زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵۵ نرم افزار و ۳۹ شبکه-رایانش امن(IT)

ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۰۵ ب.ظ
سلام
من برای خوندن کنکورم خیلی از مانشت کمک گرفتم. احساس میکنم باید جبران کنم.
الان هم بچه های ۹۶ به بعد هر سوالی داشته باشین در حد توانایی بهتون کمک میکنم.
باشد که مرجع اصلی همه کامپیوتری ها مانشت بشه و از آموزشگاه ها بی نیاز باشیم Wink)
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: risenhope , Iranian Wizard , MajidNasiri , RASPINA , AreF95 , sina_tehrani , قاصدک۲۳
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۰۰ ب.ظ
سلام اگر تهرانی امکان مالی داری بری کلاس زمین تا اسمون عوضت میکنن استادها تنها درسی که واقعا استاده زیاد داره وهمه قوی همین دوتا هستند
شما ساختمان طورانی یوسفی طهیری عالی ان
الگوریتم هم سید جوادی یوسفی عالی هستن
اگر واقعا خواستی قوی بشی کلاس بری بگو بهم برات صحبت کنم تخفیف هم بد هند بهت بجان خودم من بهره مالی هم هیچی نمیبرم میخام ادای دین کنم به سه سالی که پشت کنکور خون دل خوردم
۵
۳
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ ق.ظ
سلام وعرض تبریک لطفا کارنامه تان را قرار داده و مصاحبه بگذارید ممنون.
۱
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ق.ظ، توسط مهران ۱۲۱.)
سلام دوست عزیز تبریک میگم بهت

اگه ممکنه نحوه تعیین رشته و اولویتها رو بگی ممنونم

میخوای نرم افزار بری یا شبکه؟
رتبه تجارت چند بود؟
۱
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط soroush_a.)
RE: 55 نرم افزار و ۳۹ شبکه-رایانش امن(IT)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۲ ب.ظ)s.eskandari.92 نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم دوست عزیز ایشالا که موفق باشی
میشه یه کمکی به من بکنی؟؟؟ Huh
ببین من با همه درسا و منابعشون مشکلی ندارم و خب بنظرم برام حل شده باشه خیلی هاش ولی میشه یه توضیحی در مورد ساختمان داده و طراحی الگوریتم بدی؟؟؟؟؟ کلا مشکل دارم با این دوتا.... همه میگن ۶۰۰ مساله باید خونده بشه... ولی خب یه کتاب رادستی نیست مثل پوران از طرفی هم پوران رو که می خونی بعد میری سراغ ۶۰۰ مساله میبینی کلا دو دنیای متفاوتی هستن ..... میشه یه توضیح اساسی بره یه نفر که چیزهای پیش پا افتاده ای از این دو درس میدونه در حد همون مسائل ساده ش ..... آیا باید کلی نکته برای این درس رو بشینیم حفظ کنیم؟؟؟؟ مخصوصا اون فرمولا رو؟؟؟ برای این خیلی برام آزار دهنده ست چون میشینی کلی وقت براش میزاری بعد میبینی که توی کنکور چه سوال خفنی ازش میاد...... بعد اینکه شما شده کلا یه قسمت از این دوتا درس رو کنار گذاشته باشی؟؟؟؟ چون واقعا سوالای کنکور خیلی دور از سطح درس هست حداقل بره من...... کلا میشه بگی خودت چطور و از چه کتاب هایی خوندیشون؟ اگه بتونی کمکم کنی یه مشکل چندین ساله رو حل کردی برادر..... HeartHeartHeart

سلام ممنون بابت تبریک
ببینید کتاب ۶۰۰ مساله خیلی کتاب خوبیه و همه ازش تعریف میکنن ولی من متاسفانه به جز چند صفحه انگشت شمار، بیشتر وقت نکردم از روش بخونم چون همزمان دانشجو هم بودم و فقط تونستم کتاب طراحی الگوریتم و ساختمان داده مدرسان رو بخونم و بسیار پشیمونم که از مدرسان کتاب گرفتم (واقعا خوب نبود) شما میتونید کتابای پوران رو بخونید و بعد از تموم کردن این کتابا و تسلط روی سوالای چند سال اخیر کنکور، اگه وقت کردی ۶۰۰ مساله قدسی رو بخونی. اگر هم وقت نکردی اصلا نگران نباش ولی خب سعی کن وقت کنی چون خیلی ازش تعریف میکنن Smile)
اینم در نظر داشته باش که سوالای این دو درس مثل معماری کامپیوتر و مدار منطقی آسون نیستن و طبیعیه اگه مشکل داشته باشی؛ منم مشکل داشتم ولی با تمرین زیاد میتونی تیپ سوالایی که هرساله میان و تیپ تکراری محسوب میشن رو بزنی.
من قسمت شار رو سهل انگارانه کنار گذاشتم. سعی کنید از این دو درس مبحثی رو حذف نکنید؛ حداقل مباحثی که سال های قبل ازشون حتی یک سوال اومده رو حذف نکنید.

راستی یکی از دوستان پیشنهاد داد که کلاس برید....
آخه برادر من، زیر پُست من که نوشتم " از آموزشگاه ها بی نیاز باشیم" تبلیغ کلاس نکنید دیگه!
من نمیگم کلاس بی تاثیره ولی اصلا لازمه قبولی نیست و چیزی رو تضمین نمیکنه؛ اگه بتونید خودتون بخونید، هم پولتون رو سیو کردید و هم وقتتونو.
حالا اگه دیدید یه درسی رو اصلا بلد نیستید خب جزوشو بگیرید(تو همین مانشت هم میشه پیدا کرد جزوشو)

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ق.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۰ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  
آقا تبریک نه بخاطر رتبه ات بلکه به خاطر تلاش و استقامتی که داشتی و سه سال پشت کنکور بودی
نوش جونت مرد آفرین

اگه منظورت منم، من پشت کنکور نبودم Big GrinBig Grin

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام وعرض تبریک لطفا کارنامه تان را قرار داده و مصاحبه بگذارید ممنون.
چشم کارناممو آپلود میکنم. مصاحبه هم اگه از مانشت مصاحبه کننده باشه حتما جواب میدم

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۳ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز تبریک میگم بهت

اگه ممکنه نحوه تعیین رشته و اولویتها رو بگی ممنونم

میخوای نرم افزار بری یا شبکه؟
رتبه تجارت چند بود؟

سلام ممنون.
من هدفم نرم افزار بوده و همینجوری آیتی شرکت کردم و هنوز انتخاب رشته و دانشگاه نکردم. رتبه هام تو کارنامه ای که میذارم هست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: risenhope
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط soroush_a.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ)s.eskandari.92 نوشته شده توسط:  سلام دوست خوبم
ممنون بابت پاسخی که دادین یکدنیا ازتون ممنونم خیلی خوب توضیح میدین
دوست عزیز ممکن هست لطفا مصاحبه رو انجام بدین حداقل از شرایطی که داشتین و منابعی که خوندید و برنامه ریزی تون رو بتونین توضیح بدین که من هم استفاده کنم ممنونتون میشم
و اینکه برای درسهای دیگه هم همین قدر خوب توضیح بدین..... و یک سوال دیگه این تیپ های سوال رو جایی هم هست که توضیح داده باشه یا باید خودم با تست زیاد زدن متوجه بشم؟ مثلا توی سایت مدرسان برای هر درس یه توضیحی در موردش داده اما خیلی کم هست مثلا گفته از کدوم فصل ها بیشتر امکان طرح سوال هست... میشه شما هم ازتون خواهش کنم یه لطفی کنین برای هر درس این توضیح رو بدید؟ HeartHeartHeartRolleyes

دوباره سلام
واللا با مصاحبه مشکلی ندارم ولی روند مصاحبه گرفتن اینجا رو باهاش آشنا نیستم.
اون تیپ سوالا رو خودتون دستتون میاد . سایت مدرسان هم نمیدونم چی نوشته (کلا از مدرسان خوشم نمیاد و پیشنهاد نمیکنم سمتش برید ولی به شرط اینکه خودتونو زیاد درگیر حاشیه نکنید، بد نیست توضیحات اونجا رو هم بخونید)

اینم کارنامه هام
ولی توجه داشته باشید اگه میخواین ببینید با چه درصد هایی سال بعد میتونید نرم افزار قبول بشید، حتما کارنامه های سال های قبل رو نگاه کنید نه کارنامه های کنکور ۹۶ رو. چون کنکور نرم افزار امسال، شرایط ویژه ای داشت ( گند کاری سنجش و کم شدن ۱ ساعت از وقت کنکور) همچنین سوالای کنکور امسال در حد گلابی آسون بودن (البته هرساله سوالا دارن آسون تر میشن ولی امسال خیلی مسخره آسون بود)

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: risenhope , .:tarannom:.
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۳۶ ب.ظ
افرین

فقط باید تلاش کرد و بس
۱
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mohammad2000 نوشته شده توسط:  افرین

(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲ ق.ظ)s.eskandari.92 نوشته شده توسط:  دوست خوبم این پیام مدیر سایت هست توی این لینک می تونین یک موضوع جدید بسازین و به سوال هایی که در نمونه های دیگر مصاحبه هست جواب بدین و پاسخ خودتون رو تایپ کنین، اگر بتونین تجربیات خودتون رو به ما هم برای سال دیگه انتقال بدین کار ارزشمندی کردید قطعا که ما بتونیم از تجربیات شما در برنامه ریزی و مطالعه و منابع مناسب استفاده کنیم:

مصاحبه و تجارب داوطلبین سال ۱۳۹۶
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و همچنین عرض تبریک به افرادی که رتبه خوبی در آزمون ۱۳۹۶ کسب کرده اند، به استحضار می رسانم که افرادی که تمایل دارند مصاحبه و یا تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار دهند، می توانند یک موضوع در بخش های زیر ایجاد کنند:

برای مصاحبه ها:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای بیان تجربه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به امید موفقیت همه دوستان.

ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghasedaki
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۱ ق.ظ)s.eskandari.92 نوشته شده توسط:  نه متاسفانه توان مالی ندارم تنها توانم ذهنم و عقلم و تلاشم هست و البته همتی که خسته نشه هیچ وقت اگه شما جزوه ای ازشون داری بهم راهنمایی کنی ممنون میشم ولی نه برام امکان کلاس رفتن وجود نداره اما اگر کسی راهنمایی کنه در مورد این دو تا درس ممنون میشم Heart
خب داداش از فیلم آموزشی استاد یوسفی، موسسه ی پوران پژوهش، استفاده کن... هزینش نسبت به کلاس حضوری خیلی خیلی کمتره... با همون پیش بری، عالیه
۲
۱
ارسال: #۱۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
سلام
تبریک میگم. موفق باشید
برای ارشد ۹۷ ی گروه موقت داریم
خوشحال میشیم اونجا به دوستان راهنمایی بدید.

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۳۴ ب.ظ
سلام.ممنون میشم برا ریاضیات کتابایی که خوندینو معرفی کنید
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۴ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ)tarane.s نوشته شده توسط:  سلام.ممنون میشم برا ریاضیات کتابایی که خوندینو معرفی کنید

۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ)tarane.s نوشته شده توسط:  سلام.ممنون میشم برا ریاضیات کتابایی که خوندینو معرفی کنید

سلام من فقط محاسبات خوندم که سال بعد به درد شما نمیخوره، حذف شده
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۲,۹۹۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۰,۹۶۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۷۰۴ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close