زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴ شبکه و ۵ آی‌تی

ارسال: #۳۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ
RE: ۴ شبکه و ۵ آی‌تی
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ب.ظ)akilis نوشته شده توسط:  سلام
یار و شفیق قدیمی

تبریکمونو که خیلی وقته بهت گفتیم.

ولی بعد از مدت ها اومدم مانشت به عشق خودت که بهت اینجا هم تبریک بگم.

الان یاد تمام شب هایی افتادم که از طرح همراه اول استفاده میکردیم و با هم حرف میزدیم و سر مسئله ها کمک میکردی بهم.
اگه من رتبه ای هم آوردم بخاطر تو بود و همیشه این یادم میمونه

خوشحالیم از اینه به چیزی که حقت بود رسیدی.

تنها کسی از بچه ها که همچین چیزی حقش بود خودت بودی و خودت.

شاید بقیه خوب نشناسن تو رو ولی من خوب میشناسمت و میدونم چقدر آدم قوی توی این رشته هستی. آدمی با قابلیت تو هنوز ندیدم.

ایشالا به جایی برسی که حقشو داری.

به به میبینم تو هم اومدی اینجا؟!!!!!!
ما عجیب ترین خاطره کل زندگیمونو داریم ، خاطره ای عجیب که سرجلسه رخ داد Big Grin ، البته سر من رو کلاه گذاشتیا Tongue

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: akilis
ارسال: #۳۲
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ب.ظ
۴ شبکه و ۵ آی‌تی
یعنی واقعا داغونمون کردین با این رتبتونSmile
آفرین
شما میدونید پارسال آخرین رتبه قبولی در شیراز هر ۳ گرایش چقدر بوده؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۳۳
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ)tern نوشته شده توسط:  یعنی واقعا داغونمون کردین با این رتبتونSmile
آفرین
شما میدونید پارسال آخرین رتبه قبولی در شیراز هر ۳ گرایش چقدر بوده؟

سلام
خیلی ممنون
----
در مورد صنعتی شیراز بگم که پارسال تا ۱۵۰ گرفته بود اما دوسال پیش تا ۲۰۵ هم گرفته بود
در مورد دانشگاه شیراز هم نمیدونم!!

۱
۰
ارسال: #۳۴
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ ق.ظ
۴ شبکه و ۵ آی‌تی
واقعا تبریک میگم
هر جا بزنی قبولی

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ
۴ شبکه و ۵ آی‌تی
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  سلام، با اینکه در حال خدمت سربازی بودم و خیلی سختی ها داشتم و کشیدم ولی خدا نتیجه زحماتم رو بهم داد
درصدهای من
زبان ۳۷/۷۸
مشترک ۵۵/۵۶
مدیریت ۲/۲۲ (هنوز نمیدونم این چی شده اینجور شده Big Grin)
تخصصی مشترک ۶۲/۹۶
معماری ۴۲/۴۲
معدل موثر: ۱۸/۴۸

۴ شبکه و امنیت
۵ آیتی و تجارت
(البته کامپیوتر رو هم دادم ولی سرجلسه واقعا خسته بودم چون کنکور آیتی توانم رو خالی کرده بود، و آخر جلسه مراقب بیدارم کرد و گفت پاشو برو خونه Big Grin)

خداروشاکرم. با آرزوی موفقیت برای هر کسی که تلاش کنه
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ
مدیریت هم مدیریت آیتی مقسمی رو بجای رابینز توصیه میکنم (مطمئن باشید کافیه، حجمش هم کمه، من تــا طرفای بهمن اینو خوندم عالی بود، همه تستهای سال های قبل رو میشد راحت زد ولی وقتی فهمیدم به شبکه علاقه دارم، ولش کردم ولی نمیدونم چی شد که شد ۲ درصد!!! Big Grin )

[/quote]

تبریک بابت رتبه شما، اگه بگی مدیریت چی کنیم که اشتباه نخونیم و تو وقت کم بهترین نتیجه رو بگیریم، ممنون می شم
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ)amirarsalannamdar نوشته شده توسط:  مدیریت هم مدیریت آیتی مقسمی رو بجای رابینز توصیه میکنم (مطمئن باشید کافیه، حجمش هم کمه، من تــا طرفای بهمن اینو خوندم عالی بود، همه تستهای سال های قبل رو میشد راحت زد ولی وقتی فهمیدم به شبکه علاقه دارم، ولش کردم ولی نمیدونم چی شد که شد ۲ درصد!!! Big Grin )

تبریک بابت رتبه شما، اگه بگی مدیریت چی کنیم که اشتباه نخونیم و تو وقت کم بهترین نتیجه رو بگیریم، ممنون می شم
[/quote]

واسه مدیریت کار خاصی نمیخواید انجام بدید، کتاب رابینز خیلی طولانیه، مقسمی اون رو خلاصه کرده تو یه کتاب کوچکتر، یعنی مطالب مفیدش رو آورده و دیگه وقتتون تلف نمیشه، این کتاب رو هم مثل سایر کتابا بخونید و تست های کنکور سالهای متفاوت و مدرسان و پارسه و ... رو بزنید

۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۹ ب.ظ
۴ شبکه و ۵ آی‌تی
عذر میخوام یه سوال برام پیش اومده . موقع ثبت نام ارشد آی تی تو دانشگاه هایی مثل شریف و امیرکبیر وضعیت پیشنیاز دادن چطوریه؟ یعنی بر چه اساس پیشنیاز میدن؟ مثلا یه نفر تو دانشگاه آزاد بوده و مثلا سیستم عامل یا شبکه رو نمره خوبی نیاورده مثلا با ۱۰ ۱۲ پاس کرده یا اصلا از یه رشته ی دیگه اومده و اینارو پاس نکرده ولی خب برای این که شریف یا امیرکبیر قبول بشه اینارو خوب خونده و توی کنکور درصد خوبی زده این درسها رو . حالا معیارشون برای پیشنیاز دادن چیه؟ درصدهای کنکور یا نمره های دانشگاه؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ)mrh72 نوشته شده توسط:  عذر میخوام یه سوال برام پیش اومده . موقع ثبت نام ارشد آی تی تو دانشگاه هایی مثل شریف و امیرکبیر وضعیت پیشنیاز دادن چطوریه؟ یعنی بر چه اساس پیشنیاز میدن؟ مثلا یه نفر تو دانشگاه آزاد بوده و مثلا سیستم عامل یا شبکه رو نمره خوبی نیاورده مثلا با ۱۰ ۱۲ پاس کرده یا اصلا از یه رشته ی دیگه اومده و اینارو پاس نکرده ولی خب برای این که شریف یا امیرکبیر قبول بشه اینارو خوب خونده و توی کنکور درصد خوبی زده این درسها رو . حالا معیارشون برای پیشنیاز دادن چیه؟ درصدهای کنکور یا نمره های دانشگاه؟
مگه پیش نیاز میدن؟؟!!فکر نمیکنم تو مقطع جدید از مقطع قبلی پیش نیاز بدن

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ)mrh72 نوشته شده توسط:  عذر میخوام یه سوال برام پیش اومده . موقع ثبت نام ارشد آی تی تو دانشگاه هایی مثل شریف و امیرکبیر وضعیت پیشنیاز دادن چطوریه؟ یعنی بر چه اساس پیشنیاز میدن؟ مثلا یه نفر تو دانشگاه آزاد بوده و مثلا سیستم عامل یا شبکه رو نمره خوبی نیاورده مثلا با ۱۰ ۱۲ پاس کرده یا اصلا از یه رشته ی دیگه اومده و اینارو پاس نکرده ولی خب برای این که شریف یا امیرکبیر قبول بشه اینارو خوب خونده و توی کنکور درصد خوبی زده این درسها رو . حالا معیارشون برای پیشنیاز دادن چیه؟ درصدهای کنکور یا نمره های دانشگاه؟

سلام با عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخ به سوالتون در تاپیک مصاحبه
حقیقتش خاله م مریض بود و چند روز دنبالش بودیم، بعدش هم ثبت نام شروع شد و روز ثبت نام در عین خوشحالی خاله م فوت کرد و همونجا برای سه چهار ساعت فقط نشستم و دیگه حس و حال هیچ چیزی رو نداشتم.
تعداد پ.خ ها هم خیلی خیلی زیاد بود، سعی میکنم هر چه زودتر جواب دوستان رو بدم هر چند که شاید جوابام دیگه بدردشون نخوره
(طلب آمرزش برای ایشون از دوستان)
=================================================
ببینید اون چیزی که من موقع ثبت نام دیدم مهم پاس کردن دروس بود ، یعنی دکتر همتیار (که بسیار خوش اخلاقه) که مدیرگروه آیتی ها بود اصلا به نمره ها توجه نمیکرد و براش مهم این بود که درس رو تو دوره کارشناسی پاس کرده باشید و اگه پاس نکرده باشید پیش میخورید. فکر هم نمیکنم دانشگاه کارشناسی من رو اصلا اساتید شریف بشناسن که براشون مهم باشه. خود من چون همه دروس رو پاس کرده بودم پیش نخوردم.

دروس مد نظر هم برای شبکه ای ها: سیستم عامل، شبکه کامپیوتری، امنیت داده و شبکه، معماری کامپیوتر

دروس مد نظر هم برای امنیتی ها: سیستم عامل، شبکه کامپیوتری، امنیت داده و شبکه، پایگاه داده ها

البته این برای شریف بود، برای سایر دانشگاه ها من نمیدونم.

۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ
۴ شبکه و ۵ آی‌تی

خیلی ممنون . من فقط سیستم عامل رو با نمره پایین پاس کردم و ۱۰ شدم . استادمون آقای عابدسلیمی بود و کتاب خودش مال انتشارات گاج رو خوندیم که انصافا کم هم از کتابای پارسه و مدرسان نداشت ما هم کتاب رو خوندیم ولی امتحان به شدت سخت بود وبالاترین نمره ای که استاد داد ۱۲ بود ! نمیخواستم دوباره برم درس ۳ واحدی رو به عنوان درس ۱ واحدی با بچه های کارشناسی (اگه خدا بخواد سراسری!) پاس کنم !

(بازم تسلیت میگم .)
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۷ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ق.ظ
۴ شبکه و ۵ آی‌تی
موفق باشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  مصاحبه با ۳ آیتی، ۸ شبکه کنکور ارشد ۹۶ amirrezashafaat ۶ ۱۰,۱۳۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رتبه۵۰ آیتی و ۱۲۶ شبکه سال ۹۵ mmirzay ۲ ۵,۲۲۸ ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۷۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  ۱۴۲ آیتی ۱۷۲ شبکه - کنکور ۹۶ mmdsharifi ۷ ۵,۶۲۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mmdsharifi
  مصاحبه با ۳۳ آیتی - ۳۶ شبکه آیتی - ۶۷ نرم افزار - ۹۷ معماری -۱۷۷ هوش erfan.wakka ۱۶ ۱۵,۲۴۳ ۰۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.wakka
  کارنامه ۳ آیتی، ۸ شبکه کنکور ارشد ۹۶ amirrezashafaat ۹ ۶,۸۸۶ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: amirrezashafaat
  مصاحبه با ۲۷ آیتی شبکه - ۴۲ آیتی تجارت mahdiehhjz ۰ ۰ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: mahdiehhjz
  مصاحبه با ۳ آیتی، ۸ شبکه کنکور ارشد ۹۶ amirrezashafaat ۷ ۷,۴۶۳ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amirrezashafaat
  کارنامه ۱۲ شبکه و رایانش امن، ۲۹ آیتی کنکور ۹۶ moosavismd ۱ ۲,۴۲۰ ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: soroush_a

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close