زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۱۳۲۱
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
یعنی از مدار پوران بخرم ؟ بعضی ها میگن انتشارات نصیر اجلالی خوبه ؟
کدوم بخرم . ؟
ی کتابی می خوام که همه چی رو توضیح داده باشه. و بتونم بزنم

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۲۲
۰۸ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  اگه میرسید حتما کتاب اجلالی رو بخونید اگه نه همون پوران هم کفایت میکنه.
اگه فرصت میکنید و فکر میکنید مدارتون ضعیفه کتاب دکتر اجلالی رو بگیرید فکر کنم خوندن کتابای ایشون از خوندن هر کتابی بهتره ولی فکر کنم منطقی درس آنچنان سختی نباشه اگه معماری کتاب مینوشتن چی میشد
اگه وسواس داری کتاب اجلالی۱۰۰% بهتره
در ضمن کتاب آمار مدرسان هم به قول بچه ها استخوندار تره(طورانی چاپ ۸۹ رو دارم خیلی گلابیه البته باهاش میشد سولای پارسال رو هم زد)
۰
۰
ارسال: #۱۳۲۳
۰۸ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  به جرات میتونم بگم کتاب اجلالی بهترین کتاب به زبان فارسی، نه تنها تو زمینه مدارات منطقی بلکه بهترین کتابیه که به زبان فارسی نوشته شده!!!!!!!!!!
به نظرم تا دیر نشده، حداقل محمود دولت‌آبادی رو پیدا کنید ازش حلالیت بطلبید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: : ) , The BesT , delete4all , kilookiloo , elhamgh , *tarannom*
ارسال: #۱۳۲۴
۰۸ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ
سلام دوستان، یه راهنمایی ازتون میخواستم، من تا قبل از تغییرات درس گسسته رو حذف کرده بودم، ولی الان راهی جز خوندنش ندارم، کتاب پوران رو دارم که اکثرا توصیه کردن، ولی نمیدونم چرا ولی فکر میکنم هر چقدر هم بخونم نمیتونم تست هاشو بزنم، خصوصا بعضی فصلا مثل فصل ترکیبیات! متن کتاب پوران با اینکه خیلی سریع میره جلو ، ولی متن درس رو متوجه میشم، ولی وقتی کتابو باز میکنم انگار دنیا رو سرم خراب میشه، گسسته شده یه غول واسم و فکر میکنم نمیتونم هیچ جوره حریفش بشم. اگه کسی میتونه راهنماییم کنه واقعا ممنون میشم.
۰
۰
ارسال: #۱۳۲۵
۰۸ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
سلام دوستان.کتاب هوش مصنوعی راهیان ارشد چاپ هفتم ۹۵ چند صفحس؟داخل سایتش نوشته ۵۷۲ صفحه ولی این که من گرفتم ۴۷۰ صفحس.کدوم درسته؟مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۳۲۶
۰۸ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۴۵ ب.ظ
سللم بچه ها نظرتون راجب هوش نصیر چیه؟؟میگن مال راهیان غلط زیاد داره کسی هست هوش نصیر و خونده باشه؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۲۷
۰۸ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  سللم بچه ها نظرتون راجب هوش نصیر چیه؟؟میگن مال راهیان غلط زیاد داره کسی هست هوش نصیر و خونده باشه؟؟

هوش نصیر ترجمه ی کتاب راسل هست. یعنی عین راسل رو ترجمه کرده انتهای فصل هم تسای مربوطه رو داره. شنیدم تستای تالیفی خیلی خوبی داره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Szare295@gmail.com
ارسال: #۱۳۲۸
۰۸ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ
دوستان ویرایش جدید کتاب رابینز رو بخریم یا همون ویرایش قبلی کافیه؟
کسی اطلاع داره چه قدر فرق داره ویرایش جدید؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۲۹
۰۸ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  سلام دوستان، یه راهنمایی ازتون میخواستم، من تا قبل از تغییرات درس گسسته رو حذف کرده بودم، ولی الان راهی جز خوندنش ندارم، کتاب پوران رو دارم که اکثرا توصیه کردن، ولی نمیدونم چرا ولی فکر میکنم هر چقدر هم بخونم نمیتونم تست هاشو بزنم، خصوصا بعضی فصلا مثل فصل ترکیبیات! متن کتاب پوران با اینکه خیلی سریع میره جلو ، ولی متن درس رو متوجه میشم، ولی وقتی کتابو باز میکنم انگار دنیا رو سرم خراب میشه، گسسته شده یه غول واسم و فکر میکنم نمیتونم هیچ جوره حریفش بشم. اگه کسی میتونه راهنماییم کنه واقعا ممنون میشم.

میگن تست های گسسته (پوران) رو چند بار بزنید میشه کنکور جواب داد. شما هم بعد از خوندن و خلاصه نویسی برید سر تست . از روی تست یادبگیرید. و تکرار تست.
شاید تو کنکور دو سه تا بشه حل کرد . بهتر از هیچی هست .

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۱۳۳۰
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  سلام دوستان، یه راهنمایی ازتون میخواستم، من تا قبل از تغییرات درس گسسته رو حذف کرده بودم، ولی الان راهی جز خوندنش ندارم، کتاب پوران رو دارم که اکثرا توصیه کردن، ولی نمیدونم چرا ولی فکر میکنم هر چقدر هم بخونم نمیتونم تست هاشو بزنم، خصوصا بعضی فصلا مثل فصل ترکیبیات! متن کتاب پوران با اینکه خیلی سریع میره جلو ، ولی متن درس رو متوجه میشم، ولی وقتی کتابو باز میکنم انگار دنیا رو سرم خراب میشه، گسسته شده یه غول واسم و فکر میکنم نمیتونم هیچ جوره حریفش بشم. اگه کسی میتونه راهنماییم کنه واقعا ممنون میشم.

میگن تست های گسسته (پوران) رو چند بار بزنید میشه کنکور جواب داد. شما هم بعد از خوندن و خلاصه نویسی برید سر تست . از روی تست یادبگیرید. و تکرار تست.
شاید تو کنکور دو سه تا بشه حل کرد . بهتر از هیچی هست .
ممنون از پاسختون، کسی راهنمایی دیگه ای نداره ؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۳۱
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سلام به همه دوستان
واسه درس و تست نظریه و کامپایلر چه کتابهایی رو پیشنهاد می کنین ؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۳۲
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط TRon.)
(۰۸ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  سللم بچه ها نظرتون راجب هوش نصیر چیه؟؟میگن مال راهیان غلط زیاد داره کسی هست هوش نصیر و خونده باشه؟؟
من راهیان ارشد ویرایش ۶ دارم، ظاهرا یه چاپ جدید هم اومده، من ۵ فصل خوندم و واقعا راضیم، از اونجا که توی دانشگاه این درس رو نداشتم کاملا صفر بودم ولی با خوندن ۵ فصل اول راهیان فعلا بدون مشکل تست هاشم تونستم بزنم، من هم شنیدم غلط داره ولی فک نکنم خیلی فاحش و اذیت کن باشه.

(۰۹ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)mehdid86 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
واسه درس و تست نظریه و کامپایلر چه کتابهایی رو پیشنهاد می کنین ؟
من برای درس کامپایلر تعریف کتاب دکتر شاپوری (آخرین چاپ پوران) شنیدم، ایشون جزو اساتید موسسه پژوهش هم هستن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdid86 , Szare295@gmail.com
ارسال: #۱۳۳۳
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ق.ظ، توسط saeidkhan.)
(۰۹ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  دوستانی که پیام میفرستن راجع به هوش مصنوعی :
من پاسخ یه بزرگواری رو دادم توی خصوصی، همون رو کپی میکنم برای شما، صرفا هم نظر من هستش

اول بگم که نصیر رو نخوندم
---------
سلام
چون هوش کمی حساسه
راهیان رو خوندم(ویرایش قدیمی ترش،جدیدیش رو نمیدونم)،پوران رو خوندم، منبع اصلی رو خوندم، فیلم های رهنمون رو دیدم، و بخشی از فیلم های دانشگاه شریف رو دیدم و یه قسمت که مربوط به جستجو های محلی هستش رو از فیلم های شریف و منبع اصلی برداشتم و برای دوستان توی مانشت هم قرار دادم.بگردید توی بخش هوش پیداش میکند.

با این اوصاف من میخوام اینو بگم خدمتتون که من بعد از کلی خوندن به این نتیجه رسیدم که پارسه خوبه،و فیلم های رهنمون.(چه بسا شما با پارسه راحت نباشید)
من پارسه رو پیشنهاد میکنم + یه قسمتی تحت عنوان " فراتر از جستجوی کلاسیک" که من خودم برداشتم و برای بچه ها گذاشتم توی مانشت.چون پارسه اون قسمت رو کمی خوب نگفته.
-----
کاری که من میکنم این بود. شما خودتون انتخاب کنید و از بچه های دیگه هم بپرسید.چون خیلی ها راهیان میخونن و راضی هستن من نمیتونم با قاطعیت بگم چی خوبه.

ولی راهیان خیلی اشتباه داشت قبلا.الان رو نمیدونم. موفق باشید
با کمال احترام به دوست خوبم
من با نظر ایشون مخالفم، بنده هم هوش مصنوعی پارسه رو داشتم و با مطالعه اون به این نتیجه رسیدم که بدترین کتابی هست که چاپ شده و یک راست اون رو به آشغالی انداختم
بهترین منبع راهیان ارشد(پوران اصلا نیاز نیست) + اگر جاهایی رو ابهام دارید تو اینترنت سرچ کنید یا از منبع بخونیدش
یا علی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Happiness.72
ارسال: #۱۳۳۴
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط Szare295@gmail.com.)
واسه هوش تنها کتاب که ندیدم ازش بد بگن کتاب نصیر هست
درمورد اینکه دقیقا مطابق راسل گفته بنظر من حسنه نه ضعف...چون اعتقاد دارم کتاب باید یه جوری باشه که کامل پوشش بوده بخوای نصف نیمه بخونی و غلط غلوط همون نخونی بهتره حداقلش اگه نرسیدیم قسمت های مهمش رو میخونیم...
ولی تست اومد ازونا مطمن باشیم که میزنیمش...
فقط میمونه متن روون و تست خوب که میگن تست های تالیفی خیلی خوبی داره و تست های کنکورم خوب تحلیل کرده
متنش چطوره بچه هت؟؟روون هست!!!????
یا مث بقیه کتاب های ترجمه چیزی ازش نمیشه فهمید
۰
۰
ارسال: #۱۳۳۵
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  فک کنم کتابی که اون سال شما داشتید بد بوده.
و تا اونجا که اطلاع دارم پارسه از پایه و اساس تغییر کردهSmile
باز هم به نظرم تصمیم اصلی با خود دوستانه.
من برای سیستم عامل هم مدرسان رو پیشنهاد داده بودم.کسی باورش نشد.تا اینکه یه دو نفری رفتن خوندن.بعد فهمیدن.
البته کتاب راه پیما رو نه قدیمیش رو.

ویراست ۵ راهیان که اینجوری بود :
اشتباه در جستجو های FC و BC
اشتباه در بخش ارضا محدودیت و حل غلط تست ها
اشتباه در رزولوشن و بخش منطق و حل غلط و متناقض تمام سوالات
کل قسمت "جستجو های محلی" رو وارونه درس داده
الگوریتم SA و تست هاش همه شون غلط حل شدن با استدلال های به ظاهر درست
اینا بخشی از هزاران اشتباهی هست که من ازش گرفتم.
ویراست ۶ رو هم که دیدم با کمال پر رویی درسنامه بخش ارضا محدودیت همون بود!!
-----
تصمیم نهایی با دوستان
این رفیق ما امیر کبیر قبول شده، شاید حق با ایشون باشه و راهیان بهتر باشهSmile
-----
موفق باشید
مرسی دوست خوبم
بله ممکنه تغییر کرده باشه و خوب شده باشه، من چاپ اولش رو داشتم فکر کنم
پارسته پایگاه داده و نرم افزارش فوق العاده هستن، اما معماری و همین هوشش رو که من داشتم خوب نبودن
هوش کلا سادست ولی باید خوب فهمیدش
با هدف و پیروز باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۷۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۲۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close