زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد هوش مصنوعی

ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ
ارشد هوش مصنوعی
سلام دوستان
من امروز تصمیم گرفتم که امسال در ارشد هوش مصنوعی شرکت کنم.ولی نمی دونم واسه درس هوش مصنوعی و مدار های الکتریکی جه کتاب هایی بخونم که آماده شم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ
RE: ارشد هوش مصنوعی
سلام دوست عزیز
امیدوارم موفق باشید
برای درس هوش مصنوعی برای بخش مرجع کتاب راسل و برای بخش تست و نکات کتاب راهیان ارشد کتاب خوبی هست
البته کتاب پوران پژوهش از لحاظ قسمت درسی خلاصه کتاب راسل محسوب می شود
برای درس مدار الکتریکی کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه ها پرویز جبه دار مارالانی و مدارهای الکتریکی تالیف ویلیام هیت به عنوان مرجع و کتاب پارسه و پران پژوهش برای تست پیشنهاد می کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , تولد آفتاب
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
امیدوارم موفق باشید
برای درس هوش مصنوعی برای بخش مرجع کتاب راسل و برای بخش تست و نکات کتاب راهیان ارشد کتاب خوبی هست
البته کتاب پوران پژوهش از لحاظ قسمت درسی خلاصه کتاب راسل محسوب می شود
برای درس مدار الکتریکی کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه ها پرویز جبه دار مارالانی و مدارهای الکتریکی تالیف ویلیام هیت به عنوان مرجع و کتاب پارسه و پران پژوهش برای تست پیشنهاد می کنم

ممنون از راهنمایتون
موفق باشین...
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  برای درس مدار الکتریکی کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه ها پرویز جبه دار مارالانی و مدارهای الکتریکی تالیف ویلیام هیت به عنوان مرجع و کتاب پارسه و پران پژوهش برای تست پیشنهاد می کنم
مدار جبه دار رو خوندید؟
کتاب سنگینیه حتی برای بچه های برق! مدار رو با بچه های برق گذروندم بعضی جاهای این کتابو خونده بودیم اگه استادت از روی اون کتاب درس نده یکم اذیت میشین مخصوصا بدرد کنکور خیلی نمیخوره اون فصل مدار مرتبه۱ رو دیدی خیلی از تستهای برق ۹۰درصدش با روش های کنکوری حل میشه تستای کامپیوتر فکر کنم همش با همون فرمول مدار مرتبه۱ یا لاپلاس حل میشه ولی دکتر جبه دار همه مسائل رو معادله دیفرانسیلی(روش اصلی بدون استفاده از فرمول) حل کردن فکر کنم فقط تست بزنیم بهتر باشه
باز نظر دوستان رو هم ببینید
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ق.ظ
برای هوش کتابهای راهیان ارشد و کتاب پارسه کتابهای خوبی هستند. سعی کنید اگر راهیان میگیرید چاپ جدید باشه چون تو چاپهای قدیمیش تو حل تست غلط داره. پارسه هم که خیلی خوبه.
برای مدار هم کتابهای استاد کاروزرگر و استاد کهن(که خودم ندیدم ولی شنیدم خوبه ولی کاروزرگر میدونم که خوبه۷).

Sent from my SM-J200H using Tapatalk
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ق.ظ)paieez نوشته شده توسط:  برای هوش کتابهای راهیان ارشد و کتاب پارسه کتابهای خوبی هستند. سعی کنید اگر راهیان میگیرید چاپ جدید باشه چون تو چاپهای قدیمیش تو حل تست غلط داره. پارسه هم که خیلی خوبه.
برای مدار هم کتابهای استاد کاروزرگر و استاد کهن(که خودم ندیدم ولی شنیدم خوبه ولی کاروزرگر میدونم که خوبه۷).

Sent from my SM-J200H using Tapatalk

ممنون دوست عزیز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۷۲۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۳۹ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۱۵ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close