زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستان کنکوری عزیزم لطفا دست منم بگیرید و کمک کنید شروع کنم

ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ
سلام دوستان ، من امروز اینجا عضو شدم ، تا الان نتونستم برای ارشد بخونم چندروزیه که شروع کردم ولی خیلی اضطراب دارم میشه یکم بهم امیدواری بدید ، من شرایطم طوریه که امسال حتما باید قبول شم با یه رتبه خوب !
اگه جدی و محکم بخونم میتونم به یه داشنگاه خوب امیدوار باشم؟ الان زمانم آزاده و میتونم روزی ۱۲ ساعت بخونم
چند تا مشکل دارم اول اینکه ۴ ساله از درس دور بودم و بعدم خیلی اضطراب دارم فکر میکنم خیلی عقبم از بقیه و به هدفم نمیرسم !
درساروئ با وویس بخونم یا فقط کتاب بخونم الان ساختمان گسسته رو شروع کردم باوویس میخونم اما خیلی طول میکشه از طرفی فقط کتاب بخونم دیر مطلب رو میگیرم میشه راهنمایی کنید درسارو چطور و از چه درسی شروع کنم و اینکه فقط کتاب بخونم یا با کلاس پیش برم واسه درسای مختلف چه کلاس کدوم استادارو معرفی میکنید ؟

بچه ها من تصمیم جدیه و اصلا نمیخوام زمانم هدر بره عاجزانه ازتون میخوام یه کوچولو وقت بذارید و راهنماییم کنید تا بتونم سریع تر شروع کنم

اینو درنظر داشته باشید من فقط انگیزه و امیدورای ازتون میخوام چون به اندازه کافی اضزراب دارم و حالم خوب نیست

من مشهدی ام اگه کسی استادی رو میشناسه تو مشهد که بهم در زمینه ارشد مشاوره بده ممنون میشم معرفی کنه خودم خیلی دنبالش بودم اما استادی که وقت داشته باشه پیدا نکردم
من منتظر پاسخ هاتون هستم ... ممنون از اینکه وقت میذارید ..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۱۲ ب.ظ
سلام. وقت بخیر.
شما حداکثر ۶۰ روز برای خوندن زمان دارید. تو این مدت باید تست هم بزنید. ۱۰ روز بعدش برای مرور نهایی مطالب و رفع اشکاله. هفت روز آخر هم برای تست کنکورهای دو یا سه سال اخیر و مرور نکاتی که تو تستا به مشکل خوردید.
پیشنهاد میکنم روی لغتهای زبان کار نکنید. برای هر درس بطور میانگین ۵ روز وقت دارید. ولی اگه گسسته بیشتر طول کشید مشکلی نیست. اگه یه مبحث داشت اذیت میکرد و خوب متوجه نشدید، حذفش کنید. به طور همزمان میتونید حدود ۳ تا درس رو بخونید. سعی کنید ترتیب پیش‌نیازی درسا رو رعایت کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khanum baangize , d_felfelak
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط khanum baangize.)
RE: دوستان کنکوری عزیزم لطفا دست منم بگیرید و کمک کنید شروع کنم
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۲ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. وقت بخیر.
شما حداکثر ۶۰ روز برای خوندن زمان دارید. تو این مدت باید تست هم بزنید. ۱۰ روز بعدش برای مرور نهایی مطالب و رفع اشکاله. هفت روز آخر هم برای تست کنکورهای دو یا سه سال اخیر و مرور نکاتی که تو تستا به مشکل خوردید.
پیشنهاد میکنم روی لغتهای زبان کار نکنید. برای هر درس بطور میانگین ۵ روز وقت دارید. ولی اگه گسسته بیشتر طول کشید مشکلی نیست. اگه یه مبحث داشت اذیت میکرد و خوب متوجه نشدید، حذفش کنید. به طور همزمان میتونید حدود ۳ تا درس رو بخونید. سعی کنید ترتیب پیش‌نیازی درسا رو رعایت کنید.

سلام دوست عزیز ممنون از اینکه وقت گذاشتید من خیلی اضطراب دارم و هم اینکه خیلی روزهایی که از دست دادم اذیتم میکنه .. نمی دونم چطور حالمو خوب کنم تا بتونم تمرکز بگیرم برای درس خوندن

برای خوندن درسا با وویس های کلاسی پیش برم خوبه یا اینکه فقط کتاب بخونم البته کتابارو تهیه کردم

واینکه امید داشته باشم به رتبه خوب؟

اینجا این همه بازدید داشته اما جز یه نفر .. پس مابقی کجان..

دوستان شما که محبت میکنید هستید و میخونید ازتون خواهش دارم با صحبتاتون اول اینکه کمی روحیه م رو خوب کنید و بعد راهنمایی کنید
باور بفرمایید خیلی درمونده شدم هیچ کس رو ندارم کمکم کنه

امید دارم که اینجا بتونم راهنمایی بگیرم
۰
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۰۷ ب.ظ
سلام

خیلی خوبه که نام کاربری تون نشان از انگیزه داره و این عالیه
خوبه که شروع کردید و استارت کار رو زدید
با دروسی که به نسبت راحت تر هستند شروع کنید و سعی کنید در کنارش تست هم بزنید
می تونید با تمرین ریدینگ امیدوار به درس زبان هم باشید
خودتون رو اصلا مقایسه نکنید و نگید وای اینا چه قدر خوندن حتما خیلی از من جلوترن و از این حرفا که چیزی جز بار منفی نداره

یکدفعه با روزی ۱۲ ساعت شروع نکنید
ابتدا با ۴ ساعت برید جلو و هر روز ۱۵ دقیقه تا نیم ساعت اضاف کنید چون شروع سنگین می تونه لطمه بزنه
هفته آخر رو هم بزارید برای جمع بندی و تست های کنکورهای سال های اخیر
از تکنیک های لایت (فسفری) برای مشخص کردن نکات مهم استفاده کنید

فقط ادامه بدید و توقف نداشته باشید.

موفق و پیروز باشید

...Let it Go
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khanum baangize
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ
انتخاب وویس یا کتاب و کلاس به خودتون بستگی داره. ببینید با کدوم بهتر میتونید پیش برید. اینقدر وقت ندارید که چندتا منبع برای یه درس انتخاب کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khanum baangize , d_felfelak
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  سلام

خیلی خوبه که نام کاربری تون نشان از انگیزه داره و این عالیه
خوبه که شروع کردید و استارت کار رو زدید
با دروسی که به نسبت راحت تر هستند شروع کنید و سعی کنید در کنارش تست هم بزنید
می تونید با تمرین ریدینگ امیدوار به درس زبان هم باشید
خودتون رو اصلا مقایسه نکنید و نگید وای اینا چه قدر خوندن حتما خیلی از من جلوترن و از این حرفا که چیزی جز بار منفی نداره

یکدفعه با روزی ۱۲ ساعت شروع نکنید
ابتدا با ۴ ساعت برید جلو و هر روز ۱۵ دقیقه تا نیم ساعت اضاف کنید چون شروع سنگین می تونه لطمه بزنه
هفته آخر رو هم بزارید برای جمع بندی و تست های کنکورهای سال های اخیر
از تکنیک های لایت (فسفری) برای مشخص کردن نکات مهم استفاده کنید

فقط ادامه بدید و توقف نداشته باشید.

موفق و پیروز باشید

سلام دوست عزیز مرسی از امیدواریتون این صحبتا خیلی حالمو خوب میکنه سپاس ;
آره درست میگید سعی میکنم روزهای اول رو فقط تا جایی که انرژی داشته باشم بخونم و هرروز به زمان مطالعه اضافه کنم
۰
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۱۰ ب.ظ
منطقی عمل کنید. استرس نتیجه رو خراب می کنه. الان وقت عمل کردنه نه استرس.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ
زیاد استرس نداشته باشید , الآن چون وقت زیاد نیست به نظرم از درس هایی شروع کنید که به نظرتون توی اونها قوی هستید چون نتیجه مثبتش خیلی بیشتره . یه چیز دیگه اینکه شما حتما باید ی توازنی بین دروس مشترک و تخصصی برقرار کنید . چون ممکنه نرسید همه درسا رو بخونید منطقی نیست که مثلا ۶ تا درس مشترک بخونید و یه درس تخصصی! پس حواستون به این باشه . چون من ی کارنامه دیدم دروس مشترک رو خوب زده بود (+۵۰ بود فکر کنم ) ولی تخصصی رو منفی زده بود و حس کردم ایشون این مشکل رو داشته حتما.

راهی به انتها هست؟
۰
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۲۸ ب.ظ
سلام دوست عزیزم منم با حرف دوستان موافقم بهترین را خوندن درسایی هست که میدونید براتو راحتتره یا در اون درس قوی تر هستید. به هیچ عنوان در تعداد درسایی که میخونید حریص نباشید چون چیزایی که داخلش قوی هستید رو هم از دست میدید. بعدم اینکه نترسیدن یعنی رسیدن.

در پی یافتن خویش گم شدم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khanum baangize , Davood21
ارسال: #۱۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ
با ارزوی موفقیت همتون شروع میکنم
الان زمان بسیار کمی دارین پس درست و منطقی عمل کردن بهتر از استرس داشتنه پس بیان واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم
۰) گرایش ===== اصلا نگفتین چه گرایشی هستین که بچه ها منابع رو براتون لیست کنن
۱) زمان کمه ===== بیشتر زمان بزار برا درس خوندن ( بیشتر از حد توان معمولی خودت ، پر فشار )
۲) چند سالی از کتابا دور بودی ===== بیشتر به کتاب هات نزدیک شو Smile
۳) برای شروع ===== از کتاب هایی که توشون قوی هستی شروع کن تا روحیه بیشتری بگیری برای ادامه کار
۴) زمان ===== هیچ وقت برای رسیدن به موفقیت دیر نیست پس شروع کن و امیدوار باش
۵) کلاس ===== واسه کلاس رفتن فقط نهایتا ۳ درس رو انتخاب کن اونم با بهترین استادا اگه هست البته چون زیادی کلاس زفتن از اون طرف زمان رو از دست میدی و نمیتونی بیشتر رو درسا وقت بزاری
۶) نتیجه و تلاش===== یادتون باشه کار ما تلاش کردنه و نتیجه دست خدا پس بهتره ما کار خودمون رو به بهترین نحو انجام بدیم و باقی رو بسپریم به خودش

تلاش و موفقیت رابطه خوبی با هم دارن نگرانشون نباش Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khanum baangize , d_felfelak , melodi726 , zdfgh , saeedmihan , Davood21
ارسال: #۱۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ب.ظ
ای بابا کاری نداره که . ۳ تا سوال سیستم عامل درست بزن ، ۳ تا نظریه درست بزن ، ۳ تا مدار منطقی درست بزن . غلط هم نزن . انشاالله رتبه ۲ ماله خودته . چون ۱ ماله منه Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khanum baangize , mahsa927
ارسال: #۱۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط khanum baangize.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  با ارزوی موفقیت همتون شروع میکنم
الان زمان بسیار کمی دارین پس درست و منطقی عمل کردن بهتر از استرس داشتنه پس بیان واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم
۰) گرایش ===== اصلا نگفتین چه گرایشی هستین که بچه ها منابع رو براتون لیست کنن
۱) زمان کمه ===== بیشتر زمان بزار برا درس خوندن ( بیشتر از حد توان معمولی خودت ، پر فشار )
۲) چند سالی از کتابا دور بودی ===== بیشتر به کتاب هات نزدیک شو Smile
۳) برای شروع ===== از کتاب هایی که توشون قوی هستی شروع کن تا روحیه بیشتری بگیری برای ادامه کار
۴) زمان ===== هیچ وقت برای رسیدن به موفقیت دیر نیست پس شروع کن و امیدوار باش
۵) کلاس ===== واسه کلاس رفتن فقط نهایتا ۳ درس رو انتخاب کن اونم با بهترین استادا اگه هست البته چون زیادی کلاس زفتن از اون طرف زمان رو از دست میدی و نمیتونی بیشتر رو درسا وقت بزاری
۶) نتیجه و تلاش===== یادتون باشه کار ما تلاش کردنه و نتیجه دست خدا پس بهتره ما کار خودمون رو به بهترین نحو انجام بدیم و باقی رو بسپریم به خودش

تلاش و موفقیت رابطه خوبی با هم دارن نگرانشون نباش Smile

تشکر بابت زمانی که گذاشتید.. مرسی از حرفای امیدبخش تون.. تلاشم رو شزوع کردم و انشاالله حداکثر تواناییم رو براش میذارم امیدوارم که نتیجه بگیرم..

گرایشم مهندسی نرم افزار ، اگه منابع معرفی کنید که عالیه البته من خیلی از منابع رو تهیه کردم با توجه به تحقیقاتی که تو همین سایت انجام دادم منابعی که دارم :
گسسته ، معماری ، ساختمان داده ، الگوریتم و مدارمنطقی از پوران
سیستم حقیقت ، هوش راهیان ، آمار پارسه
ریاضی مهندسی ونظریه هنوز کتابی نخریدم و نمیدونم این دوتا و بخونم یانه و محاسبات هم کتاب کامل و خوبی پیدا نکردم اما قصد خوندنش رو دارم چون میدونم حجمش کمه و میشه خوند زبان هم چون تاحدودی خوبم فکر میکنم هرروز واسش وقت بذارم راه می افتم
دوستان واسه زبان و محاسبات کتاب معرفی کنید و هم چنین برای ریاضی مهندسی و نظریه که بخونم یا نه و هم اینکه چه کتابی ؟ البته اول درسای دیگه م شروع میکنم و اگه برسم اینارو میخونم
بعضی منابع رو هم ندارم مثل ریاضی مهندسی نظریه محاسبات (واسه این هیچ کتاب کاملی پیدا نکردم)، شبکه،

اگه قرار باشه درسایی رو حذف کنم بگید چه درسایی باشن؟ آمار رو بخونم ؟ چه فصلاییش مهم تره

کلاس که فکر میکنم فرصت ندارم اما وویس ها و فیلم هایی که واسه یکسری درسا تو همین سایت گذاشته شده استفاده میکنم از طرفی با وویس که پیش میرم خیلی کند پیش میرم ولی درعوض کامل متوجه میشم و اگه بخوام خودم بخونم مطمئنا با کیفیت کلاس پیش نمیرم

دوستانی که نیمه راه هستید و مدتیه که شروع کردید لطفا بگید واسه هر درس ، وویس و جزوه های کدوم اساتید رو پیشنهاد میدید؟

ممنون از همه دوستانی که نظر گذاشتن انشاالله همگی تون موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
راستی وقت کردی فیلمهای مکتب خونه رو با دور تند ببین

فراموش نکن زبان رو
فراموش نکن این درس رو

...Let it Go
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khanum baangize , mahsa927
ارسال: #۱۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ب.ظ)khanum baangize نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، من امروز اینجا عضو شدم ، تا الان نتونستم برای ارشد بخونم چندروزیه که شروع کردم ولی خیلی اضطراب دارم میشه یکم بهم امیدواری بدید ، من شرایطم طوریه که امسال حتما باید قبول شم با یه رتبه خوب !
اگه جدی و محکم بخونم میتونم به یه داشنگاه خوب امیدوار باشم؟ الان زمانم آزاده و میتونم روزی ۱۲ ساعت بخونم
چند تا مشکل دارم اول اینکه ۴ ساله از درس دور بودم و بعدم خیلی اضطراب دارم فکر میکنم خیلی عقبم از بقیه و به هدفم نمیرسم !
درساروئ با وویس بخونم یا فقط کتاب بخونم الان ساختمان گسسته رو شروع کردم باوویس میخونم اما خیلی طول میکشه از طرفی فقط کتاب بخونم دیر مطلب رو میگیرم میشه راهنمایی کنید درسارو چطور و از چه درسی شروع کنم و اینکه فقط کتاب بخونم یا با کلاس پیش برم واسه درسای مختلف چه کلاس کدوم استادارو معرفی میکنید ؟

بچه ها من تصمیم جدیه و اصلا نمیخوام زمانم هدر بره عاجزانه ازتون میخوام یه کوچولو وقت بذارید و راهنماییم کنید تا بتونم سریع تر شروع کنم

اینو درنظر داشته باشید من فقط انگیزه و امیدورای ازتون میخوام چون به اندازه کافی اضزراب دارم و حالم خوب نیست

من مشهدی ام اگه کسی استادی رو میشناسه تو مشهد که بهم در زمینه ارشد مشاوره بده ممنون میشم معرفی کنه خودم خیلی دنبالش بودم اما استادی که وقت داشته باشه پیدا نکردم
من منتظر پاسخ هاتون هستم ... ممنون از اینکه وقت میذارید ..
ببین خیلی ها فقط مثل من با ۳ماه خوندن رتبه ۱۹۰ و خیلی بهتر از اونو آوردن
ولی شما اگه مثل من هیچی بلد نیستی فقط بخون و بخون مطمئن باش با رتبه ۶۰۰راحت دانشگاهی که من الان میخونم و اونم روزانه قبولی....
موفق باشید همتون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: melodi726 , khanum baangize , Davood21
ارسال: #۱۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ق.ظ، توسط roodantnt.)
چون مهندسی نرم افزاری بیشتر تمرکزتو تو این زمان کم بزار روی دروسی که بیشترین ضریب رو دارن تا بیشترین نتیجه رو بگیری
بیشتر روی دروس مشترک و تخصصی زوم کن
نظریه کتاب شاپوری نشر علوم خوبه میتونی استفاده کنی
کامپایلر هم شاپوری یه کتاب داره که پوران هست اما همون پوران یه کتاب دیگه هم داره برا کامپایلر که حجمش کمتره و البته از نظر من خیلی بهتره از شاپوری فک کنم مال روح الله خلیلی فر یاشه

به نظر من اول مشترک ها و تخصصی ها رو اوکی کن بعد برو سراغ دروس ریاضی چون اونا ضریب اونا خیلی بالاتره و ارزش بالاتری دارن
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: melodi726 , mahsa4 , khanum baangize , Davood21

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۰۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۰۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۸۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۰۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۵۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۵۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۹۱ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۴ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close