زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۸۲ نرم‌افزار - درخواست راهنمایی

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط MeysamPH.)
سلام
تبریک به همه دوستانی که تا لحظه آخر تلاش کردند و امروز نتیجه کارشون رو دیدند، تشکر ویژه هم دارم برای متولیان مانشت، همچون مانشت به قله ها برسید.

اینم کارنامه:

به نظرتون با این رتبه کجا رو میشه آورد تو تهران؟

نرم افزار شهید بهشتی یا علم و صنعت؟
شبانه نرم تهران و امیرکبیر چطور؟
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: dastan00 , majidgeek , RASPINA , .:tarannom:. , dozham
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط MeysamPH.)
۱۸۲ نرم افزار
دوستان، من اطلاعات زیادی از دانشگاه های تهران ندارم، لطفا راهنمایی کنید

ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ
۱۸۲ نرم‌افزار
آقا تبریک می گم.
ان شاء الله که جایی که دوست داری قبول شی.
Smile
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
۱۸۲ نرم‌افزار
تبریک میگم. والا من دقیق نمیدونم! یعنی خودمم تازه کنکور دادم ولی طبق تحقیقاتی که این مدت کردم فکر کنم شهید بهشتی یا تربیت مدرس بیارین
و اینکه یکی از دوستام با رتبه نزدیک ۲۰۰ داره یکی از دانشگاه های تهران شبانه میخونه. پس احتمال قبولیتون زیاده
موفق باشین
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط MeysamPH.)
RE: ۱۸۲ نرم‌افزار
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط:  تبریک میگم. والا من دقیق نمیدونم! یعنی خودمم تازه کنکور دادم ولی طبق تحقیقاتی که این مدت کردم فکر کنم شهید بهشتی یا تربیت مدرس بیارین
و اینکه یکی از دوستام با رتبه نزدیک ۲۰۰ داره یکی از دانشگاه های تهران شبانه میخونه. پس احتمال قبولیتون زیاده
موفق باشین

خیلی ممنون

امیدوارم بتونم روزانه بیارم

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ب.ظ)majidgeek نوشته شده توسط:  آقا تبریک می گم.
ان شاء الله که جایی که دوست داری قبول شی.
Smile

ممنونم مجید جون، ان شالله با هم، به نظرت روزانه دانشگاه های تهران رو میتونم بیارم؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ق.ظ
RE: ۱۸۲ نرم‌افزار
میثم جان بهت تبریک میگم
ایشالله همیشه موفق و سربلند باشی داداش

if you do Right no one remembers
if you do Wrong no one forgets
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MeysamPH
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ
۱۸۲ نرم‌افزار
واقعا کسی اطلاع نداره از دانشگاه ها؟!

دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم راهنمایی کنن
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ
سلام
دوستان من با توجه به اینکه احتمال تهران قبول شدنم در گرایش نرم افزار خیلی کمه، قصد داشتم گرایش الگوریتم دانشگاه تهران رو انتخاب کنم. به همین دلیل با یکی از کاربران سایت که پارسال در همین گرایش قبول شده بود صحبت کردم و خواستم کمی در مورد درسهاشون و همینطور سطح عملی استادهاشون و ارزش مدرک و ... برام توضیح بده
متاسفانه پاسخی که ایشون به من داد کمی منو دلسرد کرده که به همین دلیل میخواستم با سایر دوستان مشورت کنم و نظرشون رو بپرسم
اولاً که ایشون چارت درسیشون رو برای من ارسال کردند (کلی دنبالش گشتم و حتی تو سایت دانشگاه تهران هم پبدا نمیشد) و بعد از دیدن درسها متوجه شدم که این رشته کاملاً ریاضیه و ارتباط زیادی با کامپیوتر و نرم افزار نداره
اینم لینک چارت درسی که میتونید دانلود کنید و ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمناً ایشون گفتند که استاداشون اکثراً از دانشکده ریاضی میان و اصلاً دید کامپیوتری ندارن، ضمن اینکه کلاسهاشون هم در دانشکده فنی امیرآباد نیست و در انقلاب برگزار میشه
این رو هم اضافه کنم که من کلاً در دروس رشته‌ی کامپیوتر از درس طراحی الگوریتم واقعاً متنفر بودم و تو کنکور هم فقط یکی زدم که اونم غلط در اومد. و حالا میبینم تمام دروس این گرایش یه جورایی به طراحی الگوریتم و ریاضیات وابسته اند.
حالا میخواستم بدونم به نظر شما اصلاً ارزش داره که تو این گرایش ادامه تحصیل بدیم
ضمن اینکه این گرایش هنوز در ایران دوره دکترا نداره و اگر هم بخوام تو دکترا تغییر گرایش بدم، خیلی به این گرایش ارزشی قائل نیستند و نمیشه تو دانشگاههای خوب پذیرش شد
ولی واقعاً برای من رفتن به شهرستان خیلی سخته و حتماً باید تو تهران درس بخونم،
دوستان آیا صلاح میدونن من این گرایش رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفاً جواب بدید
۱
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۶ ب.ظ
شبانه شهید بهشتی یا امیرکبیر یا تربیت مدرس،

به نظرتون شانس شبانه آوردن نرم افزار این ۳ تا رو دارم؟
۱
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ
RE: ۱۸۲ نرم‌افزار - درخواست راهنمایی
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)MeysamPH نوشته شده توسط:  شبانه شهید بهشتی یا امیرکبیر یا تربیت مدرس،

شبانه شهید بهشتی و تربیت مدرس رو میارید
ولی فکر روزانه تهران رو از سرتون بیرون کنید، من ۱۷۱ شدم ولی اصلاً امیدی به روزانه دانشگاههای تهران ندارم. (البته به جز شهید رجایی)
قبولی های سال پیش نشون میدن که برای شبانه امیر کبیر و تهران هم رتبه زیر ۱۰۰ لازمه
و برای روزانه بهشتی و تربیت مدرس تا حدود ۱۵۰ میشه امیدوار بود
به نظر من شما که کارشناسی زنجان بودید، اگه خودتون هم ساکن زنجان هستید حتماً روزانه زنجان رو انتخاب کنید، چون در رشته کامپیوتر دانشگاه زنجان جز بهترین هاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MeysamPH
ارسال: #۱۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۴ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من با توجه به اینکه احتمال تهران قبول شدنم در گرایش نرم افزار خیلی کمه، قصد داشتم گرایش الگوریتم دانشگاه تهران رو انتخاب کنم. به همین دلیل با یکی از کاربران سایت که پارسال در همین گرایش قبول شده بود صحبت کردم و خواستم کمی در مورد درسهاشون و همینطور سطح عملی استادهاشون و ارزش مدرک و ... برام توضیح بده
متاسفانه پاسخی که ایشون به من داد کمی منو دلسرد کرده که به همین دلیل میخواستم با سایر دوستان مشورت کنم و نظرشون رو بپرسم
اولاً که ایشون چارت درسیشون رو برای من ارسال کردند (کلی دنبالش گشتم و حتی تو سایت دانشگاه تهران هم پبدا نمیشد) و بعد از دیدن درسها متوجه شدم که این رشته کاملاً ریاضیه و ارتباط زیادی با کامپیوتر و نرم افزار نداره
اینم لینک چارت درسی که میتونید دانلود کنید و ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمناً ایشون گفتند که استاداشون اکثراً از دانشکده ریاضی میان و اصلاً دید کامپیوتری ندارن، ضمن اینکه کلاسهاشون هم در دانشکده فنی امیرآباد نیست و در انقلاب برگزار میشه
این رو هم اضافه کنم که من کلاً در دروس رشته‌ی کامپیوتر از درس طراحی الگوریتم واقعاً متنفر بودم و تو کنکور هم فقط یکی زدم که اونم غلط در اومد. و حالا میبینم تمام دروس این گرایش یه جورایی به طراحی الگوریتم و ریاضیات وابسته اند.
حالا میخواستم بدونم به نظر شما اصلاً ارزش داره که تو این گرایش ادامه تحصیل بدیم
ضمن اینکه این گرایش هنوز در ایران دوره دکترا نداره و اگر هم بخوام تو دکترا تغییر گرایش بدم، خیلی به این گرایش ارزشی قائل نیستند و نمیشه تو دانشگاههای خوب پذیرش شد
ولی واقعاً برای من رفتن به شهرستان خیلی سخته و حتماً باید تو تهران درس بخونم،
دوستان آیا صلاح میدونن من این گرایش رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفاً جواب بدید

سلام ببخشید ی سوال داشتم
مگه الگوریتم تهران تا چه رتبه ای میگیره گه شما با ۱۹۸ مرددین؟؟ مگه این رتبه رو هم میگیره؟؟UndecidedUndecided
۰
۰
ارسال: #۱۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ق.ظ)rezaaa92 نوشته شده توسط:  سلام ببخشید ی سوال داشتم
مگه الگوریتم تهران تا چه رتبه ای میگیره گه شما با ۱۹۸ مرددین؟؟ مگه این رتبه رو هم میگیره؟؟UndecidedUndecided

بله شبانه تا حدود ۲۱۰ یا ۲۲۰ میگیره

نمیدونم چرا اینهمه به آدم استرس وارد میکنن
بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم، خودم رو قانع کردم که الگوریتم دانشگاه تهران رو بزنم که احتمالاً هم قبول میشم.
و خودم رو اینطور قانع کرده بودم که تو دکترا گرایشم رو عوض کنم و نرم افزار بخونم. چون این گرایش اصلاً دکترا نداره و بازار کار خوبی هم نداره
حالا امروز که با یکی دیگه از دانشجویان این رشته صحبت کردم، میگه اصلاً تا به حال ندیده که از فارغ التحصیلان این رشته کسی دکترا بخونه (به جز ۲ نفر که رفتن خارج)
میگه این گرایش اینقدر آدم رو از نرم افزار دور میکنه که بعد فارغ التحصیلی اصلاً میلی به برگشتن به نرم افزار نداری و تازه اگر هم کنکور بدی، موقع مصاحبه چون پایان نامت هیچ ارتباطی به نرم افزار نداره قبول نمیشی
بابا یکی یه چیز امیدوار کننده بگه لطفاً
آیا این شخصی که من باهاش صحبت کردم راست میگه؟ آیا واقعاً اینطوریه؟
اگه کسی اطلاعی داره جواب بده
۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ق.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)MeysamPH نوشته شده توسط:  شبانه شهید بهشتی یا امیرکبیر یا تربیت مدرس،

شبانه شهید بهشتی و تربیت مدرس رو میارید
ولی فکر روزانه تهران رو از سرتون بیرون کنید، من ۱۷۱ شدم ولی اصلاً امیدی به روزانه دانشگاههای تهران ندارم. (البته به جز شهید رجایی)
قبولی های سال پیش نشون میدن که برای شبانه امیر کبیر و تهران هم رتبه زیر ۱۰۰ لازمه
و برای روزانه بهشتی و تربیت مدرس تا حدود ۱۵۰ میشه امیدوار بود
به نظر من شما که کارشناسی زنجان بودید، اگه خودتون هم ساکن زنجان هستید حتماً روزانه زنجان رو انتخاب کنید، چون در رشته کامپیوتر دانشگاه زنجان جز بهترین هاست
اینطوری که به فنا رفتیم آخارسو،

زنجان خوبه به شرطی که استادا نرم افزار کار کنن!

اکثر استادامون تو حوزه هوش کار می کنن یکی دوتا نرم افزاری هست!

احتمالا با این وضع برم دانشگاه اصفهان
۱
۰
ارسال: #۱۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ق.ظ)rezaaa92 نوشته شده توسط:  سلام ببخشید ی سوال داشتم

بله شبانه تا حدود ۲۱۰ یا ۲۲۰ میگیره

نمیدونم چرا اینهمه به آدم استرس وارد میکنن
بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم، خودم رو قانع کردم که الگوریتم دانشگاه تهران رو بزنم که احتمالاً هم قبول میشم.
و خودم رو اینطور قانع کرده بودم که تو دکترا گرایشم رو عوض کنم و نرم افزار بخونم. چون این گرایش اصلاً دکترا نداره و بازار کار خوبی هم نداره
حالا امروز که با یکی دیگه از دانشجویان این رشته صحبت کردم، میگه اصلاً تا به حال ندیده که از فارغ التحصیلان این رشته کسی دکترا بخونه (به جز ۲ نفر که رفتن خارج)
میگه این گرایش اینقدر آدم رو از نرم افزار دور میکنه که بعد فارغ التحصیلی اصلاً میلی به برگشتن به نرم افزار نداری و تازه اگر هم کنکور بدی، موقع مصاحبه چون پایان نامت هیچ ارتباطی به نرم افزار نداره قبول نمیشی
بابا یکی یه چیز امیدوار کننده بگه لطفاً
آیا این شخصی که من باهاش صحبت کردم راست میگه؟ آیا واقعاً اینطوریه؟
اگه کسی اطلاعی داره جواب بده
من میشناسم دکترا فردوسی میخونه حتما میشه که قبول شدن
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ
تبریک تعداد جواب های صحیحی که زدی میذاری؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۷۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۶۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۹۲۴ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close