دارم هر نیرویی به کائنات بدیم به سمت ما بازتابش میشه

در ضمن وقتی من اینده کاریمو نمیدونم چیه ثبات ندارم خودمو میرنجونه پشتوانه مالی هم ندارم چرا باید یه دختر بیگناه رو با حماقتم نابود کنم؟
صبح یه خیاط دیدم۴۲ساله بنده خدا میگفت هرجا رفتم خاستگاری کار م نشده دیگه من قید زنو زدم
متاسفانه چندموردشو گفت که من نمیتونم بگم چون کار فلسفی وسیاسی میشه...

===================
راجع اینده هم به این نتیجه رسیدم حتما بخونم واسه دانشگاه خوب شک ندارم ایندمو تغییر میده چون من میدونم خداوند پاداش هر زحمتی رو بی نصیب نمیذاره
==================================
ممنون از همه دوستانی که انقدر با حوصله به همه چیز دقت می کنند

اینم بگم من اصلا بدبین نیستم که ازدواج نمیکنم واقعا موقعیتش پیش نیومده و موقعیتشم گفتم نداشتم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , shamim_70
ارسال: #۱۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ب.ظ)tanha7 نوشته شده توسط:  من واسه پولدار شدن نمیخوام درس بخونم
من فقط میخام به مراد دلم برسم و در وهله دوم با گرفتن مدرک از یه دانشگاه قوی بتونم اب باریکه ایی برای امرار معاشق و ارامشم پیدا کنم
واگر هم راهی به لطف خدا باز شد پیشرفت کنم

ببخشید اما شما برای زندگی کردن، یه زندگی آروم حداقل، به پول احتیاج دارید، متاسفانه اینجا ایرانه، برای قشر متوسط خیلی سخت پول بدست میاد و خیلیا الان تو رشته ای کار میکنن ک هیچ ربطی ب تحصیلشون نداره، خیلیا حداقل حقوق اداره کارم نمیگیرن!!! اگه اینجا امریکا بود میگفتم هر زمانی ک شما اراده کنین میتونین، با تحصیل تغییر بزرگی تو زندگیتون ایجاد کنید!
( تو یه برنامه ک راجع به سیاه چاله ها و فیزیکدانهایی ک تو این زمینه کار میکردن،بود، نشون داد ک یکی از همین پروفسورای فیزیک قبلا لوله کش بوده، و تو یه برنامه دیگه ک راجع به یه گروه خواننده بود یکی از اعضای خواننده های کر دکترای ریاضی داشت همه این اتفاقات تو کشورای امریکا و اروپایی اتفاق افتاده ن ایران!!!)

نقل قول: یعنی واقعا با قبولی تو یه دانشگاه قوی تهران هیچ توفیقی بهبودی تو زندگی من رخ نمیده؟ یعنی اوضاع تحصیل انقدر داغونه تو تهران وکلانشهرها؟
واقعا با گرفتن ارشد از یه دانشگاه قوی هم توی هیج محیط اموزشی فرصت کاری پیدا نمیشه؟ فقط تخصص فنی ملاکه؟
موضوع اینه ک مقطع ارشد، مقطعی نیست ک قرار باشه تو زمینه کاری تاثیری بذاره!
فرصت کاری تو یه محیط آموزشی هم مگه فقط دانشگاهای آزاد و پیام نور، ک اونم باز همون حقوق اداره کار رو میدن!!!( تازه اونم حتی آشنا میخواد!!!)
و برای کاری ک حقوق به اندازه کاری ک میکنین بهتون بدن، بله فقط تخصص فنی ملاکه!
و مطلب دیگه اینکه پیشرفت، به خصوص پیشرفت علمی فقط تو دانشگاه نیست( به خصوص تو دانشگاه های ایران)
به نظر من هرکس بخواد ی چیزی رو یاد بگیره، نیازی نداره ک حتما تو دانشگاه یاد بگیره( البته دانشگاه مسلما بی تاثیر نیست، اما دانشگاه هم همه چیز نیست)
و در خصوص روزمرگی نمیتونم راهنمایی کنم، چون اولا از شرایط کار و زندگی شما اطلاعی ندارم، دوم اینکه من و شاید خیلیا ک اینجا هستن به قدر کافی تخصص نداشته باشن ک شما رو راهنمایی کنن
و به قول دکتر هلاکویی شما باید ببینین "درونتون چی میگذره وقتی ک جهان در گذره"
دکتر هلاکویی صحبت های خیلی جالبی در این زمینه دارن! و مضمون صحبتاشون این بود ک هر تغییری( ازدواج، شغل جدید، تحصیل و ....) یه مدت برای شما شادی همراه داره، بعد از یه مدت عادی میشه، و شما برمیگردین به همون حالت درونیتون!

همه مطالب بالا نظرات شخصی من بود، ک ممکنه، قسمتی یا همه اش درست نباشه!!

امیدوارم بتونین، هدف درستی برای خودتون پیدا کنین!

و باز هم یاد آور میشم اینجا ایرانه!!!Big Grin
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ
سلام، مگه میشه از دروس دیپلم ریاضی رفت پزشکی؟ من لیسانس عمرانم و وقت دارم فراوون، اگه میشه یکم راهنملیی می کنین که چجوریه؟ چون تا اون جایی که من می دونم معدل دیپل تاثیر داره، بدون اون چجوری میشه توی کنکور نتیجه گرفت. اگه مشاور یا شرکت اموزشی خوبی توی این زمینه میشناسید معرفی می کنید بی زحمت.. من الان دارم روزی بالای هشت ساعت درس مس خونم و بیشترشم می تونم بکنم، اگه راهی برای پزشکی هست عالی میشه راهنماییم کنین
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ق.ظ، توسط d_felfelak.)
من فکر میکنم شما ابتدا باید به چند تا پرسش جواب بدین بعد مشخص میشه که ارشد چقدر میتونه در اینده ی شما تقش داشته باشه:
اول اینمه ایا شما سماجت و علاقه ی کار پژوهشی رو دارین؟ اینکه مقاله بخونین کار کنین و ۰۰۰۰ ایا از درس خوندن و پژوهش بمعنای واقعی لذت میبرین؟ یا اینکار رو بخاطر اینکه باعث پیشرفت شما میتونه بشه دوست دارین؟
ایا بعد ارشد میخواید دکترا بخونید و بعد توی زمینه های تحقیقاتی حالا چه تیوری چه دانش بنیان کار کنین?
ایا میتونین همزمان درس وثبخونید و کار کنید؟
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ق.ظ
ممنون از شماd_felfelak
اره من پشتکار بالایی دارم
زبانم قوی نیست اما اره علاقه دارم
تا سال قبل هیچ علاقه ایی به درسم نداشتم اما از وقتی واسه کنکور شروع کردم به خوندن و جزوات اساتید خوب تهران رو دیدم تو چند تا درس خیلی راغب و مشتاق به ادامه تحصیل شدم
من هم علاقه دارم و هم بخاطر پیشرفت راستش
اره اصرار من واسه ارشد رفتن به دکتراست البته اگر ذهنم یاری کنه وموفق بشم
راجع به همزمانی درس و کار نمیدونم اگر بتونم چرا نه ازخدامه البته دوست دارم همزمان با خوندن توی زمینه اموزشی کار کنم نه کار الانی کاملا نامرتبط
بازم ممنون جناب d_felfelak
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , d_felfelak
ارسال: #۲۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اگر ازدواج کنید تا آخر عمر زندگیتون پر از تحول میشه.
هر روز خانم یه سازی میزنه و شما باید به سازش برقصید دیگه. دیگه تحول بهتر از این ؟؟!! Rolleyes
!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ
شما هدفتون چیه؟؟ادامه تحصیل یا کار؟؟
بقول یکی از دوستان متاسفانه یا خوشبختانه تهران شرایط کاری خوبی حداقل نسبت به سایر شهرها داره.ولی این مستلزم این هست شما در کنار درس خوندن تخصصی رو هم کسب کنید..ولی اینقدر ارشد خوندن وقت شما رو میگیره ک فرصت کسب تخصص براتون فراهم نمیشه..مخصوصا اگرم هدفتون دکترا باشه باید بیشتر وقت بزارین مطالعه کنید مقاله کار کنید..ک متاسفانه این خواندن ها فقط جنبه تئوری و تحقیقاتی داره و علاوه براون زمان رو هم ازتون برای کسب تخصص هایی برای ورود به بازار کار میگیره(مخصوصا برای شما ک پیش زمینه و تخصصی هم دراین رشته ندارید)
اینا رو گفتم ک واقع بینانه برید واسه ارشد خوندن!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۲
۰
ارسال: #۲۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ
سلام دوست عزیز
منم میخوام نظرمو بهتون بگم
درس خوب من خودم خیلییییییییییی درس خوندن را دوست دارم کلا ب زندگیم نظم میدهد.اما تو حرفاتون یک بوی نا امیدی میدهد ادما اصولا تو زندگی اشتباه میکنند
یکی الان یکی یک زمان موقعیت شغلیشا از دست میدهد بخاطر خودخواهی وخیلی مسایل دیگ.
من میگم اگر باتمام وجوتون میخواید درس بخوانید تردید نکنید من یکی اشناهامون بود ایشان ۴۰ سال داشتند یک تحولی در زندگیشون رخ داد یک راننده تاکسی بودندنشستند برای کنکور پزشکی خودند و دندان پزشکی قبول شدند الانم دکتر شدند اما خودشون خواستنداما از ان طرف من دکتر میشناسم زندگی الان بخاطر بلای بزرگ اعتیاد تمام زندگیش ب فنا رفت
بدانید هدفتون خیلی مهم
بنظرم بشینید ببینید میخاید۵ سال یا ۱۰ سال دیگ بکجا برسید برای چی زندگی میکنید این خیلی مهم
بعد بگید یکسال دیگ چی میشد وسال ب سال براش برنامه بریزید
نمیگم خودم ادم موفقیم چند روز دیگ نتایجم میاد چند روزی خیلی روانم خرد شده نمیدانم چی میشد خودم کنکورم خوب ندادم اما باهاش دارم مبارزه میکنم چون من باید پیروز بشم نشستم ناراحت باشم یکم خوش گذروندم و دیگ دارم برنامه میریزم برای کار چند روزیه هست شروع کردم خودم ب یادگیری مطالبی ک دوست دارم برامم مهم شد کار یادگرفتن چ قبول بشم امسال چ ان رتبه ک دوست دارم نشد من باز برای ارشد میخونم اما کار هم یادمیگیرم
ادم باهوش اونیه ک دست ادما دیگر را بگیر براشون کار ایجاد کند نه تعریف ک تو کشورمون من هرچی زندگی ادما موفق میخونم میبینم مام هستیم اما میذاریم زمان بگذرد بعد بخودمون میخایم ثابت کنیم نیستیم
درمورد پیشنهاد دوستان برا ازدواجمبنظرم تحول هست اما مهم طرف ادم خوب باشدیک موقع زن یا مرد ادم اصن درس و پیشرفت اینا براش مهم نیست خانم متوجه تلاش همسرش نیست ویا اقا اصن براش مهم نیست خانمش کار میکند یانه موفقیت را میخواهد یانه.
بنظرم تو ازداج باید هوشیار بود خیلیییییییییی مهم میتوند خیلی ب ادم کمک کند من یک پسریا میشناسم ایشون اصلا اهل درس نبودند
شرط خانمشون درس بوداقا ب خاطر خانم قبول کرد الان یک استاد دانشگاهند و همش میگند هرچی دارم از خانمم هست با همچیم ساخت
از انور خانمی میشناسم دانشگاه شریف برق خوندن
همسرشون هم برق شریفندبودند اقا خودشون هیت علمی شدند اما خانمشون خانه دار در حدی ک خانم افسرده شدند اقا نمیگذارند ن درس بخونند ن کار زندگیا خیلی متفاوت مهم انتخاب شما از زندگی
نمیدانم تونستم کمک بدهم یا ن
اما حرف در یک کلام این بود ب خودتان مطمئن باشید و بدانید ان بالا کمک میدهد وکریم هنوزم چیزیا از دست ندادید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , tanha7
ارسال: #۲۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ق.ظ، توسط codin.)
دوست عزیز. در هر لحظه کاریتو انجام بدین که ازش لذت میبرین و فکر میکنین کار درسته. اگر از پزشکی خوندن "لذت" میبرین چرا خودتونو ازش محروم می کنید؟ زندگی نامه دکتر علی ملک حسینی رو خوندین؟ توی ۲۵ سالگی از رشته دامپزشکی انصراف میده، کنکور پزشکی میده و الان ۲۳ ساله که لقب "پدر پیوند کبد ایران" رو یدک میکشه.
اگر فکر میکنید هدف زندگیتون در ادامه تحصیل در کامپیوتر ، پزشکی یا به معنی واقعی کلمه " هر رشته دیگه ای" هست معطل چی هستین؟ از زندگیتون لذت ببرید.
برای هدف های زندگیتون اولویت تعیین کنید.هیچکی به همه چیز نمیتونه برسه. اکر برید پزشکی بخونید ممکنه به این زودیا نتونید مثلا ازدواج کنید. از اون طرف اگر ازدواج کنید ممکنه خدای نکرده همینقدر ارامشتون رو هم ازتون بگیره و کلا قید ادامه تحصیلو مجبور بشید بزنید. ببینید چیا براتون مهم تره و اونا رو دنبال کنید.
من خودم الان ۲۵ سالمه احتمالا دو سال هم علاف سربازی بشم و بشم ۲۷ سال. ولی خیلی جدی دارم به این فکر میکنم بعد سربازی برم از اول زیست شناسی سلولی مولوکولی بخونم Smile

الان که دقت کردم جواب سوالاتتونو ندادم اصلا.

من همین دو سه روز پیش با یکی از هم آزمایشگاهی هام صحبت میکردم که ایشون دانشجوی دکترا هستن و عضو هیئت مدیره یکی از شرکت های معتبر نرم افزاری در تهران هم هستن. من عین حرف هاشونو براتون نقل می کنم.

ایشون میگفتن که صرف فارغ التحصیل دانشگاه خفن بودن مزیت نیست ممکنه در ابتدا باعث بشه در نظر شرکت ها جذاب به نظر برسید اما در نهایت باید توانایی یادگیری تکنولوژی های جدید رو بلد باشید تا بتونید حقوق های خیلی خوب در بازار داشته باشید. میگفتن الان به صورت متوسط یه دانشجوی شریف یا دانشگاه تهران بعد یک سال میتونه به حقوق ماهی ۴-۵ تومن برسه از اون طرفم میگفتن همین الان آدم هایی داریم توی تهران که مثلا ادمین دیتابیس و .. هستن و ماهی ۵۰ میلیون حقوق میگیرن. خلاصه همه چیز به توانایی هاتونه ولی دانشجوی دانشگاه معتبر بودن باعث میشه شرکت ها بهتون فرصت بدن که خودتونو اثبات کنید.

علاوه بر حرف ایشون خب شما اگر تشریف بیارید تهران بازار کار واقعا گسترده هست و با مکان فعلیتون اصلا قابل مقایسه نیست.

پ.ن: ممنون میشم دوستان روی اعدادی که عنوان کردم بحث شروع نکنن.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Skyrim , d_felfelak , viase , Tehran_95
ارسال: #۲۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ
سعی کنید تو یه حیطه فنی نرم افزار وارد شید
آی تی شبکه وب یا ...
سپس خودتون رو به مرتبه یک Senior Developer برسونید
هم آیندتون تضمین میشه هم اینکه موقعیت های شغلی بهتری نصیب تون میشه
صرف تحصیل در ارشد دانشگاه های تهران به رها کردن موقعیت شغلی نمی ارزه

...Let it Go
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , tanha7
ارسال: #۲۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط tanha7.)
از تمام دوستان سپاسگذارم
واقعا نظرات عالی و مفید بود
منم با سبک سنگین کردن نظرات عالیه دوستان سعی میکنم بعداز یه مدیت فکر کردن بهترین تصمیم رو بگیرم
اما در اینکه من ارشد حتما میخونم شکی ندارم اما چجوری بخونم و چه تخصصی کسب کنم کدوم گرایش؟ حتما با راهنمایی شما عزیزان تصمیم میگیرم
از همه دوستانی که نظر گذاشتن وقت گذاشتن متشکرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۲۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ
دوست عزیز من فقط از رو تجربه خودم نظر میدم. این نظر بسته به شرایط و دید خودم هست.
اگر فکر میکنین که به واسطه گرفتن مدرک ارشد بتونین از صفر صفر یه کاری تو زمینه کامپیوتر پیدا کنید به نظرم ۷۰ ۸۰ % اشتباهه. بحث علاقه شخصی یه چیزه جداست که طرف حال میکنه با درس خوندن ، یا وضعشم خوبه . مثلا ۴ نفر ادم کنارش هستن یا ۴ تا فامیل داره خارج از کشور که مدرکو گرفت دید کار نیست یا میره یا بزنه تو کار آزاد با اونا. بره رستوران بزنه ، کافی شاپ بزنه. یا باباش تو شرکت دولتی بوده میتونه حتی فقط با اون مدرک و بدون تخصص خاص ببرتش سر کار . درسشم حال کرده خونده.

همین الان روزنامه رو بر دارین یا برین تو این سایت ها آگهی ها رو ببینین کدومشون زدن مدرک ارشد میخوان. اصلا چندتاشون تاکید کردن حتی رو کارشناسی داشتن. اکثریت کار های تخصصی هست که یک یا چند تخصص باید داشته باشید و بلد باشید. سابقه کاری مرتبط می خواد. حالا سابقه کاری رو میشه یه جوری پیچوندش ولی تخصص ملاک اصلیش هست. اینا همه برای جاهای خصوصی هست . جاهای دولتی که آگهی استخدام میدن شانس قبولی زیر ۱۰% هست. نمیدونم اصلا امتحانشون الکیه ، جمعیت متقاضی زیاده یا هر چی ولی این چندتایی که من خودم ثبت نام کردم و نظرات بقیه رو خوندم اینو تجربه کردم.
حالا تو دانشگاه شما یه نگاه به سر فصل های مثلا شبکه بنداز. یکی از دوستان من که همین شبکه رو میخونه تو دانشگاه ازاد تهران با استفاده از ممتازین و معدل بالا و بدون کنکور رفته بود می گفت اینا همش تئوریه و تحقیقاتیه که کل زمانم هم میگیره.

نمیدونم چرا این سرفصل ها هیچ تغییری توش داده نمیشه. اگر امریکا یا هر جای دیگه اونا رو درس میدن یا میدادن ، اکادمیکش با صنعتش در ارتباط بوده. دانشجو بهش فرصت داده میشه جذب بازار کار میشده با یه دید اکادمیک کار تخصصی تو محیط یاد میگرفته.
اینجا آگهی میبینی زده شرط سنی هم داره بعد ۵ سال هم سابقه کاری می خواد ، چند تا تخصص که هر کدوم یه چیزه جدا از همدیگه هم هست میخواد Smile)

حالا این که اولش گفتم ۷۰ ۸۰ % اشتباهه بقیش رو گذاشتم پای اینکه شما رفتی دانشگاه ، یه استادی یا دوستی بهت خورد یه دفعه شانسی تونست ببرتت تو کارو سر پروژه خودش. یه راهی برات باز شد بالاخره.

کلا چیزی که من بهش رسیدم آدم باید یه رابطه ای جایی داشته باشه اولش ببرتت تو کار بهت فرصت بده کارو تو محیط کار یاد بگیری بعد دیکه مسیرت اسون تر میشه.

در آخر به طور کلی اینکه موقعیت شغلی تو شهری مثل تهران بیشتره که درسته ولی پیدا کردن کار تخصصی مستلزم مهارت و تخصص هست.
کار غیر تخصصی هم خیلی زیاده با حقوقی که برای خرج یک نفر شاید کافی و خوبه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tanha7 , Tehran_95
ارسال: #۲۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط sajad2020.)
سلام دوستان عزیز بنده هم کارمند بانک هستم لیسانس نرم افزار هم هستم برای ارشد دانشجوی ترم ۲ مدیریت دولتی هستم اما اصلا علاقه ندارم.به نظر شما ارشد کامپیوتر بخونم یا حسابداری؟اگه بنده ارشد حسابداری بخونم و بعدش دکتری ان ایا میتونم موفق باشم چون لیسانسم کامپیوتر هست.شما جای من بودید چه کار میکردید؟چه رشته ای میخوندید؟من دوست دارم تدریس کنم..ممنونم..در ضمن ۲۷ ساله هستم و به تازگی ازدواج کردم.

پیروزی ازان کسی است که بیش از دیگران پشتکار دارد.((ناپلئون))
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۱ ق.ظ
در مورد رشته پزشکی نمیخام ناامیدتون کنم ولی جوری حرف میزنن که انگار اگه برن حتما پزشکی قبولا مطما باشید یه رقابت وحشتانکی تو کنکور تجربی وجود داره. الان تو مدرسه استعداد های درخشان برین ۴ کلاس تجربی که میخان پزشک بشن و یه کلاس ۱۰ نفری ریاضی که به زور تشکیل دادن. بیشتر این قشر هم مرفع هستن بچه مایه دار ودکتر و... رو بچه هاشون میلیونی خرج می کنن وسرمایه گذاری می کنن. خلاصه خیال نکنین که خیلی راحته ولی آخرش اینکه بری حتی رتبه بد هم آوردی پرستاری تو دانشگاه ناکجاآباد هم بخونی هم سربازیت راحته هم مشکل استخدام نداری یا رشته هاییی مثل هوش بری یا اتاق عمل و... حتی پرستاری رو با ارشد هیت علمی می کنن
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۷ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۱۱ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close