زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۱۸۱۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ ب.ظ
امتحان چقدررررررر خوب بود، من خیییلییییی حال کردم. خییلیی دوست داشتم امتحان رو. سال دیگه هم می دم Smile

Hang On, Pain Ends
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , Happiness.72
ارسال: #۱۸۱۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۰۵ ب.ظ
سلام وخدا قوت لطفا نظرتان را درباره سوالات گرایش نرم افزار وشبکه بفرمایید از نظر اینکه هر درس چند تا سوال بود و از نظر سختی واسانی با توجه به منابعی که در همین انجمن معرفی شده بود در چه حدی بود .
ممنون
۱
۰
ارسال: #۱۸۱۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۲۱ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ب.ظ)fatemeh_Itt نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  واقعا احتیاجه ی نامه بنویسیم و از سازمان سنجش به خاطر لطفی که در حق ما کرده تشکر کنیم . ۳۰ سوال زبان و ۲۰ تا ریاضی و ۳۰ تا مشترک و ۲۰ تا تخصصی توی ۱۹۵ دقیقه! الآن من فقط دوست دارم بفهمم که دلیل این کار سازمان سنجش چی بوده ؟ چه فکری پشت این کنکور ارشد بوده ؟ چندتا درس اضافه بشه و سوالات زیاد بشن و وقت دفترچه کم شه ؟ Exclamation خیلی خیلی متاسفم برای سازمان سنجش و هرکسی که پشت این تصمیمات بوده
منم دیروز همش استرس داشتم وقت کم بیارم سوالا وقت گیر بودن نمیتونستم با ارامش روشون فکر کنم الان که اعصابم راحته می بینم که بهترم می تونستم جواب بدمDodgy

من رسیدم همه رو بخونم, ولی وقتی دفترچه رو بهم دادن و دیدم که همش تو این دفترچه است موندم که دفترچه دوم چی داره پس! فهمیدم که باید خیلی سریع جواب بدم, هرچی سریعتر جواب بدی مسلما ضریب خطا هم میره بالاتر و فشار ذهنی هم خیلی می ه بالا . من آخراش جمع نمییتونستم بزنم :|
من تو ریاضی رکورد زدم ۲تا سوال زدم!!! البته رفتم سر سوال بعدی(در حال فحش دادن به سنجش) مراقب سوالو ازم گرفتBig Grin
۱
۰
ارسال: #۱۸۱۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۲۶ ب.ظ
اقا سر مدیریت ترکیدم از خنده ۵ تا زدم با زووور. Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۱۸۲۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  فکر کنم سنجش (رنجش) میخواد تمدد اعصاب ما رو جای سوادمون بسنجه
سال بعد احتمالا یکی رو میارن بالاسرمون آواز بخونه ما هم باید بتونیم تست بزنیم خوب رقابت دیگهBig Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , d_felfelak , kilookiloo
ارسال: #۱۸۲۱
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۳۳ ب.ظ
من سر مدیریت و سیستمو شبکه میخندیدم فقط ...چون معلوم بود یه مشت روانی زنجیری نشستن طرح کردن سوالاشونو.مشخص بود یه نوع مریضی خاصی داشتن که به جای اینکه مداواشون کنن سوالا رو میدن اینا طرح کنن.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , signal_micro , ali.majed.ha
ارسال: #۱۸۲۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  من سر مدیریت و سیستمو شبکه میخندیدم فقط ...چون معلوم بود یه مشت روانی زنجیری نشستن طرح کردن سوالاشونو.مشخص بود یه نوع مریضی خاصی داشتن که به جای اینکه مداواشون کنن سوالا رو میدن اینا طرح کنن.
احتمالا طراحش یه دوست جدید پیدا کرده: طراح سوال سیستم عامل ۹۰و۹۱ Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , energy1 , ali.majed.ha
ارسال: #۱۸۲۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ
چرا حتی بعد از شروع آزمون هم هیچ اطلاع درباره زمان ندادند؟!
افرادی مثل من نتونستن بفهمن که فقط زمان یک دفترچه رو دارن و زمان دفترچه دوم برای نرم افزاری ها نیست.
سنجش، زحمات یک سال خیلی از دانشجو ها رو نه از روی نادانی بلکه از قصد به هدر داد و از این ازمون هیچگونه رتبه بندی ای رو نمیشه عاقلانه دونست.
من نمیدونم جواب این دانشجوها رو میخوان چجوری بِدن و نمیدونم چه کسی پشت این تصمیم گیری ها هست و چرا هنوز هم همون فرد هست.
به هر حال اتفاقی است که افتاده (البته فقط تو ایران چنین اتفاقی میوفته). حال با توجه به اینکه اعتراض، منجر به سودی برای کنکوری های امسال نمیشه، بهترین گزینه پیش روی ما چیست؟ ایا اعتراض ما میتونه سودی برای آینده داشته باشه؟ یا کلا بیخیال کنکور امسال بشیم؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , ali.majed.ha
ارسال: #۱۸۲۴
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط Innocence.)
بچه ها بیاین نظرسنجی بزاریم
در کل سطح کنکور امسال رو نسبت به پارسال چطور ارزیابی میکنید؟؟

بهتر بود یا بدتر

به نظرتون میشه امسال هم مثل پارسال به همپوشانی فوق العاده امیدوار بود؟
۲
۰
ارسال: #۱۸۲۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
خیر نبینن الهی من سیستم عین اب خوردن بود برام این روانیا یه سوالا یی داده بودن فکر کردن بهش از حل کردنش بیشتر وقت میبرد.....
واقعا حق الناس گردنشونه یه ملت ۶ ، ۷ ماه زحمت میکشه خانواده ها خون دل بخورن اخرم اینا به ریش ما بخندن ....

یه دختره وسط ازمون پاشد فوش و فوش کشی به سنجش. بعدم ول کرد رفت هرچی میگرفتنش دوباره دعوا میکرد میرفت.میگفت بااینده ما بازی میکنن پولاشم میگیرن این دزدا.گفتم شیر مادرت حلالت.....
واقعا معلوم بود کینه داشتن ، اینطوری خالی کردن.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , ali.majed.ha
ارسال: #۱۸۲۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان کسی مقدار نانو یادش نیس چند بود ؟؟؟ و گزینه ی چند ؟
سلام من گزینه یک زدم ۱۸۳

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۱۸۲۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  بچه ها بیاین نظرسنجی بزاریم
در کل سطح کنکور امسال رو نسبت به پارسال چطور ارزیابی میکنید؟؟

بهتر بود یا بدتر

به نظرتون میشه امسال هم مثل پارسال به همپوشانی فوق العاده امیدوار بود؟

با این طریقه آزمون گرفتن نه تنها نمیشه دانشجوها رو ارزیابی کرد بلکه نمیشه سطحش رو هم ارزیابی کرد و هیچ نوع ارزیابی دیگه ای هم نمیشه کرد!
این احمقانه ترین نوع آزمون گرفتن بود که تو کره زمین میشه گرفت.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , Innocence , ali.majed.ha
ارسال: #۱۸۲۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ
من یه کاری کردم اگه خانوادم خبردار بشم دیگه قبول هم بشم میگن تو دیگه درس نخونSmile
رفتم سر جلسه یادم رفت ساعت ببرم!!!!!! چندتا درس رو حذف کردم پیش خودم گفتم هر کنکوری حداقل برای هر سوال ۳دقیقه وقت هست منم که چندتا درس رو حذف کردم میانگین۴-۵ دقیقه وقت دارم اصلا زمان دفترچه و تعداد سوالا رو ندیدم!!!!!وقتی مراقب اومد بالا سرم شکه شدم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.majed.ha
ارسال: #۱۸۲۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۵۹ ب.ظ
نظرتون راجع به مدار و سیگنال چی بود؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۳۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۱۲ ب.ظ
۶۰ دقیقه زودتر از وقت رسمی گرایش شبکه ، معماری و نرم افزار امتحان و تموم کردن ! قرار بود ۶۰ دقیقه تخصصی باشه و ۱۹۵ دقیقه مشترک ( دقت کنید کسی از این تایم ها بطور دقیق آگاهی نداشته ) ، طبق کارت که گفته شده بود ۲۵۵ دقیقه و صحبت هایی که اساتید دانشگاه های تهران داشتن این فرمت زمانبندی انتظار می‌رفت ، حتی بعضی از موسسه ها تایم بندی آزمونهای خودشونم همینطوری بوده ، متاسفانه فقط گرایش هوش امسال طبق همین روال ازمونش برگزار شد . و بقیه گرایش ها تو وقت رسمی خودشون آزمون ندادن ، بدتر از اون این هستش که سوالات تخصصی گرایش شبکه و نرم امسال سوالات خوبی بودن و راحت میشد ۵۰٪ پاسخ داد . سنجش هر دلیلی بیاره قابل قبول نیست چون به تناقض میرسه . امیدوارم بچه هایی که زحمت کشیدن به حقشون برسن.
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۷۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۴۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۵۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۷۰۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۳۰۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close