زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۱۵۱۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط comcoral.)
سلام

بچه ها برای گرایش نرم افزار تو قسمت دروس مشترک دفترچه سازمان سنجش اینطوری نوشته شده ( (ساختان داده ها و
طراحی الگوریتم ها، نظریه زبان ها و ماشین ها، مدارهای منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل و شبکه های کامپیوتری )

اونکه نوشته ساختمان داده و طراحی الگوریتم ها یعنی هم کتاب ساختمان داده رو باید بخونیم هم کتاب طراحی الگوریتم رو ؟؟؟

امسال ما رو گرفتار کردن با این تغییرات مسخرشون ، فقط تو ایران از این اتفاق ها میوفته ، هوش مصنوعی رو آوردن تخصصی نرم افزار !!!!

ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۱۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط comcoral.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ ق.ظ)justlive93 نوشته شده توسط:  سلام به همه کنکوریا
واسه شبکه چی تست میزنین؟
تستای تالیفیه دکتر حقیقتو از کجا میشه گیر آورد کاملشو؟ داره کسی؟
واسه جمع بندی نظرتون چیه؟ کنکورای سالای قبلو بخوایم داشته باشیم چه کتابایی خوبن؟

سلام

امسال گرایش نرم افزار گرفتار شدم من ، هوش که اصلا نخونده بودم و تمام وقتمو گذاشتم رو الگوریتم و پایگاه داده بیشتر ، خب من اگه میخواستم هوش مصنوعی بخونم میرفتم گرایش هوش مصنوعی و رباتیک بیکار بودم بیام نرم افزار ، ریاضیات هم محاسبات عددی و گسسته حساب ویژه باز کردم که زدن محاسبات رو حذف کردن بجاش ریاضی عمومی ۱ و ۲ آوردن که نزدیک ۱۰۰۰ صفحه هست که حال داره بخونه

چی میخواد بشه امسال خدا میدونه ، طراحی الگوریتم هم که مثل اینکه رفته تو قسمت دروس مشترک و ضریب ۴ گرفته

خدا رحم کنه امسال

هیچ جای دنیا مثل ایران انقدر بی قانون و چرت و پرت نیست که دو ماه مونده به کنکور درس ها و ضریب ها رو تغییر بدن ، حالا ضریب به کنار چرا درس رو تغییر میدین

مردمم که طبق معمول اصلا بحساب نمیان ، برا خودشون میبرن میدوزن و میبافن و بعد هم بخوان رشته می کنن دوباره

آخه به ما چه که بچه های گرایش IT ضعیف هستن نمیتونن ریاضیات مهندسی و محاسبات عددی جواب بدن ، خب از اون ها این درس ها رو امتحان نگیرین و ازشون ریاضی عمومی ۱ و ۲ بگیرین نه اینکه بیاین محاسبات عددی و ریاضیات مهندسی رو از گرایش نرم افزار و معماری کامپیوتر و الگوریتم و محاسبات و هوش مصنوعی حذف کنید و بجاش ریاضی عمومی ۱ و ۲ رو بیارین برای راحتی کار خودتون

یه وزارت علوم اسکل داریم

کلا هیچ جا مثل ایران انقدر اتفاقات عجیب و غریب توش نمیوفته ، عادل فردوسی پور گاهی اوقات تو برنامه نود میگه که ما واقعا استثنایی هستیم ، کارهایی می کنیم که تو هیچ کجای دنیا دیده نمیشه و شنیده هم نمیشه !!!!!

اینم از امسال که آخرش تخم مرغ خودشون رو گذاشتن . بیکار ننشستن
۱
۰
ارسال: #۱۵۱۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط Maryam.Naghdi.)
(۰۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  بچه ها بودجه بندی درس کامپایلرو کسی داره؟ که سالای پیش از هر فصل چه تعداد سوال اومده...
داشتم خودم نمی دونم کجاست الانUndecided

(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ)Maryam.Naghdi نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  بچه ها بودجه بندی درس کامپایلرو کسی داره؟ که سالای پیش از هر فصل چه تعداد سوال اومده...
داشتم خودم نمی دونم کجاست الانUndecided

فایل‌(های) پیوست شده

تحلیل-مهندسی-کامپیوتر-۹۵/pdf
اندازه فایل: ۲/۰۲ MB
تحلیل-مهندسی-فناوری-اطلاعات-۹۵/pdf
اندازه فایل: ۱/۱۲ MB
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , پرهوده , MajidNasiri , signal_micro
ارسال: #۱۵۱۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ ق.ظ)justlive93 نوشته شده توسط:  سلام به همه کنکوریا
واسه شبکه چی تست میزنین؟
واسه جمع بندی نظرتون چیه؟ کنکورای سالای قبلو بخوایم داشته باشیم چه کتابایی خوبن؟

سلام

امسال گرایش نرم افزار گرفتار شدم من ، هوش که اصلا نخونده بودم و تمام وقتمو گذاشتم رو الگوریتم و پایگاه داده بیشتر ، خب من اگه میخواستم هوش مصنوعی بخونم میرفتم گرایش هوش مصنوعی و رباتیک بیکار بودم بیام نرم افزار ، ریاضیات هم محاسبات عددی و گسسته حساب ویژه باز کردم که زدن محاسبات رو حذف کردن بجاش ریاضی عمومی ۱ و ۲ آوردن که نزدیک ۱۰۰۰ صفحه هست که حال داره بخونه

چی میخواد بشه امسال خدا میدونه ، طراحی الگوریتم هم که مثل اینکه رفته تو قسمت دروس مشترک و ضریب ۴ گرفته

خدا رحم کنه امسال

هیچ جای دنیا مثل ایران انقدر بی قانون و چرت و پرت نیست که دو ماه مونده به کنکور درس ها و ضریب ها رو تغییر بدن ، حالا ضریب به کنار چرا درس رو تغییر میدین

مردمم که طبق معمول اصلا بحساب نمیان ، برا خودشون میبرن میدوزن و میبافن و بعد هم بخوان رشته می کنن دوباره

آخه به ما چه که بچه های گرایش IT ضعیف هستن نمیتونن ریاضیات مهندسی و محاسبات عددی جواب بدن ، خب از اون ها این درس ها رو امتحان نگیرین و ازشون ریاضی عمومی ۱ و ۲ بگیرین نه اینکه بیاین محاسبات عددی و ریاضیات مهندسی رو از گرایش نرم افزار و معماری کامپیوتر و الگوریتم و محاسبات و هوش مصنوعی حذف کنید و بجاش ریاضی عمومی ۱ و ۲ رو بیارین برای راحتی کار خودتون

یه وزارت علوم اسکل داریم

کلا هیچ جا مثل ایران انقدر اتفاقات عجیب و غریب توش نمیوفته ، عادل فردوسی پور گاهی اوقات تو برنامه نود میگه که ما واقعا استثنایی هستیم ، کارهایی می کنیم که تو هیچ کجای دنیا دیده نمیشه و شنیده هم نمیشه !!!!!

دوست عزیز اصلاحات آخر دفترچه رو بخونید
ریاضیات امسال تغییر نکرد. همون ۴ درسه. گسسته، محاسبات، ریاضی مهندسی و آمار

«بسیار سفر باید .... تا پخته شود خامی»
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: comcoral
ارسال: #۱۵۲۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ ق.ظ)justlive93 نوشته شده توسط:  سلام به همه کنکوریا
واسه شبکه چی تست میزنین؟
تست ها توی کانال آقائ حقیقت هست

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۱۵۲۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۴۷ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
واسه شبکه چی تست میزنین؟

سلام

خدا رحم کنه امسال

یه وزارت علوم اسکل داریم

دوست عزیز اصلاحات آخر دفترچه رو بخونید
ریاضیات امسال تغییر نکرد. همون ۴ درسه. گسسته، محاسبات، ریاضی مهندسی و آمار

سلام

خیلی ممنونم ، منو نجات دادین

والله اینا دیگه ما رو دیوانه کردن با این کارهاشون ، به خدا بعضی اوقات به سر میزنه برم یه سنگ بگیرم بزنم شیشه های اون وزارت علوم رو بیارم پایین بعد هم بگیرن منو ببرن بندازن زندان ، جهنم ، آخه این مملکته ما داریم !!! یعنی دغدغه کنکور یطرف ، دغدغه ای که اینا به ما اضافه می کنن یطرف ، انشاالله خیر نبینن ، من که راضی نیستم

خیلی لطف کردین جوابمو دادین دوست من

................................................................................​.........

در مورد بقیه دروس که تازه اضافه شدن که سرجاشون هستن ؟ مثلا درس شبکه های کامپیوتری قبلا" تو دروس مشترک گرایش نرم افزار نبود ولی الان اضافه شده ، اینا که سرجاشونن ؟ یا مثلا تو تخخصی هوش رو آوردن درس " طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی " رو حذف کردن

ممنونHeart
۰
۰
ارسال: #۱۵۲۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  
واسه شبکه چی تست میزنین؟

اخه تستا کامل نیست تو کانالشون مثلا فصل لایه شبکه کلا تستاش نیست اون مهمترین فصله
۰
۰
ارسال: #۱۵۲۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)justlive93 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  
واسه شبکه چی تست میزنین؟

اخه تستا کامل نیست تو کانالشون مثلا فصل لایه شبکه کلا تستاش نیست اون مهمترین فصله

من تستاشو پرینت گرفتم هر ۴ تا لایه کراسو داشت
۰
۰
ارسال: #۱۵۲۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  دوستان واسه درس مدیریت طبق توصیه بچه های مانشت رابینز رو خوندم الآن یکی از مدرسای کنکوری که اسم نمی برم تو کانالشون مکررا حرف از کتاب جدیدشون میزنن و استرس میدن که این کتاب قدیمیه؛ در حالی که من همه تست های سالهای قبل رو تو کتاب دیدم؛ اگه کسی از دوستان مدیریت ایشون رو تهیه کرده یا دیده نظرش رو بگه؛ من شخصا تا روز کنکور همین کتابی که بچه های مانشت توصیه کردن رو میخونم و تعویض منبع رو به هیچ وجه صلاح نمیدونم و بجای منبع جدید همین کتابم رو میکنم
ممنون

طرف رابینز چند سال پیشو خونده رفته مدیریت کنکور ۹۵رو صد زده،. بعد این اقا علم غیب داره که فهمیده از کنکور پیش تاحالا رابینز قدیمی شده؟؟؟ مطمءن باشید کتابی که نوشته خلاصه رابینزه.چون منبع ارشد رابینزه.من که نه تلگرام دارم نه میدونم کیه. هرکیه بلاخره کتابشو باید بفروشه دیگه ،نگه رابینز نخونید چی بگه پس......
تستا مدیریتو از جایی دانلود کردید جدا یا توی کنکورای سالای قبل دیدید؟ من تستا ۹۵ دیدم همش تو کتاب بود....بقیشو ندیدم.....
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۵۲۵
۱۳ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)justlive93 نوشته شده توسط:  
واسه شبکه چی تست میزنین؟

میشه برام بفرستی یه دنیا ممنون میشم ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۱۵۲۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ)justlive93 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  
واسه شبکه چی تست میزنین؟

من از این صفحه دان کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۵۲۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ق.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ)justlive93 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  تست ها توی کانال آقائ حقیقت هست

من از این صفحه دان کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی ممنون لطف کردی ;-)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom*
ارسال: #۱۵۲۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۰۲ ق.ظ
سلام
دوستان اگه کسی میتونه به این قسمت جواب بده

۰
۰
ارسال: #۱۵۲۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان
با توجه به اینکه زمان کمی تا کنکور مونده و من وقت نمیکنم تمام فصل های درس سیتم عامل رو بخونم ، میخواستم ازتون خواهش کنم سه تا از مهمترین فصل های این درس رو که هر سال ازش سوال میاد بهم بگید تا بخونم
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۵۳۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ب.ظ)mzi نوشته شده توسط:  سه تا از مهمترین فصل های این درس رو که هر سال ازش سوال میاد
بن بست
حافظه مجازی
زمان بندی فرآیندها

بچه ها ممنون میشم در صورت توان جواب این سوالم رو بدید

...Let it Go
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۷۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۲۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close