زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر

ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ
سلام
بچه ها من اول رورانه علوم کامپوتر تهران و امیر کبیر رو میزنم بعد شبانه هاشونو.رتبم تو مهندسی دانش ۱۰ شده.به نظرتون بعد اونا دانش تهران رو بزنم یا علوم بهشتی رو. چون بعدا میخوام اپلای کنم و به نظر مهندسی دانش به درد اپلای نمیخوره .کارم درسته به نظر شما؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۴ ق.ظ
دانش بدرد هیچی نمیخوره (نه کار، نه دکتری، نه آپلای)

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ ق.ظ
RE: روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من اول رورانه علوم کامپوتر تهران و امیر کبیر رو میزنم بعد شبانه هاشونو.رتبم تو مهندسی دانش ۱۰ شده.به نظرتون بعد اونا دانش تهران رو بزنم یا علوم بهشتی رو. چون بعدا میخوام اپلای کنم و به نظر مهندسی دانش به درد اپلای نمیخوره .کارم درسته به نظر شما؟

اگر علوم کامپیوتر رتبت خوبه همون برو علوم. دانش فعلا جا نیفتاده اصلا
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام
سلام شما شبانه امیرکبیر و بالاتر از روزانه بهشتی زدید؟ آخه میگن بهشتی تو علوم بالاتره و منو تا حدی مردد کردند، نظر شما چیه؟
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ)heelii نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام
سلام شما شبانه امیرکبیر و بالاتر از روزانه بهشتی زدید؟ آخه میگن بهشتی تو علوم بالاتره و منو تا حدی مردد کردند، نظر شما چیه؟

heelii رتبه تون چند شده؟
اگه بهشتی روزانه میارید اونو بالاتر بزنید بعد شبانه امیرکبیر. من علاوه بر گفته های بچه ها و هیئت علمی قویتر براساس سایت دانشگاه ها از استاد راهنمای خودم تو دانشگاه اصفهان هم که پرسیدم گفتن شهید بهشتی بهتر از امیرکبیره
۰
۱
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ)AminKho نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ)heelii نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام

heelii رتبه تون چند شده؟
اگه بهشتی روزانه میارید اونو بالاتر بزنید بعد شبانه امیرکبیر. من علاوه بر گفته های بچه ها و هیئت علمی قویتر براساس سایت دانشگاه ها از استاد راهنمای خودم تو دانشگاه اصفهان هم که پرسیدم گفتن شهید بهشتی بهتر از امیرکبیره
رتبه من ۹۱ علوم و۳۶ مهندسی دانش. مرسی از راهنماییت همون بهشتی رو بالاتر میزنم.
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۴ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  دانش بدرد هیچی نمیخوره (نه کار، نه دکتری، نه آپلای)

ببخشید میتونم بپرسم چرا مهندسی دانش به درد نمیخوره؟؟ من خیلی به درسای این رشته علاقه دارم. میشه لطف کنین بیشتر توضیح بدین؟؟؟ میخوام ارشد این گرایش و بخونم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close