زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای قطعه بندی تصویر

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ب.ظ
راهنمایی برای قطعه بندی تصویر
سلام دوستان
روزتون بخیر
دوستان موضوع پایان نامم در زمینه تشخیص چهره هست براساس یک سیستم بعد من برای انجام مراحل پایان نامم باید یه تصویر رو از ورودی بگیرم بعد باید قطعه بندی تصویر نجام بدم میشه راهنماییم کنین؟ آیا الگوریتم روش چیزی وجود داره ؟
ممنون میشم اگه یه روشی روخودتون میدونین و پیچیده نیست راهنماییم کنین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ ب.ظ
RE: راهنمایی برای قطعه بندی تصویر
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
روزتون بخیر
دوستان موضوع پایان نامم در زمینه تشخیص چهره هست براساس یک سیستم بعد من برای انجام مراحل پایان نامم باید یه تصویر رو از ورودی بگیرم بعد باید قطعه بندی تصویر نجام بدم میشه راهنماییم کنین؟ آیا الگوریتم روش چیزی وجود داره ؟

پباده‌سازی الگوریتم های PCA, KLT,ICA در نرم‎افزار متلب تو اینترنت وجود داره. با توجه منبع یا مقاله ای که استفاده میکنید میتونید استفاده کنید.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۳ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
روزتون بخیر

پباده‌سازی الگوریتم های PCA, KLT,ICA در نرم‎افزار متلب تو اینترنت وجود داره. با توجه منبع یا مقاله ای که استفاده میکنید میتونید استفاده کنید.
این الگوریتم ها برای قطعه بندی تصویر به کار میره؟
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۰ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ق.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
روزتون بخیر

این الگوریتم ها برای قطعه بندی تصویر به کار میره؟

قطعه بندی تصویر یکی از فازهای این الگوریتم ها هست. این الگوریتم ها به شما eigenface نهایی مربوط به کلاس داده تون رو میده. چون گفتید تشخیص چهره مد نظرتون هست، این الگوریتم ها الگوریتم های پر کاربرد و پیشرفته تو این زمینه هستند و اعمال کاهش ابعاد، قطعه بندی، استخراج ویژگی ها و انجام میدن و فضای حالت نهایی رو به شما میدن.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۲۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۱۵ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۳۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close