زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد

ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ب.ظ
نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد
سلام خدمت دوستان،اگه کسی هست که در مورد کنکور ارشد نرم افزار به من که رشتم برق بوده و زیاد جوابی تا الان(تشکر از پاسخ هایتان) نگرفتم همین تو این پست اعلام کنه ممنون میشم... .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ق.ظ
درمورد چه اطلاعات می خواید مثلا سختی رشته ، بازار کار ، جذابیت رشته ؟چه مواردی دنبالش هستید؟
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۴۴ ق.ظ
RE: نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد
(۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  درمورد چه اطلاعات می خواید مثلا سختی رشته ، بازار کار ، جذابیت رشته ؟چه مواردی دنبالش هستید؟

سلام .دانشجوی ترم اخر کارشناسی ناپیوسته فنی مخابراتictام وبه برنامه نویسی میلیمتری بیشتر از برق علاقه دارم. برای کنکور ارشد۹۷بین برق و نرم افزار موندم:
۱/این که من که از نرم افزار و برنامه نویسی تقریبا صفر هستم و دروس کامپیوتر فقط ۹واحد گذروندم(اما ریاضی رو زود می فهمم و ازون واحدها مدارمنطقیرو بلدم و در حد ۶ واحد درس کامپیوتری دیگرو خیلی کم) آیا می تونم واقعا تو این یکسال با میانگین روزی حدود ۴ساعت ارشد نرم افزار تهران دولتی قبول شم؟؟؟(جواب این سوال واقعا مهمه یعنی طوری نشه قبول نشمو برم سربازی...)
۲/آیا نرم افزار در ارشد اصلا ارزش داره وچیزی نصیب دانشجو میشه یا فقط یه کاغذ مدرکه؟(آخه شنیدم دروس ارشد خیلی کاربردی نیستن و بیشتر پژوهشی هستن مخصوصا من که ictبودم)
اگه در مورد بازار کار و حال و هوای برنامه نویسی و مخصوصا درامدهم مطببی بود که چه بهتر...
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۳:۵۲ ب.ظ
RE: نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد
(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ)مهدی۱۳ نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  درمورد چه اطلاعات می خواید مثلا سختی رشته ، بازار کار ، جذابیت رشته ؟چه مواردی دنبالش هستید؟

سلام .دانشجوی ترم اخر کارشناسی ناپیوسته فنی مخابراتictام وبه برنامه نویسی میلیمتری بیشتر از برق علاقه دارم. برای کنکور ارشد۹۷بین برق و نرم افزار موندم:
۱/این که من که از نرم افزار و برنامه نویسی تقریبا صفر هستم و دروس کامپیوتر فقط ۹واحد گذروندم(اما ریاضی رو زود می فهمم و ازون واحدها مدارمنطقیرو بلدم و در حد ۶ واحد درس کامپیوتری دیگرو خیلی کم) آیا می تونم واقعا تو این یکسال با میانگین روزی حدود ۴ساعت ارشد نرم افزار تهران دولتی قبول شم؟؟؟(جواب این سوال واقعا مهمه یعنی طوری نشه قبول نشمو برم سربازی...)
۲/آیا نرم افزار در ارشد اصلا ارزش داره وچیزی نصیب دانشجو میشه یا فقط یه کاغذ مدرکه؟(آخه شنیدم دروس ارشد خیلی کاربردی نیستن و بیشتر پژوهشی هستن مخصوصا من که ictبودم)
اگه در مورد بازار کار و حال و هوای برنامه نویسی و مخصوصا درامدهم مطببی بود که چه بهتر...

سلام
دوست عزیز من رشته ام سخت افزاره در مورد اینکه توی یک سال با روزی ۴ ساعت میتونی یا نه بستگی به خودت داره ولی این زمانی که گفتین در صورتی که پیوسته باشه (حالا به جز مثلا پنجشنبه جمعه ها) باید تا حدودی کافی باشه واسه قبولی توی دانشگاه های خوب. ولی من توصیه میکنم اگه دوست ندارید برید سربازی برای اطمینان بیشتر حتما بیشتر وقت بزارید. البته چند ماه آخر رو باید خیلی بیشتر وقت بزارید در هر صورت.
در مورد خود رشته نرم افزار و بازار کارش دوستانی که رشته شون این بوده امیدوارم راهنمایی کنن ولی قبل از اینکه قبول بشید حتما باید یه سری درس های کارشناسی مربوط به نرم افزار رو (که در کنکور ارشد هم مطالعه نکردید) خودتون مطالعه کنید و بتونید به صورت عملی هم کار کنید حتما، تا بتونید از پس پروژه های درسی اش بربیایید.
در ضمن ادامه تحصیل در سطح ارشد (به خصوص دکتری) به درد کسایی میخوره که واقعا علاقه دارند به کارهای پژوهشی وگرنه از لحاظ درآمدزایی نفع چندانی معمولا نداره. (البته مقطع ارشد، اگه در دوران تحصیلتون با اساتیدی که توی بازار کار هستند همکاری کنید به درد بازار کار هم میخوره به این صورت)
در نتیجه در کل چه برای قبولی چه بعد از قبولی باید زمان بزارید (بیشتر از ۴ ساعت در روز-برای کنکور) پس به نظر من اگه واقعا علاقه دارید این کار رو بکنید وگرنه همون مخابرات رو ادامه بدید راحت ترید.
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۱۹ ق.ظ
سلام
بنظر من دنبال تخصصی تو زمینه خاصی برید . تِئوری و مدرک الان بدرد نمی خوره
برو جای حتی رایگان سه ماه هم شده کار کن یادبگیر.. مدرک باد هواست ها

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir5107
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۵۶ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ)مهدی۱۳ نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  درمورد چه اطلاعات می خواید مثلا سختی رشته ، بازار کار ، جذابیت رشته ؟چه مواردی دنبالش هستید؟

سلام.بنظرم همون برق رو بخونید خیلی بهتره چون شما باید درسهای ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو خوب بلد باشین که حتی تو کنکور دکتری هم میاد باید زیاد تمرین کنید.دوره ارشد کاملا با دوره کارشناسی فرق داره و فرقش اینه که شما روی یک موضوع خاصی فوکوس می کنید و کاملا باب تازه ای برای ادامه تحصیل سوای برنامه نویسی پیش روتون باز میشه و بیشتر به مباحث دوره کارشناسی فیدبک زده میشه که اگر بلد نباشین ممکنه دچار مشکل بشین.بالاخص به همین دو درسی که عرض کردم.موفق باشین.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۱۳۹ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۵۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close