زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵)

ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط kebrit.)
Question اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵)
سلام به همگی دوستان.

من دو روز پیش متوجه شدم که برای ترم اول ارشد باید انتخاب واحد میکردم که نکردم ، به لطف اهمال خودم و سیستم آموزشی ستودنی دانشگاه !

دیروز و امروز هم رفتم دانشگاه که ببینم چه کاری باید انجام بدم ، با آموزش دانشکده ی کامپیوتر صحبت کردم. مسئول اصلی تحصیلات تکمیلی نبود(خانم لشگری) و همکارشون بود ، که چندباری بنده رو بی جهت به افراد مختلف (مدیر گروه، دفتر تحصیلات تکمیلی، معاون) ارجاع داد. که هیچکس اطلاع کافی در باب این موقعیت نداشت.

نهایتاً به این نتیجه رسیدم که باید تا زمان حذف و اضافه صبر کنم و اون روز واحد بردارم.

میخواستم ازتون بپرسم دقیقاً باید چه کاری انجام بدم ؟

یک نفر از دوستان گفتن باید نامه ی ثبت نام با تاخیر بگیرم و امضا کنم.

---------------------------------------
سوال دوم : (پست سوم تاپیک) :

از بین واحد های باقی مانده (دارای ظرفیت) ، کدوم هارو پیشنهاد میکنید برای ترم اول ارشد نرم افزار

و اساتیدشون رو چطور ارزیابی میکنید ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ ب.ظ
RE: اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵)
تا جایی که من اطلاع دارم تو حذف و اضافه میتونین درساتونو بردارین و مشکلی نخواهین داشت.
۱
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط kebrit.)
RE: اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  تا جایی که من اطلاع دارم تو حذف و اضافه میتونین درساتونو بردارین و مشکلی نخواهین داشت.

تشکر از بابت پاسخگویی

سوال دیگری هم داشتم :

از بین واحد های باقی مانده (دارای ظرفیت) ، کدوم هارو پیشنهاد میکنید برای ترم اول ارشد نرم افزار

و اساتیدشون رو چطور ارزیابی میکنید ؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۵۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close