زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام موسسه برای آزمون آزمایشی؟آیا ارزش داره؟

ارسال: #۱۶
۲۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط d_felfelak.)
RE: کدام موسسه برای آزمون آزمایشی؟آیا ارزش داره؟
(۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  برنامه زمانی مدرسان بنظرم خوب نیست
آزمون های مدرسان استاندارد نیستن، در مجموعه فناوری اطلاعات و درس مدیریت سوالات از رابینز نمیاد، همچنین سوالات زبان استاندارد کنکور رو ندارند، سوالات یا سخت سخت هستن یا آسون آسون

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

من گرایشم هوش هست و بنظرم برنامه ی مدرسان واقعا خوب نیست
خوب نبودن برنامه اش موضوع بسیار مهمی هست و من مدرسان شرکت نمیکنم

(۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  قیمت ازمون پارسه رو دوستان اطلاع دارین؟ ایا بازهم پاسخنامه ازمونها الکترونیک هست؟
پارسه با نصیر مشترکاََ آزمون برگزار میکنند امسال. فک میکنم ۴۶۰ تومن برای حضوریش که سه مرحله جامع داره و ۲۵ درصد اول و دوم و سوم و چهارم و ۵۰ درصد اول و دوم. شروعش از ۲۱ آبان هست. ۱۶۰ تومن نقد بقیه اقساط.
یه چیزایی نوشته بود که در صورت رتبه برتر شدن پول آزمون انگار پس داده میشه و اینا.
آزمون غیر حضوری ش هم به صورتی مبحثی میشد انتخاب کرد به گمونم. چیز عجیب و خوبیه مخصوصا این که طراحاش خوب هستن. اگه میخواید ثبت نام کنید همین خوبه. من اگه بودم همینو میرفتم.

اره امتیازات تخفیف داره هم برای رتبه های ازموناش و هم برای کنکور
شما ازمون ثبت نام کردین؟ قصد ازمون دادن دارین؟
غیر از ا غیرحضوری بنظرم حضوری هم بخاطر شبیه ساز بودنش مفید هست
روی چه حسابی بنظرتون طراحانش خوب هستند؟
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط mohsenyosefi.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  برنامه زمانی مدرسان

یه سوال پیش اومد این وسط!
یعنی میخوای تا اون موقع هم هنوز تموم نکرده باشی درسا رو!
اما مورد دیگه تا اونجایی که من خبر دارم اکثر تهرانیا، شریفیا، امیرکبیر و خواجه نصیر و بهشتی مدرسان ثبت نام کردن امسال ( دوستان میتونن کامل سوال کنن از دوستاشون صد در صد درست و واقعیه حرفم) و این یه جامعه آماری فوق العادست اونم فقط تو تهران. سوالا هم که به گفته رتبه برترها هر سال فقط مدرسانه که بروز میکنه و پارسه مخصوصا سال قبل همش کپی سالای قبلش بوده و سوالات دفترچه آزمون دو سال آخرش فقط جابجا شده عدداش!!!
این همه ملاکو بزاریم بریم موسسات دیگه ؟! یکم عجیب بود چون یه هفته آزمونش دیرتره پارسه و اونم بخاطر اینکه هشتاس بریم موسسات دیگه ؟
این مشکل خیلی هستا البته دوستم پارسال میرفت پارسه رتبش میشد ۱۵ تو آزمایشیای پارسه ولی تو آزمون اصلی شد بالای ۲۰۰ اما یه آزمون جامع اخر مدرسانو رفت همونجا شده بود ۱۳۰! این بهتر نیست به نظرتون که واقعیتو بدونیم؟ پس همین که اعتماد به نفس کاذب بهت نمیده آزمونای مدرسانو باعث میشه بیشتر تلاش کنی اینم یه ملاک دیگست که به نظرم مهمه.
بقیه موسسات رو هم از ابتدا گفتم واقعا دو سه نفر دورهمی نمیشه آزمون داد و انتظار پیشرفت داشت Wink
۰
۸
ارسال: #۱۸
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ
واقعیت این هست که هیچ موسسه ای اون کیفیتی رو که فرض کردید نداره.

مطلع هستم که یکی از موسسات مشهور رتبه های ازمون ها را مثلا در عدد مثلا ۴ ضرب میکنه تا جامعه آماری خودش رو به صورت دروغی بالا ببره!!
موسسه مطرح دیگه ای هم هست که کیفیتش بد نیست اما واقعا هزینه بالایی داره.
موسسه مشهور دیگری هست که تعداد سوالات تکراری ش بالا هست و ...

بنابراین به دنبال یک مورد ایده آل نباشد. البته از دید من آزمون آزمایشی برای برنامه ریزی درسی و مدیریت زمان سر جلسه می تواند مفید باشه (البته برای زمان سر جلسه یکم باید دقت کنید که سوالای کنکور آزمایشی معمولا ساده تر هست و باید دقت کنید که اگر سر وقت به اندازه مورد نظر، تست های کنکور آزمایشی رو می توانید حل کنید، احتمال قوی کمتر از این مقدار رو توی کنکور میزنید وشاید مثلا ۲۰ دقیقه وقت کم بیارید).

بنابراین خود آزمون مهم است، اگر تونایی مالی خوبی دارید، بهتر هست یک موسسه خوب برید که حس میکنید برنامه زمانیش براتون بهتره و حس میکنید کیفیتش بهتر هست. اگر هزینه این موسسات رو ندارید، از موسسات ارزان تر استفاده کنید و خودتان رو ملزم کنید که همگام با برنامه آنها پیش برید.

البته افراد زیادی هم هستند که در هیچ موسسه ای ثبت نام نکرده بوده اند اما نتیجه خوبی گرفتند. در نتیجه افرادی که بنا به هر علتی نمی توانند در آزمون ثبت نام کنند، نباید نا امید بشوند. پیشنهادم به این افراد این است که خودشان رو ملزم کنند که طبق برنامه زمانی یک موسسه پیش بروند و تست های کتاب کنکور همان مباحث رو حل کنند. برای زمانبندی سر جلسه هم کنکورهای سال های قبل رو بصورت سالیانه و در اواخر دوره مطالعاتی خودشون بررسی کنند ( ۸۰% از زمان اون دفترچه رو برای خودتون تعیین کنید تا بیشتر شبیه کنکور واقعی بشه)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m450ud , sali_h , Saman , kambiz , Jooybari , Iranian Wizard , Skyrim , A_Amini
ارسال: #۱۹
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۵ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mohsenyosefi نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  برنامه زمانی مدرسان

اما مورد دیگه تا اونجایی که من خبر دارم اکثر تهرانیا، شریفیا، امیرکبیر و خواجه نصیر و بهشتی مدرسان ثبت نام کردن امسال ( دوستان میتونن کامل سوال کنن از دوستاشون صد در صد درست و واقعیه حرفم)

حرفشون، بر اساس مشاهدات من در این ۷ سالی که شریف بودم، غیرواقعی و ناصحیح هست. اکثر شریفی‌ها کنکور نمی‌دهند. از ۱۰۰ ورودی کامپیوتر، کمتر از ۲۰تاشون در ایران کامپیوتر رو ادامه می‌دهند که که اونا هم بیش از ۱۰ نفرشون بدون کنکور قبول می‌شوند. اون ۱۰ نفری که کنکور می‌دهند هم به ندرت آزمون ثبت‌نام می‌کنند، فوقش چند تا جامع. اونایی که ثبت‌نام می‌کنند هم روی هم رفته براشون مهم نیست و اغلب یک مؤسسه‌ی دیگه رو ثبت‌نام می‌کنند. از هم ورودی‌های من فقط ۴ نفر یادم هست که کنکور دادند که اونم یه مؤسسه‌ی دیگه بود که اسمش رو نمی‌تونم بگم چون ناخواسته تبلیغ حساب میشه، در حالی که هیچ علت خاصی نداشت که اون مؤسسه رو ثبت نام کردند.

من به خاطر اینکه هفت هشت تا درس دستیار آموزشی بودم، سال پائینی‌ها رو هم میشناسم. لطفاً مستند حرف بزنید و دقیقاً اسم ببرید که کدوم "اکثر شریفی‌ها" مدرسان ثبت نام کردند؟ رشته‌ی کامپیوتر، بر خلاف مثلاً صنایع و مکانیک، طوری هست که کسی پایه‌ش قوی باشه آزمون و ... نمی‌خواد. من خودم دو تا سنجش داده بودم که اونم الان میبینم پولم رو هدر دادم چون غیراستانداردترین سؤالات عمرم رو دیدم. توو دو آزمون، از مجموع هشت تا سؤال سیستم عامل، حتی و حتی یک سؤالش هم استاندارد نبود و حتی مشخص نبود چی میگه. شاید از شانس من اینطوری بوده. کنکور آزمایشی بقیه‌ی مؤسسات رو هم دیدم. خدا شاهد هست وقتی که من برای طراحی تمرین برای درس‌هایی که TA بودم گذاشتم، یک چهارمش رو هم برای طراحی سؤال صرف نمی‌کنند. همون مؤسسه‌ی خاص که گفتم چنتا از دوستام ثبت‌نام کرده بودند، الان که سؤالات کنکور و کتابای اون مؤسسه رو میبینم، دقیقاً از روی درس‌نامه یا کنکور سال‌های پیش کپی کردند. بعد دانشجو جماعت هم میره راحت و فوری جواب میده، به جمع‌بندی اشتباه از خودش می‌رسه. هر بار که کنکور ارشد برگذار می‌شه و یه سری سؤال جدید میاد، میرن ۲۰ تا فرمول توو کتاب‌ها اضافه می‌کنند و روی همین سؤالات در کنکورهای آزمایشی‌شون مانور می‌دن. یک جو انصاف ندیدم من در این‌ها که کسی سنگشون رو به سینه بزنه.

ضمناً یک مؤسسه هست که شاید شما خوب بشناسید. این مؤسسه به یکی از بچه‌های شریف که ترم ۵ بود و رتبه‌ش خوب شده بود پول داده بود که بیاد بگه فلان مؤسسه شرکت می‌کردم. که اونم رفت و گفت. تا چند مدت توو دانشکده بهش می‌گفتند ایکس شش میلیونی (ایکس اسم واقعی طرف هست که برداشتم). آخه ترم ۵ شریف میاد مؤسسه و کلاس کنکور و آزمون آزمایشی ثبت نام می‌کنه؟ مغز خر خورده وقتی دکتر اجلالی و گودرزی و آبام و ... داخل دانشکده به صورت زنده تدریس می‌کنند، برداره بره کلاس کنکور؟ همین مؤسسه به دوست من که رتبه‌ی ۱ معماری شده بود ۶ میلیون اون موقع می‌داد که بیاد بگه کلاسای این مؤسسه بودم. البته اولش به اسم مشاوره بود، بعد که فرم رو خوند دید یه بندهایی گنجوندند که باید بگه کتابای اینجا رو خوندم و آزمونا و ...
البته همه دزد هستند. اینجا مجبور هستم اسم بیارم چون حق‌کشی صورت گرفته. پارسه گفته بود پول نفرات اول کنکور رو برمیگردونیم و یه مبلغ گنده (ماشین) هم بهشون میدیم. فعلا که ۳ سال گذشته نه پولی مشاهده شده نه ماشینی.

به هر حال خوردن نونِ حلال لیاقت می‌خواهد که خدا به هر کسی نداده. کلاً عرض کردم.
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m450ud , Pure Liveliness , sali_h , Saman , Jooybari , پرهوده , Iranian Wizard , signal_micro , Skyrim , Avril89
ارسال: #۲۰
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
افرین به این دومدیر خوب مانشت بهنام و مسعود درود به شما
هرچند من با خیلی از مدیران دیکاتور دیگه مشکل دارم
۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط Saman.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  افرین به این دومدیر خوب مانشت بهنام و مسعود درود به شما
هرچند من با خیلی از مدیران دیکاتور دیگه مشکل دارم
Smile

فکر کنم خواستید بنویسید دیکتاتور . . . تروریست، داعش!!
خداوکیلی مدیرا بچه های خوبی هستن. اینکه نظر شما این باشه که نیستن هم قبوله اما دیکتاتور کمی وحشتناکه.Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sali_h
ارسال: #۲۲
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mohsenyosefi نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  برنامه زمانی مدرسان

اما مورد دیگه تا اونجایی که من خبر دارم اکثر تهرانیا، شریفیا، امیرکبیر و خواجه نصیر و بهشتی مدرسان ثبت نام کردن امسال ( دوستان میتونن کامل سوال کنن از دوستاشون صد در صد درست و واقعیه حرفم)

حرفشون، بر اساس مشاهدات من در این ۷ سالی که شریف بودم، غیرواقعی و ناصحیح هست. اکثر شریفی‌ها کنکور نمی‌دهند. از ۱۰۰ ورودی کامپیوتر، کمتر از ۲۰تاشون در ایران کامپیوتر رو ادامه می‌دهند که که اونا هم بیش از ۱۰ نفرشون بدون کنکور قبول می‌شوند. اون ۱۰ نفری که کنکور می‌دهند هم به ندرت آزمون ثبت‌نام می‌کنند، فوقش چند تا جامع. اونایی که ثبت‌نام می‌کنند هم روی هم رفته براشون مهم نیست و اغلب یک مؤسسه‌ی دیگه رو ثبت‌نام می‌کنند. از هم ورودی‌های من فقط ۴ نفر یادم هست که کنکور دادند که اونم یه مؤسسه‌ی دیگه بود که اسمش رو نمی‌تونم بگم چون ناخواسته تبلیغ حساب میشه، در حالی که هیچ علت خاصی نداشت که اون مؤسسه رو ثبت نام کردند.

من به خاطر اینکه هفت هشت تا درس دستیار آموزشی بودم، سال پائینی‌ها رو هم میشناسم. لطفاً مستند حرف بزنید و دقیقاً اسم ببرید که کدوم "اکثر شریفی‌ها" مدرسان ثبت نام کردند؟ رشته‌ی کامپیوتر، بر خلاف مثلاً صنایع و مکانیک، طوری هست که کسی پایه‌ش قوی باشه آزمون و ... نمی‌خواد. من خودم دو تا سنجش داده بودم که اونم الان میبینم پولم رو هدر دادم چون غیراستانداردترین سؤالات عمرم رو دیدم. توو دو آزمون، از مجموع هشت تا سؤال سیستم عامل، حتی و حتی یک سؤالش هم استاندارد نبود و حتی مشخص نبود چی میگه. شاید از شانس من اینطوری بوده. کنکور آزمایشی بقیه‌ی مؤسسات رو هم دیدم. خدا شاهد هست وقتی که من برای طراحی تمرین برای درس‌هایی که TA بودم گذاشتم، یک چهارمش رو هم برای طراحی سؤال صرف نمی‌کنند. همون مؤسسه‌ی خاص که گفتم چنتا از دوستام ثبت‌نام کرده بودند، الان که سؤالات کنکور و کتابای اون مؤسسه رو میبینم، دقیقاً از روی درس‌نامه یا کنکور سال‌های پیش کپی کردند. بعد دانشجو جماعت هم میره راحت و فوری جواب میده، به جمع‌بندی اشتباه از خودش می‌رسه. هر بار که کنکور ارشد برگذار می‌شه و یه سری سؤال جدید میاد، میرن ۲۰ تا فرمول توو کتاب‌ها اضافه می‌کنند و روی همین سؤالات در کنکورهای آزمایشی‌شون مانور می‌دن. یک جو انصاف ندیدم من در این‌ها که کسی سنگشون رو به سینه بزنه.

ضمناً یک مؤسسه هست که شاید شما خوب بشناسید. این مؤسسه به یکی از بچه‌های شریف که ترم ۵ بود و رتبه‌ش خوب شده بود پول داده بود که بیاد بگه فلان مؤسسه شرکت می‌کردم. که اونم رفت و گفت. تا چند مدت توو دانشکده بهش می‌گفتند ایکس شش میلیونی (ایکس اسم واقعی طرف هست که برداشتم). آخه ترم ۵ شریف میاد مؤسسه و کلاس کنکور و آزمون آزمایشی ثبت نام می‌کنه؟ مغز خر خورده وقتی دکتر اجلالی و گودرزی و آبام و ... داخل دانشکده به صورت زنده تدریس می‌کنند، برداره بره کلاس کنکور؟ همین مؤسسه به دوست من که رتبه‌ی ۱ معماری شده بود ۶ میلیون اون موقع می‌داد که بیاد بگه کلاسای این مؤسسه بودم. البته اولش به اسم مشاوره بود، بعد که فرم رو خوند دید یه بندهایی گنجوندند که باید بگه کتابای اینجا رو خوندم و آزمونا و ...
البته همه دزد هستند. اینجا مجبور هستم اسم بیارم چون حق‌کشی صورت گرفته. پارسه گفته بود پول نفرات اول کنکور رو برمیگردونیم و یه مبلغ گنده (ماشین) هم بهشون میدیم. فعلا که ۳ سال گذشته نه پولی مشاهده شده نه ماشینی.

به هر حال خوردن نونِ حلال لیاقت می‌خواهد که خدا به هر کسی نداده. کلاً عرض کردم.

خوب که کامنتو میخونم میبینم بیش شما با اسم موسسه فلان مشکل دارید و اینکه اینجوری صحبت میکنید جالبه برام! ولی خب به هر حال فک کنم چون شما زیاد تو این حوزه الان بروز نیستید این مواردو و صحبتها عجیب نیست و خودتونم ذکر کردید که قدیم مدیما یکی دو تا آزمون جای دیگه رفتید پس بهتره بحثو با پولو و ... خراب نکنیم مثال فرمودید الان رتبه یکای امسال تو گرایشای مختلفو ببیندی آقای اسمعیلی دخت و طالع زاده هردوشون هم دانشجوی شریف هستند و بنده خودم باهاشون صحبت کردم داخل دانشگاه و مشاوره گرفتم ازشون اونها هم دقیق ذکر کردند که آزمون دادن مهمه و هردوشونم آزمونها رو در موسسه مدرسان شریکت کردند.(میتونید اگر دانشگاه هستید به راحتی داخل دانشکده باهاشون صحبت کنید البته اگه بیشتر نظرات خودتون رو اینجا مطرح نکنید باز) بحث پول رو هم واقعا فک نمیکنم هردوشون اونقد بی شخصیت باشن که بخاطر یکی دوتومن خودشونو خراب کنن و فقط این حرفا رو بزنن تازه من از خودشون پرسیدم نه موسسات و ... به هر حال نظر من اینه در حال حاضر بین بد و بدتر و یکی از ملاکا که جامعه آماری خوبه آزمونها هست و سوالای جدید مدرسان خیلی جلوتره از بقیه اما خب ایرادات رو همه دارن و بیشتر مهم درس خوندنه خودمونه.
اما در مورد بقیه دانشگاه ها هم فک کنم همه یه نفر دوستو داشته باشن که دانشگاه های خوب درس میخونه و اینم سوال کردنش که الان کجا ثبت نام کردن بسیار ساده هست و بعد خود دوستان میدونند که کی بر اساس منطق و سوال از دانشجوها اینجا داره کامنت میزاره و چه کسی هم غرض شخصی رو ترجیح داده به ... .
اگر یه دقت ساده هم بکنید هنوزم منتظرن دوستان که یه گروه تشکیل بشه و یه سرپرست مثل هر سال ثبت نام با تخفیف داخل موسسه مدرسان انجام بده که هزینه های بالا پرداخت نکنن دانشجوها.
در کل مهم اینه که آزمون بدیم با توجه به جو کنکور این چند ساله و هرجایی هم خواستن دوستان خودشون تحقیق میکنن و انتخاب میکنن. صرفا ما هم اطلاعاتمون رو به بقیه انتقال میدیم.
Masoud05، در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

مشاوره بدید، اما تبلیغ نکنید. ارسال هاتون بیشتر جنبه تبلیغ داره تا مشاوره.
طبق قوانین سایت، ارسال های تبلیغاتی بدون اطلاع به کاربر حذف خواهند شد.

۰
۱۲
ارسال: #۲۳
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ
خب اخطار خوردیم که پست تبلیغیه ولی خب خود سایت که هی داره بنر مدرسان میره میاد دیگه تبلیغ حساب نمیشه اسمشو آوردن البته اون دوستمون اسم آورد بیشتر خواستم جوابشونو منطقی و با دلیل بدم!
به هر حال با گفتن من یا دو سه نفر دیگه باعث نمیشه کسی بدون تحقیق انتخاب کنه. منم بهترین راهو پرسش از دوستاشون پیشنهاد دادم بقیش با خودتون منم دیگه ادامه نمیدم به این بحث دوس داشتنی با دوستمون Smile
۰
۷
ارسال: #۲۴
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ)mohsenyosefi نوشته شده توسط:  خب اخطار خوردیم که پست تبلیغیه ولی خب خود سایت که هی داره بنر مدرسان میره میاد دیگه تبلیغ حساب نمیشه اسمشو آوردن البته اون دوستمون اسم آورد بیشتر خواستم جوابشونو منطقی و با دلیل بدم!
به هر حال با گفتن من یا دو سه نفر دیگه باعث نمیشه کسی بدون تحقیق انتخاب کنه. منم بهترین راهو پرسش از دوستاشون پیشنهاد دادم بقیش با خودتون منم دیگه ادامه نمیدم به این بحث دوس داشتنی با دوستمون Smile

البته اخطار نبود فقط یک یادآوری بود.

ادامه این بحث با این ادبیات و این سبک مشاوره دادن، قطعا برای هیچ کس مفید نیست. کاربران هم دارن واکنش منفی به سبک پیشنهاد (تبلیغ!!) شما نشان می دهند و این رو از روی منفی هایی که به شما دادن میشه به خوبی مشاهده کرد.

در نهایت بگم که دنبال بهترین نباشید چون غالب اوقات بهترین نداریم. توی اکثر مسائل مثل انتخاب موسسه آزمون آزمایشی، یکسری ملاک و هدف هست که هر موسسه در یک یا چند مورد به دیگر موسسات برتری داره ولی در یک یا چند مورد دیگر از سایر موسسات ضعیف تر است. این که کدام ملاک مهم تر هست، ارتباط با شرایط شخص داره پس بهترین از دید شما شاید بدترین برای یک شخص دیگر باشد و بلعکس.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , signal_micro , sali_h , Avril89 , kambiz
ارسال: #۲۵
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ)mohsenyosefi نوشته شده توسط:  خب اخطار خوردیم که پست تبلیغیه ولی خب خود سایت که هی داره بنر مدرسان میره میاد دیگه تبلیغ حساب نمیشه اسمشو آوردن البته اون دوستمون اسم آورد بیشتر خواستم جوابشونو منطقی و با دلیل بدم!
حساب بنر با تبلیغ به شیوه راهنمایی جداست. تبلیغ به شیوه رپورتاژی در مانشت ممنوع هست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , Pure Liveliness , Saman
ارسال: #۲۶
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ب.ظ
نظرتون راجع به موسسه پژوهش رایانه چیه؟par.ir?
۱
۰
ارسال: #۲۷
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط damash.)
این نقل قول از طرف آقای دکتر یوسفی (نویسنده معروف و دوست داشتنی کتاب های پوران پژوهش) در کانال تلگرامشون هستش. دوستانی که عضو کانال ایشون هستن میتونن حرف بنده رو تایید کنن. من که حرف ایشون رو قبول دارم. نظر شما دوستان هم بسیار محترمه. فقط خواستم یک نقل قولی کرده باشم. لطفا منو زیر بار انتقاد نگیرید.

"سلام. راجع به آزمون سوالات زیادی مطرح میشود. اگر مایل به شرکت در آزمون هستید پیشنهاد من ازمونهای پارسه است به چند علت.
اول اینکه قطعا جامعه اماری ان بیشترین است و امسال نصیر و پارسه مشترک ازمون برگزار می کنند.
دوم ، تجربه پارسه در ازمون پشتوانه خوبی برای ازمونهای امسال است.
سوم امسال پارسه ازمونهای انلاین و بینهایت ازمون برکزار میکند که حتما بسیار تاثیرگذار است.
چهارم امسال سوالات با کیفیت و استاندارد در ازمونها طرح خواهد شد.
لازم به ذکر است پارسال ازمونهای پارسه از نظر کیفیت مشکلات زیادی داشت ولی امسال تغییرات زیادی صورت گرفته است و اساتید طراح تغییر کرده اند"
۱
۷
ارسال: #۲۸
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط edward71.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)damash نوشته شده توسط:  این نقل قول از طرف آقای دکتر یوسفی (نویسنده معروف و دوست داشتنی کتاب های پوران پژوهش) در کانال تلگرامشون هستش. دوستانی که عضو کانال ایشون هستن میتونن حرف بنده رو تایید کنن. من که حرف ایشون رو قبول دارم. نظر شما دوستان هم بسیار محترمه. فقط خواستم یک نقل قولی کرده باشم. لطفا منو زیر بار انتقاد نگیرید.

"سلام. راجع به آزمون سوالات زیادی مطرح میشود. اگر مایل به شرکت در آزمون هستید پیشنهاد من ازمونهای پارسه است به چند علت.
اول اینکه قطعا جامعه اماری ان بیشترین است و امسال نصیر و پارسه مشترک ازمون برگزار می کنند.
دوم ، تجربه پارسه در ازمون پشتوانه خوبی برای ازمونهای امسال است.
سوم امسال پارسه ازمونهای انلاین و بینهایت ازمون برکزار میکند که حتما بسیار تاثیرگذار است.
چهارم امسال سوالات با کیفیت و استاندارد در ازمونها طرح خواهد شد.
لازم به ذکر است پارسال ازمونهای پارسه از نظر کیفیت مشکلات زیادی داشت ولی امسال تغییرات زیادی صورت گرفته است و اساتید طراح تغییر کرده اند"
" اساتید طراح تغییر کرده اند " لامصب یه نکاتی توی همین یه تیکه هویداست !

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
.......

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط edward71.)
میدونم که کفر میگم اما کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت حکم قرآن رو داره در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و IT !
فردی به ظاهر استاد در جزوه سیستم عامل خودش به طرز فجیعی از کتاب دکتر حقیقت کپی برداری کرده، مسائل رو کپی کرده و بعضا حتی اشتباه حل کرده ! نمونه اش رو خودم با چشمم دیدم که حل تست اشتباه بود، واقعا دیگه شورش رو در آورده، اسکرین شات از چت خودش با یک نفر دیگه میگذاره اما اسم هاشون رو حذف میکنه و میپوشونه، چرا این کار رو میکنه به نظر شما ؟ چون فرد مقابلی در کار نیست یا اگر هم هست یکی از مجموعه خودشه که با هم چت میکنن و اسکرین شات هاشو برای گول زدن بقیه میزارن توی کانال !
Masoud05، در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا ارسال نامرتبط با موضوع تاپیک قرار ندهید.

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۷۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۲۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close