زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۳۴ هوش و ۷۴ علوم

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط admin.)
۲۳۴ هوش و ۷۴ علوم
سلام دوستان
من موندم کدومو اولویت بیشتری بدم. علوم یا هوش؟ اصن کجا میشه قبول شد؟ اگه کسی اطلاعاتی داره یا خودش خونده ممنون میشم راهنماییم کنه

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: dastan00 , d_felfelak , .:tarannom:. , farahdsa
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ ب.ظ
۲۳۴ هوش و ۷۴ علوم
درصد زبانتون فوق العاده است
میشه برنامه و پایه و منابعتون برای زبان رو بفرمایین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: r-many
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط hamedfayez.)
RE: ۲۳۴ هوش و ۷۴ علوم
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ)r-many نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من موندم کدومو اولویت بیشتری بدم. علوم یا هوش؟ اصن کجا میشه قبول شد؟ اگه کسی اطلاعاتی داره یا خودش خونده ممنون میشم راهنماییم کنه

با رتبه علوم کامپیوترتون احتمال قبولی شبانه تهران رو هم حتی دارید(هرچند کمه). امیرکبیر و بهشتی هم علوم حتما قبول میشید.
ولی با رتبه هوشتون تهران جای درست و حسابی نمیتونین برین آنچنان
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: r-many
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط r-many.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  درصد زبانتون فوق العاده است

خیلی ممنون
برای من چیزی که بیشتر از همه فکر می کنم مفید بود اینه که همیشه تا جایی که امکان داره کارمو با انگلیسی پیش ببرم. از جمله درس های دیگه حتی شده فقط قسمتهایی رو. ویا سرچ تو نت. یا دیدن فیلم و اخبار و ... . جدا از کنکور همیشه همین بوده.
۵۰۴ و کتابای پارسه رو خوندم تا حدی. خوب بود. در کل قسمت اول حرفم مهمتر بود و اینکه واسه تفریح خونده شه بهتره یعنی واسه من که اینجوری بهتر بود. اگه بخوام پیشنهاد کنم، کتاب barron's 1100 words خونده بشه خیلی خوبه. چون فک کنم خارج از این تو کنکور سوال لغت نیاد.
بنظرم اینکه موقع خوندن سعی بشه که یجوری کلمات به هم مرتبط شن بهتره. مثلا وقتی به کلمه X بر خوردیم، ببینیم مترادفا و متضاداش چی هستن. چه کلمه هایی بهش مربوطن یا کنار هم بکار میرن، مترادف و متضاد اونا چیه و اونا با چه کلماتی ارتباط دارن و ... هرچی بیشتر این تور گسترش پیدا کنه بهتره. واسه من به این صورت بود.

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ)r-many نوشته شده توسط:  سلام دوستان

با رتبه علوم کامپیوترتون احتمال قبولی شبانه تهران رو هم حتی دارید(هرچند کمه). امیرکبیر و بهشتی هم علوم حتما قبول میشید.
موفق باشید

بنظر شما با فرض امکان قبولی در علوم شهید بهشتی و هوش صنعتی اصفهان، کدوم انتخاب بهتره اگه قصد ادامه تحصیل باشه؟ من هوشو بیشتر دوس دارم ولی بعضا میگن تهران با شهرستان قابل مقایسه نیست.
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ)r-many نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  درصد زبانتون فوق العاده است

خیلی ممنون
برای من چیزی که بیشتر از همه فکر می کنم مفید بود اینه که همیشه تا جایی که امکان داره کارمو با انگلیسی پیش ببرم. از جمله درس های دیگه حتی شده فقط قسمتهایی رو. ویا سرچ تو نت. یا دیدن فیلم و اخبار و ... . جدا از کنکور همیشه همین بوده.
۵۰۴ و کتابای پارسه رو خوندم تا حدی. خوب بود. در کل قسمت اول حرفم مهمتر بود و اینکه واسه تفریح خونده شه بهتره یعنی واسه من که اینجوری بهتر بود. اگه بخوام پیشنهاد کنم، کتاب barron's 1100 words خونده بشه خیلی خوبه. چون فک کنم خارج از این تو کنکور سوال لغت نیاد.
بنظرم اینکه موقع خوندن سعی بشه که یجوری کلمات به هم مرتبط شن بهتره. مثلا وقتی به کلمه X بر خوردیم، ببینیم مترادفا و متضاداش چی هستن. چه کلمه هایی بهش مربوطن یا کنار هم بکار میرن، مترادف و متضاد اونا چیه و اونا با چه کلماتی ارتباط دارن و ... هرچی بیشتر این تور گسترش پیدا کنه بهتره. واسه من به این صورت بود.

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ)r-many نوشته شده توسط:  سلام دوستان

موفق باشید

بنظر شما با فرض امکان قبولی در علوم شهید بهشتی و هوش صنعتی اصفهان، کدوم انتخاب بهتره اگه قصد ادامه تحصیل باشه؟ من هوشو بیشتر دوس دارم ولی بعضا میگن تهران با شهرستان قابل مقایسه نیست.

من بودم علوم ، چون از علوم هم میتونین توی زمینه های هوش کار کنین ، علوم بهشتی بچه هاشون هوش هم میتونن کار کنن. البته برا علوم اومدن باید یخورده تو کار اثبات باشین یعنی تو درساشون از اینجور چیزا زیاد دارن باید به قولی حالتون از اثبات و اینجور چیزا بهم نخوره :دی
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط r-many.)
من انجام دادنم خیلی بهتره تا ثابت کردنم متاسفانه Smile کارشناسی علوم بودم اونجا دیگه کاربردیا رو هم اثباتی میگفتن می رفتن
تازه داشتم قل میخوردم سمت هوش Big Grin
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۳ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ)r-many نوشته شده توسط:  من انجام دادنم خیلی بهتره تا ثابت کردنم متاسفانه Smile کارشناسی علوم بودم اونجا دیگه کاربردیا رو هم اثباتی میگفتن می رفتن
سعی کنید علاقه تون رو پیدا کنین شاید دانشگاه علم و صنعت و خواجه نصیر و شهید بهشتی هم دانشگاه مناسبی براتون باشه. البته این نظر شخصی بندس.
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Imankhani نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ)r-many نوشته شده توسط:  من انجام دادنم خیلی بهتره تا ثابت کردنم متاسفانه Smile کارشناسی علوم بودم اونجا دیگه کاربردیا رو هم اثباتی میگفتن می رفتن
سعی کنید علاقه تون رو پیدا کنین شاید دانشگاه علم و صنعت و خواجه نصیر و شهید بهشتی هم دانشگاه مناسبی براتون باشه. البته این نظر شخصی بندس.

راستش علاقه ام هوشه. واسه هوش خوندم کنکورو ولی رتبه هوشم مطلوب نشد زیاد. اگه علوم هم قبول شم سعی میکنم برم سمت زمینه هایی از هوش که دوس دارم؛ اگه ممکن باشه. تنها دلیلی که هوش صنعتی اصفهانو ممکنه انتخاب کنم اینه گه ظاهرا (بر اساس صفحه های اساتید هوشش تو سایتها و مقالاتشون و ...) تو این زمینه هایی که دوس دارم قوی هستند. ولی ,واسه کمک گرفتن دنبال اعضای مانشت که صنعتی اصفهان خوندن هم گشتم ولی کسی پیدا نشد.
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)r-many نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Imankhani نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ)r-many نوشته شده توسط:  من انجام دادنم خیلی بهتره تا ثابت کردنم متاسفانه Smile کارشناسی علوم بودم اونجا دیگه کاربردیا رو هم اثباتی میگفتن می رفتن

راستش علاقه ام هوشه. واسه هوش خوندم کنکورو ولی رتبه هوشم مطلوب نشد زیاد. اگه علوم هم قبول شم سعی میکنم برم سمت زمینه هایی از هوش که دوس دارم؛ اگه ممکن باشه. تنها دلیلی که هوش صنعتی اصفهانو ممکنه انتخاب کنم اینه گه ظاهرا (بر اساس صفحه های اساتید هوشش تو سایتها و مقالاتشون و ...) تو این زمینه هایی که دوس دارم قوی هستند. ولی ,واسه کمک گرفتن دنبال اعضای مانشت که صنعتی اصفهان خوندن هم گشتم ولی کسی پیدا نشد.

زمینه های مورد علاقتون چیه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۶ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)r-many نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Imankhani نوشته شده توسط:  

زمینه های مورد علاقتون چیه ؟

یادگیری ماشین، بینایی کامپیوتر، پرذازش تصویر و مباحث مرتبط
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۱۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۵۳ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
Smile تجارب من (۲۸ هوش، ۲ علوم) ~FatemE~ ۱۲ ۸,۹۵۳ ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7
  ۲۳۴ معماری - شبانه تربیت مدرس siavash.sardari ۶ ۳,۴۸۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahar1369
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۳۱۶ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  ۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم ~FatemE~ ۲۶ ۱۴,۴۵۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ازاد علوم تحقیقات یا شبانه بوعلی همدان هوش مصنوعی ؟ moeinp ۱ ۲,۵۴۹ ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: shbeheshti
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۳۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  رتبه ۱۱ هوش- هوش شریف puria ۸ ۴,۸۷۹ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: iwes

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close