زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام موسسه برای آزمون آزمایشی؟آیا ارزش داره؟

ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ ق.ظ
سلام دوستان
به نظرتون کدوم موسسه برای آزمون های آزمایشی بهتره؟از چه لحاظ؟
و اینکه کلا ارزش داره آزمون های آزمایشی؟
ممنون

پی سی کلوب
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ
با سلام، من خودم موسسه مدرسان شریف رو به چند دلیل برتر از موسسات دیگه میدونم...اول اینکه جامعه اماری بیشتری نسبت به دیگر موسسات داره .دوم اینکه در کارنامه هایی که بعد از هر ازمون ازمایشی به دست داوطلب میده تحلیل دقیق و خیلی خوبی از روند پاسخگویی به سوالات میده نقطه ضعف ها و نفطه قوت ها و همچنین پاسخنامه های تشریحی سوالات ...بهرحال من ازمون مدرسان رو ترجیح میدم به هر ازمون دیگه ای ...
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: H.Mohammadi
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ
RE: کدام موسسه برای آزمون آزمایشی؟آیا ارزش داره؟
آزمون های تسلط سازمان سنجش(چون سوالها از سوالهای استاندارد کنکورهای قبلی هست)
۰
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: H.Mohammadi , signal_micro
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
درسته ، مدرسان آزمون هاش نسبت به بقیه کاملتر هست ولی قیمتش خیلی زیاده ۶۶۰ تومن با تخفیف!

پی سی کلوب
۴
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط energy1.)
من هم پژوهش ترجیح میدم هم اساتیدش خوب هستند و با رزومه مشخص، هم اینکه قیمتش ۳۰۰ خوب بود هم جامعه اماریش واقعی
ومهمتر از همه کیفیت سوال مهمه و مطمئن هستید که خود اساتید سوال طراحی می کنند چون دکتر حقیقت تو کانالشون گفتند که سوالات را خود اساتید امسال طراحی خواهند کرد و ما اعتماد کردیم توکل بر خدا.
۶
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۷ ب.ظ
امتحانش چطوری هست؟در هر شهری هست یا فقط تهران؟

پی سی کلوب
۰
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)energy1 نوشته شده توسط:  
امتحانش چطوری هست؟در هر شهری هست یا فقط تهران؟

من که تبریز بودم داشت
این لیست نمایندگی هاش هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)energy1 نوشته شده توسط:  من هم پژوهش ترجیح میدم هم اساتیدش خوب هستند و با رزومه مشخص، هم اینکه قیمتش ۳۰۰ خوب بود هم جامعه اماریش واقعی
ومهمتر از همه کیفیت سوال مهمه و مطمئن هستید که خود اساتید سوال طراحی می کنند چون دکتر حقیقت تو کانالشون گفتند که سوالات را خود اساتید امسال طراحی خواهند کرد و ما اعتماد کردیم توکل بر خدا.

قیمت تمامی آزمون های پژوهش ۷۰۰ تومنه
۳۰۰ تومن فقط دو مرحله جامعه

«بسیار سفر باید .... تا پخته شود خامی»
۰
۰
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
دقیقا حالا چند شد؟
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ ب.ظ
آزمون دادن واقعا مهمه برای ارشد تا اشکالاتت در نیاد تو آزمونا نمیتونی تو آزمون اصلی نتیجه کاملی بگیری. به نظر خود منم که تحقیق کردم جامعه اماری بهترین همین مدرسانه که اکثر رقیبامون هستن. پارسه قبلا خوب بود ولی دیگه نه اساتیدی مونده نه چیزیز سوالای هر سالشم تکراریه. مدرسان حداقل بروز میشه و جامعه اماری هم که خوبه واقعا.
اونجو که من تحقیق کردم اکثر دانشگاه ها مدرسان ثبت نام کردن. از شریفیا و تهرانیا و امیرکبیریا و بهشتی و خواجه نصیریا و ... تو تهرانم پرسیدم اونا هم مدرسان بودن تا الان.
در مورد سایر موسسات چیزی که اکثر دوستان میگن اینه که فقط تبلیغه و میخوان با یه استاد بگن ما خوبیم در حالی که خبری از داوطلب خوب نیست تو آزموناش و جامعه اماری ندارن. اعداد و ارقام آمونها رو هم که خدا داند چه جوری ضرب میکنن.
دوستان اگه نظر دیگه ای دارن خوشحال میشم بدونم.
۰
۵
ارسال: #۱۱
۲۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ
سلام
آیا امسال هم مطابق روال چند سال اخیر، مدرسان تخفیف گروهی برای آزمونهاش در نظر گرفته؟ کسی از دوستان هست که این موضوع رو پیگیری کنه؟
۲
۲
ارسال: #۱۲
۲۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)energy1 نوشته شده توسط:  من هم پژوهش ترجیح میدم هم اساتیدش خوب هستند و با رزومه مشخص، هم اینکه قیمتش ۳۰۰ خوب بود هم جامعه اماریش واقعی

ببخشید این مگه مخصوص مهندسی صنایع نیست؟
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ
برنامه زمانی مدرسان بنظرم خوب نیست
۲۵ درصد سوم و چهارم و و ۵۰ درصد رو تقریبا یک ماه و پنج روز تموم میکنه و دوهفته ی بعد هم اولین ازمون جمع بندی!!!
یعنی نصف مباحث و مطالب فقط در یک ماه و پنج روز !!!
پارسه برنامه زمانی به مراتب بهتری داره فقط ۵۰ درصد دوم ازمون نداره و بعد از ۲۵ درصد سوم و چهارم ازمون جامع داره

قیمت ازمون پارسه رو دوستان اطلاع دارین؟ ایا بازهم پاسخنامه ازمونها الکترونیک هست؟
۲
۰
ارسال: #۱۴
۲۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  برنامه زمانی مدرسان بنظرم خوب نیست
۲۵ درصد سوم و چهارم و و ۵۰ درصد رو تقریبا یک ماه و پنج روز تموم میکنه و دوهفته ی بعد هم اولین ازمون جمع بندی!!!
یعنی نصف مباحث و مطالب فقط در یک ماه و پنج روز !!!
پارسه برنامه زمانی به مراتب بهتری داره فقط ۵۰ درصد دوم ازمون نداره و بعد از ۲۵ درصد سوم و چهارم ازمون جامع داره

قیمت ازمون پارسه رو دوستان اطلاع دارین؟ ایا بازهم پاسخنامه ازمونها الکترونیک هست؟
آزمون های مدرسان استاندارد نیستن، در مجموعه فناوری اطلاعات و درس مدیریت سوالات از رابینز نمیاد، همچنین سوالات زبان استاندارد کنکور رو ندارند، سوالات یا سخت سخت هستن یا آسون آسون

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۵
۲۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  قیمت ازمون پارسه رو دوستان اطلاع دارین؟ ایا بازهم پاسخنامه ازمونها الکترونیک هست؟
پارسه با نصیر مشترکاََ آزمون برگزار میکنند امسال. فک میکنم ۴۶۰ تومن برای حضوریش که سه مرحله جامع داره و ۲۵ درصد اول و دوم و سوم و چهارم و ۵۰ درصد اول و دوم. شروعش از ۲۱ آبان هست. ۱۶۰ تومن نقد بقیه اقساط.
یه چیزایی نوشته بود که در صورت رتبه برتر شدن پول آزمون انگار پس داده میشه و اینا.
آزمون غیر حضوری ش هم به صورتی مبحثی میشد انتخاب کرد به گمونم. چیز عجیب و خوبیه مخصوصا این که طراحاش خوب هستن. اگه میخواید ثبت نام کنید همین خوبه. من اگه بودم همینو میرفتم.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close