زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۹۳۱
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  دوستان، یه پستی در کانال دیدم که شخصی تا ۳ نیمه شب درس میخونه بخاطر شاغل بودنش و هفت صبح بیدار میشه. خب احتمال زیاد ۴ساعت خواب دارن ایشون. بنظر شما این برنامه ریزی میتونه مفید باشه؟
بشنو اما باور نکن، اینا همش پست تبلیغاتیه، اگر نبود که اون فرد ۳ نصف شب جزوه سیستم عامل فرد صاحب کانال رو نمیخوند، طراحی الگوریتم میخوند یا چه میدونم معماری میخوند، گول این پست ها و حرف هارو نخورید

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  بانک تست پوران ایتی مهندسی نرم نصیر عالیه هرکدومو بگیرید
پوران همش غلطه، برای مهندسی کامپیوتر نصیر مجموعه تستاش عالیه

سلام
می دونید که جدید ترین چاپ نصیر از چه سالی تا چه سالی هست؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۳۲
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  پوران همش غلطه، برای مهندسی کامپیوتر نصیر مجموعه تستاش عالیه

مدرسان شریف و پارسه چطور؟
من تا حالا درباره نصیر نشنیده بودم . توضیحاتی دربارش میدید ؟ تستاش به همراه توضیحات تشریحی هست ؟

when you feel like quitting : think about why you started
۰
۰
ارسال: #۹۳۳
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)lordesiah نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  پوران همش غلطه، برای مهندسی کامپیوتر نصیر مجموعه تستاش عالیه

مدرسان شریف و پارسه چطور؟
من تا حالا درباره نصیر نشنیده بودم . توضیحاتی دربارش میدید ؟ تستاش به همراه توضیحات تشریحی هست ؟
در تائید حرفای edward71 بگم:
کتاب نصیر مدار منطقی معماری گسسته به سوالاتش دکتر اجلالی جواب داده حرف نداره سوالات سیستم عامل و نظریه هم به نظرم خیلی خوبه ، شاید یه غلط املایی داشته باشه ولی انقد توضیح داده که متوجه میشی درسای ریاضی مهندسی هم که مهندس کریمی هست و روشهاشون... در مورد ساختمان داده و الگوریتم و درسای دیگه خیلی اطلاع ندارم این کتابای بانک تست دوجلدی اند جلد۱ از سال ۸۱تا۸۹ و جلد۲ از سال ۹۰تا۹۲ رو جواب دادن
کتاب معماری پوران رو خوندم تستاشم اکثرا حل میشد فقط توی مثلا تستای datapath دیده بودم هنوز با اینکه کلی خودم با سوال کله کشتی گرفتم بعد جوابهای پوران رو دیدم یه کمکهایی کرد ولی احساس میکردم هنوز برام گنگه ولی بعد از اینکه تو کتاب نصیر همون سوال جوابشو دیدم متوجه شدم از اون سوال ۳۰درصدشم نفهمیده بودم توضیحاتش عالیه ، این رو به عنوان نمونه گفتم که بدونی عالیه در ضمن اون تست datapath رو کتاب پارسه گفته بود غلطه ، نصیر هم گفت در یه حالت و با فرضیات خاصی میتونه گزینه۲ باشه ولی پوران مستقیم حل کرد گفت گزینه۲ هست تحلیلشم نفهمیدمBig Grin
۱
۰
ارسال: #۹۳۴
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ
مداره و دکتر اجلالی اصن، معماری هم که ایشون توی معماری خدا هستن، مجموعه تست های نصیر پاسخ فوق تشریحی دارن، آخرین چاپ برای سال ۹۲ هست یعنی کنکور کامپیوتر ۹۲ رو پوشش داده، پارسه و مدرسان جالب نیستن چون تفسیر هر کدوم از موسسات از جواب سوالات فرق میکنه، جواب های نصیر خیلی مطمئن تر هستن

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
ارسال: #۹۳۵
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  مداره و دکتر اجلالی اصن، معماری هم که ایشون توی معماری خدا هستن، مجموعه تست های نصیر پاسخ فوق تشریحی دارن، آخرین چاپ برای سال ۹۲ هست یعنی کنکور کامپیوتر ۹۲ رو پوشش داده، پارسه و مدرسان جالب نیستن چون تفسیر هر کدوم از موسسات از جواب سوالات فرق میکنه، جواب های نصیر خیلی مطمئن تر هستن

جوابهای پارسه هم خیلی مطمئنه ولی خلاصه هستSmile دکتر صفری خیلی کمی از اجلالی نداره ها ، ولی کتاب نصیر براش خیلی وقت گذاشته شده و مفصل هست پاسخهای پارسه کوتاهه....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۹۳۶
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  کتاب ۴ (نظریه سهرابی)رو کسی نخره بدرد نمیخوره
کتاب ۹ رو کسی نخره بدرد نمیخوره
کتاب۱۰ رو کسی نخره بدرد نمیخوره

در مورد ۱۰ اصلا موافق نیستم ُ پایگاه مقسمی در کنار کیوانپور بهترین منابع واسه این درسه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt
ارسال: #۹۳۷
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط sali_h.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۹ ب.ظ)bahar95 نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  دوستان، یه پستی در کانال دیدم که شخصی تا ۳ نیمه شب درس میخونه بخاطر شاغل بودنش و هفت صبح بیدار میشه. خب احتمال زیاد ۴ساعت خواب دارن ایشون. بنظر شما این برنامه ریزی میتونه مفید باشه؟
بشنو اما باور نکن، اینا همش پست تبلیغاتیه، اگر نبود که اون فرد ۳ نصف شب جزوه سیستم عامل فرد صاحب کانال رو نمیخوند، طراحی الگوریتم میخوند یا چه میدونم معماری میخوند، گول این پست ها و حرف هارو نخورید

(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  بانک تست پوران ایتی مهندسی نرم نصیر عالیه هرکدومو بگیرید
پوران همش غلطه، برای مهندسی کامپیوتر نصیر مجموعه تستاش عالیه

سلام
می دونید که جدید ترین چاپ نصیر از چه سالی تا چه سالی هست؟

=========================================
خیلی بی انصافی اگر بگی پوران همش غلطه اتفاقا درست ترین بان تست پوران هست قبول هم دارم سه درس دکتر اجلالی در بانک تست عالیه با حل تست هاش درس یاد میگیرید ولی پوران نظر من درست ترین جواب ها(نه توضیحات در برخی دروس) را دارد

(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  دوستان، یه پستی در کانال دیدم که شخصی تا ۳ نیمه شب درس میخونه بخاطر شاغل بودنش و هفت صبح بیدار میشه. خب احتمال زیاد ۴ساعت خواب دارن ایشون. بنظر شما این برنامه ریزی میتونه مفید باشه؟

خیر چون باید درسها تثبیت هم بشود تثبیت بسیار مهم هست با ۴ساعت اطلاعات تثبیت نمیشوند هر بار فراموشی میاد وسط من این راه ها رو رفتم که میگم روزی ۱۲ساعتم خوندم و بعد از مدتی از یادم میرفت چون بدنم با حجم بیش از حد کشش نداشت
۰
۰
ارسال: #۹۳۸
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ق.ظ
بچه ها میشه بگید برای مدیریت چه کتابی میخونید
مبانی سازمان ومدیریت رضاییان
رفتار سازمانی که ۳ جلده

بعضی ها هم میگن مبانی مدیریت رابینز
من این کتابو پیدا نمیکنم با رضاییان فرق داره یعنی
مرسی از همتون
۰
۰
ارسال: #۹۳۹
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۷ ق.ظ

پس کتاب نصیر بهتره بگیرم . (انتشارات نصیر درسته؟)
سایتی دارید ازش برای اطمینان؟

when you feel like quitting : think about why you started
۰
۰
ارسال: #۹۴۰
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ق.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  =========================================
خیلی بی انصافی اگر بگی پوران همش غلطه اتفاقا درست ترین بان تست پوران هست قبول هم دارم سه درس دکتر اجلالی در بانک تست عالیه با حل تست هاش درس یاد میگیرید ولی پوران نظر من درست ترین جواب ها(نه توضیحات در برخی دروس) را دارد
===============================
فقط دکتر اجلالی به سوالات خوب جواب ندادن دکتر کارگهی(o.s و نظریه زبان) مهندس کریمی(ریاضی مهندسی) و کهن (الکتریکی) و خیلی اساتید خوب دیگه... من سیستم عامل هم تستایی رو از روی این کتاب دیدم خیلی خوب حل کرده.
بانک تست پوران رو ندیدم ولی کتابای پوران خیلی خوبه شاید همه مطالبشم درست هم نباشه ولی آدم خیلی چیزها ازش یاد میگیره مثل کتاب گسسته و معماری، از بین کتابای تست گسسته من به غیر از پوران ندیدم ولی میدونم پوران خلاصه مطالب گریمالدیه و خیلی هم خوب گفته

(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۷ ق.ظ)lordesiah نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  

پس کتاب نصیر بهتره بگیرم . (انتشارات نصیر درسته؟)
سایتی دارید ازش برای اطمینان؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۹۴۱
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ ب.ظ
سلام بچه ها.
آقا شما سیستم امل از رو چی میخونین؟
من موفق نشدم کتاب حقیقت رو پیدا کنم.
گویا دیگه چاپ نمیشه.
چی بخونم؟؟
۰
۰
ارسال: #۹۴۲
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ب.ظ)Miss java نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
گویا دیگه چاپ نمیشه.
چی بخونم؟؟
از زیر زمین هم شده همون حقیقت رو پیدا کن

موفق باشی
۰
۰
ارسال: #۹۴۳
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ب.ظ)Miss java نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
گویا دیگه چاپ نمیشه.
چی بخونم؟؟
از زیر زمین هم شده همون حقیقت رو پیدا کن

موفق باشی
فک کنم چاپهای ۹۰ به بعد همه خوبن(کتاب دست دوم ارزونتر هم هست دیگه) ، زودتر شروع کن ، چند بار باید خونده بشه تا سرعت عمل زیاد بدست بیاد
۰
۰
ارسال: #۹۴۴
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط sali_h.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ق.ظ)Sbahar نوشته شده توسط:  بچه ها میشه بگید برای مدیریت چه کتابی میخونید
مبانی سازمان ومدیریت رضاییان
رفتار سازمانی که ۳ جلده

بعضی ها هم میگن مبانی مدیریت رابینز
من این کتابو پیدا نمیکنم با رضاییان فرق داره یعنی
مرسی از همتون

================================================
واسه مدیریت اصل همون مدیریت رابینز مرجع هست

ضمنا اقا سامان بیگمیری عزیز ما هست و ما دوست داریم
۲
۰
ارسال: #۹۴۵
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ
#منابع_مهم_واصلی_برای_ارشد_ایتی_درس_مدیریت
بنا بر درخواست مکرر دوستان مبنی بر اینکه مدیریت چه کتابی بخوانیم تا درکنکور موفق باشیم در این مقاله کتابهای خوب موجود در بازار را معرفی می کنیم:

در کنکور ایتی کتاب مرجع برای داوطلبین کنکور کتاب #مبانی_مدیریت_رابینز هست که تا کنون دو نسخه از آن در بازار توسط دکتر اعرابی ودکتر رضوانی فر ترجمه شده است #ویرایش_اول_و_ویرایش_پنجم
ویرایش_پنجم در اواخر سال ۹۳ ترجمه شده که کتاب کمی حجیم تر شده و برخی ار فصول باهم ترکیب شده و از۱۶ فصل به ۱۴ فصل تبدیل شده است و ضمنا در انتهای فصل اول کارگاه مدیریت یعنی تاریخچه مدیریت و مکاتب مدیریت اضافه شده است. که تغییرات کمتر از۱۰٪ می باشد و حجیم شدن کتاب اغلب بعلت بزرگ شدن فونت کتاب است نه افزایش مطالب و یا تغییر مطالب.
علاوه بر کتب فوق دو کتاب از #دکتر_پرچ_و_مقسمی_انتشارات گسترش_علوم_پایه ارائه شده یکی خلاصه کتاب مبانی مدیریت رابینز که ۲۱۶ صفحه بوده و خلاصه ویرایش اول هست و دیگری #درس_و_کنکور_مبانی_مدیریت که برخلاف اسمش که درس و کنکور است فقط سوال و جواب هست و درسنامه ندارد فقط سوالات تشریحی مفصلی ارائه شده است. کتاب اخر یا پنجم کتاب #اصول_و_مبانی_مدیریت_مدرسان شریف هست که علاوه بر خلاصه مبانی مدیریت مقداری از تاریحچه مدیریت یعنی مکاتب کلاسئک و نئوکلاسیک همچون ویرایش پنجم خود رابینز + رفتار سازمانی مدیریت را شامل می شود.
پس درحالت کلی برای افرادی که وقت کافی دارند، توصیه ما ; مطالعه کتاب مبانی مدیریت رابینز مقسمی-پرچ هست + کتاب مدرسان شریف ویژه ایتی برای ۱۰۰٪تست زدن است یا مطالعه خود کتاب رابینز مرجع ویرایش پنجم که این برای نهایت محکم کاری هست.
#افرادی_که_وقت_کافی_ندارند همان کتاب مبانی مدیریت ۲۱۶ صفحه ایی مقسمی پرچ را مطالعه بفرمایند قطعا بهره لازم و کافی را خواهند برد.

لازم به ذکر است که در طی سه سال اخیر با مطاله همین کتاب خلاصه و مختصر مقسمی و پرچ هر داوطلب به راحتی میتوانست حداقل ۸۰٪ سوالات را پاسخ دهد.
برای تست نیز همین تست های ۱۰ سال اخیر کافی می باشد.

@poshtekonkoriha
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۶۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۱۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close