زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۲۶۵۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  زبان ۴۹
ریاضی ۱۶
مشترک ۷
تخصصی ۱۴
معدل ۱۳/۳۶

زبان ۳۳
ریاضی ۸
مشترک ۰
تخصصی ۲۵
معدل ۱۵/۱۰

دوستان بنظرتون این درصدا چی میشه حدود رتبه؟

فقط یه جمله
کاش مشترک ها بیشتر بود
کاش که میدونم! کاش خیلی اتفاقات نمی افتاد.
درصد دوستانم هست.. اونا هم ضربه دیدن مثل من از این تغییرات.
برای اولی رتبه رو گفتم حدود هفتصد تا هشتصد...دومی رو هم گفتم حدود هزار.
حالا به نظرتون حدودی درست گفتم؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۶۵۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
من راستش رشته اصلیم آی تی بود نرم هم شرکت کردم
ولی حقیقتا امسال چیزی مشخص نیست
توکلمون باید بخدا باشه و نمیشه دقیق پیش بینی کرد
بالا هم اگر خونده باشید گفتم که امسال غیر منتظره هست

(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  حالا به نظرتون حدودی درست گفتم؟
بله

ضمنا زبان کامپیوتر خیلی اسون بود و من حدود ۷۰ زدمش ولی آی تی سخت سخت بود

این رو گفتم که زبانی که تو آی تی تراز بالایی میده امسال به همون میزان تو کامپیوتر نمیده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naghmeh70
ارسال: #۲۶۵۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط naghmeh70.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ب.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  
من راستش رشته اصلیم آی تی بود نرم هم شرکت کردم
ولی حقیقتا امسال چیزی مشخص نیست
توکلمون باید بخدا باشه و نمیشه دقیق پیش بینی کرد
بالا هم اگر خونده باشید گفتم که امسال غیر منتظره هست

(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  حالا به نظرتون حدودی درست گفتم؟
بله

ضمنا زبان کامپیوتر خیلی اسون بود و من حدود ۷۰ زدمش ولی آی تی سخت سخت بود

این رو گفتم که زبانی که تو آی تی تراز بالایی میده امسال به همون میزان تو کامپیوتر نمیده
من خودم درصد زبان ای تی و زبان کامپیوترم نزدیک هم بود... ۶۰ کامپیوتر، ای تی ۵۵// ولی اره ای تی برام سخت تر بود
۱
۰
ارسال: #۲۶۵۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۳۶ ق.ظ
من کلا بعد از کنکور دیگه دنبالش نبودم و نیستم
تمرکزم رو گذاشتم رو برنامه نویسی و PHP
هر چی شد شد مهم نیست برام چون تلاشم رو کردم و آدمی نیستم پشت کنکور بشینم
کنکور تو ایران هم بی حساب کتابه و مبنای خوبی واسه سنجش علمی نیست
واسه رتبه ۱۰۰ یا ۱۰۰۰ هم آماده ام از بس آی تی شلم شولونگ بود خخخ
واقعا کنکور تموم شد راحت شدم از بس دلم واسه کد زنی و برنامه نویسی تنگ شده بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۲۶۶۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۰ ق.ظ
سنجش عزیز ما را به خیر تو امید نیست ، شر مرسان ... Smile)
۱
۰
ارسال: #۲۶۶۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان.با توجه به اینکه در ماه سرنوشت ساز خرداد هستیم و اعلام نتایج رو در پیش داریم.نظراتتون رو بدید ببینیم به نظرتون نتایج چه روز و تاریخی اعلام خواهد شد.من طی یه تحقیقاتی که نسبت به اعلام نتایج چهار سال گذشته انجام دادم احتمال اینکه نتایج ۲۱ یا ۲۲ خرداد بیاد به نظرم بیشتر هست.باز شما اگر اطلاع دقیق تری دارید اعلام نظر کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۶۶۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.با توجه به اینکه در ماه سرنوشت ساز خرداد هستیم و اعلام نتایج رو در پیش داریم.نظراتتون رو بدید ببینیم به نظرتون نتایج چه روز و تاریخی اعلام خواهد شد.من طی یه تحقیقاتی که نسبت به اعلام نتایج چهار سال گذشته انجام دادم احتمال اینکه نتایج ۲۱ یا ۲۲ خرداد بیاد به نظرم بیشتر هست.باز شما اگر اطلاع دقیق تری دارید اعلام نظر کنید.
نظر ما مهم نیست واسه سنجش
۴
۱
ارسال: #۲۶۶۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۲۹ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.با توجه به اینکه در ماه سرنوشت ساز خرداد هستیم و اعلام نتایج رو در پیش داریم.نظراتتون رو بدید ببینیم به نظرتون نتایج چه روز و تاریخی اعلام خواهد شد.من طی یه تحقیقاتی که نسبت به اعلام نتایج چهار سال گذشته انجام دادم احتمال اینکه نتایج ۲۱ یا ۲۲ خرداد بیاد به نظرم بیشتر هست.باز شما اگر اطلاع دقیق تری دارید اعلام نظر کنید.
اگه اشتباه نکنم توی دفترچه نوشته بود دهه دوم خرداد
دهه دوم هم یعنی بین ۱۰ ام تا ۲۰ ام
۰
۰
ارسال: #۲۶۶۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۱ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.با توجه به اینکه در ماه سرنوشت ساز خرداد هستیم و اعلام نتایج رو در پیش داریم.نظراتتون رو بدید ببینیم به نظرتون نتایج چه روز و تاریخی اعلام خواهد شد.من طی یه تحقیقاتی که نسبت به اعلام نتایج چهار سال گذشته انجام دادم احتمال اینکه نتایج ۲۱ یا ۲۲ خرداد بیاد به نظرم بیشتر هست.باز شما اگر اطلاع دقیق تری دارید اعلام نظر کنید.
اگه اشتباه نکنم توی دفترچه نوشته بود دهه دوم خرداد
دهه دوم هم یعنی بین ۱۰ ام تا ۲۰ ام
سلام..بله درسته در دفترچه کنکور اینجور نوشته اما طی مصاحبه ای که اگر اشتباه نکنم تاریخ بیست و هفتم اردیبهشت از اقای توکلی منتشر شد اعلام کردن که نتایج نیمه دوم خرداد اعلام خواهد شد...چهار سال اخیرم که من بررسی کردم نتایج بین بیست و یکم تا بیست و پنجم اعلام شده .بعید میدونم قبل از بیستم نتایج اعلام بشه گرچه اگر زودتر اعلام بشه که خیلی هم خوشحال خواهیم شد.اما تاریخ اعلام نتایج در سالهای پیش:سال ۹۵ :بیست و پنجم/سال ۹۴:بیست و دوم/سال ۹۳:بیست و یکم/سال ۹۲:بیست و دوم..دیگه تحقیقات از این دقیق تر؟>Big Grin تازه در مورد روز اعلام نتیجه هم در این چهار سال تحقیق کردم و نتایجش به این صورت بوده که دوسال از این چهار سال نتایج روز سه شنبه و دو سال روز یکشنبه اعلام شده...ببین یه کنکور ادم رو به چه تحلیل های جامعی میکشونه...خخخخخخ
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۲۶۶۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ب.ظ
الآن سه تا پروژه سرم ریخته که یکیش فاینالمه باید تا یک ماه دیگه دفاع کنم و تهیه Doc
اینقدر بعد کنکور حجم کاری دانشگاه بالا بود که باورم نمیشه نزدیک ۱ ماه از کنکورم گذشته
هر چی بهش فکر نکنید بهتره بنظرم
زود میگذره
ایشالا خیر باشه
۰
۱
ارسال: #۲۶۶۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۳۰ ب.ظ
چرا هر سال همه از کنکور و سنجش و سوالا اینهمه ایراد می گیرن؟
حالا امسال میگن زمان و دفترچه ها هم تغییرات داشته و همه غافلگیر شدن ولی پارسال هم همین بحثا بود. سال های قبلش هم بود. هم توی ثبت نام هم بعد از آزمون هم توی اعلام نتایج هم بعدا توی نتایج نهایی میگین پارتی بازی شده. آخه این چه رفتاریه یعنی اینایی که قبول میشن درس نخوندن یا کمتر از قبول نشده ها درس خوندن؟ دست از این رفتارتون بردارید. معمولا آدمایی که خودشون ایراد دارن از بقیه ایراد می گیرن و هرچه ایرادشون بیشتر باشه سراغ چیزای بزرگ تر مثل سازمان سنجش میرن. واقعا زشته.
حالا هرکی جزو اون دسته از آدماس میاد منفی میده.
۲
۲۰
ارسال: #۲۶۶۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
امثال شما که میای اینجا نطق میکنن کنکور امسال ارشد آی تی رو تجربه نکردن و گرنه صدات در نمیومد اینجا بخوای منبر بری و ملا بازی در بیاری و نصحیت کنی
امثال تو اگه کتاب شبکه کراس رو میخوندن به امید ۱۰۰ و ۲ تا سوالش غلط میشد سر کنکور واسشون دیگه صداشون در نمی اومد اینجا
امثال تو اگه مبانی مدیریت رابینز رو که ۵۰۰ صفحه خشک و سفت هستش رو بالای ۵ مرتبه میخوندن به امید ۱۰۰ ولی ۵ سوال سر کنکور به درسش اضافه میشد و منبع سوالات عوض میشد و متحیر میشدی که خدایا چ خبره اینجا‌ به احترام بچه های مانشت دهنشون رو بسته نگه میداشتن
امثال تو شاید از جمله افرادی باشن که هوش فیلی رو تجربه کردن و امسال بهشون چسبیده
امثال تو آدمایی میشن به لطف بند پ پشت میزنشین و کر و لال و کور از مشکلات جامعه و جوونهاش و دغدعه ها
امثال تو آدمای جالبی نیستند و کسی دوستشون نداره
امثال تو زود پیشرفت واهی میکنن ولی از درون تهی چون درد رو نمی شناسن و چشماشون رو روی حقیقت میبندن
امثال تو نیازی به منفی ما ندارند چون دیدشون منفی هست و بفهم که منفی ما در تو نتیجه ای مثبت داره تا شاید بخودت بیای
وای بر امثال تو وای ‌...
۱۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro , همیلا , Hopegod , elhamgh , Innocence , roodantnt , shahraz , mmm1374 , mzha , naghmeh70 , energy1
ارسال: #۲۶۶۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  حالا هرکی جزو اون دسته از آدماس میاد منفی میده.
من از اون دسته از آدمایی که گفتی نیستم ولی منفی دادم چون داری به همه بچه هایی که خوندن توهین میکنی آقای معلم اخلاق.
من چند سال از درس دور بودم الان وقتی کنکور امسال رو دادم هر کی ازم میپرسه میگم اصلا از اولش اشتباه کردم درس خوندم چون این کنکور واقعا توی اون تلاش معنی نداشت باور کن اگه درس نمیخوندم و بدون اینکه وقت بزارم (وقتمو تلف نمیکردم) و فقط ۲۰ روز آخر تستای ۴ یا ۵ سال اخیر رو کار میکردم بازهم همین نتیجه رو میگرفتم ریاضی مهندسی خوندم آمار برای ۱۰۰ درصدو خیلی درسای دیگه، وقت نکردم مدار الکتریکی یه نگاه انداختم(میدونی چندتا درس رو فدای مدار کردم یه سوال سیگنال و نظریه رو نزدم به همین خاطر) وقت نبود رفتم سر ریاضی (تو ۳ دقیقه باز ۲ تا تست ریاضی میشد زد واقعا حتی بدون اینکه برای کنکور بخونم اون سوالا رو میزدم پس اصلا چه خوندنی بود واسه این میگم چرا درس خوندم اصلا!!!!)
با حرفای نسنجیدت بچه هایی که خوندن رو آزار نده، درضمن اون چند سطری آخری که دوست خوبم درباره شما نوشت احتمالا صدق میکنه.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , همیلا , Hopegod , elhamgh , Innocence , shahraz , mmm1374 , naghmeh70
ارسال: #۲۶۶۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  حالا هرکی جزو اون دسته از آدماس میاد منفی میده.
منفی ندادم ولی شما با ۲۰۰ پشت کنکور نموندی که حالا امید به مجاز شدن هم نداشته باشی و مجبور بشی قید ارشد رو به کل بزنی.
قدیمیا خوب گفتن که کم گوی و گزیده گوی چون در!
نمیتونید دردی رو آروم کنید، اقلا نمک رو زخم ملت نپاشید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , Happiness.72 , jalili123 , signal_micro , shahraz , همیلا , naghmeh70
ارسال: #۲۶۷۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ
من فحاشی هایی که بهم میشه رو جواب نمیدم چون شان خودمو در حد فحش دهنده ها پایین نمیارم.
اما خدمتتون بگم من هم شبکه ی کراس و هم شبکه ی تننباوم رو خوندم. برای ریاضی مهندسی کریزیگ که میدونید حجمش چقدره رو کامل خوندم اما یه تستشو هم نزدم چون مشترک سالی که من دادم خیلی سخت و وقت گیر بودن و به ریاضی ها نرسیدم اما نگفتم چون مشترکو سخت دادن باید وقتو اضافه می کردن، چون برای همه سخت بوده و کسی که بیشتر خونده وقت بیشتری آورده و لابد به ریاضیا هم رسیده. برای الگوریتم هم clrs خوندم هم ۶۰۰ مسئله. تا دلتون هم بخواد توی اینترنت سرچ کردم و جزوه دانلود می کردمو می خوندم. و با اینکه چندتا سوال اشتباه بود نگفتم من که برای هر درس دوتا یه سه تا کتاب خوندم ولی تستاش مشکل داشتن پس باید به سنجش فحش داد. و هفته قبل از کنکور هم یه مشاور به ما گفت فوتبالیست ها موقع تمرین با توپ های کوچکتر تمرین می کنن تا توی بازی واقعی که توپ بزرگتره راحت تر باشن شما هم برای ارزیابی دو تا کنکور با هم بدین. من هم هر دو روز از ساعت ۸ صبح تا ۲ دو تا کنکور میذاشتم جلوم و بدون استراحت و بدون اینکه حتی از جام بلند بشم از خودم آزمون می گرفتم. که البته ممنونم از بچه هایی که آزمون های پارسه و مدرسان شریف و نصیرو توی مانشت آپلود می کردن. بعد از این همه زحمت هم خدارو شکر نتیجه ی دلخواهمو گرفتم و رتبم دو رقمی شد. حالا اگه تستای کنکور پر از اشتباه باشن من نباید قبول میشدم و کسی که زحمت نکشیده باید قبول میشد. همچین چیزی منطقیه؟
من میگم شرایط برای همه یکسانه حتی همون سال هم همه اومده بودن اینجا می گفتن چرا سوالا اینقدر سخت بود و کلی بدوبیراه به طراحای سنجش می گفتن و طلبکار بودن که طراحا از اونجایی که اونا خونده بودن سوال طرح نکردن. من همون موقع اونجا گفتم سوالا اگه سخت بوده برا همه سخته و سیل منفی ها بود که سرازیر شد. اما هرکس بیاد به سنجش بدوبیراه بگه و ژست روشنفکری به خودش بگیره که زندگی جوونا نابود شده همه تاییدش می کنن. من فقط میگم سنجش کارشو خوب انجام داده حالا شما چون من طرفدار جناحتون نیستم نمیتونین حرفامو قبول کنید. مثل انتخابات.
۳
۹

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۶۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۸۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close