زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۹۲ نرم‌افزار

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط admin.)
۴۹۲ نرم‌افزار
به نظرتون با این رتبه چه دانشگاهایی میتونم قبول بشم؟چه روزانه چه شبانه؟؟ امکان قبولی شبانه دانشگاه های تهران وجود داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۳ ب.ظ
RE: ۴۹۲ نرم‌افزار
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ ب.ظ)seyedmiladhashemi نوشته شده توسط:  به نظرتون با این رتبه چه دانشگاهایی میتونم قبول بشم؟چه روزانه چه شبانه؟؟ امکان قبولی شبانه دانشگاه های تهران وجود داره؟

کارنامتون رو هم بزارید ممنون میشیم
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۳ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ ب.ظ)seyedmiladhashemi نوشته شده توسط:  به نظرتون با این رتبه چه دانشگاهایی میتونم قبول بشم؟چه روزانه چه شبانه؟؟ امکان قبولی شبانه دانشگاه های تهران وجود داره؟

کارنامتون رو هم بزارید ممنون میشیم

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ
۴۹۲ نرم‌افزار
سلام
دوستان من با توجه به اینکه احتمال تهران قبول شدنم در گرایش نرم افزار خیلی کمه، قصد داشتم گرایش الگوریتم دانشگاه تهران رو انتخاب کنم. به همین دلیل با یکی از کاربران سایت که پارسال در همین گرایش قبول شده بود صحبت کردم و خواستم کمی در مورد درسهاشون و همینطور سطح عملی استادهاشون و ارزش مدرک و ... برام توضیح بده
متاسفانه پاسخی که ایشون به من داد کمی منو دلسرد کرده که به همین دلیل میخواستم با سایر دوستان مشورت کنم و نظرشون رو بپرسم
اولاً که ایشون چارت درسیشون رو برای من ارسال کردند (کلی دنبالش گشتم و حتی تو سایت دانشگاه تهران هم پبدا نمیشد) و بعد از دیدن درسها متوجه شدم که این رشته کاملاً ریاضیه و ارتباط زیادی با کامپیوتر و نرم افزار نداره
اینم لینک چارت درسی که میتونید دانلود کنید و ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمناً ایشون گفتند که استاداشون اکثراً از دانشکده ریاضی میان و اصلاً دید کامپیوتری ندارن، ضمن اینکه کلاسهاشون هم در دانشکده فنی امیرآباد نیست و در انقلاب برگزار میشه
این رو هم اضافه کنم که من کلاً در دروس رشته‌ی کامپیوتر از درس طراحی الگوریتم واقعاً متنفر بودم و تو کنکور هم فقط یکی زدم که اونم غلط در اومد. و حالا میبینم تمام دروس این گرایش یه جورایی به طراحی الگوریتم و ریاضیات وابسته اند.
حالا میخواستم بدونم به نظر شما اصلاً ارزش داره که تو این گرایش ادامه تحصیل بدیم
ضمن اینکه این گرایش هنوز در ایران دوره دکترا نداره و اگر هم بخوام تو دکترا تغییر گرایش بدم، خیلی به این گرایش ارزشی قائل نیستند و نمیشه تو دانشگاههای خوب پذیرش شد
ولی واقعاً برای من رفتن به شهرستان خیلی سخته و حتماً باید تو تهران درس بخونم،
دوستان آیا صلاح میدونن من این گرایش رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفاً جواب بدید
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۴ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ ب.ظ)seyedmiladhashemi نوشته شده توسط:  به نظرتون با این رتبه چه دانشگاهایی میتونم قبول بشم؟چه روزانه چه شبانه؟؟ امکان قبولی شبانه دانشگاه های تهران وجود داره؟

روزانه شهرستان شانس دارید

لیست پی دی اف قبولی های ۹۴ رو بررسی کنید در همین سایت و ببینید کجا قبول شدن با رتبه شما

شبانه شهرستان هم حتما میارید .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: seyedmiladhashemi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۷۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close