زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۱۲۰۱
۱۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۴ ق.ظ
سلام .
من دانشجوی سال سومی هستم اما از الان میخوام شروع کنم برا ارشد
نظرتون چیه هر روز ساعت مطالعه و مبحثی ک خوندیم هم ثبت کنیم؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۰۲
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ق.ظ، توسط ANGEL*.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
سلام دوستان کسی تمایل داره کلاسهای آنلاین شبکه ی استاد رضوی رو شرکت کنه؟اگه مایلید بمن پی وی بدید.اگه تعدامون زیاد باشه میتونیم تخفیف خوبی بگیریم.درحال حاضر هزینه ی کلاس ۲۹۰ هستش اگه تعداد زیاد باشه شید بتونیم حدودای نود تخفیف بگیریم کیفیت کلاساشونم من یکیشو شرکت کردم خوبه

سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود...
۰
۱
ارسال: #۱۲۰۳
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ ق.ظ)angel* نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی تمایل داره کلاسهای آنلاین شبکه ی استاد رضوی رو شرکت کنه؟اگه مایلید بمن پی وی بدید.اگه تعدامون زیاد باشه میتونیم تخفیف خوبی بگیریم.درحال حاضر هزینه ی کلاس ۲۹۰ هستش اگه تعداد زیاد باشه شید بتونیم حدودای نود تخفیف بگیریم کیفیت کلاساشونم من یکیشو شرکت کردم خوبه
میشه ی رزومه ای از ایشون بدید؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۰۴
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ق.ظ)zahra-az نوشته شده توسط:  سلام .

به نظرم اولویت اول معدل دانشگاهتون باشه بعدش کنکور چون جنس سوالا فرق داره کلا و بالطبع شاید نوع مطالعه هم فرق کنه. چون معدل لیسانس هم برای کنکور ارشد و هم برای دکترا (داخل و خارج) مهمه و قابل برگشت هم نیست!
۳
۱
ارسال: #۱۲۰۵
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ق.ظ)zahra-az نوشته شده توسط:  سلام .

به نظرم اولویت اول معدل دانشگاهتون باشه بعدش کنکور چون جنس سوالا فرق داره کلا و بالطبع شاید نوع مطالعه هم فرق کنه. چون معدل لیسانس هم برای کنکور ارشد و هم برای دکترا (داخل و خارج) مهمه و قابل برگشت هم نیست!
دقیقا Computer92 درست میگه اگه هم میخوای تو کامپیوتر شرکت کنی و خیلی تو جو کنکور باشی در کنار تحصیلت دروس ریاضی رو بخون به چند علت
یکی اینکه خوندن دروس ریاضی یه مقدار وقتگیره و با خوندنش یه سروگردن از بقیه داوطلبا جلوتری دوما به نظر شخصیم خوندن دروس ریاضی و تحلیل مسائل پیچیده مغز رو برای یادگیری دروس تخصصی مثل سیستم عامل و مدار و بقیه درسا آماده میکنه
اگر هم میخوای بدونی کدوم ریاضی ها و چه منابعی(به غیر از محاسبات عددی) بگو تا بگم چه کتابایی بهترن
موفق باشی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Computer92
ارسال: #۱۲۰۶
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ق.ظ
بچه ها کسی هست از روی ساختمان داده ی پوران پژوهش هادی یوسفی چاپ ۱۲ بخونه من فصل اول صفحه ی اخرش سوال ۷ و ۸ اونو نمی فهمم چی می گه ممنون می شم جواب بدین
۰
۰
ارسال: #۱۲۰۷
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ ق.ظ)angel* نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی تمایل داره کلاسهای آنلاین شبکه ی استاد رضوی رو شرکت کنه؟اگه مایلید بمن پی وی بدید.اگه تعدامون زیاد باشه میتونیم تخفیف خوبی بگیریم.درحال حاضر هزینه ی کلاس ۲۹۰ هستش اگه تعداد زیاد باشه شید بتونیم حدودای نود تخفیف بگیریم کیفیت کلاساشونم من یکیشو شرکت کردم خوبه

دوست عزیز... کل کسایی که شبکه ایشون رو شرکت کردن ناراضی هستن اونوقت شما میگی خوبه؟؟؟؟؟؟
۲
۰
ارسال: #۱۲۰۸
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Alifarki نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ ق.ظ)angel* نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی تمایل داره کلاسهای آنلاین شبکه ی استاد رضوی رو شرکت کنه؟اگه مایلید بمن پی وی بدید.اگه تعدامون زیاد باشه میتونیم تخفیف خوبی بگیریم.درحال حاضر هزینه ی کلاس ۲۹۰ هستش اگه تعداد زیاد باشه شید بتونیم حدودای نود تخفیف بگیریم کیفیت کلاساشونم من یکیشو شرکت کردم خوبه

دوست عزیز... کل کسایی که شبکه ایشون رو شرکت کردن ناراضی هستن اونوقت شما میگی خوبه؟؟؟؟؟؟
من فکر کنم الان اگه کسی دوتا کلاس هم بره زیاده و وقت رو میگیره و نمیشه بقیه درسا رو جمع کرد و تست زد(درسا یک دو تا نیستن کهSmile) وقتی درسی رو کلاس میری یعنی واقعا میخوای ازش نتیجه بگیری پس باید خیلی خوب هم یاد بگیریش و این رو هم بدونین فقط این درس رو یه بار کلاس میری(حداقل برای کنکور امسال ، برای سال بعد هم اگه دوباره بخوای همون درس رو مجدد کلاس برین واقعا قبول دارین عمر رو تلف میکنین؟!)
نتیجه: هر درسی رو که کلاس میرین پیش بهترین استاد یاد بگیرین(یا دانشگاه یا کلاس کنکور) من به شخصه این ریسک رو نمیکنم کلاس هایی شرکت کنم که توش ۵% حتی شک داشته باشم
الانم فقط ریاضی مهندسی کریمی رو رفتم فوق العاده برای کنکور خوبه با کوله باری از تجربه(۲۱ سال) یه مسئله رو بهش بدی از ۲۰ روش میتونه حل کنه خودم فکر میکنم بهترین مدرس برای کنکوره(تازه چیزایی میگه که بدرد درسای دیگه هم میخوره)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۱۲۰۹
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ
چند روز مهمون داریم و من نمیتونم بخونم Sad(
استرس همه وجودم گرفته

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۰
۰
ارسال: #۱۲۱۰
۲۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  کلاس معجزه نمیکنه . . . من به جرات میگم کلاس خیلی بخواد آدمو راه بندازه ۴۰ درصد کاره. حالا هر درسی که باشه.
تا آدم خودش با سوالات کلنجار نره هیچی یاد نمیگیره . . .
کاملا درسته فقط یکم سرعت بالا میره استرس کم میشه

(۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  چند روز مهمون داریم و من نمیتونم بخونم Sad(
استرس همه وجودم گرفته
این مشکلات رو همه دارن و این استرسها هم همه جاییه Confused
درسایی تا حالا خوندی رو جمع کن و تست بزن، زیاد سخت نگیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا
ارسال: #۱۲۱۱
۲۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ
سلام خسته نباشید من میخوام ای تی امتحان بدم و میخام تو رشته ی تجارت الکترونیک ادامه تحصیل بدم بنظرتون روی کدوم درسا تمرکز کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۱۲
۲۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ)marz.89 نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید من میخوام ای تی امتحان بدم و میخام تو رشته ی تجارت الکترونیک ادامه تحصیل بدم بنظرتون روی کدوم درسا تمرکز کنم؟

ساختمان...الگوریتم... مهندسی نرم... هوش... پایگاه...
اینا رو توی اولویت بذار... چون نسبتا قابل تست زدن هستن...
۰
۰
ارسال: #۱۲۱۳
۲۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ
سلام دوستان
کنکور ازاد و سراسری با هم برگزار می شود؟دفترچه ازاد منتشر شده ولی بعد بحث شکایت دانشگاه ازاد مطرح شد.در نهایت چه کار باید کنیم.ثبت نام را انجام بدهیم یا هنوز نتیجه مشخص نیست.اگر با هم برگزار شود دو بار باید ثبت نام انجام بدهیم یا یکی هست؟رشته شبکه هم در IT هست و هم در کامپیوتر اگر بخواهیم شبکه شرکت کنیم کدامشان بهتر هست و در دانشگاه های تهران ظرفیت بیشتری دارد؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۱۴
۲۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۷ ق.ظ
سلام دوستان.من امروز رفتم کتاب هوش راهیان ارشد بگیرم چاپ ۹۴ بود و روی جلدش نوشته بود ویرایش جدید چاپ ششم.منظور از این ویرایش جدید ششم هست؟یا باید چاپ ۹۵ رو بگیرم؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۱۵
۲۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۶ ق.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ ق.ظ)nilia نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من امروز رفتم کتاب هوش راهیان ارشد بگیرم چاپ ۹۴ بود و روی جلدش نوشته بود ویرایش جدید چاپ ششم.منظور از این ویرایش جدید ششم هست؟یا باید چاپ ۹۵ رو بگیرم؟

۹۵چاپ هفتم رو بگیر غلط هاش رفع شده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nilia

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۳۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۴۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۰۴۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۹۸۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close