زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امکان قبولی دانشجویictمخابرات در ارشد نرم افزار با فقط مطالعه ۱ساله قبل کنکور

ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ
سلام . راستش یکم دوستان فکر نرم افزاررو از سرم پروندن.اما هرچی فکر میکنم این مخابرات به این راحتی ها شغل توش گیر نمیاد مخصوصا من که تجربه کار ندارم....حالا اگه یکم درمورد ارشد نرم افزار راهنماییم کنید که دروسش چطورن و با شرایط من که کارشناسیم چیز دیگه ایه(ictمخابرات-موج) ایا ارشد خالی نرم افزار به کارم میاد (کاربردی برای برنامه نویسی نه مدرکش و ایا ارزش داره)؟ و مهمتر این که یکسال باید مثلا میانگین حدودا چند ساعت خوند تا تهران(دولتی هر کدوم دانشگاه ها ) قبول شد؟(با این پایه که برنامه نویسی مقدماتی، +تا حدودی c++ ،همچنین ۲واحد پایگاه داده بدون تمرکز رو زبانی تو دزسامون داشتیم ،و والبته مدار منطقیرم ۸۰درصد اولشو با مرور ۲۰روزه فولم) . به خصوص اگه تمرکز کنم روی دروس ضریب بالاتر شماره ۳و۶دفترچه(تخصصی مشترک- نرم افزاری ها) و بعداهم زبان(متوسط رو به ضعیفم) و ریاضی(معادلات مشکل ندارم و عشق امارواحتمالم وریاضی.عمومی۱ هم که سخت نیست ریاضی گسسته نمیدونم احتمالا اسون باشه) نظر شما چیه با چه الویتی اگه میشه قبول شد بخونم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
دوست عزیز
یه توصیه دوستانه بهت میکنم
بشین درستون بخون اینقدر واسه خودت اما و اگر و ولی و .... نچین
بشین روراست ببین علاقت چیه ببین دلت چی میخواد
خودت باش و برو جلو
بیا بیرون از تردید و رهاش کن
یا علی

...Let it Go
۰
۰
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ
سلام داداش( kubo) واقعا متحول شدم...
از شوخی گذشته ولی من علاقم(همچنین استعداد فوق العاده در اون و منطق وفلسفه) مطمئنا به ریاضیات همیشه بوده اما الان کمتر از همیشست،چون بی عدالتی جواب بدی میاره مخصوصا اگه ببینی فراگیر شده وکسی هم حرفتو نمیفهمه اونوقت دیگه هرچقدرم فیلسوف باشی میری سمت یه هدف و اون پوله ...راهش فرق داره ولی نه خیلی!
۰
۰
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)مهدی۱۳ نوشته شده توسط:  همچنین استعداد فوق العاده در اون و منطق وفلسفه)
وقتی ۱۵ ساله بودم منطق خوندم
المنطق المظفر و منطق ۲ و اشکال المنطق و ...
فلسفه هم مطالعات داشتم
بیشتر از شما مطمئنم
چون نوجوونیم سر همین مطالعات گذاشتم و بهمین خاطره که شک و تردید رو رها میکنم و دنبال علاقه م میرم و درگیر بازار و این حرفا نیستم
مجددا عرض میکنم محضرت دوست عزیز
بببین دلت چی میگه
برو پی علاقه ات
موفق باشید

...Let it Go
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۴۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۸۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۲۳ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۹۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۴۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۴۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۴۳۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close