زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه هوش مصنوعی تبریز, اصفهان, فردوسی, شیراز, خوارزمی تهران

ارسال: #۱۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ ق.ظ
RE: مقایسه هوش مصنوعی تبریز, اصفهان, فردوسی, شیراز, خوارزمی تهران
ببخشید من یک سوالی دارم ی میگد صنعتی اصفهان با شیراز دریک سطح؟
دانشگاهی تنها تو کشور جز ۱۰۰دانشگاه خاورمیانه است و استادا خوبیم تو هوش دارد انوقت در حد شیراز؟عجیب این حرفاDodgy اسم صنعتی اصفهان تو دنیا معروف برا اپلایم دانشگاه خوبیه
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ق.ظ)mahsa72 نوشته شده توسط:  ببخشید من یک سوالی دارم ی میگد صنعتی اصفهان با شیراز دریک سطح؟
دانشگاهی تنها تو کشور جز ۱۰۰دانشگاه خاورمیانه است و استادا خوبیم تو هوش دارد انوقت در حد شیراز؟عجیب این حرفاDodgy اسم صنعتی اصفهان تو دنیا معروف برا اپلایم دانشگاه خوبیه

شما بایستی توی فیلد هوش مصنوعی مقایسه کنید ! کافیه یه نگاهی به تعداد اساتید هوش مصنوعی صنعتی اصفهان بندازید و تک تکشون رو با شیراز مقایسه کنید.
البته منظورم این نیست که صنعتی اصفهان بده شیراز خیلی خوبه. ولی فیلد کامپیوتر صنعتی اصفهان به اندازه سایر فیلداش قوی نیست.
به طور مثال بین صنعتی اصفهان و اصفهان در رشته کامپیوتر من اصفهانو ترجیح میدم. چونکه دسته کم ۳۰ استاد داره ، دانشکده اش از برق جداس و تنوع زمینه های کاری اساتیدش از صنعتی اصفهان بیشتره.
۲
۰
ارسال: #۱۸
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ)mfit994 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به نظرتون هوش مصنوعی دانشگاهای
تبریز
اصفهان
صنعتی اصفهان
شیراز
فردوسی مشهد
خوارزمی تهران
به چه ترتیبی باشه بهتره و اینکه خیلی باهم فرق دارن یا نه؟
متشکر

به نظر من اگه نمیخوای تبریز رو بزنی، انتخاب بعدیت خوارزمی تهران باشه
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  شما از دانشگاه تبریز خبر ندارید. مشکل کامپیوتر و یکی دو رشته‌ی دیگه‌ش "نداشتن استاد" هست، ولی جو کلی دانشگاه بسیار مسموم هست. به خاطر جلوگیری از فعالیت‌های سیاسی، این دانشگاه رو کردند یه زندان بزرگ. استادای قدیمی استادای جدید رو راه نمیدند (به شرط اینکه از گزینش مزخرف دانشگاه رد بشه) و شده یه پاچه‌خوار خونه‌ی بزرگ. باز مکانیک و برقش ارزش داره بمونی. اهل تبریز هم که باشی دلت میخواد از این دانشکده فرار کنی به همون یزد و شیراز، به شرط اینکه اول یه سال ارشد بخونید ببینید چه خبره و البته اینکه براتون مهم باشه چیزی یاد بگیرید یا خیر. در حالت عادی آره شاید نیارزه از شیراز بری به اصفهان و مشهد یا بالعکس، ولی توو این یه مورد قضیه فرق داره. الان هم حمل و نقل با قاطر و الاغ نیست و ۱۴۰۰ کیلومتر با ۲۰۰ کیلومتر برای یه دانشجوی ارشد به ویژه پسر که ترمی فوقش دو بار بخواد رفت و آدم داشته باشه تفاوت نداره. خستگی جسمی از خستگی روحی بدتر نیست.
در ضمن یه تبریزی این حرف رو زد، نه یه اصفهانی که بخواد جانب‌داری شهر و دانشگاهش رو بکنه.

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ق.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  ترم دو معماری تمام درسهایی که نرم افزار یی ها برداشتن رو مجبورم کردند که بردارم
مگه استاد نرم‌افزار داره اصلاً!؟
چی بگم - هر کس هر درسی رو که می خواد می ده که اصلا ربطی به گرایش اش نداره . بد بختی اینه که شما موضوع پایان نامه ات یه چیزه و باید درسهایی رو برداری که هزار فرسنگ با اون فرق داره .
استاد های معماری(مدراکشون معماری است ) همه به غیر از دکتر زلفی لیقوان(این استاد هم بغیر از تبریز حداقل یه پنج شش تا دانشگاه دیگه درس می گه) نرم افزاری هستند و پایان نامه های سخت و نرم تا به اینجا تقریبا همه نرم افزار بودند که من دیدم و البته دانشجو ترم سه درسش تمام میشه تازه پایان نامه رو شروع میکنه و ظرف دو ماه تمامش می کنه! و دو ISI هندی هم تنگش میزاره .Huh

هرگز نگو هرگز
۱
۰
ارسال: #۲۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۶ ب.ظ
شیراز تو زمینه ی هوش مصنوعی از همه ی گرایش ها بهتره. بیشتر اساتید اینجا مدرکشون هوش هست.
تو زمینه social network و image processing به طور جدی فعالیت میشه.
این سایت رو ببینید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یک شرکت پردازش تصویر هست که میتونید توش کار کنید، پروژه های واقعی انجام بدید و آینده ی کاری خوبی هم داره. چون به شهرداری متصله آدم ها بعدش می تونن برن شهرداری کار کنن یا اینکه همونجا کارشون رو ادامه بدن که حقوق خوبی هم داره(هم اندازه شرکت های image تهرانی)
غیر از اون پروژه های ملی تو زمینه های دیگه هم انجام میشه، بعضی اساتیدمون هم سمت دارند (رییس پارک علم و فناوری، معاون استاندار) به خاطر همین اگر دنبال ارتباط با صنعت یا کار دولتی هستید، اینجا گزینه مناسبیه.
۲
۲
ارسال: #۲۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط berkeley.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  ببخشید شما صنعتی اصفهان و شیراز رو در حد خوارزمی میبینین؟
کسی که خوارزمی بهش نزدیک تره بهتره شهر دیگه نره ؟
HuhHuh
از دید من صنعتی اصفهان و شیراز بالاتر از خوارزمیه اما خب تهران (کرج) بودن میتونه خودش امتیاز باشه (میتونه تهدید هم باشه). انتخاب بین اینها بنظرم بستگی به شرایط خصوصی هر فرد داره. این ها اونقدرا هم با هم فرق ندارن که بگید اگر این نشد و اون بشه دیگه چی میشه!! بنظرم اول شرایط خاص فرد و بعد محیط دانشگاه هست که مهمه.

دقت کنید مسافت فقط یه ملاک هست و کلی ملاک دیگه هم هست که مهمه. منتهی این ملاک بنظرم اهمیتش زیاده.

با احترام به نظر masud، من خودم هوش خوارزمی خوندم، از تمام یونی های اصفهان و صنعتی اصفهان و فردوسی و شیراز خبر دارم ( تبریز رو نمی دونم)، فقط یه چیز رو دقیقا بدونید"فقط و فقط به خودتون بستگی داره"

اگر دنبال کار کردنی، خب خوارزمی تهران بهتر از بقیست، چون گروه کامپیوتر و برق الان کلا تهرانن و دیگه کرج نیستن.

و اگر میخوای فقط بشینی درس بخونی، یونی مهم نیس، چون همه این یونهایی که بالا خودتون گفتید، قطع به یقین استاد خوب داره، و شما به خودتون بستگی داره که بتونید اینقد خوب کار کنید که رزومه خوبی بدست بیارید.

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)sara9172 نوشته شده توسط:  سلام.دوستان ببخشید اینجا میگم ولی میخام بدونم کسی هست که دانشگاه بندرعباس یا کردستان درس خونده باشه میخام بدونم این دانشگاه ها چطورین تو کامپیوتر وارشد.ممنون میشم راهنماییم کنید.

والا آب و هوا رو در نظر بگیرید، بندرعباس همش گرمه و بعدشم اینکه هوش کردستان یک یا دوسال با سابقه تر از بندرعباسه، اطلاعات زیادتری ندارم.
به نظرم کردستان بهتره.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , sara9172
ارسال: #۲۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ق.ظ
به نظر من هوش خوارزمی بالاتره.
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ
سلام

فارغ التحصیل سخت افزار هستم.ارشد بین هوش مصنوعی و معماری کامپیوتر دو دلم لطفا راهنمای کنید

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۶۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۲۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۷۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۷۱ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۷۷ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۳۵ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close