زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع ارشد رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
منابع ارشد رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵
با سلام خدمت کنکوری های امسال و سالهای بعد مانشت (اگه سالهای بعد این پست به درد بخوره البته )
من اکثر مصاحبه های رتبه های فوق العادهء سالهای ۹۳، ۹۴، و ۹۵ مانشت رو خوندم، تصمیم گرفتم برای
منابعی که تو مصاحبه هاشون معرفی کردند جدول بکشم و مقایسه کنم ببینم رتبه های برتر از کدوم منابع
بیشترین استفاده رو کردند. و نهایتا تصمیم گرفتم نتیجه کارم رو در اختیار باقی دوستان هم بگذارم که حداقل
کمکی کرده باشم( اینجوری لازم نیست همه برن کلی وقت بگذارند مصاحبه ها رو کامل بخونن) و نتیجه ی کار
ی تصویره که براتون میگذارم.Big Grin

ضـــــمنا ممکنه برای بعضی درس ها چند منبع توی
تصویر باشه، که لازمه توضیح بدم دقیقا چیزیه که بچه های رتبه ی برتر گفتن و بنده فقط منتقل کننده ی
نظرات رتبه های برتر در مورد منابع هستم. باقی کار همت شما رو می طلبه و به خودتون بر می گرده که
برای هر درس با توجه به سابقه ی تحصیلی و میزان مطالعه نیازمند چه منبعی هستید
(منابعی با توضیحات پایه ای، تست، درسنامه، کم حجم و غیره....)به هر حال امیدوارم به دردتون بخوره.

ی خواهش هم از دوستان با سابقه و پیشکسوت مانشت دارم :
لطفا اگه پیشنهاد کتابهای بهتری داریداینجا نظراتتون رو بگیدکه این پست ی مرجع کامل برای منابع شه
و بچه ها لازم نباشه کلی پیج رو بگردند.دلیل هایی که برای انتخاب منبع پیشنهادیتون دارید رو هم بنویسید.
به بچه های پشت کنکوری مانشت کمک کنید بهترین انتخاب رو داشته باشند.

ان شاالله که به درد دوستان بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر

[تصویر:  421897_photo_2016-09-15_11-46-40.jpg]

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro , saeedmihan , Davood21

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۳۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  منابع ارشد کامپیوتر azizehmah ۸ ۸,۸۲۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marge_setare
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close