زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۰ نرم‌افزار

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ، توسط admin.)
۲۰ نرم‌افزار
سلام
به عنوان رشته ی فرعی ، IT هم شرکت کردم :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , dastan00 , roodantnt , gunnersregister , davood_2016 , arshad_95 , MeysamPH , .:tarannom:. , mlma , DANEiL , viase , hajilari , MajidNasiri , perrine , d_felfelak
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ب.ظ
۲۰ نرم افزار
خیلی مبارکه Smile
۱
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ
RE: 20 نرم افزار
مبارک باشه ... با یک معدل معمولی تونستید رتبه ی خوبی بیارید جای بسی امیدواری و خوشحالی است ... Smile
درود بر شما ... عالیه !

نمی دونم جاش هست بپرسم یا نه ...
اگر ممکنه در مورد این تفاوت معدل با رتبه تون یه توضیح کوتاه بدین... یعنی منظورم اینه که آیا:

توی کارشناسی، کلا کم درس می خوندید ولی برای کنکور خیلی تلاش کردید که نتیجه اش این رتبه ی خوب شد
یا این که
کلا توی کارشناسی هم آدم درسخونی بودید و کم بودن معدل کارشناسی، قضیه داره (مثلا مشکلی که توی یک ترم پیش اومده و باعث کم شدن معدل کل شده و از این قبیل ...) ؟
۱
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ب.ظ)kebrit نوشته شده توسط:  سلام
به عنوان رشته ی فرعی ، IT هم شرکت کردم :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تبریک میگم، رتبه خیلی خوبی اوردین
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط kebrit.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  نمی دونم جاش هست بپرسم یا نه ...
اگر ممکنه در مورد این تفاوت معدل با رتبه تون یه توضیح کوتاه بدین... یعنی منظورم اینه که آیا:

توی کارشناسی، کلا کم درس می خوندید ولی برای کنکور خیلی تلاش کردید که نتیجه اش این رتبه ی خوب شد
یا این که
کلا توی کارشناسی هم آدم درسخونی بودید و کم بودن معدل کارشناسی، قضیه داره (مثلا مشکلی که توی یک ترم پیش اومده و باعث کم شدن معدل کل شده و از این قبیل ...) ؟

تشکر ...

اتفاقا سوال خوبی پرسیدید
ابتدا باید عرض کنم که دانشگاه کارشناسی من از نظر کیفیت تدریس گروه آموزشی نرم افزار تعریفی نداشت. کاستی ها و بی نظمی های این گروه حتی برای گروه آموزشی های دیگه هم مشخص شده.

نتیجتا همه مباحث مواد کنکور تدریس نشده بود که مستقلا مطالعه کردم.
و بسیاری از نمره دهی های اساتید بیشتر برمبنای نظر شخصی ، جلب نظر استاد توسط دانشجو و... بوده تا معیار های علمی.

به علاوه ی مورد بالا شخصیتا طبع سازگاری با دروس حفظی(عمومی) نداشتم و برای دروس تخصصی عموما از نظر خودم (تاحدی هم متناسب سطح دانشگاه) زمان کافی صرف میکردم ولی در مطالعه ی اونها خیلی رویکرد نمره نداشتم.

و در آخر برای کنکور هم زمان و تلاش تقریبا زیادی صرف کردم.

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)MeysamPH نوشته شده توسط:  تبریک میگم، رتبه خیلی خوبی اوردین

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  خیلی مبارکه Smile

ممنون و تشکر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad_95
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط jionelmessi.)
۲۰ نرم افزار
سلام ضمن تبریک
چند مدت خوندین و ایا کلاس و ازمون هم رفتی؟ چ درسایی کلاس رفتی ازمون کجا رفتی
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ق.ظ
تبریک میگم
میشه بگید از چه منابعی خوندید
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط kebrit.)
۲۰ نرم‌افزار
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ق.ظ)jionelmessi نوشته شده توسط:  سلام ضمن تبریک
چند مدت خوندین و ایا کلاس و ازمون هم رفتی؟ چ درسایی کلاس رفتی ازمون کجا رفتی

سپاس
بنده هنوز از کارشناسی فارغ نشدم ، یعنی مطالعه ی کنکور مصادف دوران دانشگاه بود ، تقریبا از نیمه ی تیر شروع کردم و تا انتهای تابستون خوب خوندم ، بافرض براین که کنکور بهمن ماه هست مدنظر داشتم سهم بیشتر واحد های باقی مونده رو موکول کنم به ترم ۸ . اما باتغییر به اردیبهشت بیشتر واحد هارو ترم ۷ برداشتم و طی اون ترم زمان خیلی کمتری به کنکور اختصاص دادم ، اما ترم ۸ بیشتر.

در مورد کلاس هم من کلاسی نرفتم.

آزمون هم از طریق همین مانشت پارسه ثبت نام کردم در این مورد خیلی بررسی نکردم اما تا حدی پشیمونم ، حس میکنم مدرسان بهتر بود به نسبت هزینه ای که صرف میشد.

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)mlma نوشته شده توسط:  تبریک میگم
میشه بگید از چه منابعی خوندید
ممنون

تقریبا همه ی منابع رو از موردپیشنهاد ترین کتاب ها توی همین مانشت انتخاب کردم ، به غیر از چنتا همه رو دست دوم گرفتم
احتمال زیاد مفصل تر در این مورد توضیحاتی مینویسم
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ
۲۰ نرم‌افزار
سلام
دوستان من با توجه به اینکه احتمال تهران قبول شدنم در گرایش نرم افزار خیلی کمه، قصد داشتم گرایش الگوریتم دانشگاه تهران رو انتخاب کنم. به همین دلیل با یکی از کاربران سایت که پارسال در همین گرایش قبول شده بود صحبت کردم و خواستم کمی در مورد درسهاشون و همینطور سطح عملی استادهاشون و ارزش مدرک و ... برام توضیح بده
متاسفانه پاسخی که ایشون به من داد کمی منو دلسرد کرده که به همین دلیل میخواستم با سایر دوستان مشورت کنم و نظرشون رو بپرسم
اولاً که ایشون چارت درسیشون رو برای من ارسال کردند (کلی دنبالش گشتم و حتی تو سایت دانشگاه تهران هم پبدا نمیشد) و بعد از دیدن درسها متوجه شدم که این رشته کاملاً ریاضیه و ارتباط زیادی با کامپیوتر و نرم افزار نداره
اینم لینک چارت درسی که میتونید دانلود کنید و ببینید

ضمناً ایشون گفتند که استاداشون اکثراً از دانشکده ریاضی میان و اصلاً دید کامپیوتری ندارن، ضمن اینکه کلاسهاشون هم در دانشکده فنی امیرآباد نیست و در انقلاب برگزار میشه
این رو هم اضافه کنم که من کلاً در دروس رشته‌ی کامپیوتر از درس طراحی الگوریتم واقعاً متنفر بودم و تو کنکور هم فقط یکی زدم که اونم غلط در اومد. و حالا میبینم تمام دروس این گرایش یه جورایی به طراحی الگوریتم و ریاضیات وابسته اند.
حالا میخواستم بدونم به نظر شما اصلاً ارزش داره که تو این گرایش ادامه تحصیل بدیم
ضمن اینکه این گرایش هنوز در ایران دوره دکترا نداره و اگر هم بخوام تو دکترا تغییر گرایش بدم، خیلی به این گرایش ارزشی قائل نیستند و نمیشه تو دانشگاههای خوب پذیرش شد
ولی واقعاً برای من رفتن به شهرستان خیلی سخته و حتماً باید تو تهران درس بخونم،
دوستان آیا صلاح میدونن من این گرایش رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفاً جواب بدید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۷۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۸۷ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close