زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۱۲۱
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  بله
امیدوارم این جمع دقیقا سال دیگه همین موقه ها همه با خوشحالی دور هم باشیم مجدد

با خوشحالی قابل قبول نیست Big GrinBig Grin ان شاء الله همه با رتبه زیر ۱۰۰ اینجا دور هم جمع بشیم .Cool
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ق.ظ
دوستان کتاب راهیان ارشد به عنوان منبع برای هوش معرفی شده
نویسنده این کتاب مقسمی هست یا کسی دیگه؟ کدومو دوستان تو مصاحبه منظورشونه؟!
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  دوستان کتاب راهیان ارشد به عنوان منبع برای هوش معرفی شده

کتاب راهیان ارشد برای هوش عالیه
نویسندگان این کتاب روح الله عبدی پور و ارسطو خلیلی فر هستن
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط yasin36.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ق.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید میشه بین دانشگاه بوعلی و دانشگاه مالک اشتر یه مقایسه ای بکنید
من واقعا نمیدونم بعضی ها خیلی از دانشگاه مالک بد میگن
اگه ارشد مالک باشی امکانش هست دکتری در یکی از دانشگاه های معتبر تهران قبول بشی
من دو ماه آخر کنکور مشکلی داشتمو نتونستم جمع بندی کنم بازم شکر خوب شده رتبه ام ولی من هدفم فقط دکتری ست و حتی راضیم که امسال نرم ولی اگه بدونم ارشد دانشگاه مالک معتبره ترجیح میدم برم
چون امکان داره تابستون ازدواج کنمو میترسم نتونم درست بخونم
خیلی مستاصلمو نمیدونم چیکار کنم
(من به این دانشگاه چشم امید دارم! (مقام معظم رهبری(مدظله العالی))

سلام
وقتتان بخیر

من باپرسجو هایی ک داشتم از بچای خود مالک؛
دانشگاه مالک برای ورود شدن بهش جدا از اینکه شما نفر اول کنکورم باشی یه مصاحبه عقیدتی سیاسی ازتون میگیره ببینه اصلا شما چیکاره هستین و هدفتون چیه و اگر مشکل خاصی نداشته باشین پذیرفته میشین.این دانشگاه یه چیز مهمی ک داره موقعیت استراتژیکش هست. ببینین توی ارشد درسته دانشگاه مهم هست ولی خب اگر خودتون واقعا یک دانش جو! باشید چون توی تهرون هست بهترین موقعیت استراتژیکی رو داده چون به همه دانشگاه های معتبر تهرون دسترسی دارین حتی بهترین و پرصدا ترین شرکت ها مخصوصا الان ک همه چیز روی هوش مصنوعی و داده کاوی و پردازش داده حجیم و یادگیری عمیق میچرخه. همه جا اساتید خوب و بد داره! لذا این ی خورده سلیقه ای هس و اگ واقعا دانش جو! باشین ک این خیلی مدنظرتون نباشه چون توی ارشد همه چیز به عهده خودتون هست و بس! (اساتید برخی اوقات ببخشید میگم! فقط برند محسوب میشن لذا اگ مثلا یه برند خوب نداشته باشین ولی خودتون خوب کار کنین میتونین خودتون برند باشین البته بستگی ب خودتون داره؛ یه خلوت کوچک فک کنم اول نیازه ببینین چطوری هستین و واقعا چیکار میخواین بکنین) اگ بخواین خوب کار کنین(دانش جو! باشین!) یکی از گزینه ها میتونه باشه. بنظرم اگر دانشگاه های معتبر تهرون نشدین این گزینه بعدیتون باشه بد نیست. البته نظر دوستم بود ولی خب بازم هرجور صلاح میدونین و بازم پرسجو کنین چون من فقط کلیاتش رو گفتم. اونجا بچاش از جانب اینکه یه فیلتر رد شدند و اومدن هم خیلی خوبه و اگر شهرستانی باشین حداقل از بچای سیگاری و ... در خوابگاهاتون در امانید و میدونین بچا فرهنگشون به شما میخورن و وجه اشتراک دارین و مثل برخی خوابگاه های دانشگاه های دیگه(البته سوءتفاهم نشه ولی خب در برخی دانشگاه ها متاسفانه دیده شده!) از دود سیگار و بذارین بقیش نگم! راحتین

در پناه ایزد منان موفق باشید؛ هرجا ک بودید و هستید و خواهید بود
۱
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: alihajqani
ارسال: #۱۲۵
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ب.ظ
سلام و خدا قوت به همه دوستان
من بعد از گذشت ۹ سال از اتمام دوره کارشناسی تصمیم دارم واسه ارشد IT گرایش شبکه بخونم ، البته الان کار تمام وقت در زمینه شبکه و امنیت هم دارم و واسه همین این گرایش رو انتخاب کردم. بخاطر شرایط کاری و تاهل هم نمیتونم غیر مشهد شهر دیگه ای رو انتخاب کنم . به نظر شما دوستان و اساتید ، شانسی واسه قبولی امسال دارم ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt , Happiness.72
ارسال: #۱۲۶
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ
سلام دوستان اگه می شه لطف کنید من رو هم جزو گروه خودتون قرار بدید من امسال اولین سالیه که می خوام کنکور بدم امیدوارم با راهنمایی های شما و توکل به خدا و تلاش خودم بتونم رتبه زیر ۱۰۰ بیارم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt , *Rain*
ارسال: #۱۲۷
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط sharif95.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  من هم در تعجبم که چرا هنوز مصاحبه ها نیومده باز پرچم بچه های ایتی بالاست هم در این تاپیک هم در مصاحبه
کم کم دارم از مصاحبه ها ناامید میشم

واقعا اساتید! از نشر و گفتن هیچ حرفی دریغ نمیکنند و بشدت افراد رو درگیر حاشیه و اشفتگی میکنند
بنظرم برای منابع :
منابع معروفی که بارها و بارها اسمشون برده شده و افراد به کررات استفاده کردن رو پیدا کنین(البته نیازی به پیدا کردن نیست چون غالبا مشخص اند) بعد از بین اینها خودتون بخشهایی اش رو بخونین تا متوجه بشین که کدومش رو بیشتر میپسندین( مثلا دو/سه کتاب معروف برای یه درس)
من پارسال بشدت درگیر این قضیه بودم نهایتا خودم کتابها رو مقابسه کردم درسته اینکار یکم زمانبر هست اما نهیاتا خاطر شما رو جمع میکنه و این حس اطمینان و اسودگی با شنیدن حرف چند نفر موفق بدست نمیاد.
خودم یه سری از درس ها رو اینطوری کتاب انتخاب کردم چند تا درس دیگه موندن اونها رو هم باید همینکارو بکنم

یه نکته دیگه: بنظرم موقع مشاوره یا نصیحت گرفتن باید حواستون به شخصی که دارین باهاش صحبت میکنید باشه اینکه اون پایه ،ساعت مطالعه ،عادت مطالعه، مدل درس خوندن، هدف، رتبه مدنظر، پشتکار و .... چطور هست
مثلا یکی پایه ی خوبی داره از یه کتابی استفاده میکنه لزوما اون کتاب برای منی که در اون درس ضعیف هستم خوب کار نمیده
یکی حاضره کلی با یه مطلب کنکاش کنه یکی نه
و.......

من خیلی کم تجربه تر از خیلی ها هستم اما مواردی که در یالا گفتم رو واقعا قبول دارم

سلام به همه دوستان با انرژی
این کلا اولین ارسال من در انجمن هست. امسال رتبه ۹۵ نرم افزار شدم ولی با خودم فکر کردم که آخه مصاحبه من به درد کی میخوره؟؟؟؟
خودم که مصاحبه بچه های تک رقمی رو خونده بودم تهش دو رقمی شدم!!!!!! چند تا تجربه خوب در این مسیر به دست آوردم که با شما به اشتراک میزارم امیدوارم مفید باشه.(سال گذشته هم با اینکه یک سال خونده بودم روزی ۴تا ۵ ساعت ولی چون سر کار میرفتم ۸۰۰ شدم و نرفتم)

۱- اول از همه خودت رو بشناس بعد مصاحبه بچه های رتبه ۱ تا ۵۰رو بخونید و ببین کدومشون با شخصیت خودت بیشتر سازگاره (مثلا یه نفر ریاضیش خوب نبوده و با زبان خوبش این کاستی رو جبران کرده و به این رتبه خوب رسیده) همون شخصیت و رفتار ها رو انتخاب کن و به همون روش درس خوندن برای خودت برنامه ریزی کن قراره یک سال با درس و کنکور زندگی کنی پس ازش لذت ببر دیگه برنمیگرده

۲-منابع عوض نشده(حداقل نرم افزار که من خبر دارم البته به جز PL که بعد کنکور شنیدم جان میشل شده) ، ولی کتاب نو بخر حتی اگه توان مالی نداری قرض کن و کتاب های چاپ امسال رو بخر.

۳-در طول مسیر از خودت مرتب بازخورد بگیر که اگر برنامه ریزیت اشکال داره اصلاح کنی و اشتباهت رو تا روز کنکور ادامه ندی. بهترین روش بازخورد گرفتن هم حل تسته.
۴-من امسال کار رو گذاشتم کنار و برای نرم شریف برنامه ریزی کردم و تو آزمونای مدرسان همیشه رتبم میانگین ۳۰ بود چند بار هم تک رقمی شدم ،۸ صبح تا ۶ غروب هم کتابخونه درس میخوندم و فقط یک ساعت کلا برای نهار و... استراحت داشتم ولی به علت عدم کنترل استرس در زمان برگزاری کنکور نهایتا رتبم به ۹۵ ختم شد.
با ۷۱% زبان۲۷/%مشترک و ۴۷% تخصصی .

۵- بنده یک خانم متاهلم متولد ۶۳ فارغ التحصیل از یه دانشگاه کاملا معمولی با معدل ۱۳/۸۸ اگه هنوز انگیزه نشده بازم بگم.

۶-درس خوندن ساده ترین و لذت بخش ترین کار دنیاست بعد ها که وارد دنیای تعهد و تاهل و کار شدی متوجه میشی.

من نسبت به مانشت احساس دین میکنم چون اگر نبود هیچ وقت موفق نمیشدم ، مانشت همه امکانات و نیاز های من رو در اختیارم قرار داد و مثل یک دوست بی مدعا در تمام طول مسیر در کنارم بود.برای جناب دکتر تنهایی و همه اونایی که ایده مانشت رو به اجرا گذاشتن آرزوی موفقیت دارم. با تمام وجود و از ته قلبم.
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt , *Rain* , d_felfelak , SEVES , MajidNasiri , پرهوده , arg89 , sarasadeghi , stateless , Soldier's life
ارسال: #۱۲۸
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط roodantnt.)
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ب.ظ)mehdid86 نوشته شده توسط:  سلام و خدا قوت به همه دوستان
من بعد از گذشت ۹ سال از اتمام دوره کارشناسی تصمیم دارم واسه ارشد IT گرایش شبکه بخونم ، البته الان کار تمام وقت در زمینه شبکه و امنیت هم دارم و واسه همین این گرایش رو انتخاب کردم. بخاطر شرایط کاری و تاهل هم نمیتونم غیر مشهد شهر دیگه ای رو انتخاب کنم . به نظر شما دوستان و اساتید ، شانسی واسه قبولی امسال دارم ؟
شما که کار داری دیگه ارشد واسه چی میخوای استاد بزرگوار Big GrinBig Grin

شوخی کردم خیلی خوشحالم که هنوز دوستانی هستند که پیگیر تحصیل هستن حتی با ۹ سال دوری
حتما میتونید موفق بشین چون خیلی استرس ها رو ندارین مث ما
فقط میمونه تلاش و همت خودتون که اونم مطمئنا دارید .

آرزوی موفقیت از طرف گروه زیر ۱۰۰ کنکور ارشد ۹۶

(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ب.ظ)omidxp نوشته شده توسط:  سلام دوستان اگه می شه لطف کنید من رو هم جزو گروه خودتون قرار بدید من امسال اولین سالیه که می خوام کنکور بدم امیدوارم با راهنمایی های شما و توکل به خدا و تلاش خودم بتونم رتبه زیر ۱۰۰ بیارم

خیلی خوش اومدی به جمع دوستان خودت ، به امید خدا و با تلاش ان شاء الله زیر ۱۰۰ میشی
موفق باشی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdid86
ارسال: #۱۲۹
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۰ ب.ظ
سلام به همه ی کنکوری های ۹۶.
من چند روزه شروع کردم، پایه ی بدی هم ندارم. دارم گسسته ی پوران و الگوریتم پوران و ۵۰۴ میخونم. به نظرتون خوبه با اینا شروع کردم؟ کلا به نظرتون خوبه دو تا درس رو تموم کنم بعد دو تا درس دیگه رو شروع کنم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt
ارسال: #۱۳۰
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ
دوستان نظرتون درباره برنامه ریزی سایت ۳gaam چیه؟؟؟؟ به نظرتون خوبه؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ب.ظ)*Rain* نوشته شده توسط:  سلام به همه ی کنکوری های ۹۶.
من چند روزه شروع کردم، پایه ی بدی هم ندارم. دارم گسسته ی پوران و الگوریتم پوران و ۵۰۴ میخونم. به نظرتون خوبه با اینا شروع کردم؟ کلا به نظرتون خوبه دو تا درس رو تموم کنم بعد دو تا درس دیگه رو شروع کنم؟

اینکه چی بخونید و چجوری به روحیه شخصی و نوع درس خوندن خودتون بر میگرده ، هر جور راحت ترید بخونید و کم کم ساعت درسی خودتون رو بالا ببرید تا تو این زمان طولانی خسته نشید .
ما ارزوی موفقیت داریم
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ
امیدوارم که همگی موفق باشین و سال دیگه این موقع هممون با رتبه هایی که مد نظرمونه به کنکوریای ۹۷ مشاوره ؛البته دلداری بیشتر میشه گفت؛ بدیم Smile
به امید موفقیت همگی دوستان Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71
ارسال: #۱۳۳
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط edward71.)
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ ب.ظ)mohandessS نوشته شده توسط:  امیدوارم که همگی موفق باشین و سال دیگه این موقع هممون با رتبه هایی که مد نظرمونه به کنکوریای ۹۷ مشاوره ؛البته دلداری بیشتر میشه گفت؛ بدیم Smile
به امید موفقیت همگی دوستان Smile
عجب تاپیکی شده این تاپیک، همه پر انرژی هستن، انشاالله تا آخر هم همینطوری بمونیم

دوستان از برنامه هاشون بگن، کیا شروع کردن و چه درسایی رو استارت زدن ؟

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ)SEVES نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  دوستان کتاب راهیان ارشد به عنوان منبع برای هوش معرفی شده

از این کتاب استفاده نکنید
به درد نمیخوره .. غلط زیاد داره

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SEVES
ارسال: #۱۳۵
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ)SEVES نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  دوستان کتاب راهیان ارشد به عنوان منبع برای هوش معرفی شده

از این کتاب استفاده نکنید
به درد نمیخوره .. غلط زیاد داره
درسنامش عالیه، اما بنظرم تو تست ها کمی مشکل داره و بعضی وقتا آدم به تناقض میرسه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۷۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۱۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close