زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۶۶۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط mmm1374.)
پایگاه پارسه بگیری به نظرم بهتره
بقیه منابعتون عالین

(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  در رابطه با سیستم عامل به غیر از پارسه کتاب خوبی می شناسید ؟
من پارسه رو می خونم خوب نمی فهمم . انگار سخت توضیح می ده . و مباحث سیستم خیلی زیاده . مثلابرای ۲۵درصد اول ازمون پارسه کلی مباحث گذاشته که نمی تونم بهش برسم. .

زبان : ۵۰۴ + زبان تخصصی پارسه
گسسته : پوران
ساختمان داده : مدرسان + ۶۰۰ مسئله یا جزوه دکتر یوسفی
الگوریتم : پوران + ۶۰۰ مسئله یا جزوه دکتر یوسفی
شبکه : پارسه حقیقت
نرم افزار : مدرسان
پایگاه: مدرسان+ تست تالیفی دکتر خلیلی فر
هوش: راهیان + دکتر خلیلی فر
سیستم : پارسه حقیقت
معماری : پوران + دکتر اجلالی
ده سال کنکور ای تی و کامپیوتر

دوستان اینا منابع خوبی هستند؟ خواهشا کمک کنید . چون می خوام برم اینا رو بخرم که شروع کنم برای خوندن
ممنون می شم راهنمایی کنید
اگر منبعی خوب نیست لطف کنید خوبش رو بگید به من
بقیه منابعتون عالین

(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  در رابطه با سیستم عامل به غیر از پارسه کتاب خوبی می شناسید ؟
من پارسه رو می خونم خوب نمی فهمم . انگار سخت توضیح می ده . و مباحث سیستم خیلی زیاده . مثلابرای ۲۵درصد اول ازمون پارسه کلی مباحث گذاشته که نمی تونم بهش برسم. .

زبان : ۵۰۴ + زبان تخصصی پارسه
گسسته : پوران
ساختمان داده : مدرسان + ۶۰۰ مسئله یا جزوه دکتر یوسفی
الگوریتم : پوران + ۶۰۰ مسئله یا جزوه دکتر یوسفی
شبکه : پارسه حقیقت
نرم افزار : مدرسان
پایگاه: مدرسان+ تست تالیفی دکتر خلیلی فر
هوش: راهیان + دکتر خلیلی فر
سیستم : پارسه حقیقت
معماری : پوران + دکتر اجلالی
ده سال کنکور ای تی و کامپیوتر

دوستان اینا منابع خوبی هستند؟ خواهشا کمک کنید . چون می خوام برم اینا رو بخرم که شروع کنم برای خوندن
ممنون می شم راهنمایی کنید
اگر منبعی خوب نیست لطف کنید خوبش رو بگید به من
بقیه منابعتون عالین

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۶۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط فرشته اعظمی.)
سلام دوستان بخاطر این تایپیک ممنون واقعا
من میخوام از الان شرو کنم خیلی دیر نشده؟؟؟پیامای اولو خوندم خیلیا از تابستون شروع کردن
من واقعا نمیدونم چجوری برنامه بچینم لطفا راهنماییم کنید
اگه چندتا از کتابارو که ضعیفم حذف کنم مثل معماری و الگوریتم باز میتونم رتبه ی خوبی کسب کنم؟
روزی چندتا کتاب بخونم؟؟؟
میخوام ایشالا شبکه قبول شم
۰
۰
ارسال: #۶۶۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

سلام
یه سوال از دوستان با تجربه داشتم....به نظرتون واسه درس خوندن باید تمام درس ها رو با هم جلو برد ، یا مثلا چند تا رو انتخاب کرد و تموم کرد و رفت سراغ درس های بعدی؟

مثلا این برنامه ی منه ، به نظرتون خوبه؟ نظری اگه دارین ممنون میشم نظری دارین بگین.( اون درس هایی که ضریب بیشتری داره رو بیشتر گذاشتم )
۰
۰
ارسال: #۶۶۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)فرشته اعظمی نوشته شده توسط:  سلام دوستان بخاطر این تایپیک ممنون واقعا
من میخوام از الان شرو کنم خیلی دیر نشده؟؟؟پیامای اولو خوندم خیلیا از تابستون شروع کردن
اگه چندتا از کتابارو که ضعیفم حذف کنم مثل معماری و الگوریتم باز میتونم رتبه ی خوبی کسب کنم؟
روزی چندتا کتاب بخونم؟؟؟
نه بابا کجا دیر شده ۸ ماه دیگه...همه از مهر استارت اصلی رو میخوان بزنن..تابستون کتابارو یه نگاه سرسری انداختن همه...برنامه رو میتونین مثل بودجه بندی آزمونای پارسه مدرسان یا ماهان یا سنجش برین جلو که اگه بگردین توی همین مانشت هست واسه سال قبل..شبکه معماری خوب میخواد ولی میشه با درصد زبان یا مشترک خوب جبرانش کرد..دیگه از ۱۲ تا سوال معماری ۳ تا آسون هست...خیلیا هم تاکید میکنن کتابی رو حذف نکنین که بستگی به خودتون داره...اینکه روزی چندتا کتاب بخونیم بازم بستگی به خودتون داره ولی خیلیا میگن بیشتر از ۳ تا کتاب ذهن رو خسته میکنه..
۲
۰
ارسال: #۶۶۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال از دوستان با تجربه داشتم....به نظرتون واسه درس خوندن باید تمام درس ها رو با هم جلو برد ، یا مثلا چند تا رو انتخاب کرد و تموم کرد و رفت سراغ درس های بعدی؟

مثلا این برنامه ی منه ، به نظرتون خوبه؟ نظری اگه دارین ممنون میشم نظری دارین بگین.( اون درس هایی که ضریب بیشتری داره رو بیشتر گذاشتم )

به صورت سری یا موازی خوانی بیشتر به خود شما بستگی داره اما عموما برای دور اول توصیه میشه چند درس مثلا ۳ یا ۴ درس انتخاب بشه که ترکیبی از دروس سخت متوسط و اسونه و بعد اونا رو به انتها برسونی و بعدا دروس دیگه رو انتخاب کنی و ادامه بدی

و البته برخی هم ترجیح میدن با یک یا دو درس موازی خوانی کنند .

همه دروس رو موازی خوندن به این خاطر که زمان بسیار طولانی رو از ادم میگیره و معمولا باعث فراموشی دروس دیگه میشه توصیه نمیشه .

بازم میگم بیشتر به خودتون و نوع درس خوندن خودتون بستگی داره هر جور فک میکنید یاد میگیرید با همون پیش برید

موفق باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali hjt
ارسال: #۶۶۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۰ ب.ظ
دوستانی که شروع کردن پایگاه پارسه بهتره یا مدرسان ؟
زبان تافل بهتره یا ۵۰۴؟
الگوریتم پوران بهتره یا مقسمی؟
ساختمان مقسمی یا مدرسان ؟

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۶۶۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)فرشته اعظمی نوشته شده توسط:  سلام دوستان بخاطر این تایپیک ممنون واقعا
روزی چندتا کتاب بخونم؟؟؟
نه بابا کجا دیر شده ۸ ماه دیگه...
دیگه از ۱۲ تا سوال معماری ۳ تا آسون هست...خیلیا هم تاکید میکنن کتابی رو حذف نکنین
میلاد کاملا درست میگه اگه کسی فرضا یکی دوتا درس مثلا ریاضی مهندسی و یا محاسبات عددی رو حذف کنه شاید ۷۰ درصد داوطلبا نزنن و زیاد ضرر نکنه ولی معماری الان کتاب پوران و فیلمای گودرزی هست به نظر ۸۰ درصد داوطلبا این معماری رو میخونن پس اگه سوال آسون بیاد فکر کن خیلی ضرر میکنی پس اینجور درسا رو اصلا حذف نکن
۰
۰
ارسال: #۶۶۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  دوستانی که شروع کردن پایگاه پارسه بهتره یا مدرسان ؟
زبان تافل بهتره یا ۵۰۴؟
الگوریتم پوران بهتره یا مقسمی؟
ساختمان مقسمی یا مدرسان ؟
هر دوتا کتاب مدرسان و پارسه برای پایگاه داده خوبه...ولی خیلیا از کتاب پایگاه داده کیوان پور تعریف میکنن بخاطر درسنامه و تستای تالیفیش پیر آوردن این کتابای پارسه سخته یخورده حداقل واسه ما شهرستانیا...
زبان ۵۰۴ و تافل هم کمه..سوالای لغت زبان واقعا سخته بعضیاش..حتما قبلن باید دیده باشی تا بتونی جواب بدی..
طراحی الگوریتم اگه CLRS رو خوندی که پوران خوبه...ولی مدرسان شریف یه کتاب داره مولفش دکتر ظهیری هیات علمی تربیت مدرس هست فوق العادس کتابش خدایی خیلی خوب توضیح داده...ساختمان داده هم همون مقسمی خوبه+۶۰۰ مسئله ساختارها و الگوریتم ها که مولفاش دکتر قدسی و آیدین نصیری شرق هستن که الان کارمند گوگله Big GrinBig GrinBig Grin..

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان پرتلاش کنکوری...
دوستان توی یکی از کانالی همین کنکوری توی تلگرام بودم نمیدونم کانال دکتر حقیقت بود یا کانال دکتر رضوی ولی یه سری اطلاعات گذاشته بودن راجب دروس این رشته مثلا اینکه توی چندسال اخیر از کدوم بخش ها بیشتر سوال اومده و .... بودجه بندی دروس رو گذاشته بودن که واقعا خوب بود..منم اینجا میزارم براتون هرچند شاید خیلیاتون دیده باشین..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AD342
ارسال: #۶۶۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ، توسط f2000.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان پرتلاش کنکوری...
دوستان توی یکی از کانالی همین کنکوری توی تلگرام بودم نمیدونم کانال دکتر حقیقت بود یا کانال دکتر رضوی ولی یه سری اطلاعات گذاشته بودن راجب دروس این رشته مثلا اینکه توی چندسال اخیر از کدوم بخش ها بیشتر سوال اومده و .... بودجه بندی دروس رو گذاشته بودن که واقعا خوب بود..منم اینجا میزارم براتون هرچند شاید خیلیاتون دیده باشین..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام لینک خطا داره

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۰
۰
ارسال: #۶۷۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان پرتلاش کنکوری...

سلام لینک خطا داره

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال: #۶۷۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان پرتلاش کنکوری...

سلام لینک خطا داره

دستت درد نکنه
درباره دروس مشترک کامپیوتر(منطقی و نظریه زبان و...) اگه بودجه بندی میکرد دیگه عالی میشد
۰
۰
ارسال: #۶۷۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ب.ظ
سلام و خسته نباشید به همه دوستان
واسه مهندسی نرم افزار چه کتابی رو پیشنهاد می کنین ؟ من خودم مدرسان و پرسمن رو دارم ، همین ها کافیه ؟
۰
۰
ارسال: #۶۷۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  

سلام لینک خطا داره

دستت درد نکنه
درباره دروس مشترک کامپیوتر(منطقی و نظریه زبان و...) اگه بودجه بندی میکرد دیگه عالی میشد
آقا من عذر میخوام این فایل رو من اضافه نکرده بودم الان پیوست میکنم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro
ارسال: #۶۷۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط فرشته اعظمی.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)فرشته اعظمی نوشته شده توسط:  سلام دوستان بخاطر این تایپیک ممنون واقعا
روزی چندتا کتاب بخونم؟؟؟
نه بابا کجا دیر شده ۸ ماه دیگه...همه از مهر استارت اصلی رو میخوان بزنن..تابستون کتابارو یه نگاه سرسری انداختن همه...برنامه رو میتونین مثل بودجه بندی آزمونای پارسه مدرسان یا ماهان یا سنجش برین جلو که اگه بگردین توی همین مانشت هست واسه سال قبل..شبکه معماری خوب میخواد ولی میشه با درصد زبان یا مشترک خوب جبرانش کرد..دیگه از ۱۲ تا سوال معماری ۳ تا آسون هست...خیلیا هم تاکید میکنن کتابی رو حذف نکنین که بستگی به خودتون داره...اینکه روزی چندتا کتاب بخونیم بازم بستگی به خودتون داره ولی خیلیا میگن بیشتر از ۳ تا کتاب ذهن رو خسته میکنه..

ممنونم بخاطر راهنماییتون سعی میکنم همه ی کتابارو بخونم امیدوارم برسم

(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۶ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
روزی چندتا کتاب بخونم؟؟؟
نه بابا کجا دیر شده ۸ ماه دیگه...
دیگه از ۱۲ تا سوال معماری ۳ تا آسون هست...خیلیا هم تاکید میکنن کتابی رو حذف نکنین
میلاد کاملا درست میگه اگه کسی فرضا یکی دوتا درس مثلا ریاضی مهندسی و یا محاسبات عددی رو حذف کنه شاید ۷۰ درصد داوطلبا نزنن و زیاد ضرر نکنه ولی معماری الان کتاب پوران و فیلمای گودرزی هست به نظر ۸۰ درصد داوطلبا این معماری رو میخونن پس اگه سوال آسون بیاد فکر کن خیلی ضرر میکنی پس اینجور درسا رو اصلا حذف نکن
بله ممنون سعی میکنم حتما بخونم

(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  سلام

به صورت سری یا موازی خوانی بیشتر به خود شما بستگی داره اما عموما برای دور اول توصیه میشه چند درس مثلا ۳ یا ۴ درس انتخاب بشه که ترکیبی از دروس سخت متوسط و اسونه و بعد اونا رو به انتها برسونی و بعدا دروس دیگه رو انتخاب کنی و ادامه بدی

و البته برخی هم ترجیح میدن با یک یا دو درس موازی خوانی کنند .

همه دروس رو موازی خوندن به این خاطر که زمان بسیار طولانی رو از ادم میگیره و معمولا باعث فراموشی دروس دیگه میشه توصیه نمیشه .

بازم میگم بیشتر به خودتون و نوع درس خوندن خودتون بستگی داره هر جور فک میکنید یاد میگیرید با همون پیش برید

موفق باشید
سپاس
شمام موفق باشید ایشالا
۰
۰
ارسال: #۶۷۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
دوستان پرتلاش کنکوری آقای رامین رضوی مدرس کنکور توی کانال تلگرامشون و توی کانال آپاراتشون چندتا ویدئو خوب منتشر کردن..من اینجا میزارم شاید بدرد دوستان خورد..
.۱-تمام ریاضیات پایه مورد نیاز دانشجویان

.۲- همایش ۰ تا ۱۰۰ کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی

.۳-صفر تا صد نحوه صحیح برنامه ریزی

همش توی کانال آپارت ایشون هست و هر سه تا ویدئو رو دیدم من جالب بودن...اطلاعات خوبی داره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , دختر مهربان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۱۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۳۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close