زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۳۳۶۱
۱۳ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۰۳ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۴ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۸ ب.ظ)aidajooon نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ)aidajooon نوشته شده توسط:  سلام
کسی از کتاب نارجی داده و الگوریتم پوران استفاده کرده؟؟
تست هاش خوبه و کامل هست ایا؟؟
کلان به نظرتون چطوریه؟؟

واسه داده الگوریتم به نظرم کتاب آبی رو کامل با تستاش حفظ باشین! یعنی انقدر تسلط لازمه.

برای تسلط بیشتر هم ۶۰۰ مسئله و نارنجی پوران کافیه.
۶۰۰ مسئله خیلی کمک می کنه
کلا تسلط کامل کامل کامل به روی آبی پوران + زدن تست های ۶۰۰ و نارنجی میتونید راحت ۱۰۰ بزنید.
اخه من کتاب مقسمی دارم خواستم ببینم تست های نارنجی برای در کنارش بودن خوبن یا نه ؟؟
کلان تست های کنکور هست یا تالیفی؟؟
خود استاد یوسفی به من گفت ۶۰۰ مسله خیلی سقلیه برا دانشجو ها وقت گیر خیلی نیاز نیس بخونین
بعد برا گسسته به نظرتون ابی کافیه؟؟ یا نارجی هم درکنارش باشه
اخه ابی هم تست زیاد داره

نارنجی مسئله مهم های ۶۰۰ مسئله رو داره...ولی به نظرم خود ۶۰۰ رو هم بخونید خیلی خوبه...نوع نوشتنش و پاسخ دادنش خیلی کمک می کنه. البته خیلی از تستاش هم تکراریه ، ولی خب یه دید خیلی خوبی به آدم میده....۶۰۰ رو مجبور نیستین همه ی مسئله هاش رو حل کنین، از خیلی سختاش و ستاره داراش بگذرین و رو اونایی معقول تره وقت بذارین.
۶۰۰ مسئله خیلی از تستاش حتی بدون تغییر تو کنکور اومده...مخصوصا سال ۹۵ که خیلییاش تو ۶۰۰ مسئله بود.

درمورد گسسته من خودم زیاد وقت نذاشتم روش، نمیتونم درست نظر بدم...ولی به نظرم آبی کافی باشه.
اگه می خواین خیلی قوی شین نارنجی هم بگیرین.

ولی در کل به نظرم بیشتر تمرکزتون رو روی داده الگورتیم بذارین تا گسسته، گسسته آیتی امسال فوق االعاده سخت بود که اصلا خیلی ها نتونستن بزنن ....داده الگوریتم رو اگه به تسلط کامل کامل برسین خیلی میشه تست هاش رو راحت زد.... تست های کنکور های سال گذشته( که میشه همون تست های آبی) رو به نظرم باید تقریبا حفظ باشین!! یعنی انقدر تسلط لازمه.
خیلی ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۶۲
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۳ ق.ظ
سلام به دوستان عزیز و خوب مانشت
میخواستم بپرسم الان واسه من که تهران قبول میشم تو یکی از گرایش های آی تی، الان تا قبل از شروع کلاسها چه مهارت های رو باید تو خودم تقویت کنم.منظورم چی بخونم الان؟
آیا نیازه همین درسهایی که واسه ارشد خوندمو مطالعه داشته باشم؟
البته متلب و زبان کمی کار میکنم ولی تو زبان نمیدونم دقیقا چی بخونم اگه یه راهنمایی کنید ممنون میشم.
۰
۰
ارسال: #۳۳۶۳
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ ق.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ ق.ظ)rastgar.mohammad نوشته شده توسط:  سلام به دوستان عزیز و خوب مانشت
میخواستم بپرسم الان واسه من که تهران قبول میشم تو یکی از گرایش های آی تی، الان تا قبل از شروع کلاسها چه مهارت های رو باید تو خودم تقویت کنم.منظورم چی بخونم الان؟
البته متلب و زبان کمی کار میکنم ولی تو زبان نمیدونم دقیقا چی بخونم اگه یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

زبان انگلیسی خودتو تقویت کن چون خیلی به مقاله و کتاب زبان اصل خوندن نیاز پیدا می‌کنی
لینوکس یاد گرفتن خیلی می‌تونه مفید باشد....(روی Vmware نصب کن، روزی دو سه ساعت ور برو باهاش)
پیاده سازی مفاهیم شبکه توی یه توزیع از لینوکس....(ویدئوهای آموزشی زیادی هست توی وب سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
یادگیری مفاهیم شبکه به صورت عملی......(نرم افزارهای پیاده‌سازی مفاهیم شبکه به صورت مجازی هست..مثل Packet tracer و خیلی چیزای دیگه)

والا زبانم بستگی به خودت داره. باید هر روز بخونی..از لغت گرفته تا یه خورده گرامر..کتاب لغات تافل یا GRE یا ۱۱۰۰ همشون خوبه...خوندن گرامر هم واقعا نیازه..یدونه ازین کتابای گرامر جامع میتونی پیدا کنی بخونی..من خودم دوستی اشتم نرم افزار دانشگاه تهران قبول شده بود ترم یک گویا خیلی سخت تموم شد واسش(میگفت خیلی از اسایتد کلن همه چیزشون انگلیسیه)

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۲
۰
ارسال: #۳۳۶۴
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ ق.ظ)rastgar.mohammad نوشته شده توسط:  سلام به دوستان عزیز و خوب مانشت

زبان انگلیسی خودتو تقویت کن چون خیلی به مقاله و کتاب زبان اصل خوندن نیاز پیدا می‌کنی
لینوکس یاد گرفتن خیلی می‌تونه مفید باشد....(روی Vmware نصب کن، روزی دو سه ساعت ور برو باهاش)
پیاده سازی مفاهیم شبکه توی یه توزیع از لینوکس....(ویدئوهای آموزشی زیادی هست توی وب سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
یادگیری مفاهیم شبکه به صورت عملی......(نرم افزارهای پیاده‌سازی مفاهیم شبکه به صورت مجازی هست..مثل Packet tracer و خیلی چیزای دیگه)

والا زبانم بستگی به خودت داره. باید هر روز بخونی..از لغت گرفته تا یه خورده گرامر..کتاب لغات تافل یا GRE یا ۱۱۰۰ همشون خوبه...خوندن گرامر هم واقعا نیازه..یدونه ازین کتابای گرامر جامع میتونی پیدا کنی بخونی..من خودم دوستی اشتم نرم افزار دانشگاه تهران قبول شده بود ترم یک گویا خیلی سخت تموم شد واسش(میگفت خیلی از اسایتد کلن همه چیزشون انگلیسیه)

داداش مرسی دمت گرم
۰
۰
ارسال: #۳۳۶۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۰۴ ب.ظ
من که امروز یه اس ام اس از دانشگاه سراسری که بعنوان اولویت اولم زده بودم رسید دستم در مورد یکی از خدمات دانشگاهی که فکر کنم سوتی رو داد.چون هیچ وقت اس ام اس از دانشگاه واسم نمی اومد .الان دانشگاهها به نظرم اسامی قبولی ها رو دارن و اطلاعات رو سنجش قطعا
واسشون فرستاده خلاصه نتیجه ارشد ما که از الان معلوم شد...خخخخ
۰
۰
ارسال: #۳۳۶۶
۰۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  من که امروز یه اس ام اس از دانشگاه سراسری که بعنوان اولویت اولم زده بودم رسید دستم در مورد یکی از خدمات دانشگاهی که فکر کنم سوتی رو داد.چون هیچ وقت اس ام اس از دانشگاه واسم نمی اومد .الان دانشگاهها به نظرم اسامی قبولی ها رو دارن و اطلاعات رو سنجش قطعا
دانشگاه های شرایط خاص؟؟یا دولتی های معمولی

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۰
۰
ارسال: #۳۳۶۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  من که امروز یه اس ام اس از دانشگاه سراسری که بعنوان اولویت اولم زده بودم رسید دستم در مورد یکی از خدمات دانشگاهی که فکر کنم سوتی رو داد.چون هیچ وقت اس ام اس از دانشگاه واسم نمی اومد .الان دانشگاهها به نظرم اسامی قبولی ها رو دارن و اطلاعات رو سنجش قطعا

کجا و با چه رتبه‌ای؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۶۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  من که امروز یه اس ام اس از دانشگاه سراسری که بعنوان اولویت اولم زده بودم رسید دستم در مورد یکی از خدمات دانشگاهی که فکر کنم سوتی رو داد.چون هیچ وقت اس ام اس از دانشگاه واسم نمی اومد .الان دانشگاهها به نظرم اسامی قبولی ها رو دارن و اطلاعات رو سنجش قطعا

نه دولتی معمولی.اس ام اسش شاید همین جوری بود.در مورد رتبه و قبولی و اینجور چیزها نبود.من معتقدم سازمان سنجش اسامی ۸۰ درصد قبولی ها رو به دانشگاهها احتمالا معرفی کرده و دانشگاهها هم اطلاعات این افراد رو در سامانه های خودشون ثبت کردند.حالا اس ام اس هایی پیرامون خدمات و اطلاع رسانی ها و اینجور چیزها هم میتونه برای خیلی ها بیاد.این چیزی هم که من گفتم در حد حدس و گمان هست شایدم اصلا اینجوری نبوده باشه.گرچه تقریبا با توجه رتبم احتمال قبولیم رو بالا میدونم.بهرجهت نمیشه به صرف یک اس ام اس به طور قطع این رو به منزله قبولی دونست.امیدوارم که البته درست حدس زده باشمWink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا
ارسال: #۳۳۶۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۲ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  من که امروز یه اس ام اس از دانشگاه سراسری که بعنوان اولویت اولم زده بودم رسید دستم در مورد یکی از خدمات دانشگاهی که فکر کنم سوتی رو داد.چون هیچ وقت اس ام اس از دانشگاه واسم نمی اومد .الان دانشگاهها به نظرم اسامی قبولی ها رو دارن و اطلاعات رو سنجش قطعا

نه دولتی معمولی.اس ام اسش شاید همین جوری بود.در مورد رتبه و قبولی و اینجور چیزها نبود.من معتقدم سازمان سنجش اسامی ۸۰ درصد قبولی ها رو به دانشگاهها احتمالا معرفی کرده و دانشگاهها هم اطلاعات این افراد رو در سامانه های خودشون ثبت کردند.حالا اس ام اس هایی پیرامون خدمات و اطلاع رسانی ها و اینجور چیزها هم میتونه برای خیلی ها بیاد.این چیزی هم که من گفتم در حد حدس و گمان هست شایدم اصلا اینجوری نبوده باشه.گرچه تقریبا با توجه رتبم احتمال قبولیم رو بالا میدونم.بهرجهت نمیشه به صرف یک اس ام اس به طور قطع این رو به منزله قبولی دونست.امیدوارم که البته درست حدس زده باشمWink
خوش به حالتون

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۰
۰
ارسال: #۳۳۷۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ ب.ظ
کسی نظری داره که با اتفاقات‌رشته آی تی همپوشانی برای رشته های آیتی و تجارت چطوری میشه؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۷۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۸ ب.ظ
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی، اول شهریور اعلام می‌شود.

علیرضا رهایی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانند اول شهریورماه با مراجعه به سامانه
نتایج نهایی خود را مشاهده کنند.
وی شرایط آموزشی در رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی را مناسب توصیف کرد و گفت: اخیرا بیش از هزار عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد جذب شده‌اند و پرونده‌های زیادی نیز در دست بررسی است و به زودی به بدنه علمی دانشگاه وارد می‌شوند و شرایط علمی واحدها نیز در حال بهبود است.

اندک اندک جمع مستان می رسد اندک اندک این نتایج می رسد.دوستان با توجه به خبر بالا و اینکه گفته شده بود نتایج امسال سراسری و ازاد همزمان اعلام خواهد شد پس احتمال اینکه نتایج سراسری هم روز چهارشنبه اول شهریور ماه اعلام بشه بسیار بالا هست.هر ساله اول نتایج ارشد سراسری میومد بعد ازاد.امسالم در بدترین حالت باید همزمان اعلام بشه.پس دوستانی که میخوان استرس بگیرن از الان شروع کنن که عقب نمونن...خخخخخخخ
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , d_felfelak , naser.71 , f2000 , RASPINA
ارسال: #۳۳۷۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  ....پس دوستانی که میخوان استرس بگیرن از الان شروع کنن که عقب نمونن...خخخخخخخ

مرسی که انرژی میدین Smile
۰
۰
ارسال: #۳۳۷۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی، اول شهریور اعلام می‌شود.

علیرضا رهایی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانند اول شهریورماه با مراجعه به سامانه
نتایج نهایی خود را مشاهده کنند.
وی شرایط آموزشی در رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی را مناسب توصیف کرد و گفت: اخیرا بیش از هزار عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد جذب شده‌اند و پرونده‌های زیادی نیز در دست بررسی است و به زودی به بدنه علمی دانشگاه وارد می‌شوند و شرایط علمی واحدها نیز در حال بهبود است.

اندک اندک جمع مستان می رسد اندک اندک این نتایج می رسد.دوستان با توجه به خبر بالا و اینکه گفته شده بود نتایج امسال سراسری و ازاد همزمان اعلام خواهد شد پس احتمال اینکه نتایج سراسری هم روز چهارشنبه اول شهریور ماه اعلام بشه بسیار بالا هست.هر ساله اول نتایج ارشد سراسری میومد بعد ازاد.امسالم در بدترین حالت باید همزمان اعلام بشه.پس دوستانی که میخوان استرس بگیرن از الان شروع کنن که عقب نمونن...خخخخخخخ

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ در روز جمعه ۱۰ شهریورماه خبر داد.

ابراهیم خدایی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه اختتامیه المپیادهای بین المللی ریاضی و شیمی افزود: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌های کشور ۱۰ شهریور ۹۶ اعلام می‌شود.
خب تحلیل ما اشتباه از اب در اومد سپاس از سازمان سنجش که باز هم یکبار دیگه تمام تحلیل ها رو نقش بر آب کرد.خخخخ...ده شهریور یه خورده زود نیست برای اعلام نتایج؟من که میگم بزارن ۲۵ یا ۲۶ شهریور اعلام کنن...خب دوستان با این اوصاف خواهشا به خودتون مسلط باشید برای استرس داشتن هنوز زوده وقت زیاده اصلا عجله نکنیدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , sciencelover
ارسال: #۳۳۷۴
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۰۷ ب.ظ
دوستان کسی اطلاع نداره کلاسای پردیس امیرکبیر کجا برگزار میشن؟اگه کسی رو میشناسید که اپردیس میونه لطفا معرفی کنید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۷۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ب.ظ)narges2018 نوشته شده توسط:  دوستان کسی اطلاع نداره کلاسای پردیس امیرکبیر کجا برگزار میشن؟اگه کسی رو میشناسید که اپردیس میونه لطفا معرفی کنید

موقع انتخاب رشته من سرچ میکردم امیرکبیر تو سایتش زده بود بچه‌های پردیس و غیرپردیس کلاسشون یکیه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۱۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۳۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close