زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
حدود قیمت ۱ تومن الی ۱۴۰۰
فقط کارهای ارشد رو انجام بده کافیه، اهل گیم نیستم
(مسئله اصلی اینه که نمیدونم نرم افزار هایی که توی ارشد کار میکنیم تا چه حد سنگینه، مثلا اگه سنگین نباشه یک لپ تاپ معمولی برمیدارم و به دنبال لپ تاپ گرون تر نمیرم)

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  حدود قیمت ۱ تومن الی ۱۴۰۰
(مسئله اصلی اینه که نمیدونم نرم افزار هایی که توی ارشد کار میکنیم تا چه حد سنگینه، مثلا اگه سنگین نباشه یک لپ تاپ معمولی برمیدارم و به دنبال لپ تاپ گرون تر نمیرم)
در مورد قسمت آخر حرفاتون بگم که با این محدوده‌ی قیمت دستتون بسته هست و نمی‌تونید لپتاپی با توان پردازشی بالا بخرید. البته برای پردازش‌های سنگین می‌تونید از سرور یا دسکتاپ استفاده کنید ولی مثلاً اگر نیازتون شد چه می‌دونم متلب رو به یه نرم‌افزار دیگه لینک کنید اون موقع لپتاپتون نمیکشه. در کل چرت و پرت نصب نکنید و حواستون به سیستم عامل باشه، کند نمیشه زیاد.
به نظرم این بدک نباشه مخصوصاً که حافظه‌ی گرافیکش جدا هست و رو رو نمی‌خوره. من الان ۴ تا تب توو کروم باز کردم ۱ گیگ رم مصرف کرده!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از این ارزون‌تر وارد حوزه‌ی پنتیوم میشه یا اینکه کانفیگش خیلی پایین میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
RE: راهنمایی برای خرید لپ تاپ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  حدود قیمت ۱ تومن الی ۱۴۰۰
در مورد قسمت آخر حرفاتون بگم که با این محدوده‌ی قیمت دستتون بسته هست و نمی‌تونید لپتاپی با توان پردازشی بالا بخرید. البته برای پردازش‌های سنگین می‌تونید از سرور یا دسکتاپ استفاده کنید ولی مثلاً اگر نیازتون شد چه می‌دونم متلب رو به یه نرم‌افزار دیگه لینک کنید اون موقع لپتاپتون نمیکشه. در کل چرت و پرت نصب نکنید و حواستون به سیستم عامل باشه، کند نمیشه زیاد.
به نظرم این بدک نباشه مخصوصاً که حافظه‌ی گرافیکش جدا هست و رو رو نمی‌خوره. من الان ۴ تا تب توو کروم باز کردم ۱ گیگ رم مصرف کرده!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از این ارزون‌تر وارد حوزه‌ی پنتیوم میشه یا اینکه کانفیگش خیلی پایین میشه.
ممنون
طبق بررسی هایی که خودم کرده بودم این مدل رو مدنظر داشتم

الان چک کردم از لحاظ پرفروش ترین ها اون مدلی که شما گفتی با این مدل مدنظر من تقریبا در یک سطحه (لینک پرفروشترین لپ تاپ های زیر ۱/۵ تومن در زیر قرار دادم)

از لحاظ امتیاز دهی (rate) هم مدل مدنظر من یکم بهتره
فقط تفاوتش گرافیک مجزاست
حتما من از این دو مدل یکیش رو درنهایت میخرم
گرافیک واقعا واجب هست که ۲۰۰ بالاتر بدم؟ (به غیر از گرافیک، هردو core i3 هستن و خوبه، دیگه از لحاظ سخت افزاری تفاوتی ندارن؟ چون من زیاد سر در نمیارم فقط میدونم که حداقل باید core i3 باشه)
حالا اگه بخوام همین ۱۳۸۹ تومنی رو بردارم آیا دیجی کالا مکانی ثابت داره که حضوری برم بگیرم؟ چون اگه از بازار بخوام بخرم احتمالا باید ۵۰ الی ۱۰۰ تومن گرون تر بخرم

یک لپ تاپ جدید پیدا کردم (به نظرم این از اون دوتا بهتره) به نظرم ۱۰۰ تومن گرونتر ارزششو داره، ایسوس توی این رنج بهتر از این مدل داریم؟

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۲۸۵ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۴۱ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۵۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۰۸۶ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۳۴۴ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close